USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90
Світ вражає: Де комуністи???
Цікаву деталь підмітив Перець по-ковельськи. Хоч, я переконаний, нормальним людям з цими кононовичами-енд-ко і так все зрозуміло, але от така деталь дуже чітко підкреслює сутність їх "ідейних переконань" цих дурнів.

Агов, товариші-клоуни!!! Де маніфестації на честь вождя революції??? Адже Сталін був тільки його учнем )))

По ходу - порада усім розумним людям, які чомусь їм допомагають: не псуйте собі репутації, не відмиєтеся.

От що написав Перець

В Луцьку «сталіністи» «вшанували» Гітлера, а про Леніна забули?

20 квітня – день народження Адольфа Шикльгрубера (Гітлера), 22 квітня – день народження Володимира Ульянова-Бланка (Леніна). Але сьогодні вождя жовтневого перевороту 1917 року волинські комуністи не вшановують масовими акціями з червоними прапорами, на відміну від середи, - інформує власкор «Перця по-ковельськи».

Принаймні, на центральних площах та вулицях Луцька сьогодні не видно червоних прапорів. В той же час, саме у день народження Адольфа Гітлера обласним центром пройшлися кілька десятків червонопрапорних «сталіністів», які нібито протестували проти заборони Луцькрадою відзначення Дня Перемоги радянськими прапорами.

«Перець...» цікавиться: чи не прирівняли волинські «сталіністи» комуністичні прапори до нацистських? Чи в дружбу Сталіна і Гітлера не «вписується» Ленін? Чи може просто – на ленінські маніфестації грошей ніхто не дав?..
Коментарів: 8
ПРОХОЖИЙ Показати IP 22 Квітня 2011 20:12
Говорят , что в психбольнице красили полы и комсомолию выпустили только на день рождения Бесноватого . А ко дню рождения Самого Человечного полы высохли.
Коммунисты Волыни Показати IP 22 Квітня 2011 20:47
Отвечаю тупоголовому перцу и Ко.! Митинги были в Маневичах и Любешове там где стоят памятники В.И. Ленину, автобусами Луцкие коммунисты выехали туда. Где и прошли чевствования в связи с этим Великим днём. Там люди в своём уме, потому и памятники на месте!!! Так, что ДОЛБЕНЬ-Тарантино расслабся, акстись и застрелись, вместе с поселково-сплеттеным перчиком. Ленин жив!!!
Helge до Коммунисты Волыни Показати IP 23 Квітня 2011 12:32
Леннон жив! Великий день настанет, когда мумию Ленина вынесут и наконец закопают по иудейскому обряду. К сожалению, это намного реальнее, чем дождаться того момента, когда т.н. "луцкие коммунисты" и их не вполне вменяемый предводитель журналист газеты "хрен тому правда" кононович перестанут получать зарплату от своих старших товарищей-провокаторов )))
Клим Савур Показати IP 22 Квітня 2011 21:55
Я ж не хочу говорити ні про практику фашизму-комунізму, ні про ідеологію нацизму-комунізму. Мені б просто хотілося порівняти двох людей (маніяків-художників-письменників-ватажків банд головорізів-глав держав-кривавих монстрів-убивць). Ось він короткий порівняльний аналіз. У Гітлера червоний прапор. І в Сталіна червоний прапор. Гітлер правил від імені робітничого класу, партія Гітлера називалася робочою. Сталін теж правил від імені робітничого класу, його система влади офіційно іменувалася диктатурою пролетаріату. Гітлер ненавидів демократію і боровся з нею. Сталін ненавидів демократію і боровся з нею. Гітлер будував соціалізм. І Сталін будував соціалізм. Гітлер вважав свій шлях до соціалізму єдино вірним, а всі інші шляхи збоченням. І Сталін вважав свій шлях до соціалізму єдино вірним, а всі інші шляхи відхиленням від генеральної лінії. Соратників по партії, які відхилялися від правильного шляху, таких як Рем і його оточення, Гітлер нещадно знищував. Сталін теж нещадно знищував усіх, хто відхилявся від правильного шляху. У Гітлера чотирирічний план. У Сталіна - п'ятирічка. У Гітлера одна партія при владі, інші у в'язниці. І в Сталіна одна партія при владі, інші у в'язниці. У Гітлера партія стояла над державою, країною керували партійні вожді. І в Сталіна партія стояла над державою, країною керували партійні вожді. У Гітлера з'їзди партії були перетворені в грандіозні представленія.І у Сталіна - теж. Головні свята в імперії Сталіна 1 травня, 7-8 листопада. В імперії Гітлера - 1 травня, 8-9 листопада. У Гітлера - Гітлерюгенд, молоді гітлерівці. У Сталіна комсомол - молоді сталінці. Сталіна офіційно називали фюрером, а Гітлера - вождем. Вибачте, Сталіна - вождем, а Гітлера - фюрером. У перекладі - це теж саме. Гітлер любив грандіозні споруди. Він заклав у Берліні найбільший будинок світу - Будинок зборів. Купол будинку - 250 метрів в діаметрі. Головний зал повинен був вміщати 150-180 тисяч чоловік. І Сталін любив грандіозні споруди. Він заклав у Москві найбільша будівля світу - Палац Рад. Головний зал у Сталіна був менший, зате вся споруда була набагато вищою. Будівля висотою 400 метрів було як би постаментом, над яким підносилася стометрова статуя Леніна. Загальна висота споруди - 500 метрів. Робота над проектами Будинку зборів в Берліні та Палацу Рад у Москві велася одночасно. Гітлер планував знести Берлін і на його місці побудувати нове місто з циклопічних споруд. Сталін планував знести Москви і на її місці побудувати нове місто з циклопічних споруд. Для Німеччини Гітлер був людиною зі сторони. Він народився в Австрії і майже до самого моменту приходу до влади не мав німецьким громадянством. Сталін для Росії був людиною зі сторони. Він не був ні російською, ні навіть слов'янином. Іноді, дуже рідко, Сталін запрошував іноземних гостей у свою кремлівську квартиру, і ті були вражені скромністю обстановки: простий стіл, шафа, залізне ліжко, солдатська ковдра. Гітлер наказав розмістити в пресі фотографію свого житла. Світ був приголомшений скромністю обстановки: простий стіл, шафа, залізне ліжко, солдатська ковдра. Тільки у Сталіна на сірому ковдрі чорні смужки, а у Гітлера - білі. Між тим, у відокремлених місцях серед казкової природи Сталін будував дуже затишні і добре захищені резиденції-фортеці, які ніяк не нагадували келію пустельника. І Гітлер у відокремлених місцях серед казкової природи зводив неприступні резиденції-фортеці, не шкодував на них ні граніту, ні мармуру. Ці резиденції ніяк не нагадували келію пустельника. Улюблена жінка Гітлера, Гелі Раубал, була 19 років молодша за нього. Улюблена жінка Сталіна, Надія Аллілуєва, була на 22 роки молодший від нього. Гелі Раубал покінчила життя самогубством. Надія Аллілуєва - теж. Гелі Раубал застрелилася з гітлерівського пістолета. Надія Аллілуєва - з сталінського. Обставини смерті Гелі Раубал загадкові. Існує версія, що її убив Гітлер. Обставини смерті Надії Аллілуєвої загадкові. Існує версія, що її вбив Сталін. Гітлер говорив одне, а робив інше. Як і Сталін. Гітлер почав своє правління під гаслом "Німеччина хоче миру". Потім він захопив половину Європи. Сталін боровся за "колективну безпеку" в Європі, не шкодував на це ні сил, ні коштів. Після цього він захопив половину Європи. У Гітлера Гестапо. У Сталіна НКВС. У Гітлера Освенцим, Бухенвальд, Дахау. У Сталіна ГУЛАГ. У Гітлера Бабин Яр. У Сталіна - Катинь. Гітлер винищував людей мільйонами. І Сталін мільйонами. Гітлер не обважували себе орденами, і Сталін не обвешівал.Гітлер ходив у напіввійськової формі без розпізнавальних знаків. І Сталін - в напіввійськової формі без розпізнавальних знаків. Заперечать, що потім Сталіна потягнуло на військові звання, на маршальські лампаси і золоті еполети. Це так. Але Сталін присвоїв собі звання маршала в 1943 році після перемоги під Сталінградом, коли стало остаточно ясно, що Гітлер війну програв. У момент присвоєння звання маршала Сталіну було 63 роки. Маршальську форму він одягнув вперше під час Тегеранської конференції, коли він зустрічався з Рузвельтом і Черчіллем. Ми не можемо в даному питанні порівнювати Гітлера і Сталіна просто тому, що Гітлер не дожив ні до такого віку, ні до таких зустрічей, ні до таких перемог. А в іншому все збігається. Сталін без бороди, але зі знаменитими вусами. Гітлер без бороди, але зі знаменитими вусами.
Helge до Клим Савур Показати IP 22 Квітня 2011 22:57
Даже не знаю, что сказать и как бы помягче выразиться, читая подобные АНАЛизы... По большому счету, во времена 1939-1945 г.г. потрясений, люди делятся на две части - тех, кто совершает преступления против ЧЕЛОВЕЧЕСТВА и тех, кто их НЕ совершает... Проблема "климов савуров" в том, что они безуспешно пробовали решить глобальную задачу - как одной задницей усидеть на двух табуретках - увы - результат закономерен - казалось бы, благие намерения о процветании Украины, разбились об их СОТРУДНИЧЕСТВО с военными преступниками, чья вина признана Нюрнбергским трибуналом - репутация - в таких делах ЭТО главное. Таким же закономерным и, что самое главное, исторически ЗАКОНОМЕРНЫМ оказалась работа "савуров" сразу после того, как Украина стала независимой - они опять все просрали - закон двух табуреток их ничему не научил. Поэтому опять - никаких РЕАЛЬНЫХ сдвигов и работ - ну, разве что перед 9 мая попробовать плюнуть в лицо очередной раз еще живым ветеранам Великой Отечественной войны, да позаниматься поиском крайних в своих очередных пустопорожних опусах....
Волинянин Показати IP 23 Квітня 2011 07:24
Дуже багато людей було замордовано комуністичним режимом. На його кривавих руках полеглі в громадянській війні, жертви розкуркулень та голодоморів, репресій та виселень, знищені патріоти. Але то не найтяжчий злочин. Українська нація з отриманням державної незалежності мала б почати швидко розвиватися, творячи сучасну цивілізовану країну та щасливе життя для своїх громадян, якби не була світоглядно тяжко отруєна комуністичною ідеологією. Комуністами було спотворено розуміння людьми своєї природи, що в свою чергу призвело до неадекватної суспільної поведінки, наслідком котрої стала руйнація країни, погіршення життя українців та їх вимирання.
Helge до Волинянин Показати IP 23 Квітня 2011 12:28
мда..... "магли б... якби....сппатворено..." .... тошнит...