USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Чи розповсюджуються правила дорожнього руху на Луцьку ДАІ ?!! ФОТО
Сьогодні, 14.07.2011 року близько 9 години ранку, по вулиці Карбишева можна було побачити незвичайну картину - працівники Державної автомобільної інпекції, зупинившись на зупинці громадського траспорту "КРЗ", вирішили попоїсти, чим і привернули до себе увагу.

На запитання:"Чи можна Вам тут зупинятися?" прозвучала відповідь:"НАМ МОЖНА!!!"


Згідно правил дорожнього руху України, від 9 липня 2008 р. зупинка заборонена "ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків" (ст.15.9,пункт е http://auto.meta.ua/autolaw/pdd_ukr/a15/).

І виникає питання, якими ПДР послуговуються працівники ДАІ? В "яких одиницях" вимірюються для них 30 метрів - сантиметрах, міліметрах?

На фото зафіксовано момент, коли працівники ДАІ першого авто (на фото видно частково), ВЖЕ снідали, а другого - тільки купували.

І навіть після зауваження вони не поспішили залишити тролейбусну зупинку.

Прохання до керівництва Волинської ДАІ - нагадуйте своїм працівникам ПДР перш ніж відпускати їх на маршрут (і щодо увімкнених проблискових маячків теж, але це вже зовсім інша історія).
Коментарів: 22
! Показати IP 15 Липня 2011 11:05
То ж не пили горілку,а їли. Треба ж їм десь перекусити не відриваючись від роботи,перерви на обід та на каву в них здається не має. Чи їсти на капоті машини?
Анонім до ! Показати IP 15 Липня 2011 11:17
Закон один для всіх! Якби я там зупинивсь - то мене вже оштрафували б... Побачимо що на це скажуть наші шановні журналісти - чи піднімуть це питання перед керівництвом ДАІ...
Куратор до ! Показати IP 16 Липня 2011 16:29
для їжі існують спеціальні заклади, а не троейбусні зупинки.
Тетянка Показати IP 15 Липня 2011 11:47
Працівникам можна паркуватися усюди. Але тільки якщо на те є виробнича потреба, там виконання службових обов"язків і все таке. Наминати канапки - то не службова потреба :)
Exaboto до Тетянка Показати IP 15 Липня 2011 23:59
ні Тетянко, ви не зовсім праві... Поки в в працівників даі не увімкнено проблисковий маячок, що найменше синього кольору - вони повноцінні (рівноправні) учасники дорожнього руху.
Справедливий Показати IP 15 Липня 2011 13:24
Відчуття безкарності працівників ДАІ просто вражає! Особисто мене давно не дивує систематичне порушення ПДР працівниками ДАІ - обгін через подвійну суцільну роздільну смугу, паркування на пішохідному переході біля ЦУМу, розвороти через подвійну розподільчу смугу на проспекті Волі тощо. Список довжелезний. Отже, висновок такий - для працівників ДАІ правила дорожнього руху є нічим, їх можна порушувати будь-коли і будь-як, особливо під час патрулювання чи чергування. ПДР є обовязковими до виконання усіма учасниками дорожнього руху. Та що там казати, почуття безкарності та вседозволеність суцільна.
kamil Показати IP 15 Липня 2011 14:16
напишіть будь-ласка номери автомобілів, який діалог дослівно був, і чи запамятали ви номер нагрудного значка? в понеділок скарга буде в ДАІ.
Андрій до kamil Показати IP 16 Липня 2011 16:26
номер авто 0507, якщо я не помилюсь, а номер значка не пам"ятаю.
Lenny до Андрій Показати IP 18 Липня 2011 17:24
З пам'ятю проблеми, не вдалось запам'ятати номер значка??? От халепа.... Шо ж ти не запам'ятав Фамілію,та ім'я інспектора,звання...???
VSC Показати IP 15 Липня 2011 14:29
Все случаи, когда работники милиции могут нарушать отдельные ПДД, подробненько расписаны в самом ПДД. Не припомню, чтобы им была разрешена стоянка на остановке общественного транспорта для приема пищи.
Lis Показати IP 15 Липня 2011 17:41
За правилами мав би бути ввімкнений синій проблисковий - тоді ноу проблем, немає синього проблискового - авто підкоряється ПДР) Я за те - що кожен хто таке бачив і знав, що то є не правильно - сюди фоти!
я Показати IP 15 Липня 2011 22:10
14 липня в напрямку мосту через стир, від обласного суду, біля 13 години я перед світофором зайняв праву полосу яка дозволяє рух прямо, а в цей час машина ДАІ ДЕО 0241 чи 0242 точно не памятаю, зайняла перед світофором ліву полосу, з якої машини рухалися ліворуч в сторону інфекційної лікарні, однак коли загорілося зелене світло, то ця машина поїхала прямо, тоді як інші з цієх полоси поїхали ліворуч.
Кіт до я Показати IP 18 Липня 2011 15:16
там, по моєму, немає дорожнього знаку руху по смугах.
Lenny Показати IP 16 Липня 2011 09:01
Люди Вам шо не хєр чим занятися???Нашли шо обсуждати. За собою дивіться чи ви всьо робите так як написано???!!! То шо якшо ДАІ-ник то вже може і не їсти не пити неможна????Якби серйозне шось, ато ....
Своя Показати IP 16 Липня 2011 17:20
недавно під час дощику працівники ДАІ стояли під мостом (на Ківерці) без ввімкнених мигало і спиняли "порушників" шкода небуло часу це зазняти. давайте організуєм полювання на даї, не там став фотку і в інтернет нехай народ знає своїх героїв.
Lenny до Своя Показати IP 18 Липня 2011 08:44
Полювання на ДАІ??? А всі такі зашифровані ніхто не пише своє ім'я, прізвище, шо слабо??? А як полювання на ДАІ влаштовувати то гєрої....а так шо злякались???
Андрій Показати IP 18 Липня 2011 14:52
а може щей номер банківського рахунку сказати, тобі яка різниця. Чи ти Lenny за "ментів" мазу тянеш, гаішник?
Lenny до Андрій Показати IP 18 Липня 2011 17:21
Шоб ти знав Андрій "мент" і ГАІ-ик це різні речі.
Lis Показати IP 19 Липня 2011 13:43
Я теж за справедливість, і за закидання фото порушників. До Lenny - кожне порушення закону - це серйозно! хай їсть дома-або відповідає за порушення!
Lenny до Lis Показати IP 19 Липня 2011 14:58
А шо їсти це порушення??? Тут говориться зовсім не про те, просто наші люди акцентують увагу на таких дрібницях які насправді зовсім не серйозні, в той час коли б мали займатися серйозними проблемами, а страдають фігньою. Побачили шо ГАІ-ики зупинились, хто сказав шо вони там їли,пили,чи ще шось робили. Взагалі з того фото не видно ніяких дій, а можливо там якесь правопорушення було, не знаючи всіх обставин справи як воно було роблять висновкі. Якійсь придур сфотографував непанятно шо, фото з якого нічього не видно а всі як телята кіпішу наробили!!!!
Куратор до Lenny Показати IP 22 Липня 2011 11:38
По-перше, слідкуй за словами, по-друге, фото зробив я і все що там сталося написано чорним по білому в статті. Коли я зупинився на маршрутній зупинці включив аварійку і пішов в кіоск щоб купити води, мені виписали штраф, Чому тоді гаїшникам можна стояти і їсти на зупинці, а мені ні? В чому різниця? І не треба вигороджувати їх
Своя Показати IP 19 Липня 2011 16:44
18.07 в селі Маньків біля клуба в 1.05 ночі стояла машина (номерний знак 0199) ДАЇ і спиняла машини без ввімкнених синіх маячків, із трьох працівників ДАЇ двоє були пяні. спиняли всіх підряд перевіряли на тверезість. Питання як требабуло поступити з тими даїшниками які пяні в ночі спиняють машини?