USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: «Пряма в губу шоб многа не врал» - комуністи розстрілюють портрети Бандери і Шухевича
Повеселив черговий доробок волинських комуністів )))

Лист з розсилки з цим відео супроводжували такі слова:

"Волынский Комсомол снимает стресс не в барах, а на природе".
Коментарів: 77
Читач Показати IP 8 Липня 2011 14:22
Гарно перегукується з попереднім відео у "Своїх новинах" - МАВПА З АВТОМАТОМ ))))
Враг украіни Показати IP 8 Липня 2011 14:24
Бля, я в штани наклав. Такі страшнючі хлопаки. Уматую за граніцу )))
Юрій Показати IP 8 Липня 2011 14:26
Ану зізнавайтеся - кому страшно? ))))))
Tarantino Показати IP 8 Липня 2011 14:29
Тут фєєрічнєє - http://www.youtube.com/watch?v=p69jdrOm_Cw&feature=related
Антон Показати IP 8 Липня 2011 14:30
рєдкосні долбо......би. і не лічаться
Кононович. Показати IP 8 Липня 2011 14:37
Попробуйте попасть в глаз и губу врагам, из 350-ти метров с колена на весу.
Роман до Кононович. Показати IP 8 Липня 2011 23:46
Те, що ти "крутий снайпер", всі вже побачили. Тільки якби тебе вчили стріляти, то пояснили б, що при транспортуванні зброї сошки складаються...)))
taras1986 до Кононович. Показати IP 9 Липня 2011 12:18
Навіть якщо припустити правдивісь даного відео... Звідки звялося число в 350м??? Порахуємо: тривалість ходу до мішені становить прибл. 60 сек., при щвидкості руху людини в 5 км/год, відстань становить: 5000/60=83м, ну максимум 90м. Висновок: Кононович БРЕХУН, що й не дивно...
Helge до taras1986 Показати IP 10 Липня 2011 01:35
на ютубе есть ещё фото-видео с этими клоунами - расстояние на котором они стреляли - от 15 (гладкоствол) до 70 метров. достаточно посмотреть КАК они держат оружие, чтобы понять, что они такие же "стрелки" как и комсомольцы)))) Вообще - ЛОХ - это судьба, а кононовичи этому живое подтверждение)))
Инна Д. до Helge Показати IP 10 Липня 2011 02:04
Helge, завидуй молча! Если про людей говорят всякий бред - это значит что человек всем интересен... Ну мало кто скажет вообще про человека что онона такие молодцы,вы привыкли только срать друг друга...Только действительно сильный человек может обратить на себя столько внимания., а вы как те мухи всё гадите и гадите...
Helge до Инна Д. Показати IP 11 Липня 2011 15:03
Иннннннна! Только мудак (это такой гипероним слова "дурак") с низким уровнем общей культуры и образования на трезвую голову может ТАК обращать на себя внимание.
Роман до Кононович. Показати IP 9 Липня 2011 19:21
До речі, сошки у гвинтівки для того, щоб підвищити точність стрільби шляхом встановлення зброї на сошки для стрільби лежачи. Чи боїшся форму вимазати?
Роман до Кононович. Показати IP 9 Липня 2011 19:21
А з такою оптикою на 200м можна в копійку попасти...
Лучанин, назавжди волинянин Показати IP 8 Липня 2011 15:41
Це просто хрін пихатий в томаті. Стриляти він навчився, комсомолець у фашистській формі із нашивкою зображення Чигивари.Волинський комсомолець,плюнути на нього мало.Хоча, я не прихильник українських націоналістів, не поважаю Бандеру і Шухевича, проте і не підтримую такі витівки такої молоді.Попався б він мені на вулиці з ліктя його "довбонув".
BRUS Показати IP 8 Липня 2011 15:45
а де це він взяв кулемета?
Анатолій Котлюк Показати IP 8 Липня 2011 15:53
провокатори дурні, краще б на заводи йшли працювати...
Товариш до Анатолій Котлюк Показати IP 8 Липня 2011 16:09
На заводи до клятих капіталістів? Думай що говориш! Ленін і Сталін ніколи не працювали - і Кононовичі не збираються
Анатолій Котлюк Показати IP 8 Липня 2011 15:54
а як же ж Шухевич шось буде брехати якщо він помер. тю, дурні
Cherrry Показати IP 8 Липня 2011 15:59
Михаил как всегда неотразим!
Продюсер Валєнтін Показати IP 8 Липня 2011 16:08
ВИ нічого не понімаєте. Це хитрий маркетинговий хід. Таким чином Міша популярність заробляє. Потім з гастролями буде їздити, на корпоративах виступати. Он Васильців такий є - бабло рубає будь здоров...
луцкий комсомол Показати IP 8 Липня 2011 16:16
Знаете кто такие УНА-УНСО и чем они прославлены? "Четырнадцатилетняя девочка не может спокойно смотреть на мясо. Когда в ее присутствии собираются жарить котлеты, она бледнеет и дрожит, как осиновый лист. Несколько месяцев назад в Воробьиную ночь к крестьянской хате недалеко от города Сарны пришли вооруженные люди и закололи ножами хозяев. Девочка расширенными от ужаса глазами смотрела на агонию своих родителей. Один из бандитов приложил острие ножа к горлу ребенка, но в последнюю минуту в его мозгу родилась новая идея: "Живи во славу Степана Бандеры! А чтобы чего доброго, не умерла с голоду, мы оставим тебе продукты. А ну, хлопцы, нарубайте ей свинины!.." "Хлопцам" это предложение понравилось. Через несколько минут перед оцепеневшей от ужаса девочкой выросла гора мяса из истекающих кровью отца и матери..." Эту людоедскую сцену запечатлел Ярослав Галан, украинский писатель, освещавший бесчинства украинских националистов на Западной Украине. Вскоре он и сам погиб от рук нацистов, зарубленный гуцульским топориком.
code 34234124 до луцкий комсомол Показати IP 8 Липня 2011 20:39
документи тих часів свідчать, що значну частину таких злодіянь творили переодягнуть в форму повстанців загони комуни. Тому не факт, що це справа рук повстанців!
Віктор Показати IP 8 Липня 2011 16:19
Ми, як на стрільбище їздили, теж стріляли аби як, попередньо наробивши дірочок в мішені патичком :)
лор-виктору. Показати IP 8 Липня 2011 17:01
Ти с Денисовым только куриные жопы жрёшь,а не стреляет он.
Волинська Січ Показати IP 8 Липня 2011 17:12
Чим би москаль небавився - лиш би не плакав.... НЕХАЙ мОСАЛЬСЬКУ КРОВ ЧЕРВОНУ _ НЕСЕ ВОДА ІЗ СЯНУ І ДО ДОНУ...
Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 18:19
Комунисты всегда были отличные вояки.
мда Показати IP 8 Липня 2011 18:28
"свiдомi" ваш уровень по углам пиво пить и гоп стоп алкашей.а коммунисты культурно отдыхают
Л А Д О М И Р Показати IP 8 Липня 2011 19:07
нацальянс і бандерлогів ф топку
хорвaт до Л А Д О М И Р Показати IP 8 Липня 2011 22:35
Ану чмушник спaти
Михайло Наход Показати IP 8 Липня 2011 22:11
Хворі діти суперечливого часу. Більше нічого не скажеш. Краще б книжки почитали класиків.
Cherrry до Михайло Наход Показати IP 9 Липня 2011 04:26
Ой, знаешь, лучше бы ты получил образование, чем писать всякую хрень...
хорвaт Показати IP 8 Липня 2011 22:34
ПТУшникі гонять.РЖУ НЕ МОГУ.Вони когось налякали!)))
Helge до хорвaт Показати IP 10 Липня 2011 01:39
ну-ну - ты на нашу издыхающую систему образования не гони - ОНА не виновата, что ей приходится обучать лиц с недоразвитыми долями головного мозга
толян Показати IP 8 Липня 2011 23:11
Товaрищ Кононович лучшe роскaжитe про свои школьныe годa когдa Вaс унижaли и о нeсовeршeннолeтнeй плeмяннeцe,которую остaвили бeз жилья
Helge до толян Показати IP 10 Липня 2011 01:41
ага - тоже об этом вспомнил когда зашел на ютуб и увидел аверсовский репортаж про то, как кононовичи детишек в детском саду конхветами пионерили)))
Бармалєй Показати IP 8 Липня 2011 23:17
Комуняки! Чемодан, вокзал, Мавзолей!!!!!
Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 23:20
Наход толкового ничего никогда не прочитал оприории, так как читающий человек, в силу своей интелектуаности до такого уровня как он не опустится. И лжецом не будет. А, что касаеися хорвата - денигинирата, тут интилектом даже не зияет! Просто уровень полесского мищанина.
Роман до Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 23:42
порахуй спочатку, скільки ти зробив граматичних помилок в 5 рядках тексту, а тоді розказуй про інтелект...
Комсомолка до Роман Показати IP 9 Липня 2011 04:30
так самое главное что ошибки чисто машинальные... так что чем ты тут хочешь показать свою грамматику непонятно, чесное слово...
Роман до Комсомолка Показати IP 9 Липня 2011 19:15
У вас там, в комсомолі, я дивлюсь, всі такі "грамотні"...
Che2011 до Роман Показати IP 9 Липня 2011 19:39
Ну пограммотней тебя!
Helge до Совість Волині Показати IP 10 Липня 2011 02:01
учитывая, что по-матери у нас кононовичи дворяне из Пинской волости, то ихий пассаж про "уровни полесских мИщанинов" лично меня лишил последних надежд на их скорое выздоровление...((((
Роман Показати IP 9 Липня 2011 06:36
Звернення до працівників МВС України: Ви, без сумніву моніторите сайти та коментарії на них, і це правильно. Але, чому на даний момент не затримана ОЗГ Кононовича, чи в нас тепер усім можна переміщатися зі зброєю в руках? Навіть якщо це й пневматика, це може налякати як дітей, так і пожилих людей. Ви, як силова структура повинні на це негайно відреагувати.
Helge до Роман Показати IP 10 Липня 2011 01:42
ты тоже можешь поехать с ними на стрельбище в Рожище и популять из рогатки)))
alex.wein Показати IP 9 Липня 2011 12:12
Запитання 1. Звідки зброя в цих неонацистів-заробітчан? Запитання 2. До служби безпеки. Де відбувалися ці стрільби з порушенням правил безпеки? Оператор зйомки стояв у зоні ймовірного ураження чи рикошету кулі. Запитання 3 До громадськості. Чи не варто звернутися до суду, з вимогою припинити розпалювання міжнаціональної ворожнечі неокомуністами, що розмовляють російською під час сумнівних акцій, налаштовують громадян на конфронтаційні дії? І ведуть себе в усіх відношеннях неадекватно. (Чому кримським козачкам пики натовкли? - Через рішення суду! Треба й нам таке рішення). Аби наступного разу провокатор Кононович грав у дартс на стіні КПЗ. І насолоджувався статусом політичного в'язня. Допоможемо браття?
Che2011 до alex.wein Показати IP 9 Липня 2011 19:45
вы чё совсем националисты совсем умом тронулись? "Навіть якщо це й пневматика, це може налякати як дітей, так і пожилих людей" - неужели не видно что это не в центре города и не на детской площадке, а за городом... Просто удивляешься тупости "украинцев" ..Это вас надо посадить чтоб не писали такую ху..ню..а то вместо нормальных комментариев, читаешь охинею всякую..
Роман до Che2011 Показати IP 9 Липня 2011 21:21
Прикрий свій рот, неуч москальський. Вали на свої сайти і читай на своєму убогому рівні
Cherrry Показати IP 9 Липня 2011 12:16
по-моему это националисты провоцируют... а если вы не знаете русский, то это ваши проблемы,а не их...
alex.wein Показати IP 9 Липня 2011 12:55
What is a stupid comment Cherrry. You are wrong. It`s no busyness of mine. Russians is a neighbor of Ukrainians. They are aliens in Volyn region. It`s Russian problem that they don’t know Ukrainan. But communist like a dog Konnonovich make a hard situation in our Motherland. Many people want to kill or castrate this dog. This is no legal that is why Kononovich must be criminal men and go to court.
хорвaт до alex.wein Показати IP 9 Липня 2011 13:17
alex.wein даремно стараєшся одмурти капитaлистичeский нe учaт
Cherrry до хорвaт Показати IP 9 Липня 2011 13:48
вообще чё за понос мыслей? ты хоть сам понял что написал?
таке лайно,як конович Показати IP 9 Липня 2011 13:07
таке лайно,як конович чи як там його, немає ніякого відношення до комсомолу - просто бидлоття. В армію сходи - там тебе навчать родіну любить, ушлепок.
Cherrry до таке лайно,як конович Показати IP 9 Липня 2011 19:16
так они были в армии, и до такого "лайна" как ты говоришь тебе и иже подобным не дорасти... Если бы было меньше таких ублюдков как ты, то может жить было бы проще....
Cherrry Показати IP 9 Липня 2011 13:47
You have made many mistakes in your text. I don"t understand what do you mean when u said that it"s illegal? What is illegal? Kononovich is clever and honest person. If u live in Lutsk why don"t u write in ukrainian language? U want show me that u know english? Then we can write in polish or italian.. I don"t see any problem...
Anti-Mafia Показати IP 9 Липня 2011 18:58
Ось так, вчергове, українці поспілкувались на різних мовах...
Волиняка Показати IP 9 Липня 2011 22:40
це бидлоття треба гнати вшию з синьоокої волині!!!!!!!!
alex.wein Показати IP 9 Липня 2011 23:39
Your google translator is wrong. There wery short dictionary. But you are clever pokemon. Let`s start to learn Ukrainian. You can use google for translation into Ukrainian.
Che2011 до alex.wein Показати IP 10 Липня 2011 00:25
Ты дибил, может это ты по гуглу переводишь, я в этом плане умнее...
Петро Симоненко Показати IP 10 Липня 2011 00:09
От цікаво,чи той молодий чоловік,Кононович,не боїться за своє життя після всього зробленого???Я чогось думаю,вечерком якийсь "бандерівець" по голівці може вклеїти,а може і по губі.
Che2011 Показати IP 10 Липня 2011 02:18
Пушкин дописался, Гагарин долетался, А ты щас допиз....ся., сынок, с тобой будет похлеще, голова и губы отдыхают..
... Показати IP 10 Липня 2011 07:19
Конановіч тобі жопа, будемо рахувати що ти поліг за родіну за сталіна. Слава Україні
Che2011 до ... Показати IP 10 Липня 2011 10:01
Во-первых я аж никак не являюсь Кононовичем, во-вторых, ты угрожаешь прямо во всеуслышанье, не боишься?
хорвaт до Che2011 Показати IP 10 Липня 2011 20:21
Если ты нe являeшся Кононовичeм то кто ты чудовищe?
Exaboto до хорвaт Показати IP 11 Липня 2011 09:36
ааахаха :))))))))
Клим Савур Показати IP 10 Липня 2011 07:34
СЛАВАУКРАЇНІ ! засранці-комсомольці, які тут "проявляють" чудеса "героїзму", як вірні "продовжувачі" справи "вєлікого" лєніна і сталіна, є не-що інще, як частинка тохо комуняцького механізму, "завдяки" якого було замордовано мільйони українців, знищено тисячі міст і сіл, спаплюжено та понівічено нашу історію, культуру, мову, віру накінець... Їхні руки по локті вкрові нашого народу... тим виродкам, як цей кононович, одне місце - в пеклі !!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!
Ділничний Показати IP 10 Липня 2011 08:45
Раскажу Вам как стреляют комсомольцы. Сначало стреляют с растояния 2 метра чтоб не промазать. Потом отходят на 40-60 метров и стеляют для видеосемки в пустоу. После чего снимают все на видео и выкладывают на всеобщее обозрение, мол посмотрите какие мы Ворошиловские стрелки. PS. Даже если судить не предвзято не вооружонным глазом видно что рука стрелка не двигалась между мишенями. P.P.S Не позортесь, лучше идите работайте.
Без політики. Показати IP 10 Липня 2011 11:04
А чому на мішені з фото С. Бандери в "молоці" наявна дірка? Підозрюю, що сме туди й потрапила третя куля (відеозйомка мішені після пострілів відсутня, дозволю собі припустити, що саме в той час поки Кононович прямує нахвалючи себе до мішені в ній "здійснюють правки") Якщо хтось може підтвердити чи спростувати мої сумніви - надайте фото чи відео...
такі продажні простутки, як волинські комсомольці Показати IP 10 Липня 2011 11:16
просто є дешевими провокаторами, які за мзду, яку вони отримують, продадуть і тата, і маму, і країну. Тому вас і тримають, а потім викинуть, як непотріб, як вже не раз з вами траплялось
мда Показати IP 10 Липня 2011 12:07
ржу)какия история культура и язык может быть у холопов?на волынь в 39 году коммунисты пришли и научили хоть зубы чистить по утрам и ноги мыть вечером.
Helge до мда Показати IP 11 Липня 2011 14:59
ага - а ещё женщин подмываться. смотри не оборжись.
хорвaт Показати IP 11 Липня 2011 16:50
Тa в російських селах ще досі лапухами підтираються.
Che2011 Показати IP 11 Липня 2011 17:22
ахахаахаха)) а в украинских- наверно в биде подмываются))))
Комуняку на гіляку Показати IP 11 Липня 2011 19:10
http://www.youtube.com/watch?v=_YQDRs5Jcsw&feature=related
Che2011 Показати IP 12 Липня 2011 10:33
дибильное видео от дибильного человека!
Че Показати IP 18 Липня 2011 17:52
Не навижу фашистов,но люблю комунистов!
андрей Показати IP 21 Вересня 2011 00:07
За Комуністів тільки Вони врятують Україну