USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96
Світ вражає: У чому провинився Янукович-молодший?
Інтернет вчора облетів ролик, де нетверезий син Президента намагається потрапити додому. І очікувано викликав хвилю обурення, сарказму і якогось дивного зловтішання.

Мені абсолютно байдужий Віктор Янукович – як старший, так і менший – я з ним не знайома особисто, а відтак він жодним чином не може вплинути на моє життя… (тільки не треба переконувати мене, що якісь там неправомірно проведені тендери чи ще якась маячня може вплинути на моє життя. За таких умов в державі Україна не перший рік і не перше президентство живемо).

Хіба міг би вплинути на моє життя Янукович-менший, якби ненароком напідпитку приїхав в Луцьк, а я невчасно дорогу переходила… Так ні! Напідпитку Віктор Вікторович за кермо неохочий сідати – вся країна вчора це побачила. І завелася в єхидних обсміюваннях, так ніби ніхто – ні-ні – ніколи в житті спиртним не зловживав…

Українці, заспокойтесь! Скільки можна своєю жовчю захлинатися?? Скільки можна тупо ржати (вибачте за сленг, але інше слово тут недоречне), до прикладу, з Президента? Ви ж ржете з себе! І хай Ви особисто за нього не голосували, то своєю поведінкою дискредитуєте вибір інших земляків, і, виходить, підтверджуєте, що живете серед дибілів, які навіть Президета вибрати не можуть?..

А стосовно вчорашнього ролика… Ну, випив чоловік. Відпустка, велике релігійне свято, зрештою – гаряче на вулиці – з ким не буває? Він що, когось побив? Комусь нахамив? Погано, що пішки йшов, а не сів за кермо? Погано, що має друзів, які допомогли добратися? Дуже смішно, що двері не міг знайти? Так він на авто завжди, і до дому через підземний паркінг попадає.

До речі, ще треба сказати дякую нашим архітекторам. Я, до прикладу, живу на 33-тьому, двадцять років в одному і тому ж будинку, а колись взимку ввечері раніше вийшла з маршрутки, завернула не в ту арку і тільки під під’їздом, коли побачила двері не того кольору, зрозуміла, що пішла не до того будинку! Твереза була АБСОЛЮТНО!!!

І не кажіть, що це дешеві спроби виправдати. Це спроби ЗРОЗУМІТИ. Бо так мене здається, що чого-чого, а розуміння нам усім дуже не вистачає.
Коментарів: 32
Василь Показати IP 14 Липня 2011 15:24
Підтримую. Цей ролик вигідний нашим горе-опозиціонерам, які кричать: "Гляньте до чого вони докотилися???". І люди, які не зовсім вміють мислити - кивають головами. Цей Янукович - точно така сама людина. Має право. Українці - чи не найбільш питуща нація в світі. постидалися б...
Tarantino Показати IP 14 Липня 2011 15:26
Не розумію взагалі причини сенсаційності цього ролика. Для когось новина, що депутати п"ють горілку? І якщо п"ють - то інколи напиваються? І що п"яним людям властиво хитатися і не зовсім добре соображати? З чого ви сенсацію зробили????
Губка Боб Показати IP 14 Липня 2011 15:37
А я в неділю тоже троха перебрав! І додому ше покручє добирався! Чого про мене нічого не написали??????? Аааааа, дискримінація!!!! А я ж ше й черевики по дорозі загубив!!!! ))))
Гоша Показати IP 14 Липня 2011 15:42
Цілком згідний з автором статті. Не портрібно сміятися з інших, адже в подібну ситуацію може потрапити кожен.
BoVdur Показати IP 14 Липня 2011 15:55
Нормальний ролик. Хіба Ви побачивши сина президента у такому стані, маючи змогу, не почали б його знімати? Сенсації тут і справді ніякої немає- сумні реалії сьогодення, коли на вулиці можна зустріти п'яну молоду людину. Шкода, але для українців вживання алкоголю з приводу і без є звичним атрибутом існування. А для кого це вигідно? - Персонально на мій політичний вибір цей інцидент зовсім не вплине. Наш президент- феноменальна постать в історії світової політики: людина з судимостями,низьким інтелектом,хамовитістю (яку як Герман та і інші технологи, як тільки не маскують- всеодно помітна), відсутнім патріотизмом і зневагою до громадан є номінальним лідером нації. А його син у цьому вчинку є пересічним українцем, який ні чим не гірший за більшість з нас.
Tarantino до BoVdur Показати IP 14 Липня 2011 16:23
з усім згідний, крім першого речення. звісно почав би знімати. це ж прикольно ))))
ler до BoVdur Показати IP 16 Липня 2011 20:34
да и если б не лез в депутаты! Не боялись б - много чего " интересного" понасмотрелись...
VSC Показати IP 14 Липня 2011 15:55
"Ну, випив чоловік. Відпустка, велике релігійне свято, зрештою – гаряче на вулиці – з ким не буває?"- мадам, вы путаете понятия. "Выпил" и "нажрался в хлам" - это разные вещи. Уважающий себя человек никогда не напивается до скотского состояния. Только не надо рассказывать, будто это первый раз в его жизни. Вот на камеру он попался, точно в первый раз.
Tarantino до VSC Показати IP 14 Липня 2011 16:25
Уважающий себя человек никогда не напивается до скотского состояния Ніколи не кажи ніколи
yav до VSC Показати IP 14 Липня 2011 17:27
о, то я Вам скажу, Ви щасливий - п"яних не бачили... і мене - минулого 8-ого березня ))
))) до yav Показати IP 14 Липня 2011 21:48
да, и меня - в прошлое 8 Марта, и позапрошлое, и так далее ;-))) спасибо Вам за пост. а где таки видео, когда предшественник Яныка на 9 Мая дерябнул ветеранские 100 граммов и при видеокамерах сел за руль? много слышала, что, мол, журналюги зассали пустить это в ход, но так и не попалось
nick Показати IP 14 Липня 2011 16:05
а я учора знайшов пяного в кюветі за містом,до речі був досить охайно вбраний,тільки "асфальтна хвороба" попортила одяг та лице,та й взяв підвіз його до дому на інший кінець міста,що цікаво він був сильно пяний але слова вдячності повторював весь час!
Анатолій Котлюк Показати IP 14 Липня 2011 16:11
Провинився тим що він публічна особа... От і все. це стандартний хід речей... йому ще пощастило, могло бути гірше. Для автора. Він в арках не ходив, ще ж вулиця відкрита. Друге, який з нього чоловік, якщо він в трьох соснах не може зорієнтуватися. Або поганий в нього автопілот
Exaboto Показати IP 14 Липня 2011 16:16
яка відпуска? він депутат і повинен бути на робочому місці. Друге - поява в хлам в громадському місці. "що живете серед дибілів..." абсолютно вірно. :(
Tarantino до Exaboto Показати IP 14 Липня 2011 16:25
"він депутат і повинен бути на робочому місці". На депутатів норми законів про працю не поширюються? ))))
Exaboto до Tarantino Показати IP 14 Липня 2011 16:32
???
Анатолій Котлюк Показати IP 14 Липня 2011 16:17
Підтримую VSC
rs Показати IP 14 Липня 2011 16:54
Не бережет себя! Всё о народе думает! неблагодарные...
Тетянка Показати IP 14 Липня 2011 16:59
Погоджуюся з автором, що з такого відео сміятися не варто. Бо син Президента, народний депутат України - це не нормальна звичайна людина. Це людина, яку делегувало суспільство, як одну з найрозумніших, найінтелігентніших, наймудріших. І ця людина, як особа, якій доручено високу довіру і честь, повинна показувати власною поведінкою приклад. В робочий час і позаробочий час. Депутат перестає користуватися своїми пільгами парламентаря у час відпустки? Нєа. І навіть після того, як парламентарій складає свої повноваження йому залишається величезна пенсія і у багатьох випадках маєтки і державні дачі. То хай веде себе достойно. Ну це ж ненормально. За що ми боремося і куди йдемо? Політик і людина такого рівня повинна була би вибачитися за власну поведінку.
Tarantino Показати IP 14 Липня 2011 17:07
"це людина, яку делегувало суспільство, як одну з найрозумніших, найінтелігентніших, наймудріших". хм... а я думаю, це звичайний чоловік, який через те, що у нього тато впливовий, потрапив в УКРАЇНСЬКИЙ парламент. Ніяке суспільство його не делегувало - він туди попав на хвилі розчарування Ющенком і через зрозумілу логіку "данєцкіх" включати у список "своїх і надійних". Не бачу я серед них "найрозумніших, найінтелігентніших, наймудріших". Звичайні хитрі, цинічні і брехливі ділки і популісти. "доручено високу довіру і честь, повинна показувати власною поведінкою приклад". Як ми хочемо бути схожі на західні демократії... І забуваємо, що ми живемо не там а тут. Ненормально - це мати такий парламент, таку демократію, таких політиків і таку самосвідомість, як у нас. А п"яний мажор-депутат - це повна фігня.
Микола Огнищук до Tarantino Показати IP 14 Липня 2011 17:11
Ви говорите про те саме. З таких як цей Янукович і складається "такий парламент, таку демократію, таких політиків і таку самосвідомість". Одна маленька ненормальність як складова великої ненормальності
Tarantino до Микола Огнищук Показати IP 14 Липня 2011 17:46
Велика ненормальність складається з нас з вами. А не з януковичів.
Exaboto до Tarantino Показати IP 14 Липня 2011 19:08
оооо. То ти я бачу змінив свою думку :). Давно кажу що проблема не в них а в нас. Якщо ми живем в гавні і президент гавно то хто ми??? :))))
Тетяна Грішина до Tarantino Показати IP 14 Липня 2011 17:47
ну так у чому твій головний меседж? складається враження, що я маю ще й пожаліти здорового дядьку, якого за те, що його тато президент насильно відіслали тиснути на кнопки і тепер не дозволяють нахлятися, аби його не засуджували?
yav Показати IP 14 Липня 2011 17:32
о, в мене нова версія... (саме такий варіант запустили б, якби зняли не сина Януковича, а доньку Тимошенко)... він не пив, то диверсанти отрути підмішали!!! А взагалі я писала не про НИХ, я писала про НАС, і про наші реакції. Так хочеться, щоб укранці навчилися отримувати насолоду від життя!!
Андрій Показати IP 14 Липня 2011 21:16
Не бачу сенсації.Депутат як нормальний чоловік намагається попасти додому.Випив(має право),громадський порядок не порушував,матюкнувся,чули йойго охоронці.І все?Можна було-би не виставляти на загальний перегляд. Втручання в в особисте життя.
kamil Показати IP 14 Липня 2011 21:31
нема чого паніку піднімати. випив йде додому. тож не хамив бив ригав. кожен 2-й з вас, нас був в такому стані(і нетреба зараз віднєкуватись шо не так). за романа ландика, дебилоїда цього чогось немає стільки шуму. п.с. але дуже сподобався коментар на ютубі "От клятый интернет, ни те девку попинать как Рома Ландик, ни те водочки покушать как Витя джуниор((((((("
kamil Показати IP 14 Липня 2011 21:31
краще б пішли в міську раду на обговорення проектів нпа міської ради, більше б толку було.
wiking Показати IP 14 Липня 2011 22:00
Захотіли бути публічною людиною? Тоді звиняйте, мусите дотримуватися правил, які сповідуєте згідно свого статусу. З усіма буває подібне, але відповідати доведеться, оскільки несете на собі вантаж.
! Показати IP 15 Липня 2011 01:28
В Європі після такого одразу закінчується політична кар'єра. Одразу! Тільки не треба казати, що нам до Європи, як до неба рачки. Бо приклад беруть не х гіршого, а з кращого!
Ізія до ! Показати IP 15 Липня 2011 09:06
нам до Європи..... - нікакда :))
Л А Д О М И Р до Ізія Показати IP 15 Липня 2011 10:04
а н..х нам загниваюча юропа? До речі через 20 років - мусульманська :)