USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Конкурс краси у ВНУ: ФОТО
Нещодавно на факультеті романо-германської філології Волинського національного університету відбувся конкурс краси.

Факультет РГФ - молодці! Гарна підтримка! Гарна підготовка і гарні дівчата!

Фотками поділились в деканаті факультету.
Коментарів: 25
DYE Показати IP 13 Квітня 2011 18:28
Н-да.... Ні пером описати, ні сокирою вирубати. красотіще...... ще косік і ферн якимось боком туди влізли.....
анонімус Показати IP 13 Квітня 2011 18:47
десь я таке вже бачив..
Наталія Показати IP 13 Квітня 2011 19:19
Всеодно Наталя - найкраща)) Дуже сподобався номер її таланту) взагалі шикарно))))
Helge Показати IP 13 Квітня 2011 19:41
куда катится мир...))) раньше девушки на РГФ были куда интереснее...))))
Велл до Helge Показати IP 13 Квітня 2011 20:36
цілком і повністю згідний! Раніше ми приходили в головний корпус, аби просто помилуватись дівчатами, а нині... ех, промовчу
Сергій до Helge Показати IP 14 Квітня 2011 09:54
Соромно зізнатись, що на цьому факультеті вчився! Як то кажуть, в наші часи такого не було! :)
yurok1974 Показати IP 13 Квітня 2011 19:42
дуже гарні наші дівчата
га до yurok1974 Показати IP 13 Квітня 2011 20:41
гарні? де?
Vigilante Показати IP 13 Квітня 2011 23:14
ОМГ, де таких страшил понабирали? Їх напевно навмисне шукали, іншого пояснення я не маю. Сам закінчував РГФ 8 років тому, але тоді дівчата були дійсно...гм, інші.
FuckdaPolice Показати IP 13 Квітня 2011 23:43
НА вкус і цвєт - фломастери різні))) Прям Бекхеми позбирались)) Ти себе в дзеркало бачив? Інтернет воїни бл... Біжи в ліжко до своєї Джолі...а то зачекалась,поки ти все прокоментуєш...
ГО до FuckdaPolice Показати IP 14 Квітня 2011 10:08
для вас джолі - ідеал краси?..мені вас шкОда)))
VSC до FuckdaPolice Показати IP 14 Квітня 2011 10:25
Если упомянули Бекхема, то следовали приполести и Викторию. А Джоли, все больше с Питом как-то ассоциируется.
ІРА до VSC Показати IP 14 Квітня 2011 10:59
Та яка різниця Бекхем і Вікторія чи Джолі і Пітт? тут мова не про це! Бекхем - обожнюваний багатьма дівчатами, як і Джолі багатьма чоловіками! Це просто такі собі популярні ідеали! Але всім так просто позаочі критикувати! Ніхто не знає хто ти і якої вроди, от ти і впевнено коментуєш собі когось іншого в інтернеті!!! Не треба принаймні називати страшилами дівчат-активісток! Всі ж розуміють, що в універах на конкурси краси йдуть зазвичай не най-найвродливіші, а найактивніші. Ті, які готові захищати честь своєї групи, курсу і так далі... А дівчат гарних не бракує!
Вова Показати IP 14 Квітня 2011 08:17
На РГФ і зараз є гарні дівчата, але ті що приймали участь то повний отстой
косік і ферн Показати IP 14 Квітня 2011 10:29
як для нас то дівчатка досить таки гарні!!!!!не слухайте нікого ---ви справжні красуні))!!!
Exaboto Показати IP 14 Квітня 2011 12:20
нєє народ. То повна лажа :((
ттт до Exaboto Показати IP 14 Квітня 2011 13:33
А ти там був і все бачив? А сам щось коли-небудь робив, окрім як критикувати? Пустомеля і дармописар...
аспірант до ттт Показати IP 14 Квітня 2011 13:56
я з такими "красунями" майже щодня стикаюсь. послухали б ви їх мову - волосся би повилазило
Exaboto до ттт Показати IP 14 Квітня 2011 14:35
Я не критикую, а висловлюю власну думку :). Дівчата молодці що с такими "даними" вийшли на сцену. Ну не блєснули красотой, але може щось вумне сказали чи танцюють гарно :)
Dyssja до Exaboto Показати IP 14 Квітня 2011 22:49
+1
M Показати IP 14 Квітня 2011 13:07
Волинь - багата дорогоцінностями. Яка область, такі і дорогоцінності.
Колишній студент Луцького учительського інституту Показати IP 14 Квітня 2011 13:09
М-да, перевелись красуні в ВНУ. Таким тільки тілогрійку на плечі і лом в руки, та й шпали підважувати чи слона на ходу зупиняти. Немає на що подивитись.
гость Показати IP 14 Квітня 2011 17:19
Кто красоту не может защитить, Ее златой награды недостоин. (Шиллер) Пусть все слова,которыми комментаторы охарактеризовали милых,талантливых,умных участниц, прозвучат в адрес их мам,сестер,жен,дочерей.
Одна з учасниць Показати IP 18 Квітня 2011 21:37
Дякую всім за чудові коменти! хочу з Вами,мої дорогі люди, поділитись своїми враженнями! по-перше: фото не найкращі,а ці претензії не до нас! по-друге: це не "Міс Україна" чи "Міс Всесвіт" - це лише конкурс краси в університеті. Любі хлопці,якщо Ви віддаєте перевагу красунням з параметрами 90-60-90, а інтелекту нуль,то мені Вас дуже шкода. З такою дуже швидко знудишся і толку з її краси! тому навчіться цінувати перш за все внутрішню красу, а тоді вже чіплятись до зовнішності...Те,що природа дала - те і маємо..я впевнена,що Ви не задоволені собою на 100%,бо якби були б,то таких коментів не писали б. І якщо дехто з Вас закінчив університет,аж 8 років тому,то видно вже забув про толерантність та звичайний етикет. Хлопці,мені Вас шкода!!! П.С.: Всі дівчатка,що брали участь, дуже гарні,бо якби не були б,то не зібрали б таку велику аудиторію!!!
Одна з учасниць Показати IP 18 Квітня 2011 21:40
Дякую всім за чудові коменти! хочу з Вами,мої дорогі люди, поділитись своїми враженнями! по-перше: фото не найкращі,а ці претензії не до нас! по-друге: це не "Міс Україна" чи "Міс Всесвіт" - це лише конкурс краси в університеті. Любі хлопці,якщо Ви віддаєте перевагу красунням з параметрами 90-60-90, а інтелекту нуль,то мені Вас дуже шкода. З такою дуже швидко знудишся і толку з її краси! тому навчіться цінувати перш за все внутрішню красу, а тоді вже чіплятись до зовнішності...Те,що природа дала - те і маємо..я впевнена,що Ви не задоволені собою на 100%,бо якби були б,то таких коментів не писали б. І якщо дехто з Вас закінчив університет,аж 8 років тому,то видно вже забув про толерантність та звичайний етикет. Хлопці,мені Вас шкода!!! П.С.: Всі дівчатка,що брали участь, дуже гарні,бо якби не були б,то не зібрали б таку велику аудиторію!!!