USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Красавці, правда?
.
Коментарів: 23
Spaceman Показати IP 12 Квітня 2011 10:24
Морда Міши так і просить цеглину.
анонімус Показати IP 12 Квітня 2011 11:38
ппц..одні влаштували провокацію, а інші активно повелись)))))
"Провокатор)") до анонімус Показати IP 12 Квітня 2011 12:13
Піпіську влаштували, а не провокацію,ти хоч бачив справжню провокацію?:)
Михайло Показати IP 12 Квітня 2011 12:02
Ну з Кононовичами давно все ясно - клініка. Але от хто мені нормально розкаже, що це за чудо - з вусами і в шапочці-гандончику? http://www.volynnews.com/files/news/2011/04-05/23054-5u.JPG
Hatahama77 до Михайло Показати IP 12 Квітня 2011 18:57
+1000))) Це - камсамол))
M Показати IP 12 Квітня 2011 12:19
Два брати-акробати комуняки, швидше за все виросли в сім'ї затятих партійців. Змалку піддавались промивці мізків. Організували кількох чудиків - синків і внуків завезених сюди за союзу кацапів-комуністів. От ця купка придурків і щось собі надумала і вирішила попіаритись, бо Яник президент, мер комуніст бувший, то їх ніби ніхто і чіпати не буде. Не тут то було, Луцьк і Волинь - місця, де з'явилась УПА, яка чикрижила їх дідів до 60- х років.
просто читач Показати IP 12 Квітня 2011 12:32
Скільки УПА замордували людей,так Сталін був Катом але УПА нічим некращі
GNR до просто читач Показати IP 12 Квітня 2011 15:04
на скільки ж треба буи бовдуром щоб таке ляпнути??!!!
Знаючий Показати IP 12 Квітня 2011 12:48
після хамства пенсіонеру "ідітє в аптєку" за кілька хвилин витурені з Театрального майдану міша та компані самі стали безробітними :)))) Тепер маєте час на аптеку і в центр зайнятості сходити можете :)))))
влксм Показати IP 12 Квітня 2011 14:36
Вы, националисты - холуи буржуазии. Вчера в Луцке возникло молодежное ком.движение. Мы вас похороним, ублюдки. Сталин вам еще покажется детским садом.
Зверніть увагу до влксм Показати IP 12 Квітня 2011 18:41
Тут Кононович погрожує учасникам акції фізичною розправою. Правоохоронні органи, будь-ласка, викличте на допит братів Кононовичів для з'ясування їх задумів.
Знаючий до влксм Показати IP 12 Квітня 2011 20:35
Оце тільки що самі призналися, що тільки вчора "вознікло". Отже до цього виходить нічого не було :))))))
Знаючий до влксм Показати IP 12 Квітня 2011 20:38
А таки в центр зайнятості сходіть, а то тепер без палатки голодні будете :)
Знаючий Показати IP 12 Квітня 2011 14:37
http://www.volynnews.com/files/news/2011/04-05/23054-5u.JPG На цьому фото особа з нездоровою психікою, раніше судима за заподіяння шкоди здоров'ю та власності людини. Це ж "чудо" відвідувало офіси різних політичних сил (незалежно від ідеологічного спрямування), хизувалось своїм кримінальним минулим й пропонувало формування бойових партійних підрозділів (за період перебування у місцях позбавлення волі "начитався" про формування "Гітлерюген" - тож, станом на сьогодні це "чудо" має всі морально-етичні підстави брати активну участь в антифашистському русі). Кононовичі, поцікавтесь біографією колеги-"комсомольця"
Людина Показати IP 12 Квітня 2011 16:20
Скільки ще будуть нам мозолити очі та хамити перехожим ці найманці.Міліція на їх стороні а куди ж дивиться влада............
Mirna Показати IP 12 Квітня 2011 16:45
ДИБІЛОЇДИ!
неполітик до Mirna Показати IP 12 Квітня 2011 17:43
погоджуюсь з вами + старі маразматики
Dyssja Показати IP 12 Квітня 2011 20:11
+1
Володимир Показати IP 12 Квітня 2011 20:19
Ну це просто є моральні уроди. І більше слів немає бажання говорити про цих хворих і убогих людей (сторонників Сталіна).
олег Показати IP 12 Квітня 2011 20:28
Я русский выучу только за то, что им разговаривал Ленин!!!
оленка Показати IP 12 Квітня 2011 21:25
тарантино я так понимаю это гузь микола?знаете народ их срочно нужно в верховную раду ,Ато там как-то скушно стало ,а с ними и посмотреть будет че по телику, а то все ерунду гонят а тут боевик супер сюжет!
Viktor 69 Показати IP 13 Квітня 2011 15:00
Що ж, тут скажеш... Ця акція була вигідна усім... Гузю, який попіарився на національній ідеї. Комунякам, які поняття не мають хто такий К.Маркс,але за Сталіна і які нагадали про своє існування, ВО Свободі (PR), нам що можемо подивитися відео із цими бовдурами... От тільки Романюк обісрався...
Сергій Показати IP 4 Травня 2011 17:10
Вам пани бандерівці ще далеко до партії, Сталіна і Кононовичів! Прибиріть ублюдка Гузя!