USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: Як розумно поставити комсомольців на місце?
Звертаюся до усіх, кому не байдужа тема того, що в центрі Луцька стоять не зовсім адекватні і зовсім знахабнілі люди, які відкрито плюють в морду усім, для кого слова «самостійна Українська держава», «історична справедливість» чи «національна гордість» є не порожніми звуками.

Думаю, усі в курсі, про що я. Принаймні ВН читаєте.

Так, от, люди: ситуація насправді не дуже приємна: нам показують, що ми – «лохі». Що наші ігри в європейськість і законність нам же і боком вилазять (до речі, частково вони праві). Що наші ідеали і символи ніц не варті. І що нас мало і ми дурні.

Я вважаю, що це певною мірою - момент істини. Бо "нічиєї" бути не може. Якщо ми це проковтнемо – вони перемогли. І пам’ятник Сталіну на Волині може бути не таким вже й маразмом. Це я варіант.

Влаштовувати мордобої – теж не вважаю виходом. Бо по-перше незаконно, по-друге, їм же й на руку – піднімуть крик. А юрист у них, схоже, недурний.

Ігнорувати їх повністю – було б добре, але цей шанс уже втрачений: ЗМІ пишуть, натовпи людей збираються, бійки влаштовуються, заяви у міліцію подаються. Повний фарш, комсомольці в екстазі. Цього вони й хотіли.

Так от. Виходи є два:

1 судовий процес

або

2 максимально публічна демонстрація несприйняття лучанами цих бовдурів, суцільного засудження, виведення на чисту воду організаторів цього «шабашу». Адже неозброєним оком видно, що стоїть там далеко не «совість нації». Аби їхній візг про Конституцію і права виглядав смішно, недолуго і викликав навіть не відчуття справедливості і співчуття.
А тепер головне питання: ЧИ Є СЕРЕД НАС ТАКІ, ХТО ЗМОЖЕ ЦЕ ВСЕ ОРГАНІЗУВАТИ?
Ну або запропонувати кращий, дієвіший і простіший шлях.

Що скажете?

P.S. Ваші коментарі типу "та бля, давити нахєр цю комуну" на фоні їх показової законності виглядатимуть програшно. Не пишіть (і не кажіть нікому) такого ніде.
Коментарів: 32
Нестор Показати IP 8 Квітня 2011 15:21
Так Гузь і компанія другий варіант у понеділок і організовують. Приходьте на 12.00 на Театральний майдан і поставимо їх на місце.
Русский, но не сука Показати IP 8 Квітня 2011 15:54
Не знаю, на сколько это "разумно", но я не вижу иного выхода, кроме так их сильно побить. Общество слишком незрело, власть слишком "не украинская" (а власть города - слишком "не власть"), пацаны слишком наглые. Поэтому - бить. Лупить и дубасить. Нагло, больно и невзирая на мораль. Чтобы запомнили не на месяц или год, а до конца жизни. Чтобы ночью из дома выйти боялись. Или чтобы вье....ли отсюда, извините уж за эмоции. Их усатый кумир миллионами людей убивал. Поэтому совесть мучить не должна.
МАГ до Русский, но не сука Показати IP 9 Квітня 2011 10:57
да руки у вас коротки, щенки фашистские! мало вас Сталин стрелял, ну ничего, сидеть будете скоро все!
Антон Показати IP 8 Квітня 2011 16:32
Потрібні гроші. Чи може якийсь націоналіст це профінансувати?
Анатолій Котлюк Показати IP 8 Квітня 2011 17:09
Хай Яручик з Чернецьким і дадуть :) Думаю грошей не треба і так можна обійтися
OrestN до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Квітня 2011 22:24
Яручик позорит "Свободу"!
Позапартійний Показати IP 8 Квітня 2011 17:12
Навіщо гроші? Комусь в кишеню? Для того, щоб бити комуняк кулаками, грошей не треба. Я прийду і буду бити. Зустріч в понеділок об 11-45.
Віктор F Показати IP 8 Квітня 2011 17:20
Який памятник сталіну ану ген р.Сапалаївку прибирати
Націоналіст Показати IP 8 Квітня 2011 17:32
В понеділок кажуть там Гузь організовує двіжло. Я прийду і начищу морду тим комунякам! нєфіг там бабло просить н ідолів своїх
Роман до Націоналіст Показати IP 9 Квітня 2011 09:20
Навряд... це планується як мирна акція, тим більше шо комуняки наробили шуму і вже просили міліцейську допомогу. Тому міліції там буде багато...
OrestN до Націоналіст Показати IP 23 Квітня 2011 22:26
Потрібно організовувати Публічний суд над комунізмом (Нюрнберг - 2)
поміркований Показати IP 8 Квітня 2011 19:29
Ваша нетерпимість до інших поглядів говорить про те, що ВИ СТОПРОЦЕНТНІ КОМУНІСТИ. Такі ж тоталітарні, агресивні, з примітивним інтелектом.
Pavel Показати IP 8 Квітня 2011 20:16
А чому організовується в будній день? Я б хотів плюнути на ту скриньку, але вибачте на роботі. Тільки не треба вчити патріотизму вже на майдані був - результат їмо досі! Сім'я тепер на першому місті!
Soldier of fortune Показати IP 8 Квітня 2011 20:38
Насправді усе просто. Сідає юрист і строчить позовну заяву-рибу, куди кожен бажаючий вписує своє ім`я і подає до луцького міськрайонного суду. В позовній заяві вимога припинити беззаконня і невиконання Указу Президента України від 28 березня 2007 року, в якому, йдеться про демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій. Суд засипаний заявами, невдоволення росте, комунякський намет демонтують за "пошкодження асфальту, себто комунального майна" - усі втішені. Ганебне червоне більмо усунуте з театрального майдану.
дибиди Показати IP 8 Квітня 2011 22:25
ха-ха!быдло как всегда помычит,хвосты подожмёт и разбредётся))))
1 Показати IP 8 Квітня 2011 22:59
Їх просто треба обставити своїми плакатами та активістами. Хоча прикольно було б їм написати на лобі ,,Я люблю Сталіна,,
Олег Савчук Показати IP 9 Квітня 2011 00:10
Побачимо скільки нас реально збереться в понеділок о 12й. А то в коментарях всі гаразді язиками чесати. Давайте прийдемо і влаштуємо комунякам "Одесу". Віктор F: Ми з товаришами не один парк прибрали, а Ви?
МАГ до Олег Савчук Показати IP 9 Квітня 2011 10:53
в том то и дело, что вы, паршивые прихвостни фашистов, только языками и гаразд...а на деле полный 0!!! ну ничего, пару ваших тварей посидят "в местах не столь отдаленных" за терроризм и вандализм, и вы все быстро сдрефите, потому как вы такие же подлые и трусливые, как и ваши поганые предки! смерть фашистам и их пособникам!
Олег Савчук Показати IP 9 Квітня 2011 01:15
Акція «Геть комуну! Геть Сталіна!» відбудеться о 12.00 11 квітня 2011 року на Театральному майдані міста Луцька. Мета акції: припинити комуністичний шабаш та возвеличення ката України Сталіна, який проводить представники місцевого комсомолу в центрі міста. Запрошуються усі небайдужі патріоти України. Акція легальна, відповідна заявка подана до Луцької міської ради. Організатори: «Національний Альянс», партія «За Україну!».
Игорь Сементковский Показати IP 9 Квітня 2011 06:54
Подстрекателями в этой статье так и попахивает.Автор статьи прикупленный. Цель статьи спровацировать провинциальную склоку, чтобы отвлечь внимание людей от беспредела, который творится заказчиками в больницах, на производстве и в обществе. Власть сейчас не у Сталина, а у тягнибоков устраивающих личное счастье на проблемах людей, а проблемы эти создают хозяйчики этой жизни.Так что не превращайтесь в "танкистов" и шестёрок, которыми руководят.
rembo Показати IP 9 Квітня 2011 08:42
ох и откопают в понедельник бандеровцев...:)
rembo Показати IP 9 Квітня 2011 08:43
начистят свідомі писки...
Сергей Показати IP 9 Квітня 2011 08:52
А ну ка ребята, комсомольцы, правда на нашей стороне! Чистим оружие и в понедельник на Театральную площадь, покажем еще раз этим скотам националистам! ЭТО ЕСТЬ НАШ ПОСЛЕДНИЙ И РЕШИТЕЛЬНЫЙ БОЙ!
Exaboto Показати IP 9 Квітня 2011 10:30
хаха. Впевнений що вислови типу "морди начистим" це саме звичайне балаболство. Було б не так - зібралось би 2-3 людини, дали по харям і все. А то шуму наробили. Хоча все може бути, натовп є натовп. А людина як ми знаєм стадна тварина :).
Anti-Mafia Показати IP 9 Квітня 2011 12:59
Панове,памятайте, скоро вибори і такі акції-провокації будуть обов'язково створюватись і використовуватись, як популістично правими так і популістично лівими, адже справжніх ми, на жаль, поки немаємо. Свідчення цьому ми бачимо на Театральному майдані вже... і по партійних прапорах на акції в понеділок. Основне завдання таких провокацій це ПІАР. А тому, мінімізація шуму і конкретне юридично обгрунтоване реагування про порушення норм закону є найкращим способом локалізації PR-диверсій.
східняк Показати IP 9 Квітня 2011 15:03
Ви дебіли - це ж демократія... Кожний має право виразити свої погляди. Якщо по наказу Бандери вирізали 200 тис. мирних поляків - то йому памятник ставити можна? А Сталіну, який приєднав зах.Україну - ганьба?
українка Показати IP 9 Квітня 2011 17:15
Хай кожен комсомолець ставить свого сталіна-нашого ката в себе, в вкраденій ще батьком або дідом комуняками квартирі( бо націоналісти -бандерівці задаром не одержували квартир)і хай цим вдоволняють свою сутність. Для чого виставляти сталіна на все місто? Сталінці усі при владі вже по другому разу,а ви бандеровці вже в третьому поколінні бєтеся за свою рідну Україну, а її то азарови,то тігібки, то януковичі,то симоненки все ї...ь і ї...ь нєпєрєвєршєно. Більше бігайте на вибори очолюйте їх за 100 рублів, підтасовуйте за літвинові подарки бюлетені, то вам ,тобто нам усім ще й по квартирах розставлять по сталіну і по леніну.
Олена Василівна Показати IP 9 Квітня 2011 18:08
Комсомольців дуже легко приборкати. Достатньо попросити соратника Катеринчука, його головного радника на Волині - Бірюкова Анатолія Євгеновича поговорити з комсомольцями. Більше години витримати золотий голос Європейської партії, підпільного комуніста Бірюкова не зможе ніхто. Це звичайно жорстоко по відношенню до комсомольців, але самі винні
пацан. Показати IP 9 Квітня 2011 19:33
быдло хохлячее вам в понедельник жопа!
))) Показати IP 9 Квітня 2011 22:08
Гы одна кучка проплаченных Регионами идиотов машет патретами трупа, другая кучка проплаченных Регионами же таких же точно идиотов запрещает красные флаги на 9 мая, в результате возникает много шороху, за которым очень многое тихонько можно провернуть вона Всеволод новость повесил про покушение на частную собственность, и где там комментарии? а тут вона сколько больных на голову, и я в том числе )))
Василь Давиденко Показати IP 10 Квітня 2011 01:16
Щоб РОЗУМНО когось на мысце ставити, спочатку треба той розум набути та навчитись ним користуватись! :)))
оленка Показати IP 11 Квітня 2011 21:06
дурачки вы все !!!!!!!!!!!!!У каждого человека есть свое мировозрение и каждый имеет на ето право!А то -что реакция такая бурная так ето только подтверждает то-что народ у нас не демократический ,и правильно сказал Янукович стадо баранов,люди ведь вы идете в демократию решайте все мирным путем!!!!!!