USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88
Світ вражає: Обираємо кращих молодих політиків Луцька!
Просто зараз на “Молодіжному порталі Волині” стартує проект рейтингу кращих молодих політиків Луцька.

Для того, аби зібрати кандидатів на це звання, до 23 години вівторка, 29 березня приймаємо Ваші пропозиції. Свої варіанти можна писати у коментарях до цієї новини, або надсилати на електронну адресу редакції [email protected].

Після збору кандидатів стартуватиме голосування на сайті, де Ви зможете віддати свій голос за найкращого. Враховуючи голоси читачів нашого порталу, а також думку експертної комісії, склад якої ми оголосимо пізніше (щоб уникнути тиску на експертів), у понеділок, 4 квітня, редакція нашого Інтернет-видання сформує рейтинг кращих молодих політиків Луцька.

Дякуємо Вам за співпрацю, для нас важлива Ваша думка!

Редакція “Молодіжного порталу Волині”
Коментарів: 22
Є Показати IP 28 Березня 2011 12:09
Антон Федорович Кривицький - Самий молодий та перспективний!!!
Анатолій Котлюк до Є Показати IP 28 Березня 2011 16:44
кривицького я теж не люблю
Свій Показати IP 28 Березня 2011 12:14
Толік, ну от нафіга оце? ну всі є розуміють, що в цьому рейтингу будуть усі "підгузники" з Гузем на чолі. Пародія...
Жаба Показати IP 28 Березня 2011 13:13
до Свій - "Ночью прийду - тебя задушу! подпись - Жаба.
Оленяточко Показати IP 28 Березня 2011 14:21
Андрій Калахан
Анатолій Котлюк Показати IP 28 Березня 2011 15:00
Калахан по любе входить.
Антон до Анатолій Котлюк Показати IP 28 Березня 2011 15:17
А чому? Ще ж нікого не питали?
Анатолій Котлюк до Антон Показати IP 28 Березня 2011 16:45
я мав на увазі що буде розглядатися як кандидатура. Але за бабло можна домовитися:)
Колега Показати IP 28 Березня 2011 15:16
От нафіга цей брєд. Хочете робити рейтинг молодих політиків загальним опитуванням? - візьміть молодих депутатів Луцької міської ради плюс лучан-депутатів обласної - і буде вам рейтинг. Причому набагато ОБ"ЄКТИВНІШИЙ, ніж той, який робить Молодіжний портал - бо там справді опитані ВСІ лучани. А так рейтинг має робитися шляхом АНАЛІЗУ. Скільки депутатських запитів на рахунку у цього політика? які і скільки він проблем суспільно важливих він піднімає? Як змінилася його популярність, відомість, репутація за останній рік? Чого він добився останнім часом? Чи показує він прогрес, чи росте політично? Які у нього перспективи? Чи популярна у Луцьку та політична сила, яку він представляє? От проаналізуєте хоч половину з цього - можете робити рейтинг. А так у вас буде чорті-шо. Фігня короче.
Сергей Показати IP 28 Березня 2011 15:18
Думал предложить... Почитал коментарии, у меня, кандидатур клоунов нет.
Анатолій Котлюк Показати IP 28 Березня 2011 16:41
хороша думка... треба обмозковать дякую
Йомайо Показати IP 28 Березня 2011 19:59
Що ви тут пишите. Це брехлива газета!
makar Показати IP 28 Березня 2011 20:04
...а через 3-4 місяці будемо обирати топ-10 телеграфних опор,каналізаційних люків...
Анатолій Котлюк до makar Показати IP 28 Березня 2011 20:35
Та є пару ідей:)))
Zozulechka Показати IP 28 Березня 2011 20:41
Тольчику, привідкрий завісу: яка мета цих численних рейтингів??? Невже підняти рейтинг сайту?
Л А Д О М И Р Показати IP 28 Березня 2011 22:55
Краще організувати рейтинг "добрих" справ політиків і навпаки добрих справ політиків. Або навіть не політиків, а добрих справ простих громадян. Або ні краще зробити два рейтинги один для хохми а другий для роздумів. Для хохми то все таки – рейтинг "добрих" справ політиків, а другий про громадян :)
Viktor 69 Показати IP 29 Березня 2011 10:59
А чому б Вам не провести рейтинг - найактуальніших громадських проблем... Ціни на комунальні тарифи, ціни на гречку, бензин... Нікчемні ЖКХ, зрештою, якщо Ви молодіжний портал - дослідили б тему безробіття молоді, чому молоді люди намагаються виїхати закордон... Ось це все важливо для України сьогодні, від цього залежить її завтра... А рейтинг політиків - це нікчемно, адже і самі вони нікчеми... А як назвати Вас Анатоль, якщо Ви прислужуєте нікчемам - я й не знаю!!!! Ця система, яка є нині уже зіпсувала отих всіх молодих політиків, бо вони не змогли їй протистояти...
Анатолій Котлюк Показати IP 29 Березня 2011 12:49
Вікторе ви праві. Про політиків... Більшість з них нікчеми і мені жаль цю молодь яка в неї сунеться. Але на порталі було багато нарікань шо ми робимо аполітичні рейтинги. от я і вирішив зробить
Spaceman Показати IP 29 Березня 2011 14:35
Політики зараз дійсно молоді. На деяких подивишся, то таке враження, що скоро будуть прямо з дитячого садка балотуватися. "Чим раніше почнеш - тим більше встигнеш нагребти з корита" - ось девіз і життєва мета всіх цих "молодих і перспективних".
Viktor 69 Показати IP 29 Березня 2011 16:10
Анатоль, тоді проведіть рейтинг найНепреспективніших молодих політиків... Це буде сміливо, це буде цікаво ніхто не звинувачуватиме вас у підлабузництві ... і це буде проявом громадянської позиції, адже на правду, громаду нудить від політиків.... Зверніть увагу на рейтинги популярних політичних шоу... Анатоль, зробіть краще цей рейтинг...
Шмайл Показати IP 29 Березня 2011 20:39
Думаю,кандидатура Павла Зайця підійде)))
Юля Показати IP 29 Березня 2011 21:22
Павло Заэць