USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Геть більшовицьку символіку з України!
Режим внутрішньої окупації під виглядом святкування так званого “Дня Побєди” намагається реабілітувати сталінізм в Україні. Новітні холуї москви з кримінально-олігархічних угрупувань, які узурпували владу в Україні хочуть нав'язати українцям чужі свята.

Для українців війна почалася в 1917 і закінчилася в 1991 році. Збройна фаза цієї війни тривала з 1917 по 1960 роки, коли остання боївка УПА прийняла нерівний бій на Бережанщині. Остаточно боротьба, здавалось би, закінчилася в 1991 році з проголошенням Незалежності.

Але Україна продовжує перебувати під внутрішньою окупацією. Тому боротьба триває. І один з елементів цієї боротьби є війна з більшовицьким спадком. Якщо ти патріот, візьми участь в акції “Геть більшовицьку символіку з України!”.

Стаття 20 Конституції України визначає, що Державний Прапор України є одним з державних символів нашої держави. Прирівняння будь-яких інших прапорів до державного синьо-жовтого стяга може бути здійснено лише у визначений статтею 156 Конституції України спосіб – закон повинні ухвалити не менш як дві третини від конституційного складу Верховної Ради України і затвердити всеукраїнським референдумом, який призначає Президент України.

Тому Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", який 21 квітня цього року ухвалили 260 узурпаторів (регіоналів, комуністів і "тушок"), є неконституційним, а вивішування червоних прапорів – незаконним.

Будь-який примус вивішувати червоні прапори є злочинним і кожен громадянин незалежно від посади зобов'язаний відмовитися це робити на підставі статті 60 Конституції України.
Коментарів: 15
Che Показати IP 6 Травня 2011 09:53
Влучно!!!
Саша Показати IP 6 Травня 2011 10:09
Зі сторінки ВН нічого не впорядкуєш. Закон прийнятий і набрав чинності. Ми - читачі буденні - то розуміємо, що це не закон, а "єресь". Єдиний вихід - звертатися в КС, от він і поставить всі крапки над "І".
Смайл Показати IP 6 Травня 2011 10:14
Не плутайте поняття. Якби червоний прапор зробили державним символом (як ви собі придумали) - то правда була би на вашому боці. Але не дуріть людям голову. Єдиним державним прапором лишився синьо-жовтий стяг, в Конституції змін що до визначення червоного прапора державним символом не має, то не каламутьте без того брудну воду. Досить привідів ловити і призначати ворогів.
wiking до Смайл Показати IP 6 Травня 2011 10:46
То, може, ще й будемо на вулицях: ЗА Родіну! ЗА сталіна! Адже так тоді кричали. Якщо вивішувати криваві стяги, то варто і заклики комунізму на парадах вигукувати. Хай живе сталін із леніним та світлим комунізмом для олігархів
Смайл до wiking Показати IP 6 Травня 2011 16:42
робіть що хочете і кричіть що заманеться)) в нас "демократія". тільки не заважайте іншим.
Олег Савчук до Смайл Показати IP 6 Травня 2011 15:43
Шановний, ми говоримо про прапор, це символ. Якщо на держ. будівлях країни вивішується ПАРАЛЕЛЬНО інший прапор, то це є дефакто прирівнення прапора. Якщо на будівлі місцевої ради заміщується державни
Олег Савчук до Смайл Показати IP 6 Травня 2011 15:45
Шановний, ми говоримо про прапор, це символ. Якщо на держ. будівлях країни вивішується ПАРАЛЕЛЬНО інший прапор, то це є дефакто прирівнення прапора. Якщо на будівлі місцевої ради заміщується державний прапор, то це вже межує з окупацією. Що ще раз показує наскільки ми незалежні і вільні.
Смайл до Олег Савчук Показати IP 6 Травня 2011 17:03
Ви незалежні настільки, наскільки розумні. Дефакто і деюре - дві великі різниці)) І поки в Конституції написано - "синьо-жовтий" - інших символів державності не існує. А існують ваші вигадки. Ви так собі придумали і вирішили, і не більше. А ви можете дати відповідь, скільки у % від загального населення України готові в лавах армії РЕАЛЬНО зі зброєю в руках стати на захист державності у випадку війни (тфу тфу тфу)? Впевнений, що 90% просто втіче в інші країни. Чого в Канаду повтікали "патріоти" - треба було боротися з комунізмом. Але через океан з ним боротися краще. І триндять по телебаченню, як вони "тяжко" переживають та сумують за Україною. Всі ви хлопці на словах гарні. І здатні ви тільки на "зірвати хоч одну червону шмату", це рівень 8 класу загальної школи. Хочь би не соромились.
Олег Савчук до Смайл Показати IP 6 Травня 2011 23:08
Що з того, що деюре ми щось маємо, коли фефакто в нас того нема. Що має більшу вагу дефакто чи деюре? Інших символів державності не існує - саме так, тоді чому над містами мають замайоріти інші прапори? Смайл, кожен судить по собі. Я зрозумів, що Ви як ... з тонучого корабля втікатимете першим. За честь буде стояти пліч опліч з тими, що лишились! Стосовно тих хто в Канаді, та вони ж того самого віку що ветерани, куди їм вертатися? Україну нищили і топтали війнами і голодом. Напевне тих, що лишилися, було за мало, тому і тікали. Чи героїчніше було померти, щоб навіть внуки правди про ті часи не дізналися?
Смайл до Олег Савчук Показати IP 11 Травня 2011 13:17
Емігрувати я завжди встигну і нагод мав для цього багато. Але тут в землі лежать мої дід і баба, батько й мати, які народились тут, жили тут, ніколи не були ні комуністами, ні бандерівціями і нам, своїм дітям і онукам розказали правду, що було і хто це робив. Так, боялись радянської влади, але "бандерівців" - ще більше. В селі, де жив мій дід, згвалтували і зарізали дівчину - місцеву фельдшерку, доньку дядька з сусіднього села. А вбив її діда сусід, разом із "хлопцями з лісу", до яких він після цього і пристав, інакше самосуду йому не уникнути. Її вбили за те, що вона була комсомолкою, про те, це не заважало їй лікувати хворих, які їй дякували. А виродок той, вбивця, дожив до наших днів і мати моя бачила його на прикінці 90-х, бігав з прапором у Луцьку разом із "свідомими". Але собаці - собача смерть. Хтось дав йому таких звіздюлей, що він через тиждень пішов у пекло. Отака вона правда.
Софія Показати IP 6 Травня 2011 10:49
Влада,як "зомбі", замість того,щоб дивитися вперед,голови повернула назад... Для чого дратувати народ?
Юлія Показати IP 6 Травня 2011 15:23
Що за акція? Де і коли вона відбуватиметься? Хто організатор? Прийду.
Олег Савчук до Юлія Показати IP 6 Травня 2011 15:41
Для участі у акції “Геть більшовицьку символіку з України!” достатньо зірвати хоч одну червону шмату, якщо така буде вивішена в Луцьку. Будьте активні і патріотичні. Не допускайте комуністичних шабашів.
за справедливсть Показати IP 6 Травня 2011 16:58
До нешавного Олега. Будь послідовним. Чому ж ти не волаєш,.коли виносять чорно-червоні стяги УПА. Це ж також не є державним символом України. А відносно "Дня Побєди", то ким би ти був, якби цього дня не було. жив би при Польщі і пшекав коментарями.
Олег Савчук до за справедливсть Показати IP 6 Травня 2011 22:58
червоно-чорний ніхто не заставляє вішати на держ. будівлях по Україні. Друга світова - трагедія для українців, не залежно від переможця. Фашисти чи комуністи - ті самі окупанти.