USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Комуністи назвали панахиду "шабашем моральних уродів"
На редакційну пошту надійшов лист від Олександра Кононовича. Очевидно, що це голова Волинського обласного осередку «Антифашистський комітет України», член КПУ О.А. Кононович, проте у листі прямої вказівки цього нема.

Лист містив своєрідний "репортаж" з сьогоднішньої панахиди, що відбулася на луцькому Меморіалі Пам"яті з нагоди річниці початку радянсько-німецької війни. Текст (до речі без підпису) - емоційний і палкий.

Зваживши усі за і проти, вирішив все ж ознайомити з цим листом читачів. Аби кожен міг зробити висновок про рівень адекватності і здорового глузду його авторів...

Далі - без жодної редакційної правки



«ЧЕрвона Волинь» и цим все сказано.
На Волині, у місті Луцьку міській комітет Комуністичної партії та ЛКСМУ «Відродження» разом зі своїми прихильниками на меморіалі слави,визначили місце яке повинна займати на таких заходах партія-переможниця фашизму. Не зважаючи на шалений тиск місцевої влади та націонал-фашистських партій, які помилково припустили, що Волинь ще один регіон західної України, який хворіє на неофашистську лихоманку. Комуністи та комсомольці Луцька,сміливо та принципово довели зворотне.
На заходах пам’яті найстрашнішої дати в історії людства,які проводила місцева влада разом з осередками всім відомих неофашистських партій,та громадськими рухами які сповідують калабарационістичну ідеологію,хотіли у цей святий для всіх свідомих людей день-скорботи ще більше споганити настрій фронтовиків та нащадків переможців. Виставивши прямо на священному для всіх меморіалі ,молодиків із плакатами «Радянські війська окупанти» , «Сталін і Гітлер одинакові» та інші ганебні карикатури. Цей шабаш моральних уродів тривав доки на заходи не з’явились комсомольці та комуністи. Голова Луцьких комсомольців Михайло Кононович та перший секретар міському Компартії Віктор Пащук негайно підійшли до організаторів з вимогою припинити знущання над історією,ветеранами та радянськими воїнами що тут поховані,але про бандерівські можновладці і слухати не захотіли. Тоді молоді комуністи на офіційних траурних заходах присвячених 70-й річниці початку Великої Вітчизняної Війни, в голові почесного караулу який тримав державні прапори України виставли свій караул з червоними прапорами,тим самим піднявши бойовий дух комуністів і ветеранів міста. Колони очолили ветеран ВВВ і партії з одного боку,та комсомолець з іншого,це були Башкатов Г.Д. та Віктор Сєлєдцов,які символізували приємність поколінь ветеранів та їх онуків,комуністів та комсомольців. І тут почалося неймовірне,неофашистів та бандерівців почало кидати в нервові припадки та агонічні судоми,вони кинулися до кірівників Комсомолу та Міськкому партії з кулаками та погрозами,вимагаючи негайно прибрати прапороносців. Але молоді комуністи ультимативно та суворо попередили нацистів разом з кірівництвом міста, «Як що хоч одна нечисть ступить хоч крок до святого червоного прапора,комсомольці не відповідають за свої дії і любими способами,аж до рукопашного протистояння будуть захищати свої святині»!Побачивши біля двох десятків молодих людей з рішучістю на обличчі,кірівництво міста злякалося протистояння і віддало наказ не в якому разі не чіпати гордо розгорнуті,вище за усі переможні Червоні прапори.
Цей день на завжди увійшов у історію світу як символ скорботи і не примиримої боротьби Радянського народу з фашистською машиною смерті ,а ця маленька перемога подарована Луцькими молодими комуністами ветеранам всій західній Україні нехай символізує перемогу Червоного прапора на Червоній Волині яка в супереч думки про західну Україну завжди відрізнялася від чужого нам Галицького нездорового радикалізму. Вічна пам’ть Радянському воїну переможцю і вічна пам’ть Червоному прапору !




Коментарів: 50
Mirna Показати IP 22 Червня 2011 17:41
:)))))))))))))))))))))))))))))) хлопці, що ви курите?
Павлік Морозов Показати IP 22 Червня 2011 17:41
"Вічна пам"ять червоному прапору" ? Похоронили таки - маладца! ))))))))))
Кононович. Показати IP 22 Червня 2011 17:46
Наконец то напичатали,а то Луцк соскучился по разным мнениям.Надоели БАНДЕРЛОХИ!!!
Швидка медична допомога Показати IP 22 Червня 2011 18:26
Влада має швидше реагувати на виклик медиків. Хворим на голову не місце серед українських людей, а особливо серед молоді.
Zheniok Показати IP 22 Червня 2011 18:27
мало того, що ідіотизм, так ще й настільки безграмотно, фу
мммм Показати IP 22 Червня 2011 18:32
наше дело правое!!!мы победили!!!"свiдомi" сегодня бились в эпелипсическом припадке и это радует)))
ПРОХОЖИЙ Показати IP 22 Червня 2011 19:54
Больные люди.И неграмотные . Собственно , такими и должны быть , наверное , современные коммунисты .Про "калабарационістичну ідеологію" написали имея в голове кал вместо мозгов .А вот "...приємність поколінь" - это хорошо.Про "...кірівників Комсомолу та Міськкому партії " так писать не стоило - ну не все же время они КИряют. Иногда и пишут в стиле "поток уходящего сознания".Концовка получилась наиболее удачной :"вічна пам’ть Червоному прапору !" Аминь!
ЧУЙна Показати IP 22 Червня 2011 20:00
І такі безграмотні люди все лізуть і лізуть у владу!!! Чи тепер так модно "молодим комуністам" писати й балакати "під Яника"???))) Комуністична партія - це АНАХРОНІЗМ!!!! Комуністична ідеологія канула в Лету!!!!! Пора вже прокинутися від летаргічного сну!!!! "Те, що вчора було прогресом, завтра стане іхтіозавром"... Впертюхи й ідеологічні спекулянти, послухайте хоча б мудру Ліну Костенко, яка при вашому коханому комунізмі більшу половину життя прожила!!!
хорвaт Показати IP 22 Червня 2011 20:03
це були Башкатов Г.Д. та Віктор Сєлєдцов,які символізували приємність поколінь ветеранів та їх онуків,комуністів та комсомольців Ой блін насмішили насмішили,ці два душевнохворих неадеквата щось символізують.КОНОВИЧ ЛІКУЙ ГОЛОВУ
Helge Показати IP 22 Червня 2011 20:35
не обижайтесь на кононовича - ЭТО у него наследственное. а вообще - низкий культурно-образовательный уровень этого "камсамольца", помноженный на синдром "неуловимого Джо" (который нафиг никому не нужен) и на признаки прогрессирующей шизофрении - вкупе это дает гремучую смесь....
Роман Показати IP 22 Червня 2011 20:44
Хотілося б побачити те "рукопашне протистояння"))) А Кононовичу мабуть в школі остатки мізків відбили, раз він такі "розумні" речі так "грамотно" пише)) Слава Україні! комуняку на гілляку!
толян Показати IP 22 Червня 2011 21:51
Кононович eщe до школы был нe тaкой кaк всe.У нeго были проблeмы со здоровeм .С нeго издeвaлись.Мaть eго до клaсa шeстого водилa в школу.Пусть рaскaжeт кaк eго зaстaвили бутeрбродa с полa в туaлeтe кушaть.А сeйчaс он из сeбя строит Бeтмaнa
хорвaт до толян Показати IP 23 Червня 2011 10:32
ХА ХА.А можна детальніше, a особливо про бутер?
АНТИтолян до толян Показати IP 23 Червня 2011 11:51
ну ты и дал:)) Видно, что тут просто мелкая хохлячая зависть! Даже даун бы понял, что это тупая пиз.... "Мaть eго до клaсa шeстого водилa в школу.", а второй, брат близнец типа сам ходил в школу по отдельному маршруту?:) И слово КЛАСС пишеться с двумя "с", "грамоетеи"!!!
бачив як все було Показати IP 22 Червня 2011 22:05
Ці двоє, з "вигорівшими" на сонці прапорами, прийшли під кінець заходу, ніхто їм не перешкоджав. Прийшли то й прийшли їх було двоє от і виділися в такий спосіб. Їм нудно сидіти в дома, їх запрошують раз у рік на 9 травня, про них ніхто не згадує от і прийшли.
ПЕнсіонерка Показати IP 22 Червня 2011 22:42
Повна шизофренія. День скорботи. До чого тут червоні прапори комуністичної партії. Це все рівно як прапори торговитх фірм. Носіям їх треба знати , що були червоні прапори з гаслами "за Родину" , "За Сталіна". У нас дуже толерантна влада і бездіяльна СБУ, яка повиннна пояснити комуністам, що з прапором партії можна ходити на мітинги. ПОгоджуюсь з низьким, навіть наднизьким рівнем таких гарних хлопців з червониими прапорами ,які стояли на меморіалі і сміщили людей червоним комуністичним прапором, який не натягнули на древко як треба.Чого не брати приклад з інших партій ,які в день Скорботи стояли під державним прапором. А чого не було слова від влади про жертви війни, про пам'ять.Чого тільки за упокій.
ПЕнсіонерка Показати IP 22 Червня 2011 22:49
Повна шизофренія. Треба знати історію. Прапори були з гаслами "За Родину№ "За Сталина". А прапор "Комуністична партія"- фірмовий знак. Дебілізм. Представники всіх партій як освідчені люди стояли біля державних прапорів, а ви, хоч би погладили їх та обрізали нитки. Молоді хлопці,з головою ви чи без. У нас дуже толерантна влада і бездіяльна СБУ.
Здивований Показати IP 22 Червня 2011 23:12
Дива дивні! Державні прапори з чорними стрічками - бо початок війни для них траур. Комуністичні прапори - без чорних стрічок, бо початок війни для них свято. Якщо так, то вітаємо комуністів з початком успішної війни.
Віталій Показати IP 23 Червня 2011 08:39
Був я на цій панахиді. На цих двох придурків з прапорами комуністичної партії гидко було дивитись. Можна подумати що перемогла якась партія. Ні переміг і програв у тій війні лише народ. Комуністи розтрелювали своїх, українців, нізащо.
Жовтеня Показати IP 23 Червня 2011 08:41
"Виставивши прямо на священному для всіх меморіалі ,молодиків...". Ці слова говорять про те, що автор статті не був на меморіалі. Плакати тримали дуже поважного віку жінки та мужчини.
анонімус Показати IP 23 Червня 2011 08:54
і чого мені текст його листа нагадав "полум'яні" промови зі старих кінохронік?)))
СпостеРЫГАЧ Показати IP 23 Червня 2011 10:00
Идиотизм вечен, пановЕ. И не нужно тут всё перекидывать на Кононовичей. То, что ошибок много ещё не означает безгаммотность. А вот то, что вам больше и зацепиться не за что, то это очевидный факт. Ясное дело, что когда крыть нечем, то начинаем колупать или внешность, или одежду, или акцент... Словом - всё, что угодно, но только не по сути. Знаете, есть такое правило ссоры - ссориться надо только о том, из-за чего начинали ссориться. А тут - начали с зубной щётки не на месте или носков под кроватью, а закончили "ты мне всю жизнь испортил" :) Касательно Helge, то подозреваю, что человек этот просто заонанированый вечный мальчик, страдающий из-за комплекса неполноценности. Иначе как объяснить его вечное брызгание слюной в сторону Кононовичей? Зависть? Моральный ступор? Или всё таки идиотия (как диагноз)? Вечная память, если бы Хельга (а может это просто телица неразродившаяся???) была порозмнее, это и значит - вечная (!) память! А если у неё (у Хельги) ассоциация с памятью и вечностью складывается исключительно в сторону кладбища и похорон, то скорее всего это просто некрофилия. Посему, в совокупности диагнозов можно сделать простой вывод - нечего зеркало винить, коли рожа кривая...
Helge до СпостеРЫГАЧ Показати IP 23 Червня 2011 15:40
мда - только жесткий онанизЪм укрепляет каммунизЪм, да пару сребренников, которые эти клоуны получают за свои акции.... но причем тут "брызгание слюной" - просто называю вещи своими именами)))) касательно "кононовичей" да и иных моральных уродцев, паразитирующих на тле Украины - тут все проще - морального дегенерата всегда нужно называть МОРАЛЬНЫМ ДЕГЕНЕРАТОМ - так как соблюдение приличий, обычных для общества НОРМАЛЬНЫХ и ВМЕНЯЕМЫХ людей, по отношению к ТАКИМ деятелям НЕПРИМЕНИМЫ - это вам подскажет ЛЮБОЙ работник из, например, дурдома в Липинах. а кононовичей ждем сегодня в 19-00 на Киевском майдане откуда ЛЮДИ пойдут с маршем памяти к Луцкой тюрьме, где 70 лет назад "кононовичи" перестреляли без суда и следствия тысячи волынян - или как всегда - очко заиграет?...)))
КПУ до Helge Показати IP 24 Червня 2011 09:22
Ты придурок Helge, читаешь твои бредни и не знаешь смеяться ли плакать... "да пару сребренников, которые эти клоуны получают за свои акции"....как можно что-то утверждать когда сам того не знаешь... Ребята все партийные и проводят акции во благо партии, и не суди по себе чмо прдажное...
Helge до КПУ Показати IP 24 Червня 2011 10:53
кононович - не ёрзай...
КПУ до Helge Показати IP 24 Червня 2011 11:11
Дибил я не Кононович, я вообще-то женского рода... ну правда идиот..
Пророк Показати IP 23 Червня 2011 12:14
Комунисты, комсомольцы, бандеровцы - ВСЕ одного поля ягоды. Зачем разжигать ненависть и вражду между людьми? И кому это выгодно? Была и есть история событий, в одних мозгах она запечатлилась так, в других иначе.Судить не нам.Нынешнее поколение не помнит ничего и старается забывать про эти события, а им навязывают и навязывыают....ИДИОТЫ! Весь мир стремится жить уже давно по цивилизованому, демократическому сценарию, и есть в мире только одна угроза - это терроризмом. С этим нужно бороться.А все эти экстремисткие выходки той или иной стороны как раз и рождают выродков, которые потом становятся террористами.С эти нужно кончать!!!
ха Показати IP 23 Червня 2011 12:24
прийшли 2 хворих з прапором-ну хто ж їх не знає в місті.То ж реально хворі люди .Решта "активістов" - злякалися прийти.Вони знають що убогих у нас не чіпають тому їх і послали. Вони нікому там не потрібні і на них вже давно дивляться як на пусе місце навіть немовлята.Нащо та ЇХ "пісянина" кому треба.Почитаєш-прям герої.а насправді -клоуни.
КПУ Показати IP 23 Червня 2011 12:54
Кононовичам респект... Молодцы ребята! А относительно Толяна который выше написал про какие-то бутеры и туалет - такое может придумать и написать человек закомплексованный, неуверенный в себе и который завидует Кононовичам! А я знаю что Толяна в туалете "петушили" старшеклассники... Здесь многие пишут про граммотность, а половина даже не знает что это такое...
Злий однокласник з туалету =) до КПУ Показати IP 24 Червня 2011 16:07
Чувак, "граММотность" пишеться з ОДНІЄЮ М!!!!!! =))))))))))))))))))))))))))))))0
cвятослав лесюк Показати IP 23 Червня 2011 13:32
Друзі-журналісти! А, може, ми перестанемо шукати сенсації в діях придуркуватих людей, аби лише була інформація! У футбольних операторів є правило: не знімати на камеру придурків, що під час матчу вискакують на поле. От вони й перестають вискакувати, бо їх ніхто не показує.
отець Ведмеденко Показати IP 23 Червня 2011 14:27
Ви не християни. Ходите в церкву, слухаєте проповіді про любов до ближнього, а потім йдете на меморіал і влаштовуєте рейвах. Це стосується ВСІХ. Вам, хто осуджує комуністів, треба (якщо ви християни) помолитися за них і побажати їм всіляких гараздів. Не суди - згадайте заповіт Христа. Кайтеся і ще раз кайтеся!
Справжній журналіст Показати IP 23 Червня 2011 14:49
Лесюк після цих слів просто не має права називати себе журналістом!!! Справжній журналіст не забарвлює фактів життя своїми емоціями та переконаннями. Думка Лесюка нікого не хвилює, хвилює подія, про яку він за обов"язком служби має висвітлити. Є негласне правило у журналістів, бути максимально нейтральним у своїх статтях, так от ні Ричук, ні Лесюк цього правила не дотримуються!!! Пиши правду!!! Ні хто не просить вас когось вихваляти, чи ще щось. Пишить про життя, як воно є!!! Надіюсь, що Ричук це опублікує...
Лучанин Показати IP 23 Червня 2011 16:54
2cвятослав лесюк Абсолютно згідний. Пропоную не показувати гаранта і весь політичний бомонд )))
студей Показати IP 23 Червня 2011 17:44
"І тут почалося неймовірне,неофашистів та бандерівців почало кидати в нервові припадки та агонічні судоми,вони кинулися до кірівників Комсомолу та Міськкому партії з кулаками та погрозами,вимагаючи негайно прибрати прапороносців."-ТА НЕ ПРАВДА ВСЕ-на тих нещасних ніхто не реагував.хоча їм і хотілося свою хвилинку слави. Вони постояли зажурені і понуро пошморгали геть. А щодо "до кірівників Комсомолу та Міськкому партії " то я їх там не видів. Ну хіба десь в корчах засідка була. Таке г..но у нас не чіають -бо воняє довго.
2 Показати IP 23 Червня 2011 17:52
винести прапор за який у них так душа болить пожмаканим і неохайним-то і є відношення до нього.
старий бандерівець Показати IP 23 Червня 2011 18:14
ото вже при німцях було так добре, всім цукерки шуцмани роздавали, українок дуже любили, кожний українець обожнював Адіка Гітлерюшку і всім було таке щастя, німці хтіли зробити самостійну Україну, але не встигли - тому разом з бандерівським синь-жовтим треба повісити німецько-фашистський прапор, ну а червоний теж, але так дещо на відстані, і все буде так добре,файно...хайль Бандері та коханому фіреру Адольфу Гітлеру...
попадюк Показати IP 23 Червня 2011 18:15
Панове западенці, послухайте уважно. Для вас Сталін - злочинець? Чудово. Результати його діянь одназначно ЗЛОЧИННІ? Так! Тоді НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ РЕЗУЛЬТАТАМИ СТАЛІНСЬКИХ ЗЛОДІЯНЬ!!! З цього витікає те, що перебування західних кресів у складі Великої України не є ЛЕГІТИМНИМ. Тому повертайтеся туди, де були до 39 року - у Польщу, там вас дуже чекають. Дешева робоча сила завжди в ціні. Велика Україна віками жила без западенців і буде жити. Ви нас, нормальних українців, дістали своїм зоологічним націоналізмом. Ви - дотаційні області, які утримує наш працелюбивий нарід. На якого біса ви нам здались???
Romanas Показати IP 23 Червня 2011 23:42
Якби не було Сталіна, то не відомо чи ВВ ми виграли? Чи може я правий? Реальний погляд на речі!!! Шановний попадюк - ти в нас "самий центровий", чи як?
Роман до Romanas Показати IP 24 Червня 2011 07:12
Ні, попадюк не центровий, він просто аутсайдер, який вірить у дотації. Досить розповідати про дотаційні області на заході, ну хто крім тебе і таких як ти в це вірить? Чи ти думаєш ми пропадемо без вас? Не сміши. І Польща нам не треба, повір, в них не набагато краще. Ми самі, без вас убогих можемо жити, але вас це бісить, бо працювати не звикли, манну небесну чекаєте?
Ястребок до Роман Показати IP 24 Червня 2011 12:41
Сами будете жить - и без России, и без Польши? На хуторе Мозамбик в штанах из Гондураса (то и другое воспето великим укр. сатириком галицкого происхождения Евгеном Дударем)? Что ж, флаг вам в руки - хоть сине-желтый, хоть красно-черный. В эпоху глобализации сами жить будут! Ох и насмешил!
читач Показати IP 24 Червня 2011 00:36
А як вам отой олігофрен з червоною тряпкою, що перший стоїть (фото 3). Ходить, падло, по всіх штабах, хто платить і морда тупа-тупа. Справжній комуніст. Кремлівські тролі проплачують - кононовичі з заробітчанами від політики виконують, потім акт виконаних робіт і розрахунок. Комуняку - на гіляку.
КПУ до читач Показати IP 24 Червня 2011 11:05
та ты и их мезинца не стоишь...
Юрий Показати IP 24 Червня 2011 08:31
Комуністи молодці, я вас підтримую!
Знаючий Показати IP 24 Червня 2011 10:27
ну просто пірібор безграмотності :)
Ястребок Показати IP 24 Червня 2011 12:43
Ай да Кононович! Так высечь сам себя! В обкоме КПУ что - нет человека, который мог бы ошибки в этом письме исправить? Хоть бы в редакцию "Радянської Волині" отнес, прежде чем в интернет-издание посылать! Ка-пец.
галина Показати IP 24 Червня 2011 14:34
як шкода, щоміж нас,як східних так і західних,вкидають ворожнечу,ми поважаємо як росіян, євреїв, татар і.т.д.це росіяни зомбовані шовиністи,їх трясе від слова Українець,але українець на відміну від східняка має свою мову,свою культуру, свою літературу,а східняк мову запозичив в Росіян ні культури, ні літератури в кращому випадку суржик,хто ви-безіменні.Ви так за західняка переживаєте,що ми без вас пропадемо,шкода буде,якщо ви з своїм російським братом на зах. Укр. з мішками на товарняках будете їхать по картопельку та по сало,а при комуністах за 70 років ,так було не менше 7 раз.
Ястребок до галина Показати IP 24 Червня 2011 15:34
Типичный западенский стереотип: украинцы всё "мають", а русские "нічого не мають". Это у западенцев, кроме картошечки и сала, ничего нет. Шароварщина и вышиванщина - это культура? Смешно. А мовы даже в Луцке почти не слыхать - тот же суржик, что на Черкащине, только чуть больше украинских литературных слов. Не переживать за вас? Ну как скажете...
кака Показати IP 24 Червня 2011 14:43
"вічна пам’ть Червоному прапору !"-от де кінцівка достойна-ото перли повидавав!
СпостеРЫГАЧ Показати IP 24 Червня 2011 15:42
Хельга, ты хоть и с женским именем, а судя по риторике таки онанируешь. А надо было бы тебе мастурбировать. В терминологии женской физиологии это слово более применимо. А если ты мужик, то почему с женским именем? Ты шведка? Или финка? Или варяжка? Если ты пытаешся называть вещи своими именами, то назови своё имя. Ведь по сути ты лепечешь, как вещь. Назовись! :) Не стесняйся! "... на тле Украины..." - тут все проще, как никогда, - ВЫУЧИ ЯЗЫК! Или русский, или украинский. А то ни на том, ни на том нормально говорить не можешь. И тем более писать. Кстати, поработай над тембром - Фаринелли, кажется, умер уже... Или он в тебя реинкарнировал? А вот факт того, что ты часто слушаешь подсказки (вероятно и советы, а может и рекомендации) ЛЮБЫХ работников "из, например, дурдома в Липинах", объясняет всё!!! И твоё брызгание слюной в сторону Кононовичей и другими продуктами (секреции половой системы, например) из-за катастрафического и пагубного твоего увлечения самоудовлетворением :) А что касается заиграного очка, то такое впечатление складывается, что ты своим уже настолько заигрался, что сфинктер результаты секреции сдержать уже не может :)