USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Сучасні розваги луцької молоді
19.06.2011р. фонтан навпроти ВДУ,сучасні розваги молоді.
Коментарів: 13
ЧуйНа Показати IP 19 Червня 2011 20:12
Це ще не найгірше, що вона може вчудити)))
анонімус Показати IP 19 Червня 2011 20:16
автор, вам 90 років? 0_о
Наталія Показати IP 19 Червня 2011 21:23
Мда..було дуже розумно в таку погоду піти купатися.
Mirna до Наталія Показати IP 19 Червня 2011 23:59
розумніше б було піти набухатися?
SPIKER Показати IP 20 Червня 2011 00:17
а вночі бомжики там прали свої шмотки,і мили ноги і не тільки...
Наталія Показати IP 20 Червня 2011 09:46
Розумніше було б дочекатися нормальної погоди(приблизно такої як була 1 червня, коли всі купалися). Ця зустріч була запланована давно, і організатори все вдміняли через погану погоду. Проте декілька людей все ж вирішили піти і покупатися
kamil Показати IP 20 Червня 2011 09:59
деградовані! я розумію якби їм було по 10 і менше років, а то...
Спостережлива Показати IP 20 Червня 2011 11:32
Часто була свідком того, як чумазі бомжі плескалися у фонтанах біля Проміня та перед парком. Підкопчені, підбиті, з підпухлими типічноалкогольними обличчями влаштовують баннно-пральні дні, перуть своє лахмітття, відшкребають бруд і коросту з ніг, а потім на просушку розвішують випрані речі на лавочки вздовж фонтанів. А далі луцька молодь розважається у цьому жабуринні, наражаючи себе на цілий "букет" інфекції. Батьки будьте пильними до дітей, та розповідайте їм про небезпеку таких розваг.
Віктор F Показати IP 20 Червня 2011 12:28
А на що дивиться ППС навіщо їм заробітну плату платять ?
Man до Віктор F Показати IP 20 Червня 2011 13:20
Вони там теж миються і влаштовують пральні дні.
12 Показати IP 20 Червня 2011 17:20
і що?
Che Guevara Показати IP 20 Червня 2011 19:41
А ми в дитинстві мому, купалися і діставали монети з центрального фонтану біля БімБому, де дельфіни були. До речі, - де вони ділись?
Андрій Лучик до Che Guevara Показати IP 21 Червня 2011 00:36
дельфіни нині в зоокуточку