USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: Релігійні розваги :)
Коментарів: 13
SPIKER Показати IP 10 Квітня 2011 14:48
дивлячись на цих хворих на голову,починаєш поважати себе,як атеїста...
OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 09:44
Ні, Спайкер, ти не правий, твоє рішення не правильне. Через цих отморозків християнство не втрачає своєї сили. Саме сатані вигідно позорити Христа, спотворювати Його велич і славу. Ось такі божевільні не визначають справжню віру. Вивчай вчення Христа і ти спайк ніколи не попадешся на подібні провокації. Атеїзм - таке ж саме божевілля, як і оті лжехристи-мракобіси, які паплюжать всякий здорови глузд. Християнство - найдосконаліша система віровизнання дана Богом, обмеженим людям же притаманно любу справо доводити до маразму.
православний Показати IP 11 Квітня 2011 10:00
OrestN, ти правий Християнство це вірна релігія. Але я не розумію чим ці люди послужили Богу? Це показуха. Так само як в нас є бабки які моляться постяться, а потім виходять з церкви і матом сусідку обкладають.
Ko3bMa Показати IP 11 Квітня 2011 12:39
OrestN фанатики - шо вони, шо ти))))) і взагалі, немає бога - немає і чорта
OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 14:56
"Православному", а чи послужили ці люди взагалі Богові, чи Він їм коли небуть наказував щось подібне робити, чи це люди їм наказали так поступати? Тому це дійсно показуха, справа безплідна. А що стосується потів і празників і тому подібне, кому це потрібно? Вирішуй сам. Ти дійсно озвучив несумістність біблійного християнства і людськііх традицій, догм і забобонів...
CJ Показати IP 11 Квітня 2011 15:41
Йой, а діток нащо втягувати у це все? О_О
OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 16:16
Ko3bMa, Бога нема для людини темної і безбожної і божевільної, бо нема жодної ідеї, яка мога б спростувати існування Бога, як Архітектора, Конструктора і Творця всесвіту і всякого життя. Дякуй безбожним большевицьким перевертням, які десятиліттями труїли мізки усім нам в Совєцкому союзі паганими ідеями дарвінізма і лагєрного комунізма. А тепер у таких "салат" в голові.
Exaboto до OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 16:42
"нема жодної ідеї, яка мога б спростувати існування Бога" - не потрібно ніяких ідей, щоб довести не існування бога. Це факт поки не буде доведено протилежного :)
Ko3bMa до OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 16:46
уууу, немає нам про що говорити)))
OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 18:28
Кожному своє, і все живе на цій планеті розумній, логічно мислящій людині свідчить про Вищий Розум, якій є Автором життя на Землі, які і люба техніка: машини, танки, літаки, вертольоти, ракети, коп"ютери - свідчать про те, що над ними наполегливо працювали архітектори, інженери, дизайнери, випробувачі... Але не дивно, що людині задимленими, проспіртованими мізками це не аргументи. Кожному своє. Бог нам усім суддя.
SPIKER Показати IP 11 Квітня 2011 18:44
до ОРЕСТа...а от тобі б для підтримання сили твоєї віри запропонували розполосувати голову власної дитини бритвою,хотів би я почути,якими ти православними словами посилав би їх всіх,за умови,звичайно,наявності власних дітей...
OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 21:14
SPIKER, нікого я б не посилав, не має потреби опускатися до їхнього тваринного рівня свідомості, треба бути вище цих неадекватних потвор. І нема потреби комусь доводити що в нього пусто в голові :) цеб то, що Бог є, таких ніякака логіка не переконає, лише Гарадже.
M Показати IP 12 Квітня 2011 12:31
Сатана тішиться з релігійних адептів. Але ж ми християни - діти Бога, повинні пояснити таким людям, що це збочення.