USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Викинь бєку
95% курців після перенесеного інфаркту міокарда відразу кидають палити. Не треба ні лекцій, ні домовленостей, хворі самі приймають рішення

Ті, які курять захворюють інфарктом міокарда в 2-8 разів частіше, ніж некурящі. При цьому курці в 3-4 рази частіше раптово гинуть від ішемічної хвороби серця на фоні начебто нормального самопочуття.

Мінімальна вартість лікування перенесеного інфаркту міокарда в Україні 12-15 тисяч гривень.



Коментарів: 8
yav Показати IP 8 Липня 2011 09:59
Думаю, в дтп помирає більше людей, ніж від куріння... Роздувають проблему куріння, не знаю нащо. Нещодавно забула запальничку, 10 хвилин шукала в кого підкурити - навіть, не підозрювала, що у нас така здорова нація! Курять - одиниці!!
Тетянка до yav Показати IP 8 Липня 2011 10:28
Згідно з даними ЄС, в результаті ДТП щорічно гине 43 тис. людей. (http://www.rate1.com.ua/ua/ekonomika/transport-ta-zvjazok/1518/) За словами єврокомісара з охорони здоров'я і захисту прав споживачів Джона Даллі, тютюн вбиває 650 тисяч європейців щороку.(http://web.ana-mpa.gr/anarussian/articleview1.php?id=5062)
Тетянка до Тетянка Показати IP 8 Липня 2011 10:30
це все дані лише про Європу. Щодо України, то думаю, що тут статистика гірша, якщо пошукати. Адже у нас акцизи дешевші, правила м"які, а люди - поблажливіші.
Антон до yav Показати IP 8 Липня 2011 10:34
Шановна yav, усі так думають. Поки раком легень не починають хворіти
DS Показати IP 8 Липня 2011 10:12
Може, ви зранку макіяж не наклали і люди не хотіля з вами мати справу?
Spaceman Показати IP 8 Липня 2011 13:07
100% правда. Мій дядько теж кинув палити тільки після інфаркту, хоча стаж в нього був десь років 25-30. Поки грім не гряне - українець не ворухнеться. А коли дівчина курить, то особисто мені взагалі блювати хочеться. Як її потім цілувати після цигарки? Таке відчуття, що попільничку вилизуєш.
Дівчина до Spaceman Показати IP 8 Липня 2011 13:15
Ліпше цілуватися з дівчиною яка покурила ніж х хлопцем який поблював )))
Чоловік до Дівчина Показати IP 8 Липня 2011 14:57
Два чоботи пара