USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Кириллов ковчег - "скромная" лодочка патриарха
Кириллов ковчег - "скромная" лодочка патриарха.

«Паллада», одна из самых роскошных яхт России, принадлежит патриарху Кириллу.

Стоимость судна составляет 4 000 000 долларов.
«Паллада» стоит на причале у Никольского скита Валаамского архипелага, возле Валаамской резиденции Патриарха.

Для неё построен собственный причал, а местные говорят, что на ней катают VIP-гостей.

Общая длина - 32 м
Ширина - 7,45 м
Осадка при полной загрузке - 1,8 м
Крейсерская скорость - 12,5 узла
Запас хода - 2500 морских миль
Запас топлива – 24 000 л
Запас пресной воды - 3000 л
Двигатели - 2 х Caterpillar 3196 (2x374 л.с.)
Материалы корпус/надстройка - сталь/ алюминиево-магниевый сплав
Класс - Det Nordske Veritas (DNV) +1A1 LC Yacht R0 E0. Соответствует требованиям МСА
Размещение гостей - 8 человек в 4 каютах
Экипаж - 4 человека в 2 каютах
Проектант - Guido de Groot Design/Guinton Naval Architects/МССЗ
Дизайн интерьеров - Guido de Groot Design






Взято з Інфопорна
Коментарів: 10
анонімус Показати IP 17 Червня 2011 16:04
а іконки мааааленькі-маленькі)))
Олександр Показати IP 17 Червня 2011 18:57
І очки такі до-о-о-о-брі - добрі!
дід петро Показати IP 17 Червня 2011 19:05
60% доходу російської православної церкви дає УКРАЇНА ! Вдумайтесь православні! може не варто спосирувати г.Гундяєва на яхти,на годинники по $15000 і т.д.,хай може ці гроші залишаються в УКРАЇНІ?!
отець Ведмеденко Показати IP 17 Червня 2011 22:13
Християни, любіть ближнього, навіть якщо це пан Гундяєв... Любіть ворогів своїх і моліться за них. ЦЕРКВА не буває ні російською, ні українською, ні африканською - вона ВСЕЛЕНСЬКА. СПАСИТЕЛЬ НЕ РОЗДІЛЯВ ЛЮДЕЙ ПО НАЦІОНАЛЬНОСТЯМ (...для мене немає ні еліна, ні іудея). Ви - РОЗДІЛЯЄТЕ і цим чините смертний гріх. Покайтесь, заблудші єхидни.
Vigilante до отець Ведмеденко Показати IP 18 Червня 2011 09:11
Отець Ведмеденко, некошерно з Вашого боку називати християн єхиднами, чи не так? :)
бу Показати IP 18 Червня 2011 09:34
чё он должен быть нищим?!!!всётаки первое лицо,патриарх всея Руси.
хорвaт Показати IP 18 Червня 2011 10:17
Агeнт ФСБ Гундяєв нехіло живе
отець Ведмеденко Показати IP 18 Червня 2011 13:17
...побійтеся Бога...які ж ви християни...на цьому сайті разпалюється така людиноненавсницька лють, що блідне пекло...
Роман до отець Ведмеденко Показати IP 23 Червня 2011 14:19
от такі от християни.
lektoriy Показати IP 18 Червня 2011 16:30
".. Нам тілько сакля очі коле. Чого вона стоїть у вас, не нами дана?.." (Т.Шевченко)