USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: Мавпа з автоматом - смішне відео
.
Коментарів: 17
Антон Показати IP 8 Липня 2011 13:15
Десь читав що це - вірусняк.
Л А Д О М И Р Показати IP 8 Липня 2011 19:09
там не одна мавпа там їх цілих пять, одна просто ще недоеволюціонувала до штанів
Роман Показати IP 8 Липня 2011 21:17
О, так ти расист! Мавпи, це твої родичі комуняки за яких ти так яросно вболіваєш.
Л А Д О М И Р до Роман Показати IP 9 Липня 2011 20:00
Ти мені не "тикай" я з тобою насіння не лузав. Ти так знаєш мене, як я знаю папу римського. І в комунізмі ти розбираєшся так само, як я в індукції нервових центрів. Частково так. У даному випадку так, я расист. Бо таких кретинів як ті негри ще пошукати потрібно. З приводу комунізму... То він так і не був побудований і я за комуністів не виступаю, я виступаю проти "свідомих", по дуже простій причині - я народився в країні яка простягалась від Карпат до Сахаліна. Де живу я зараз? Незрозуміло?
Селянин до Л А Д О М И Р Показати IP 9 Липня 2011 20:26
Можна поцікавитися - скільки вам років?
Л А Д О М И Р до Селянин Показати IP 9 Липня 2011 20:48
33
Роман до Л А Д О М И Р Показати IP 9 Липня 2011 21:24
Ладомир, попустися. Не подобається де живеш, ну хто тебе тут тримає?! Світ великий, виїхати можна куди завгодно. Навіщо жити там, де не подобається і поливати гі..ном країну?!
Л А Д О М И Р до Роман Показати IP 10 Липня 2011 20:09
А хіба я виразився що "не подобається"??? Я виразився, що не розумію.
Л А Д О М И Р до Л А Д О М И Р Показати IP 10 Липня 2011 20:11
з приводу "г...на" то її обливали 700 років і далі поливають!
Селянин до Л А Д О М И Р Показати IP 9 Липня 2011 23:50
Л А Д О М И Р, ви впевнені, що 13-річна дитина може адекватно проаналізувати умови життя суспільства певної масштабної історичної формації?
Л А Д О М И Р до Селянин Показати IP 10 Липня 2011 20:10
не може. кого ви маєте на увазі?
Селянин до Л А Д О М И Р Показати IP 11 Липня 2011 09:05
вас
Роман до Селянин Показати IP 11 Липня 2011 16:47
Та він просто не зрозумів чому 13 річна дитина. Це ребус:)) Підсказка 33-20 =......
Просто Показати IP 8 Липня 2011 21:19
Комуніст кононович стрільбу закончив...
вінстон Показати IP 9 Липня 2011 14:02
ха ха ха! ржав довго!
Волиняка Показати IP 9 Липня 2011 22:43
навіть таке невинне створіння справиться з волинськими комуністами)))
Exaboto Показати IP 11 Липня 2011 09:27
це фейк.