USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Міліція vs Національний Альянс
Невідомі (ймовірно працівники міліції) намагалися проводити відеозйомку учасників теренової гри "Звитяга". Після вимоги присутніх там депутатів представитися та пояснити на основі чого проводиться зйомка невідомі спробували спровокувати бійку.
Коментарів: 49
Romuald Показати IP 25 Травня 2011 14:12
А що, просто таке не можна знімати? ;) Ви ж їх знімаєте :)
rusych до Romuald Показати IP 26 Травня 2011 14:09
Ми їх почали знімати після того як вони відмовилися представитися і полізли з кулаками до учасників заходу. Знімали для того аби потім міліція могла індентифікувати їх і дати правову оцінку їхнім діям.
Нацмен Показати IP 25 Травня 2011 14:52
ачальник відділу громадського порядку Луцького відділу МВС п. Гусак разом з колегою, приватно (відмовились представитись - отже не при виконанні службових обов'язків), прийшли здійснювати відеозйомку учасників молодіж...ного заходу. У Вас питання не виникає для чого? Ми - ті кого знімають заперечили. Ну не хочу я та ще 150 осіб аби нас знімали невідомі особи. Це наше право, це ж не ЗМІ!!! Троє депутатів місцевих рад зробили цим діячам зауваження на яке вони зреагували невідповідно - вживали ненормативну лексику та намагались спровокувати бійку. Нехай міліція злодюг ловить, а не шляється по заходах опозиціонерів і поповнює свою картотек/відеотеку!
Zheniok до Нацмен Показати IP 25 Травня 2011 23:35
мені одне незрозуміле, не хочете щоб вас знімали не влаштовуйте публічних акцій, взагалі це чимось таким недобрим смердить, так всі герої, а от потрапити в в картотеку до ментів страшно
rusych до Zheniok Показати IP 26 Травня 2011 14:12
Акція була непублічна. туди були запрошені тільки учасники гри. провокаторів туди не запрошували Як кажуть українці "незванний гість - гірше татарина"
Юрист до Нацмен Показати IP 26 Травня 2011 00:15
1. Знімали на вулиці. Пояснюю для дибіла, що за кадром кричить, ніби йому яйця відрізають, що вулиця - це не що інше, як ГРОМАДСЬКЕ місце. Збирай шоблу в себе на квартирі і ніхто тебе не піде знімати. 2. Дибільний депутат щось поплутав. Жодним законом не передбачено влаштування перевірки документів у громадян (оби дві особи в цивільному) будь-яким депутатом, навіть якщо він Гузь. Депутат - не працівник правоохоронних органів. А так,як цивільні громадяни документів ні в кого не перевіряли, працівниками міліції не представлялись, то махання "корочкою депутата" з власної ініціативи - дешевий "блатняк". 3. Група осіб (на відміну від двох цивільних) у невстановленій формі, що імітує війскову, має ознаки організованого воєнізованого угрупування, а може в них і зброя є? Ще й на громадян нападають, намагаються пограбувати, наприклад виривають особисті речі з рук (відеокамеру) - це бандити! Дійсно, а де міліція? Це ж напад групи осіб! Мабуть депутату самому доведеться в прокуратуру ходити після таких дій. 4. Хто вам сказав, що ті дві особи були при виконанні? Це був вихідний день. Вони гуляли містом, знімали на пам*ять гарні весняні пейзажі - а тут такий напад, звинувачення! Де докази незаконної діяльності цих осіб? Якщо застосувати рифму, то в п..дє. 5. Так що, крім горлопанства, ви "депутати" нічого не вмієте. Висновок - на місці тих двох осіб, накатав би я заяву про напад з боку цих "слуг народу" і притягнув би їх до відповідальності і впаяли би їм по 3 роки колонії, щоб вони РЕАЛЬНЕ життя побачили.
Exaboto до Юрист Показати IP 26 Травня 2011 10:11
абсолютно згідний. Крикливе хамло саме почало руки розпускати і ще каже що вони бійку провокували....
100% до Юрист Показати IP 26 Травня 2011 10:43
100%
Вольдемар до Юрист Показати IP 26 Травня 2011 11:06
Так той гусь тільки і вміє, що свою пащеку відкривати. Який з нього депутат ? так собі шавка, яка лиже зад всім хто сильніший за нього. Закриватися від народу депутатським посвідченням просто ганьба. Гузь - це ти слуга народу, а не народ тобі. Спустись на землю.
ЮРИСТУ до Юрист Показати IP 26 Травня 2011 14:28
Чоловіче, ти сам собі суперечиш. Якщо в міліції є підозри що це військове формування то вони підходять представляються, пояснюють причину перевірки чи зйомки і тільки тоді проводять таку перевірку, або зйомку. Так в законі про міліцію написано. Чув про такий? Якщо вони просто гуляють в (7.30 ранку) то чому знімають учасників гри? Нехай корпус ВНУ знімають, один одного чи фонтани на Волі. Якщо вони просто гуляють, то чому лізуть битися з дітьми? Юрист, ти розумний може поясниш?
Юрист до ЮРИСТУ Показати IP 27 Травня 2011 14:10
1. До "воєнних" хтось підходив у формі працівника міліції? Звертався чи представлявся? Висловлював підозри? ОСОБИ у ЦИВІЛЬНОМУ - в них на лобі не написано, працівник він міліції при виконанні, чи ні. Якби вони повідомили, що вони працівники міліції, пред*явили посвідчення та звертались до громадаян - дійсно, їм би довелося діяти в рамках "Закону про міліцію". А так - вони звичайні громадяни і мають за Коституцією однакові права і гарантії, як і особи у війсковій формі. Тому відбирання відеокамери - не що інше, як розбій. 2. Жодним законом не передбачено обмежень що до годин гуляння громадянами територією України, крім особливих випадків, наприклад, комендантська година. Стосовно місця гуляння. Вулиця міста - не режимний об*єкт. Гуляти можна, спиртне розпивати не можна - чому? Громадське місце. Стосовно зйомки. В громадському місці можна знімати ВСЕ. Тому це їх право, що знімати. В тому числі і осіб, що знаходяться на вулиці. Порушення немає. Не хочуть особи щоб їх знімали, хай відвертаються або збираються у закритих приміщеннях із входом за перепустками. Вони мають на це право. Тоді в таке приміщення працівники міліції можуть потрапити виключно за пред*явленням службового посвідчення. 3. На відео видно, що ці "діти" за підбурюванням ГуСя намагаються відібрати особисті речі у громадян - відеокамеру. Як це називається - див. вище. Тому кожен має право на захист свого майна. Ну і не видно, щоб цивільні руки розпускали, швидше відбивали напади. Все зрозуміло? П.С. І в цілому, якщо ГуСь так реагує - значить десь порушує закон, бо міліції злякався. Диму без вогню не буває.
Хохма до Юрист Показати IP 26 Травня 2011 19:26
Ти або дибіл, або гнилий мєнт. Бувби юристом то розумів, що знімати приватне життя осіб (а не публічний захід) нікому окрім журналістів (після предявлення посвідчення)не дозволено. Так що лижи жопу в іншому місці.
Юрист до Хохма Показати IP 27 Травня 2011 14:37
Стаття 182.Порушення недоторканності приватного життя. 3. Предметом злочину є конфіденційна інформація про особу. Нею є відомості про приватне життя особи, що становлять її особисту чи сімейну таємницю (зокрема, інформація про освіту, сімейний стан, релігійність, стан здоров'я, дата і місце народження, майновий стан та інші персональні дані про особу) 1 поширюються за ЇЇ бажанням відповідно до передбачених нею умов. Під приватним життям особи розуміється сфера життєдіяльності окремої особи, яка включає в себе зв'язки особи з іншими людьми, її приватні справи, сімейні стосунки тощо, тобто все, що пов'язане з її способом життя і НЕ МАЄ ПУБЛІЧНОГО ХАРАКТЕРУ. Про проведення даного заходу повідомлялось у ЗМІ, є вікритий сайт в интернеті, де зокрема зазначено що захід проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс”. У ГРОМАДСЬКОЇ організації приватного життя НЕ ІСНУЄ апріорі. А якщо хтось погодився приймати участь у заході, що проводить громадська організація - він такою згодою визнає, публічність своїх дій і приватне життя тут до біса. Туди за вуха не тягнуть. Учи мат част, праХфЄсАр.
VSC до Юрист Показати IP 27 Травня 2011 16:03
Хоть кто-то грамотно пишет. Респект.
Присутній Показати IP 25 Травня 2011 14:54
Поки що я бачу хамське поводження "депутата". Він так розмовляє, ніби то йому хтось щось винен. Депутат, ви НАМ служите, а не навпаки! Навчіться розмовляти з людьми, навіть якщо вам щось не подобається.
простий громадян до Присутній Показати IP 25 Травня 2011 15:12
Вам, це кому, міліції? Вибачай, чоловіче, ніхто ВАМ - міліції - не служить. Депутати служать народу. І ви міліціонери теж служите народу України. Але зараз чомусь вийшло навпаки. Ви, міліціонери, служите двічі судимому ЗЕКУ. І замість того щоб боротися із злочинністю ви її кришуєте. Тому не треба тут про мораль розповідати
Лучанин Показати IP 25 Травня 2011 15:51
То ця "Акція" фінансується з обласного бюджету??? !!!! ДА, вкрай необхідна річ... В пана депутата проглядаються певні комплекси неповноцінності і "бикуватість".
SPIKER Показати IP 25 Травня 2011 16:01
шось занадто довго роздуплялись викинути в нет це відео...кому воно треба через майже місяць після події???
спікер до SPIKER Показати IP 26 Травня 2011 14:01
тобі воно й треба. ти ж його і подивився і комент не полінився написати.
selecty Показати IP 25 Травня 2011 17:21
ммм-дааа!!! Мені здається, що націоналісти троха перегнули! Якби до мене так с камерою лізли, то я б точно не мовчала! А знімати в нас може будь-хто і будь-що!))) інша справа, що комусь не дуже хочеться, щоб його показували! Одним словом, у когось параноя!!!
Юлія Показати IP 25 Травня 2011 19:21
Згідно з зкаонодавством України, зйомка фізичної особи без її згоди може проводитися лише на ВІДКРИТИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗАХОДАХ (фестивалі, дні міста, мітинги тощо). Оскільки збір РАНІШЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ учасників "Звитяги" не був таким ВІДКРИТИМ заходом, то сторонні особи НЕ МАЛИ ПРАВА знімати цих учасників без їхньої згоди. Тим більше, що це були міліціонери. Усім же зрозуміло, для чого проводиться зйомка. ІМХО
Zheniok до Юлія Показати IP 25 Травня 2011 23:38
що значить не був відкритим заходом? акція майже місяць анонсувалась у ЗМІ, починалася в центрі міста, вони що вас в Гузя на квартирі знімали?
женьок, проснись до Zheniok Показати IP 27 Травня 2011 09:36
Акція починалася в цуманських лісах, а не в центрі міста. За головним корпусом відбувалася посадка в автобуси учасників гри. Покажи мені хоч одну афішу, плакат, флаєр де запрошується громадськість міста на гру Звитяга в ЦЕНТР НА 7.30??!!
Zheniok до женьок, проснись Показати IP 27 Травня 2011 15:03
театр начинается с вешалки(с) здається так какжуть і ця сама акція починалася зі збору, такшо не требя ляля
Олег Савчук Показати IP 25 Травня 2011 19:32
Якщо у Вас немає параної, це не означає що за Вами не слідкують. Міліцейська машина працює в конкретно скерованому напрямку. На відео тому свідчення.
Михайло Наход Показати IP 25 Травня 2011 20:06
Я не заздрю цим міліціонерам. Якщо не вміють робити свою роботу непомітно, то тепер окрім глуму в інтернеті отримають ще й догани на роботі. Гузь - молодець! Скоро міліціонери при згадці лише цього прізвища будуть тремтіти.
Всезнайко Показати IP 26 Травня 2011 00:04
Але ж і "бикота" ці гузівці і свободівці...
Націоналіст до Всезнайко Показати IP 27 Травня 2011 09:39
ні не бикота, а люди які не бояться відстоювати свою позицію навіть перед міліцією. А якшо в тебе перед міліцією трясуться колінця, то мені тебе шкода
Zheniok до Націоналіст Показати IP 27 Травня 2011 15:00
а шо ж так тоді страшно в ментівську картотеку потрапити?
Не депутат Показати IP 26 Травня 2011 09:35
Гузь вів себе не адекватно. Як завжди:) Чесним людям немає чого боятися. Тим більше відеозйомки.Якщо все законно. Совковий комплекс - боятися камери:) Боїшся фото-відео камери? А можливо камери СІЗО:) Бо є за що? Це ж що виходить? Якщо я депутат, - то предявіть посвідчення? Цікаво, а де ж запит у Генпрокуратуру? Чи це було так, на "понт депутатський" взяти? Запит в студію! І ще, особисто бачив на ВолТБ репортаж про цю акцію. Подайте запит й на журналістів - а що, як вони "зливають" відео міліції? У них й камери ліпші ніж у міліції, якість краща:))) Дивно, позувати на всю Волинь по "ящику" не страшно, а "хоум-відео" МВС - це вже переслідування і тиск? Тиск, це коли спецпідрозділ за 5 хвилин вантажить всіх у "бобікі" і на 15 діб. Однозначно піар і страх. Видать є що приховувати Гузю.Варто дізнатись скільки було виділено коштів і скільки реально було учасників акції. Підозрюю, що дехто на цій "звитязі", як завжди, нагрів собі руки...Нда...Гузью відео "очі коле"... Хоча й сам, я так розумію, знімав все на телефон.Ще й посвідчення встиг у кадр всунути:)
не депутату до Не депутат Показати IP 27 Травня 2011 09:52
так в тому й суть справи що журналісти знімали офіційно, представились і ненамагалися спровокувати бійку. То які до них можуть бути претензії? Якби мєнти прийшли предявили посвідчення, пояснили причину зйомки і поводились пристойно то й до них питань би не було
Вольдемар Показати IP 26 Травня 2011 10:54
Беззаперечно Гузь і вся Свобода є бидлоття і боягузи. Крім своїх провокацій нічого конкретного місту не дають. Не депутат,а позор всього міста.
фантомас Показати IP 26 Травня 2011 13:50
сидять пацани у офісі партії регіонів і строчать коментарі. ще до них приєднались штатні працівники управління внутрішньої політики ода на чолі з андрюшою мельником. сам гусак сидить в міськвідділі і також свою писанину тут розміщає. аж шкварчить їм в одному місці що їх опустили так на сесії міськради. гузь так тримати. мочи регіоналів.
Exaboto до фантомас Показати IP 26 Травня 2011 15:04
оце ти наївний :)). Зрозумій, не всі такі бикануті як автор цього відео :))
фантомас Показати IP 26 Травня 2011 16:09
автор вміє відстоювати свої права і грамотно грузить мєнтів які зажрались. ваш крохмаль два слова не міг зв'язати про своїх підлеглих. то просто гуляли вони, а виявиломь приїхали на мєнтовській машині. сміх та й годі. скоро вашій януковичівській банді буде капєц. чекайте на осінь, ой гаряча вона для вас буде.
Exaboto до фантомас Показати IP 26 Травня 2011 17:40
права автора відео ніхто не порушував. Менти при обовязках вони чи ні мають повне право знімати на вулиці будь-що. Інша справа що менти дійсно не змогли двох слів звязати і пригрузити вискочку. Ну ви ж знаєте які в нас менти :)). А осені я з нетерпінням чекатиму і коли почнеться двіж неодмінно прийму в ньому участь, не вперше. Шкода правда що Ющенко так бездарно все просрав. Він міг змінити країну на краще...
Луцьк до Exaboto Показати IP 27 Травня 2011 09:44
Друже, якщо "Менти при обовязках вони чи ні мають повне право знімати на вулиці будь-що" то це називається міліцейська держава. Я в такій жити не хочу. Я хочу шоб мєнти ловили злочинців які гоп-стопом займаються, жінок гвалтують, магазинки і банги грабують. А наші мєнти це діло кришують, а злочинцями зробити хочуть дітей які їдуть на вихідні в ліс відпочити.
паранойа Показати IP 26 Травня 2011 17:44
кадри, шо одні морозяться, що інші гонять щось не внятно, слів не можуть толком звязати, розпереживались так
Хохма Показати IP 26 Травня 2011 19:38
Не багато в Луцьку таких лідерів як Гузь ось із зазжрості строчать коменти. Гузь чи хтось з його однодумців прийшов на дєнюху мєнтів і почав знімати? Когось конкретно образив прийшовши на роботу? А відстоювати свої права перед будь-ким потрібно мати сміливість і він її має, нехай і не геть професійно, зате СПРАВЕДЛИВО. Я, як і кожен з Вас не хотівби щоб мій фейс знімав представник силової структури, який навіть посвідчення не показує. Інший на місці Гузя маючи автобус хлопчаків міг попросити відібрати касету з відзнятим матеріалом, а хлопці Ігора просили лише ПРЕДСТАВИТИСЬ. А те що мєнти на ізмєну впали, ну так це ГАНЬБА тим, які жиріють на мої з ВАШИМИ податки.
Вольдемар до Хохма Показати IP 27 Травня 2011 01:07
Гузь має сміливість ? З яких пір ? У нього ж життєве кредо-я не трус , але боюсь. Забери в нього депутатське посвідчення і все, гуся немає.
Скільки? до Вольдемар Показати IP 27 Травня 2011 10:19
Чувак, суто жене на Гузя, аж смішно. цікаво кому він так насолив, шо тут просто орди штатних коментаторів гонять на нього і ні слова по суті новини. в кожному коменті - гузс такий, гузь - сякий. Запасаюсь попкорном. чуваки мочіть дальше :))
Вольдемар до Скільки? Показати IP 27 Травня 2011 13:12
Що Гузь конкретно зробив для міста ? Крім різного роду провокацій нінащо не здібний. Якщо він тобі подобається , можеш на нього молитися. Особисто для мене він - хамло і не вихована особа.
хорвaт до Вольдемар Показати IP 27 Травня 2011 10:52
Вольдeмaр, a ти гeрой? Интeрнeт солдaт нeдороблeний
Вольдемар до хорвaт Показати IP 27 Травня 2011 13:09
Я не герой.Я виборець і хочу щоб цей горе депутат виконував свої обіцянки, а не трусливо нишком гавкав на тих людей ,які не поділяюить його думок.
вальтер Показати IP 27 Травня 2011 14:55
А що для міста зроби ти Вольдемар? Гузя безперервоно обирають депутатом з 2002 року і то два рази на окрузі. Лузер ти дружище.
Юрист до вальтер Показати IP 27 Травня 2011 17:07
Крім ГуСя багато кого ще обирають. Бо в нас так прийнято, хто більше в лайно сам залізе - той "тєрпіла", його тра пожаліти, от і обирають. Не за професіоналізм, а за велике горло обирають. Та й де його обрали? Живе в Луцьку, а обирається від Старовижівського району. І що він корисного для цього району зробив? Дурить селян, а вони вірять. Хай би по Луцьку пройшов - ото був би показник!
Вольдемар до вальтер Показати IP 27 Травня 2011 21:00
Я кожного дня навожу в ньому чистоту. І ще раз повторюю, якщо він комусь і подобаєтся,то його справа. Він для мене нуль.
Федя Показати IP 27 Травня 2011 20:59
Крохмаль це посміховище - прислужник Януковича!
хорвaт Показати IP 27 Травня 2011 21:11
То ти Вольдeмaр Кубицкий?