USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: Історія повторюється?


9 лютого в Москві підписано угоду між німецькою приватною фірмою «Rheinmetall Defense» із Дюссельдорфу і Міністерством оборони Росії, за якою німецька фірма запроектує, збудує й обладнає військовий вишкільний центр для потреб російської армії в Муліні біля Нижнього Новгорода над Волгою. Угоду підписали: з німецької сторони шеф «Rheinmetall Defense» Клаус Ебергардт, а з російської — міністр оборони РФ Анатолій Сєрдюков. Отже, ще один член НАТО буде зміцнювати військові можливості Росії. НАТО і США мовчки дивляться, як Німеччина долучилася до інших держав, які допомагають Росії доозброюватись і модернізувати свою армію за західними зразками. У збудованому німцями військовому вишкільному центрі російські військові частини матимуть можливість вдосконалювати свою бойову готовність в умовах, які симулюють справжнє поле війни. Що тут характерне і гідне уваги — фірма ; «Rheinmetall» має довгу традицію військової співпраці з Росією. У роки війни Росії з Японією (1904-1905) вона постачала Росії артилерійську амуніцію (війну Росія програла). А за трактатом, підписаним совєтською Росією і веймарською Німеччиною 1922 року в Рапалло і Берліні, військова співпраця між Німеччиною і Росією завдяки фірмі з Дюссельдорфу розцвіла вповні. То на російських полігонах йшло випробовування прототипів танків, які пізніше Німеччина масово виробляла, готуючись до війни після приходу до влади нацистів у 1933 році, то в | Рязані здобував знання і навички головний танкіст Гітлера Гудеріан, то на російських аеродромах і в російському небі здобували вміння німецькі пілоти Герінга.
Після шестирічної перерви співпраця між нацистською Німеччиною і совєтською Росією знову відновилась у 1939 році, що дало поштовх Гітлеру до початку Другої світової війни, яку Німеччина програла. Уже час сказати правду: без допомоги Росії у відродженні німецької воєнної машини за домовленостями Рапалльської і Берлінської угод 1922 року та за пактом Молотова-Ріббентропа 1939 року таке швидке відродження німецького мілітаризму не було б можливе. Чи сьогодні Німеччина віддячує Росії?
Згадана угода доводить, яку велику увагу звертає Москва на освоєння західних військових вишкільних технологій.
Степан СЕМЕНЮК "ШП"
Коментарів: 10
Л А Д О М И Р Показати IP 8 Травня 2011 19:39
хвора уява
Лучанин до Л А Д О М И Р Показати IP 8 Травня 2011 20:26
Згоден на 100%!
Helge до Л А Д О М И Р Показати IP 9 Травня 2011 20:00
100500, что этот "сева" ни дня в армии не был, а "образование" и исторические познания получил в местной бурсе.... для тех, кто еще дружит с головой, рекомендую скачать и посмотреть шустер.лайв от 07.05.2011 - есть возможность реально посЕдеть, наблюдая за отрыжкой новоукраинской "освиты" - диспут между молодежью Одессы и Львова о Второй Мировой войне... а с другой стороны, будущим холопам глубокие исторические познания вредны...
ольшевский Показати IP 9 Травня 2011 09:23
Просрали торговый флот,речной флот,угробили целые отрасли-лёгкую промышленность,строительную,половину машиностроения, электронную,авиастроение,угробили сельское хоз-во, поставили крест на науке в целом и поставили на колени медицину,ЖКХ.И каждый год прозорливая украинская влада умудряется ещё что-то продать!Не без откатов разумеется...Осталась земля,водные рессурсы,береговая линия и воздух.Крым с Ботаническим садом распилены и поделены.Сунуться туда подобно расстрелу...А мовн.юки всё врага в России ищут.Это они-продажные ублюдки продали достояние народа,создававшееся десятилетиями.Сейчас будут продавать электрознергетику как отрасль!Ничего не создавая а жить только за счёт продаж советского имущества...Поистине хохляцкая смекалка!Збрехати,вкрасти та втікти...Прошло уже 20 лет,а укропитеки продолжают во всём винить Россию.Продают не нажитое ими имущество и обвиняют во всех бедах соседнее государство.
Олег Савчук до ольшевский Показати IP 9 Травня 2011 10:15
http://www.youtube.com/watch?v=nTKWYO7Tsf0 http://www.youtube.com/watch?v=2b6V1g6FySU http://www.youtube.com/watch?v=2CGX0JUq6IQ http://www.youtube.com/watch?v=tAc8152V2_M http://www.youtube.com/watch?v=AlaDkHv9hoM http://www.youtube.com/watch?v=-ij_r7cj70o "Про..рали" якраз масковські правітєлі!
Helge до Олег Савчук Показати IP 9 Травня 2011 19:55
иди эти истории львовским рАгулям расскажи - там тебя за своего примут. не забудь добавить, что с 1991 на Украине Ельцин с Путиным и Медведевым руководят и все тырят...))))
невістка Показати IP 9 Травня 2011 11:35
До Олега Савчука:а де ж тоді були і "мудрі" місцеві керівники,як Кравчук С.Є.,Кривицький,Климчук,що тихенько мовчали чи просто були в долі???Вони ж не завезені з Москви,а свої хохли хитрожопі...
вчитель історії Попадюк, Любомль Показати IP 9 Травня 2011 13:13
Прикро, але сталося так, що населення польських земель приєднаних до України так і не стали українцями. Можливо війна завадила, бо прийшлося прислужувати німцям, потім ховалися,кого не повісили, як скажену собаку, сиділи, але весь час продовжували закладувати уже НКВД своїх, бо чужих вже не зосталося. А справжні українці закінчили війну в Берліні, потім відбудовували державу. Так в одній державі і існують – ті, хто за Україну, і ті паскуди, що не закопали їх вчасно, а зараз цих гнид вже будуть возвеличувати.
Доктор історичних наук, Колесник Показати IP 11 Травня 2011 11:34
До горе-вчителя з Любомиля. Якщо ви випускник ВДУ - то були, очевидно не з кращих студентів, бо прізвища такого не пам`ятаю... Шкода учнів, адже чого путнього ви їх навчите. Промиті радянською пропагандою мізки - відтворюють історичну дійсність у спотвореному вигляді. Ви - антидержавник, і отруйно впливаєте на молодь. Щодо національно-свідомих громадян, вони - наша надія на майбуття. Ви плутаєте українців з радянськими українцями, перші - не сперечаються про очевидні речі: як то нацональна державна ідея, герої ОУН та ін. другі - живуть радянськими кліше, не розуміють навіщо їм власна держава, і палко люблять радянську стабільність і "кубасу за рубль". Розумію, що вас не переконати, але й українських державників ви не зіб`єте на манівці облудливої радянської софістики.
ЛЮДИНА Показати IP 29 Травня 2011 16:18
Доктор iсторичних наук, я вважаю, що взагалi ви не доктор. А завдяки таким як ви, нацiоналiстам, краiна ще довго буде подiлена на захiд та схiд. Чому ветеранам Радянськоi армii не можна було просто покласти квiти? А ветеранам УПА можна? Чому рiзнi права у людей, кому це вигiдно? Правильно, полiтикам, якi спекулюють на цьому. А такi як Ви, (мало)шановний, вiрять цим мудакам, неважно, помаранчевим, блакитним, червоним чи iншим. Продовжуйте далi вiдстоювати IХНЮ думку, якщо ви ще не зрозумiли, що в КОЖНОI людини (есть) право на святкування (своих) свят, i що iншi не повиннi (им) в цьому заважати. P.S. Пробачте за орфографiчнi незручностi, бо на клавiатурi (нет украинской раскладки). Дякую.