USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Ніфонт і Михаїл: інь і янь?
Митрополит Ніфонт та владика Михаїл під час засідання ради церков так палко привітали один одного, що публіка не стрималася - і зустріла цей жест оплесками.

Коментарів: 19
Проходив поруч Показати IP 18 Квітня 2011 17:04
А у Михайлика гонору то стало менше... :)
Ого Показати IP 18 Квітня 2011 17:11
Це не жарти. Отепер побачать москалі фотку в неті - і анафему оголосять владиці Н.
OrestN до Ого Показати IP 23 Квітня 2011 22:51
так Рим (Ватика) їх, східних схизматків (православних), уже давно оголосив анафему! :)
Клим Савур Показати IP 18 Квітня 2011 18:03
Ого!!! - а що про Ніфонта москва скаже !!!!)))
я Показати IP 18 Квітня 2011 19:08
Нифонт падае все нижче
Bert O-Nill Показати IP 18 Квітня 2011 20:43
Не вірю очам своїм! А як там прокльони у бік КП? Але так би хотілося спокою у стосунках патріархатів, які розпинають політики.
))) Показати IP 18 Квітня 2011 20:59
одному Богу ведомо, что они при этом друг про друга подумали ;-)
Толераст Показати IP 18 Квітня 2011 21:02
Справжній чоловічий поцілунок...
:) Показати IP 19 Квітня 2011 07:47
Фу, одна жовч. Ви всі хоч плавати вмієте? А то ж потонете в ній. Пораділи б, що люди роблять кроки назустріч одне одному
111 Показати IP 19 Квітня 2011 08:07
це вони між собою розмовляли.
goodok Показати IP 19 Квітня 2011 08:59
Дай Боже їм мудрості і терпимості об'єднатись в Єдину Українську Православну Церкву без підпорядкування москальським попам.
Юрій Ричук Показати IP 19 Квітня 2011 09:20
Exaboto, ти різницю між критикою і образою розумієш? Про норми поведінки порядних людей чув?
Exaboto до Юрій Ричук Показати IP 19 Квітня 2011 09:59
це не критика і не образа. Це факт.
Exaboto до Юрій Ричук Показати IP 19 Квітня 2011 10:01
ладно, мовчу :)
Zheniok Показати IP 19 Квітня 2011 11:53
ну чого,хороший жест перед Пасхою з обох сторін
Анонім Показати IP 19 Квітня 2011 12:15
Дай Бог щоб церкави об"єднались...тоді рахуйте незалежність України аж ніяк не можна буде під сумнів ставити. Бо релігія - це велика сила. Безумовно - це був дуже гарний жест. Особливо перед Великоднем. Я особисто наприклад в захваті....не чекав. От якби об"єднання церков почалося з Волині...то було б просто супер. Я думаю що тут варто комусь лише почати - а реакція буде ланцюговою...область за областю піде...
OrestN до Анонім Показати IP 23 Квітня 2011 22:54
а ще говорять, що релігія (православна) - опіум для народу!
Піп, УПЦ МП Показати IP 19 Квітня 2011 13:57
Все нормально. Нічого особистого, виключно дипломатія.
Anti-Mafia Показати IP 20 Квітня 2011 19:16
Нічого особистого, - бізнес...