USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: У Луцькій стоматполіклініці не люблять журналістів і Януковича?
На вихідні з'їздила до батьків у Луцьк. Ще в поїзді розболівся кутній зуб, випала пломба. О дев'ятій ранку побігла в міську стоматклініку. Картку тут маю ще зі школи. У реєстратурі медсестра з високо зачесаним хвостом цікавиться, де я працюю і виводить на картці "Журналіст. Газета "По укр.". Моє видання називається "Газета по-українськи".

У черзі я сьома. У вихідний приймає один черговий лікар. Через півтори години заходжу. Вітаюся.

- А чого ви не постукали? - прискіпливо вдивляється в мене неголений лікар.

- Я стукала.

- Не стукайте так тихо. Я не почув. Ви - журналістка? - дивиться в мою картку. - Терпіти не можу журналістів. Навіть руки об вас не хочу мастити! Ви всі під Януковича лягаєте. Вчителі й шахтарі - й то не такі жополизи.

Кажу, що ніколи не писала нічого хорошого про Януковича.

Став такий нєрвний, бо з дружиною розійшовся

- Через вас російський флот до 2042 року оставлять у Севастополі. А ваш московський патріарх Кирило їздить в Україну, як на гастролі. Ідіть із мого кабінету геть, щоб я вас тут більше не бачив!

Він встає зі стільця і широко відчиняє переді мною двері.

Шукаю на першому поверсі кабінет завідувачки. Кажу, що прийшла писати скаргу на чергового лікаря. Розповідаю, як хвилину тому виставив мене за двері.

- Голубко, присядьте. Не пишіть нічого, дуже вас прошу. На нього вже одну доповідну накатали, - каже вона. - Взагалі він у нас спокійний. А став такий нєрвний, бо з дружиною розійшовся.

Пропонує записати мене в понеділок до найкращого лікаря. Але зуб болить. Через дорогу йду в приватну клініку, без черги ставлю там пломбу за 400 гривень. У міській обійшлося б учетверо дешевше.

Під звуки бормашини згадую, що живого Януковича бачила двічі: під час його інавгурації, коли відбувався молебень у Києво-Печерській лаврі. І на 25-ту річницю аварії на ЧАЕС - там теж відправляли службу. Двічі охоронці в мене відбирали пилочку для нігтів і газовий балончик. Боялися, що ушкоджу президенту. А насправді в Луцьку він нашкодив мені.

Анна УСІК, Газета по-українськи
Коментарів: 13
черговий стоматолог Показати IP 24 Червня 2011 19:28
Янус мав вас всіх в одному місці. Ви програли і тепер зрозуміло, що ви - НІЩО. Ніхто не зробив самоспалення, не пустив кулю в лоб, не викинувся з вікна, не порізав вени, навіть не запив. Ви Януса проковтнули і тепер нема такого лайна, якого б ви не зжерли. Амінь.
Nikandr Показати IP 25 Червня 2011 00:12
як це по журналістськи, з мухи робити слона - через ОДНОГО не адекватного стоматолога написати "у СТОМАТПОЛІКЛІНІЦІ не люблять журналістів"
Горохівець Показати IP 25 Червня 2011 09:33
Писати двічі "НЄРВНИЙ" - це так "по українськи"! Нормальний стоматолог, який не на словах, а ділом бореться з янучарами та янучарством не був підтриманий газетою "По українськи". Навпаки - йому нанесли шкоду. І не тільки йому, а і Луцьку. "Смотрите, Луцк - это же бандеровское логово, сборище свидомитов и пособников львовским галицаям!" скаже Царьков чи Колесниченко. Стоматологу РЕСПЕКТ, а Анні (чому не Ганна)УСИК - ганьба.
Філолог Ольшевський Показати IP 25 Червня 2011 10:01
...вчіть, невігласи, російську мову. Нею розмовляв ГЕНІЙ УКРАЇНИ - Тарас Григорович Шевченко. Кобзар на РОСІЙСЬКІЇ МОВІ написав В 1854-1858 годах русским языком повести "Музыкант", "Художник", "Несчастный", "Капитанша", "Близнята", "Прогулка с удовольствием и не без морали" и дневниковые записи "Журнал". Отож, шануйте сонцесяйну творчість Українського Генія, котрий не цурався російської мови. Якщо - так, то хто ви такі, вбогі та нещасні, щоб бути ПРОТИ російської мови, коли Великий Тарас ЗА?
людина Показати IP 25 Червня 2011 10:33
наші журналісти дуже часто використовують свій фах для власного самопіару -от так як і тут.Я колись у одній поважній установі мав "щастя" стояти у черзі і споглядати таке саме " молоде талановите самозакохане дарування".Всім кричало що велике цабе з газети - і що ніхто і гадки не має що воно може зробити. Гидко було дуже.
консул Показати IP 25 Червня 2011 11:32
стоматолог по суті правий, хоча його наїзд на цю журналістку є неадекватним. а правий він у тому, що журналюги Волині та й України, за винятком незначною частини, переважно тих, хто працює у інтернеті, стали лизати владі. це одна із ознак меншовартості і холопства українського народу, його комплексу малороса-хохла і раба. ненавиджу пристосуванців, які не мають жодних цінностей і є ментальними манкуртами-перевертнями.
коментаторам Показати IP 25 Червня 2011 11:45
люди, у вас всередині - надто багато лайна! анна усік - вам плюс! я не люблю моралізаторських матеріалів у газетах, але цей щирий і правильний.
Горохівець Показати IP 25 Червня 2011 13:05
Нічого щирого тут немає. Я не вірю, що вона постукала у двері. А до лікаря потрібно стукати, бо я там можу бути з голим задом. Лікар на робочому місці, це не приШибляний МЕРзотник, до якого стукати не потрібно, бо на робочому місці він не повинен трахати медсестру. І стукати потрібно ВИРАЗНО, та діждатись відповіді "ПОЧЕКАЙТЕ" чи "ЗАХОДЬТЕ, ПРОШУ", а не відчиняти двері ногою. Усик - маловиховане створіння, яке показує свою бидлячість.
Анатолій Котлюк Показати IP 25 Червня 2011 14:35
Та ладно чого ви до людини причепилися. Всяке буває. Хоча про імідж міста та лучан то правильно. Ми ж не всі такі...
Гнідавець Показати IP 28 Червня 2011 18:42
Дорога панночко Ґанусю!І що це за маячню Ви нашкрябали?Для чого цей дитячий піар брудного кольору столичної письменниці?При чому тут Янукович?Бачили його - то й добре.Описана Вами ситуація для Луцька майже не реальна.Не вірю!
Друг Показати IP 29 Червня 2011 11:04
що за журналіст, на мій погляд вона показалась малограмотна, коли не вказала дати зввернення до лікаря, прізвище лікаря, все це схоже на пасквіль аноніма.Якщо з такою манерою писання працює в центральній газеті України, то можна судити про авторитет і компетентність видання і їх кореспондентів. Я близько знайома з багатьма працівниками стоматполіклініки і ніколи не повірю, знаючи дисципліну в поліклініці, що лікар почне з незнайомим, тим більше з кореспондентом обговорювати політичні питання
Горохівець Показати IP 30 Червня 2011 13:27
Ну і де до сьогодні ця курка? Чому не реагує на коментарі?
Аноним Показати IP 1 Липня 2011 15:32
Она уже наказана-зуб болит еще больше...