USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Карнавал ім. Діми Табачника 14.04.11р.
Табачник намагається перетворити українську освіту на цирк. Мабуть він та йому подібні мріють, щоб українці стали схожі на отару баранів, якими легко керувати. Студенти влаштовують акції протесту проти такого свавілля.
Коментарів: 9
Партия Регионов Показати IP 15 Квітня 2011 18:01
Табачкин герой нашего времени! Он вас западенцев хоть русскому языку научит, темнота галицкая!!!
Мягенька до Партия Регионов Показати IP 16 Квітня 2011 03:54
Може варто почати вчити державну мову? чомусь западенці вас розуміють, а ви як барани вилуплюєте очі і не знаєте що від вас хочуть... темнота...
Роман до Партия Регионов Показати IP 16 Квітня 2011 08:15
Стули пельку! З твого коментаря видно як вчили тебе: "западенцев" виділяється комами, і Луцьк - це Волинь, а не Галичина. А російську мову я знаю краще за тебе, але розмовляю українською...
Майстер Показати IP 15 Квітня 2011 22:05
Темнота. Порахуй скільки років українців вчать "русскому языку" і які результати. Невже ти вважаєш що він нам конче необхідний. Можливо варто українським росіянам перестати хизуватьсь своєю неосвіченістю і хоч прикинутись, що розуміють мову країни у якій народились і живуть.
Роман до Майстер Показати IP 16 Квітня 2011 08:16
А нащо нам її вчити, російська мова - це вкрадена і модифікована українська=)
Zozulechka Показати IP 15 Квітня 2011 22:09
Мене, до прикладу, і без нього вчили ще у школі)) влучно, до речі, прізвище написали: ТАБАЧКИН - і в Африці...)))
Клим Савур Показати IP 15 Квітня 2011 22:38
Молодці !!! Слава Нації !
Роман до Клим Савур Показати IP 16 Квітня 2011 08:16
Смерть ворогам!
kamil Показати IP 16 Квітня 2011 13:36
воно то все правильно, молодці. але всі вели себе як бидло. аже стидно за вас стало!