USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87
Світ вражає: Школярам Луцька влада рекомендує молитися перед уроками
Таке рішення прийняли депутати міськради учора, 23 червня. «З метою поліпшення виховання дітей дошкільного віку рекомендувати читати у дошкільних установах перед сніданком, обідом і вечерею вихователям разом з дітьми молитву «Отче наш», – йдеться у рішенні.
Ту ж молитву депутати пропонують школярам і вчителям читати у школах перед першим уроком.
У рішенні підкреслюється, що, якщо у колективах є діти з іншим віросповіданням, вони можуть замість «Отче наш» читати молитву своєї віри. Тепер рекомендацію депутатів повинні обговорити колективи закладів освіти, а також батьки учнів, – повідомляють Ukranews.
http://zik.ua/ua/news/2011/06/24/295249


Це продуманий захід і спрямований він на розвиток у підростаючого покоління покори і боязні гріха та покари від Бога.
Молитися ж на колінах мають злочинці-депутати, очільники усяких установ, бандити з МВД, злодюги судді і податківці, завдяки надмірним зусиллям яких Україна на 42 місці у Європі за рівнем життя народу.
Нагнімо сволоту до молитви!

Коментарів: 21
анонімус Показати IP 25 Червня 2011 16:59
покори, боязні..тьху! а те що це ще більше розрізнить колектив - не думали? чи якщо є віра то думати не обов'язково?
Exaboto до анонімус Показати IP 25 Червня 2011 22:30
саме так. Нащо думати коли віриш.
OrestN до Exaboto Показати IP 26 Червня 2011 08:47
хто не вірить - не думає!
даааааа)) Показати IP 25 Червня 2011 17:54
Читайте Конституцію. Церква відокремлена від держави, школи - це не приватні установи, в них є порядок і затверджений МОУ. Рішення депутатів що до цього питання доволі суперечливе. А що робити дітям інших віросповідань?
OrestN до даааааа)) Показати IP 26 Червня 2011 08:46
Нехай краще керівники від освіти та інші собачники більше годин відводять для пропаганди загальнопринятих моральних принципів співіснування! Молитва "Отче Наш" залишиться пустою формальностю. Слід ефективно використовувати виховні години. Прививати дітям культуру, вічливість, чесність, доброту. Тобто дорослим самим слід спочатку бути людяними, а не скотами...
VC до OrestN Показати IP 28 Червня 2011 00:17
Важко "прививати дітям культуру, вічливість, чесність, доброту", якщо в житті (і в церковному також)вони бачать зовсім інше.Виховувати дитину має сім'я і молитися навчити мають також в сім'ї, а не в школі, яка, до речі, відокремлена від церкви.
MrBeen до VC Показати IP 28 Червня 2011 14:12
З Ваших слів можна зрозуміти, що школи взагалі не потрібні! Хай сім'я всього навчає! Вибачте, але це бред!!! Діти 5-6 днів на тиждень по половині дня проводять в школі! Школа їм стає невід'ємною частиною життя (так як і сім'я)! Діти в молодших класах часом більше слухають свого класного керівника ніж батьків! Навчити дитину культурі та етикету - справа не з легких! І не всі батьки з цим можуть справитись на 100%! А вчителі (особливо початкових класів) є дитячими психологами і одне з їхніх завдань - це допомогти батькам з дитини зробити гідне майбутнє покоління! Зприводу релігії, то я вважаю, що це справа особиста і не потрібно такого робити в школах!!!
VC до MrBeen Показати IP 28 Червня 2011 15:15
Не знаю, з яких моїх слів можна зробити висновок про непотрібність шкіл. Але школа - в першу чергу заклад навчальний, там дають освіту і жодна сім'я її в цьому плані не замінить. А тепер із школи роблять замінник сім'ї. Коли дитина робить якесь правопорушення, думаєте маму з татом шукають - директора школи і класного керівника! І які це батьки, якщо дитина більше слухається вчителя? До речі, багато вчителів - зовсім не психологи і не хочуть ними бути. Дітей ростити і виховувати (а не тільки годувати, одягати і забаганки виконувати)- дуже важко, але в першу чергу це мають робити батьки; вчителі, зідна, мають л и ш е допомагати.
))) Показати IP 25 Червня 2011 22:29
шизофреники, прости Господи в суд за нарушение Конституции. немедленно.
OrestN до ))) Показати IP 26 Червня 2011 08:40
Я за християнські цінності в суспільстві! Умовно кажучи - християнські країни - найрозвинутіші і найбагатші! Але чи попи мають нашим діітям своє своє псевдохристиянство втюхувати? (релігіознавці вважають: православіє - язичництво у християнському фантіку)
Exaboto до OrestN Показати IP 26 Червня 2011 10:19
ти напевно мало знайомий з християнськими цінностями. Умовно кажучи - християнські країни не надто серйозно сприймають релігію, а то ми були б зараз в середніх віках.
Голд Показати IP 26 Червня 2011 01:21
Молилась чи ти на ніч уся школа? Тільки ж кого ж задушать?
Кришна Показати IP 26 Червня 2011 13:16
Харе Кришна! Харе Рама!
Будда Показати IP 26 Червня 2011 13:16
Ом мани падмэ хум!
Магомет Показати IP 26 Червня 2011 13:17
Аллах акбар!
Читач Показати IP 27 Червня 2011 19:27
"Це продуманий захід і спрямований він на розвиток у підростаючого покоління покори і боязні гріха та покари від Бога". Яка дикість! Релігія стала модою. В церкві однією рукою невміло себе хрестять, а в іншій тримають мобільний телефон і домовляються на інтимну зустріч. Незабаром церков в області буде більше, як барів і дискотек, а духовності не збільшується, росте злочинність, неповага до старших і батьків, проституція, наркоманія, відрікання від своїх дітей і старих батьків... Куди йдемо? "Куди йдеш?", "Guo vadis?" (Г. Сенкевич).
ester Показати IP 27 Червня 2011 20:33
Я - за! Гарна ідея, і плоди не забаряться
Уважний Показати IP 28 Червня 2011 12:02
естеру. "Плоди" вже не забарились (читай коментар вище).
Гагарін і коноплянка Показати IP 28 Червня 2011 14:18
Назва статті "Школярам Луцька влада рекомендує молитися перед уроками", а закінчується вона словами: "Нагнімо сволоту до молитви!". Гарний професійний хід!!
Семен Показати IP 28 Червня 2011 16:59
Величина разума на Земле - величина постоянная, а население растёт.
Anti-Mafia Показати IP 29 Червня 2011 20:55
Від раба Божого - до раба державного! Таким є правий і славний шлях сучасного українця... "Свобода" - від розуму...