USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: ВИБОРИ в Наступну неділю.
Пропоную в коментах вказати яку партію ви б підтримали До ВР, якого кандидата вам хотілось би підтримати, або кандидата від якої партії і чи підете взагалі на вибори.
Коментарів: 37
Олексій Показати IP 15 Липня 2011 09:21
Підтримав би Мартиненко
vadik_suvorov Показати IP 15 Липня 2011 09:25
Мартиненко
Tarantino Показати IP 15 Липня 2011 09:26
До I win: Це тебе сам Мартиненко попросив це повідомлення сюди поставити? :-)
vadik_suvorov Показати IP 15 Липня 2011 09:37
Tarantino а хто тебе попросив це спитати? 8))
Леник-Оленятко Показати IP 15 Липня 2011 09:37
А я б голосувала за Пустовіта Г.О.)))
Віктор Показати IP 15 Липня 2011 10:36
Враховуючи те, що відмінили графу "проти всіх" - не піду. нема там за кого голосувати
Калдун Показати IP 15 Липня 2011 10:45
Я б за Яручика тільки старшого, а якщо той ні то тоді за меншого.
Анатолій Котлюк Показати IP 15 Липня 2011 10:47
Партія сорок лєт бєз уражая. Лідер - Петро Бампер. Голосуйте за нас! Наш номер у бюлетні - перший з кінця.
Анатолій Котлюк Показати IP 15 Липня 2011 10:48
За Пустовіта і Мартиненка голосувати не треба. треба голосувати за кандидата від "Партія сорок лєт бєз уражая. Лідер - Петро Бампер. Голосуйте за нас! Наш номер у бюлетні - перший з кінця."
Знай-О=Мий до Анатолій Котлюк Показати IP 15 Липня 2011 20:17
Толік, ти на цю клоунську роль прекрасно підходиш
петро Показати IP 15 Липня 2011 11:09
ВО Свобода
Анонім Показати IP 15 Липня 2011 11:22
Свобода, однозначно. Потрібно щоб свободівці ОБОВ"ЯЗКОВО були у ВР. Бо інакше і далі будуть правити совки-комуністи і їм подібні (ті ж самі совки-комуністи тільки перефарбовані). У ВР нехватає "перцю" - все дуже мляво і гнило. Потрібні патріоти - інколи навіть різкі і безапеляційні. Інакше так і далі буде гнилий совок навколо нас... Інші партії себе дискредитували...особливо БЮТ
андрій Показати IP 15 Липня 2011 12:50
За Григорія Пустовіта
Юра Показати IP 15 Липня 2011 13:03
За "Україну Майбутнього"
Vigilante Показати IP 15 Липня 2011 13:28
А смисл за них голосувати? Допомогти комусь пройти до "годівниці"? Всі вони там під@р@си.
комсомол. Показати IP 15 Липня 2011 14:40
Только за компартию.
натуся Показати IP 15 Липня 2011 16:53
звичайно за Пустовіта Г.О.
Сергий Показати IP 15 Липня 2011 17:10
За Григорія Пустовіта
makc Показати IP 15 Липня 2011 18:21
за БАШКАЛЕНКА САШУ це людина слова
семен Показати IP 15 Липня 2011 18:25
За КПУ!!! За Кононовича!!!
Катя Показати IP 15 Липня 2011 20:07
Із усіх фамілій які тут пролунали, я віддам свій голос за Мартиненко Миколу Володимировича. Він багато зробив для Ковельщіни.
Роман Показати IP 15 Липня 2011 21:28
За Пустовіта!
противсіх Показати IP 15 Липня 2011 22:01
Усе було б зі Свободою нічого, аби не їх тупість і хижість до грошей. Маріонетки, що експлуатують святе - національнеу ідею. Свободі - ГАНЬБА!!!
Гість* Показати IP 15 Липня 2011 22:16
за Ігоря Гузя. нехай ще у Верховній раді дасть зрозуміти, що Україну ми НІКОМУ не віддамо!!!
Ми Показати IP 16 Липня 2011 00:05
Тільки за "Рідну Вітчизну"!!!
Вася Показати IP 16 Липня 2011 00:34
За Гнатюка з ХДС!!!
Вінстон Показати IP 16 Липня 2011 09:26
за пиво з рибкою...
політолог Показати IP 16 Липня 2011 14:31
Гнатюк? а це хто?
Вольдемар Показати IP 16 Липня 2011 17:40
За Гриценка Анатолія
вася Показати IP 16 Липня 2011 18:37
дебіли...
Che2011 Показати IP 17 Липня 2011 13:51
За компартию однозначно!
Реформа Показати IP 17 Липня 2011 17:32
В рамках проведения территориально-административной реформы, предлагается в виде эксперимента две области объединить, одну расформировать, а также укрупнить районы Одесской области Об этом стало известно из источников в Министерстве юстиции, где якобы готовится соответствующие проект. В частности, предлагается объединить Волынскую и Ривненскую области в одну – Волынскую с центром в городе Острог. Кроме того, предлагается расформировать Кировоградскую область, а ее территорию разделить между соседними областями. В частности, к Винницкой области планируется отнести Гайворонский и Ульяновский районы, к Полтавской – Светловодский, остальные районы присоединить к Черкаской.
Nikandr Показати IP 17 Липня 2011 18:36
За Лупана!!!
кононович-Че. Показати IP 17 Липня 2011 20:16
Так держать.
Міля Показати IP 18 Липня 2011 08:14
Без базара - за Мартиненка.
: Показати IP 18 Липня 2011 09:17
За Володимира Бондара! Однозначно
прагмат Показати IP 18 Липня 2011 10:36
не треба взагалі жодних виборів. Має бути створена замість ВР команда з досвідченних юристів по 1-2 з кожної області, які за нормальну (наприклад 3-4 тис. у о ) зарплатню будуть безпосередньо вивчати необхідність прийняття тих чи інших законів та викладення їх змісту. Також вони підлягають кримінальній відповідальності за створення і прийняття лоббістських чи антинародних (антидержавних) законів з найменьшою планкою 10 років тюрми. Особиста персональна відповідальність кожного може зупинити ту вакханалію у ВР. Ну очевидно, що реально у ВР 90% просто кнопкодави, на яких витрачаються наші народні гроші!!!