USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Запрошуємо на "Марш пам'яті Героїв" 23 червня. Луцьк. о 19.00
Запрошуємо всіх лучан та гостей міста взяти участь в "Марші пам'яті Героїв" та вшанувати жертв розстріляних в Луцькій тюрмі 22-23 червня 1941 року.

Марш відбудеться в четвер, 23 червня 2011 р.Б. Збір: 19:00 Київський майдан. Маршрут: Київський майдан - пр-т. Волі, вул. Л. Українки, вул. Д. Галицького - Луцька тюрма.

ОБОВ'ЯЗКОВИМ АТРИБУТОМ УЧАСНИКІВ МАРШУ Є ВИШИВАНКА.

Метою заходу є вшанування більше 4 тисяч розстріляних в’язнів Луцької тюрми, які були здійснені працівниками НКВС 22-23 червня 1941 року.

Довідка: Після початку війни 22-23 червня 1941р. співробітники НКВС відступаючи з Луцька, розстріляли близько 4 тисяч ув’язнених. Зокрема було розстріляно багато жінок, дітей та людей старшого віку. Усі архіви в’язнів знищив заступник начальника тюрми при відступі поблизу Ківерців.

Організатор заходу: Громадська організація "Національний Альянс".

Контакт: +38-0332-78-49-77; Майя Москвич: +38-0993-701-80-12
Коментарів: 16
VCS Показати IP 22 Червня 2011 13:29
Лопату в руки і працювати, а не ходити без діла по місту і кричати!!!
Робітник до VCS Показати IP 22 Червня 2011 15:01
Це після роботи, так що приходь.
1 до VCS Показати IP 22 Червня 2011 15:30
"Мы работники умственного труда" (с)
Я до VCS Показати IP 22 Червня 2011 15:34
Працювати - це не патріотично. Сорочка і джинси - абсолютний нонсенс. Якщо вже поважаєш предків, то одягайсь пристойно.
Л А Д О М И Р Показати IP 22 Червня 2011 14:23
Фу. Смердить ...
хорвaт до Л А Д О М И Р Показати IP 22 Червня 2011 14:28
Лaдомир розклaдaeться
Мойдодир до Л А Д О М И Р Показати IP 22 Червня 2011 15:29
ладомир, митися пробував?
хорвaт до Мойдодир Показати IP 22 Червня 2011 16:55
Лaдомир в крові істинний 'руский'.А істинний расеянин повинен по зaпaху нe чим не відрізнятись від свині
Л А Д О М И Р Показати IP 22 Червня 2011 17:03
свині , то скоріше частина укровської субкультури та герой багатьох анекдотів, до речі свині корисніші за націоналістів.
хорвaт Показати IP 22 Червня 2011 17:31
Помиляєшся на рахунок субкультури.Свинями якраз на курортах іноземці називають 'руский мир'.Завдяки їхньому коханню до спиртного
Л А Д О М И Р Показати IP 22 Червня 2011 17:56
Уявляю свиней, які бігають по лісі, з автоматом через плече і забігають в кожну хату хавчик просити... я забув вони ще співають "патріотичних" пісень. Ото хохма. Однозначно свині корисніші, з них є користь (за відсутнусті баранів на території Волині, вони годяться на шашлик.) А на що голдяться націоналісти? Окрім ходи в сорочках? Ідіть краще в "Расею" (як ви виражаєтесь) і попросіть шоб газ по 400 баків не продавали і попросіть знижку. Не забудьте сказати дякую за крим.
серп и молот Показати IP 22 Червня 2011 18:36
марш шизофреников и потомков марадёров насильников убийц фашистов и ГОМОСЕКОВ!!!
хорвaт Показати IP 22 Червня 2011 19:45
Хaвчик просили якрaз чeрвоноопі партизани,бо не було чим закусити.А бандерівцям і так давали,бо люди знали ,хто дійсно бореться за Україну.
begalolegalo Показати IP 22 Червня 2011 20:27
Я вообще думаю, что ВСЯ эта истерия, которую сегодня ОПЯТЬ, как и 9 мая попробовали поднять в СМИ профессиональные "мацковские" провокаторы, имеет перед собой одну цель - убрать из эфира - как информационный повод - 70-тилетие этой страшной трагедии, когда в июне 1941 года тюрьмах НКВД, без суда и следствия были зверски уничтожены десятки тысяч простых людей - КТО ОТВЕТИТ ЗА ЭТО? Пусть этот недокомсомолец Кононович с красными флагами придет на митинг-панихиду к бывшей Луцкой тюрьме и там расскажет про нацистов и бандеровцев - или опять очко заиграет? )))
отець Ведмеденко Показати IP 23 Червня 2011 14:31
І сказав Господь: Любіть ворогів своїх і моліться за них. Це - до вас звертається Господь, бо ви - язичники.
Helge до отець Ведмеденко Показати IP 24 Червня 2011 10:54
"отець" - ха-ха-ха-ха.....