USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Конкурс краси по-волинськи
Вчора у Народному домі «Просвіта» відбувся конкурс краси «Міс ЛНТУ 2011», який відновив свою діяльність через багато років.

За титул найчарівнішої змагалися 7 студенток волинського вишу, які перед цим пройшли непростий відбір. Красуні прагнули переконати не лише журі, але й глядачів у своїй неперевершеності, талановитості та ерудованості.

Спочатку учасниці здивували усіх стилізованими українськими сукнями та костюмами, опісля дефілювали у купальниках. Проте конкурсантки виявилися не лише красунями з модельними параметрами, але й талановитими особистостями.

Студентки вправні у танцях, декламуванні, піснях та акторській майстерності. Цікавим був конкурс інтерв’ю, в якому учасниці змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності та моральні цінності. Останнім конкурсом став вихід у вечірніх сукнях під бурхливі оплески глядачів.

Оцінювали конкурсанток справжні експерти жіночої вроди: ректор ЛНТУ Віктор Володимирович Божидарнік, проректор Олександр Георгійович Бондарський, стиліст-перукар вищого класу Максим Галкін, учасниця всеукраїнських конкурсів краси Аліна Назаренко, яка, до речі, є співорганізатором цього конкурсу та головний спонсор, активіст ВМГО "Батьківщина" Дмитро Мельник.

Загалом номінації розподілили таким чином: титул «Міс артистичність» отримала Любов Ніколаюк, титул «Міс грація» здобула Наталія Мішко, Юлія Романюк стала «Міс елегантність». Першою та другою віце-міс університету стали відповідно Ольга Наквацька та Наталія Ващук. Найпочесніше звання «Міс університету» відсьогодні носитиме Марія Бондар, а титул «Міс глядацьких симпатій» виборола Анна Писаренко.
Переможниця конкурсу, студентка першого курсу факультету бізнесу, розповідає, що раніше уже брала участь в подібних проектах, але загальноуніверситетського рівня – вперше.

«Своїй перемозі дуже здивувалася, проте було надзвичайно дуже приємно. Для мене перемога у цьому конкурсі, перш за все, це перемога над собою, над своїми комплексами.

Я ніколи не ставлю перед собою планки, а просто прагну довести собі, що я можу це зробити», - зазначає Марія Бондар. Дівчина захоплюється поезією, читанням книг, езотерикою та психологією, а також займається в модельному агентстві Марини Занюк.

Як розповів головний організатор та відновник конкурсу краси ЛНТУ Максим Воскресенський: «У нашому університеті переважну більшість становлять хлопці, тому змагання дівчат за титул найчарівнішої викликало справжній ажіотаж. Ідея відновити подібний проект виникла спонтанно і, як виявилося, знайшла успіх. Плануємо зробити проведення конкурсу краси традицією, адже такі дівчата як у нас справді милують око і радують душу».

І ще трохи фото з ВІПу.

Коментарів: 52
репортер Показати IP 31 Березня 2011 14:05
а де ж була славнозвісна Марина Занюк?
Володимир Показати IP 31 Березня 2011 14:48
Шо то за корова в рожевому платті? На шо вона сподівалась?)))
Володимир Показати IP 31 Березня 2011 14:49
Ведуча гарніша за конкурсанток)
Hunt до Володимир Показати IP 1 Квітня 2011 08:52
для чого безпідставно ображати дівчину? аби тільки нагадити? Давай но, чоловіче, вистав свою фотку - подивимось на твою зовнішність
Модератору Показати IP 31 Березня 2011 16:54
Правилами не допускаються особисті образи (на рахунок корови).
Ольга Показати IP 31 Березня 2011 18:01
Володимир, я з Вами згідна на 100%))) хоча у кожної дівчини своя краса... не можна ображати Природу...
Тарас до Ольга Показати IP 31 Березня 2011 23:39
Цілком підтримую...... Особливо в тих випадках,коли Природі ще й мукати і давати молоко !!!)))
Игорь Показати IP 31 Березня 2011 21:19
"Володимир" - на вкус и цвет товарищей нет,Вы не правы в даном случае
Ірина Показати IP 31 Березня 2011 21:37
Як я помітила....Марина Занюк чудово вчить своїх підопічних горбатитися)))))
студентка Показати IP 31 Березня 2011 22:38
Цитую слова голови студрали університету М. Воскресеньского:"Ідея відновити подібний проект виникла спонтанно і, як виявилося, знайшла успіх"......... але ж даний конкурс проводиться в кожному навчальному закладі міста. І яка тут може бути спонтанність, якщо потрібно предстаницю від ВУЗу на конкурс СТУДМІС?? а людям дай лише попіаритися
совість ) до студентка Показати IP 1 Квітня 2011 12:52
піар річ хороша,але сам захід був запланований ще задовго до проведення всеоукраїнського конкурсу краси серед вишів.А от його реалізація була здіснена тільки недавно
ВНУ Показати IP 31 Березня 2011 22:51
Я чув шо в залі ригали коли оголосили переможницю)
San Показати IP 31 Березня 2011 23:33
А прізвище ректора вузу написано привильно?
Vigilante Показати IP 1 Квітня 2011 01:59
В бірюзовому сімпатішна дівчина. Мені сподобалась :) А в рожевому ну просто СТРАШНО гарна ))))) І взагалі: волинські дівчата - THE BEST!
Viktor 69 Показати IP 1 Квітня 2011 08:50
У Полєтесі є справді врдливі дівчата, а ось цей крнкурс ні про що не свідчить... Адже ми всі знаємо, що на рівні універу у них беруть участь далеко не найвродливіші, а найамбіційніші... По-друге, перемогла дочка одного із професорів полєтеха... по-третє, ведуча теж далеко не красуння (схожа посмішкою на Собчак)... P.S.: Краса - страшна сила, але ж сама краса не повинна бути страшною!!!!
Марія Бондар до Viktor 69 Показати IP 2 Квітня 2011 16:04
шановний, вище беріть. дядя Бондар з центру культури? чи проректор Бондарський? слабувато у Вас з фантазією. ще є славнозвісний Володимир Бондар зі стендів, а? може це він все купив?)) всім решті дякую за підтримку! особливе спасибі чудовим організаторам, гарним ведучим, Анні Дідух, Марині Занюк і всім моїм друзям, що були в залі. переможець залишається один. п.с. "я за мир у всьому світі" :D
11 до Viktor 69 Показати IP 3 Квітня 2011 22:33
Viktor 69 походу ти спалився . я вже знаю хто ти )))))
) Показати IP 1 Квітня 2011 12:05
Не бачу обличчя дівчини, яку обізвали коровою, а щодо статури, то так, трохи повніша, не жердина, але в купальнику теж нічого, не непропорційна, не висять кавалки жиру, все нормально.Може досить уже співати оди скелетам. Кому подобається - на здоров"я, але ображати тих хто трохи повніший не варто. Скільки дурних дівчат псують собі здоров"я дієтами щоб досягти "ідеалу",та й коли помирають від анорексії,не такі вже й поодинокі випадки, то може досить уже цього психологічного тиску?
Mіsis Показати IP 1 Квітня 2011 12:51
Конкурс справді варто було подивитися,правда шкода зовнішня врода часто означає обмеженність думки,світогляду. Особливо "вразила" та дівчина,що танцювала східний танець-тут природа явно відпочила на мізках(зал реготав від її відповіді на інтервю)Як важливо іноді критично оцінювати себе,свої дії,тоді б не було такого загального знеславлення.
ВУРВИТЕЛЬ Показати IP 1 Квітня 2011 14:28
Краса-то страшна!!! СИЛА.
юлічка Показати IP 1 Квітня 2011 14:56
так, на розумі любки дійсно природа відпочила... це ж треба було таке сказанути... я хоч не пожаліла, що 5 грн за квиток заплатила... щодо дівчини в рожевій сукні, то справді, в кожного свій смак, але на конкурс краси з її параметрами не найкраще йти.. все ж хочеться подивитись на щось приємне, а не на такі форми..(( взагалі конкурс був організований жахливо... таке фінансування погане, що там подарували по альбомчику для фото.. це непристойно навіть для Луцького політехнічного. уви! ну да, зато ж "Просвіту" замовили....! і гоамі.. мда.. .краще б організували нормально..
Військовий, зріст 204 см. Показати IP 1 Квітня 2011 16:23
В рожевій сукні - найкрасивіша!!! Привабливі форми, красиві риси обличчя - вродлива дівчина - не скелет. А то є такі, що якби ввечері виглянула в вікно, то собаки три дні на те вікно гавкали б. Я б з а такою пішов би світ за очі, якби хоч пальцем кивнула.
Student Показати IP 1 Квітня 2011 16:29
От зразу видно український менталітет!!! Люди вам не дай їсти а дай пообговорювати когось...всі тут такі розумні хто який був - по перше хочу сказати це не показ моделей був і не дефіле у будинку моди,а прості студентки університету, з своїми плюсами і мінусами,хотілося б глянути на тих людей які виливають тут бруд на конкурсанток і на їх "КРАСУ" подивитися,легше всього пообговорювати, особисто мені конкурс сподобався !!!
Воскресенський Максим Показати IP 1 Квітня 2011 16:30
Людя я з декого просто в шоці! Все робилося для вас...бо вже дійсно давно нічого такого не було! Хотілося зробити для вас цікавий вечір. Замість того щоб подякувати і оцінити ті старання і зусилля які були потрачені іде незрозуміла дискусія. Одним словом кажучі якщо не хочете більше робитися нічого не буде! Вчиться і пийте пиво я так зрозумів це краще!
Хитренький до Воскресенський Максим Показати IP 4 Квітня 2011 23:05
Ти молодець!!! Це було бомбезно, супер-, мега-класне шоу. Побільше таких шоу і почастіше!!!!!!!!!!
анонімус Показати IP 1 Квітня 2011 16:30
військовий, твій девіз - "краще колихатись на хвилях, ніж битись об скелі"?)))) негарних дівчат не буває - бувають різні смаки.
ДИБІЛ Показати IP 1 Квітня 2011 16:34
А-аааа! тьолки, тьолки, тьолачкі! рєспєкт і уважуха організаторам!
Да да это Я Показати IP 1 Квітня 2011 16:34
Люди не переживайте...,а тем кому что то не нравится и кто особо здесь хочет блеснуть умом ЗАПОМНИТЕ! - "Мнение окружающих - это мнения тех кого вообще не спрашивают!!!" Все девушки были МОЛОДЦЫ и большое спасибо организаторам конкурса.
Студентка Показати IP 1 Квітня 2011 17:28
Воскресенський, ти хто такий - студент чи викладач ЛТУ? Чи учень ПТУ? В твоєму тексті 16 помилок! Ти хоч років 2-3 ходив в школу?!
Ariy до Студентка Показати IP 2 Квітня 2011 12:41
Студентка Вчора 17:28 Відповісти *Воскресенський, ти хто такий - студент чи викладач ЛТУ? Чи учень ПТУ? В твоєму тексті 16 помилок! Ти хоч років 2-3 ходив в школу?!* 1) в ПТУ студенти ; 2) "В твоєму тексті " - "у твоєму" ; 3) "Ти хоч років 2-3 ходив в школу?!" - "Ти хоча б роки 2-3(зм.) ходив до школи?!". Дитино , не можеш виділитись розумом - не виділяйся поведінкою. На рахунок конкурсу - дивно, чому перемогла вона... )
Військовий Показати IP 1 Квітня 2011 17:47
Анонімусу. Я захоплений тією дівчиною. Написано без всякої іронії. Може ти дебіл? Чи сліпий? Почитай ще раз!
анонімус Показати IP 1 Квітня 2011 22:56
2Військовий я тебе чимось образив? чи ти всіх людей дибілами називаєш?)))
Я Показати IP 1 Квітня 2011 23:42
так природу ображати не можна, але ж вона(природа)образила деяких конкурсанток))))
Про Показати IP 2 Квітня 2011 16:11
Журі куплене!
Nastya Показати IP 2 Квітня 2011 16:52
Власне, дійство справді розчарувало, очікувалось набагато більше. Але в будь якому разі, з моїх власних об"єктивних спостережень, можу сказати, що переможницю обрано правильно, а всім конкурсанткам варто взяти до уваги, що до події такого рівня варто готуватися ретельніше, а то моментами неприємно дивували не те щоб самі номери учасниць, а й мова, з якою вони виступали на публіку. І хотілося б звичайно, аби у подібних конкурсах все ж таки брали участь найкращі дівчата, а не " для галочки". Організаторам звичайно подяка, вони все зробили на достойному рівні, а от успіх чи навпаки дійства залежав у більшій мірі не від них, а учасниць, тому вину на них складати теж не варто.
Бармалєй Показати IP 2 Квітня 2011 19:05
Набридли анорексичні скелетики зросту 160 см.Усвіті зріст красунь починається з 176 см. Невже у політесі немає СПРАВДІ вродливих студенток????
Казанова Показати IP 2 Квітня 2011 19:45
Некрасивих жінок не буває, а тут - усі чарівні. Є красива, обвішана золотом і дорогою одежею, як новорічна ялинка, від якої після кількахвилинної розмови хочеться тікати геть, а є не вельми красиві і майже ніякі на вигляд, а як заговорить, то ніби хтось шоколадку в рот поклав. Є російське слово "обаятельная". Воно дослівно не перекладається, бо "чарівна" - це "очаровательная". Такі жінки, як правило, своєю красою в очі не кидаються, але чоловікам вони можуть так закрутити голову... Не скажу, як. Бідна слів майстерня. Від таких чоловіки не тікають і такі жінки створюють міцну сімю. Саме такі, бо з красивими жінками життя не складається - ними всі хочуть погратись.
Ox Показати IP 4 Квітня 2011 10:25
Ariy 02 квітня 12:41, Перш ніж виправляти - пиши сам вірно)))))) На рахунок конкурсу - дивно, чому перемогла вона...
Вова Показати IP 4 Квітня 2011 11:20
Найкраща, то та чорнява у чорному купальнику. І симпатична, і грудь, і попка -одним словом все на місці.
йа Показати IP 4 Квітня 2011 12:57
перможниця найдостойніша! краса + інтелект = успіх всі заздрісники закрийте роти і мовчки милуйтесь
Казанова Показати IP 4 Квітня 2011 13:50
Бармалею. Скелети не набридають. Набридають жиропи з товщиною на чотири пальці смальцю на животі. І зріст красунь 160 см теж нормальний. Телицю висотою 200 см перш ніж вкласти в ліжко, треба путати (стриножити).
Казанова Показати IP 4 Квітня 2011 13:52
Бармалею. Скелети не набридають. Набридають жиропи з товщиною на чотири пальці смальцю на животі. І зріст красунь 160 см теж нормальний. Телицю висотою 200 см перш ніж вкласти в ліжко, треба путати (стриножити).
QUARD Показати IP 4 Квітня 2011 14:35
Не гарних дівчат не буває, буває мало горілки) Не гарних хлопців не буває, буває мало грошей)
Наталя Ващук Показати IP 4 Квітня 2011 23:40
ЛЮДИ!!! Я з вас всіх в шоці, до чого ця дурна мова. 1) Кому не подобається організація-то будь ласка, прапор вам в руки, попробуйте організувати щось самі, це не так і легко як вам здається! 2) Що за дурні плітки, переможниць не судять!! А кого жаба душить, прохання мовчіть і не позортесь! 3) Будь яка людина має свої недоліки, ідеалів не існує. 4) Те, що Люба говорила на сцені, не означає, що вона обділена розумом, є таке поняття як страх публіки, і в кожному він проявляється по різному!! Також звертаюсь, до СТУДЕНТКИ, я добре знаю голову студради і знаю, коли виникла ідея стосовно конкурсу, і тоді ще жоден вуз не проводив конкурсу краси!!
Хитренький до Наталя Ващук Показати IP 5 Квітня 2011 11:41
Повністю підтримую Наталку. Тільки за те що учасниці вийшли на сцену - їм пам'ятник потрібно ставити. По-своєму досвіду знаю що це таке. Критикувати можуть всі, а от щось зробити - не кожен може. Голова студради - молодець і конкурсантки теж.
Вы все говно!!! Показати IP 5 Квітня 2011 00:10
Читайте нік придуркі
+1 до Вы все говно!!! Показати IP 5 Квітня 2011 21:53
підтримую
Глядач Показати IP 5 Квітня 2011 16:27
Критика,що звучить в сторону деяких конкурсанток ніяка не заздрість,а лише обєктивна оцінка побаченого.Не зрозумілим мені і як бачите більшості- чому конкурсантки були такими непідготовленими.І не потрібно нікого захищати і виправдовувати,якщо боїшся сцени й публіки,не вмієш організувати виступ так,щоб в процесі не виднів оголений зад,невзмозі два слова звязати у речення,то не варто йти з такими "талантами" на всезагальний осуд.Конкурси краси - для впевнених у собі цікавих особистостей,а не для самовпевнених дівуль,які так і прагнуть піарити своє велике я!!!!!!!!!!!!!
Обєктивний до Глядач Показати IP 6 Квітня 2011 15:32
+1 Згідний на 100 %
Обєктивний до Глядач Показати IP 6 Квітня 2011 15:34
+1 Згідний на 100 %
) Показати IP 6 Квітня 2011 14:53
"Конкурси краси - для впевнених у собі цікавих особистостей,а не для самовпевнених дівуль,які так і прагнуть піарити своє велике я!!!!!!!!!!!!!" Коли переглядаеш конкурси краси навіть набагато вищих рівнів, то виникають великі сумніви щодо першої половини Вашої фрази, а от щодо другої - в саме яблучко.
Даша Показати IP 8 Квітня 2011 20:35
По-перше, щоб організувати будь-яке дійство потрібно мати не аби яке терпіння, сталеві нерви і надзвичайну силу духу... І я чудово розумію організаторів! Не судіть їх за те, що вони старались для Вас! Наскільки я знаю студентське самоврядування ЛНТУ працює на голому інтузіазмі! Повага їм і шана!