USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: "Згоранська варта"
23-24 липня, з 11 години Любомльська районна організація ВО "Свобода" пороводитиме національно-патріотичний табір "Згоранська варта".
Метою заходу є згуртування національно-свідомої мололоді, вшанування памяті героїв УПА, пропоганда української культури. У програмі відкриття памятного хреста героїчно загиблим воїнам УПА, спортивні змагання, українська дискотека. Місце проведення - Волинська область, Любомльський район,село Згорани, біля Великого Згоранського озера.
Коментарів: 47
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 11:51
Последствия одной из чудо-дискотек мы уже увидели. Эстафету всеобщего посмешища торжественно приняли клоуны с Любомля! Это будет торжество малоумия, шоу имбицилов!!!:))) Херои "Дупа" будут довольны. Это будет типа хелоуина на Волынский манер. Ряженые паркенсоны с даунами спричёсаными под аля "оселедець". Чтоб компенсировать отсутвие мозгов, сделают угрюмое лицо...
Роман до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 13:55
Всохни, совість... Маєш що сказати - поїдь туди і скажи це в очі організаторам...=/
veto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 14:07
Це такий прояв заздрощів комунариків на те що люди можуть щось зробити а вони крім коментарів нінащо нездатні!!!а ні! змогли намет з портретом ката Українців виставити! За що получили по голові від громади Волині і пішли в невідомому напрямку.
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 17:14
нєнє, совість не всихай! Твори!! :)))))))))
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 14:31
Я бачив того недоумка! Це чудо природи:))) Ні чоловік, ні організатор!
Хтось до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 14:51
Хто заспокоїв би уже цю нещасну совість? Його комплекси доїдають, ото він і випускає тут на всіх свою жовч. Ніякого конструктиву! Нічого людського! Тільки ненависть, озлобленість і заздрість... І зацикленість на якихось реліктах комуністичної епохи. Ні чоловік, ні організатор - це якраз про тебе, "совість". Ти знаєш, чому "ні чоловік" ))))
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 17:14
Нe трeбa нa хворих братів звертати увагу.Їх недоносили
хорвaт до хорвaт Показати IP 24 Липня 2011 17:16
Я про Клaпaновичів
Совість Волині до хорвaт Показати IP 24 Липня 2011 18:43
хорвaт - мудократ!!! Тебе і не носили, ти ж гнида!!!
Волинська Січ Показати IP 24 Липня 2011 14:41
Слухай, нензо, якщо ти когось бачив, то покажись сам, а то ховаєшся за цього іуду...
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 18:42
Приходь на збори комсомолу, харю тобі там підправим, неня не впізнає!!!
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:26
іди в камеді клаб.. Харю каже підправить. Ти чмонька підправляти будеш??
Просто лучанин до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:39
А що, шукаєш нових хлопців? )))
Совість Волині до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:46
Шукаю таких уродів, як ти і пакєчу!!!
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:49
і пакечі і пакечу і впакучу :))) ну добре де ваш офіс??
Exaboto до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:47
нєнайдйоть :))
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 21:57
Контрацептив Клaпaнович ти почeму пугaeш?
Луцький Показати IP 24 Липня 2011 18:48
Мда це вже точно ... після чудо-дискотеки і велопробігу на 5 чоловік, зараз ще буде табір так людей хоч трьох зберуться... Вітів, Боруцький і ця Волинська січ ))))))))
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 20:00
Молоді 13 Б
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 20:03
сєнк :)))
Леді Показати IP 24 Липня 2011 20:55
Люди! Вам ще не набридло скузуватися? І ображати політичні переконання громадян? Я розумію, у нас свобода слова (так би мовити), та н требе це приймати так буквально!!! "Совість Волині", поводить себе геть безсовісно, і нав'язує свої політичні переконання іншим, а націоналісти ще підливають масла у вогонь. "Свободівці", будьте хоч ви мудріші, не зважайте на голос з минулого, все що вони можуть - це з-під стола гавкати. Від бесилля - піна рота. Бо ту вашу писанину читати гидко.
Клим Савур Показати IP 24 Липня 2011 21:37
Молодці хлопці з Любомля, класно все придумали і продумали... І хрест новий стоїть на місці бою і надмогильна плита, і людей зорганізували віддати шану упівцям, які за менш як годину, вложили 43 фашиста, і табір наметовий зробили і оформили належним чином - а там і куліш був і уха гостям які відвідували дійство А головне, дискотека, з "живою" музикою... Доречі - на танцях, яблуку не було де впасти ))) Лучани, вчіться в любомльчан )))
Луцький до Клим Савур Показати IP 24 Липня 2011 21:41
Бо у вас організатори нормальні не то що в нас
Совість Волині до Клим Савур Показати IP 24 Липня 2011 22:17
Витив с Боруцким снова НАЖРАЛИСЬ и песни орали?:)))
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 21:50
Ты уточняй, народ повалил пожрать на халяву, а не на танцы!:)
хорвaт Показати IP 24 Липня 2011 21:59
Жрeт нa хaляву только олигaфрeн Сeлeдцов!
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 22:07
и ты!
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 22:16
Скажите мне пожалуста когда это на Волыни была "Волинська Січ"? Такого чуда в истории не было НИКОГДА!!!
Волинська Січ до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 22:50
Саме інтересне чудо це ти і твій ідол вусатий, чмо болотяне
tatarynb до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 23:36
бандерівський рух зародився в лісах під Ковелем це навіть совєти визнавали... читайте книжки (і радянської доби теж)
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 23:50
Совість в который рaз тeбя зaплужили,докaзaли что ты ЛОХ.
Відомий Показати IP 24 Липня 2011 22:34
одним словом, організатори - МОЛОДЦІ!!! я там був, саме класно мені сподобалась зашморг на дереві і підпис "для запроданців" - в даному разі "совісті волині"...
Совість Волині Показати IP 25 Липня 2011 00:08
Видно "свободовская" школа, нихрена не соображают в этой жизни. Вот и лепят горбатого! Имеют в халуях хорвата - дегенерата, который верой и правдой лижет постолы, как писал Василий Симоненко.
Сват до Совість Волині Показати IP 25 Липня 2011 07:27
слухай, холуй московський, твоє місце на параші, кричати що зайнято )))0
масаня Показати IP 25 Липня 2011 00:20
І як тих ублюдків, прихильників сталіна ще земля носить Була б моя воля я б їх усіх би знищив щоб не будоражили суспільство
Exaboto до масаня Показати IP 25 Липня 2011 08:10
так давай! в Україні не хватає героя.
Антикомуніст Показати IP 25 Липня 2011 07:50
Сталінізм - дощ гіркий із пролитих позбираних сліз, Сталінізм - страх, що душі погорбив, у гори всі вліз, Сталінізм - то хрести по Сибіру з печальних беріз, То - кісток штабелі, кожен череп пробитий чи тріс... То країна стражденних удів і сиріт - сталінізм, Ешелони, набиті воланням до Бога (страшний перевіз), Згаслі очка, невинні дитячі, в промерзлих бараках в тайзі І в молитвах закляклі уста захололих бабусь, дідусів... То - духовна чума, то - нечуваний насланий мор, То - упоєний кров'ю, залізний, державний терор, Обезлюднені села, скупі опіснілі поля, Дух без права свободи, немов без повітря криля... Те пекельне породження злої, без Бога душі, Сокрушім, сокрушім... а найперше - в собі задушім.
Che2011 Показати IP 25 Липня 2011 11:56
Бандеровцы - дегенераты всё пенятся и пенятся... Вчера пришлось пообщаться с таким "националистом"... бухой в какашку и под кайфом и ещё доказует какой он "бандеровец"... Смешно и противно!
ВІКТОР Показати IP 25 Липня 2011 20:13
бичі комунятські, раз пінятся, значить вдалося, він тобі і бухий пінків всипле а тверезий поготів. Ну це відпочинок, можливо і пили хіба ми не козаки? А ви комунятське кодло 70 років на роботі пили.
Che2011 до ВІКТОР Показати IP 28 Липня 2011 14:45
чувак розслабься! такое дерьмо как тот был то я ему ещё наваляю! это у вас новая отмазка раз бухой - значит "козак"? поменьше бы таких козаков! а Саня с Мишей молодцы ребята! не пьют и не курят!
Богдан Показати IP 26 Липня 2011 19:17
Віктор правильно каже. Раз таке падло як Свовість і інші піняться, значить вдалося. Як взагалі людина, що живе в Україні, може Сталіним прикриватись? Все ждете що з Кремля вам за таку підлоту хтось милостиво допустить у височайшу дупу чмокнути?
Che2011 Показати IP 26 Липня 2011 20:07
только умолишённый идиот плюёт в колодец из котого пьёт! вам без Росси будет пиз..ц!
Exaboto до Che2011 Показати IP 27 Липня 2011 09:42
а с рассейой будет всем сщастйе :))
Головний Очевидиць Св"ята Показати IP 27 Липня 2011 23:10
Ви комуняки,якщо ви такі герої то чому не прийшли з портретами ката сталіна і з своїм богом леніном? хочаб свої червоні ганчірки показалиб, ми б ще один памятник останім комуністам поставилиб і пританцьовувалиб на ньому. Коли комуняка як попачив місце для зрадника йому вітів привидився! А місце для зека бачив? Колиб побачив, то щеб і сталін привидивсяб!
Головний Очевидець Св"ята Показати IP 27 Липня 2011 23:20
Доречі я один з організаторів! Комуняк не запрошували, а тепер попереджую НЄ БУДІТЄ ВОМНЄ ЗВЄРЯ ато слідуючу акцию присвячу полювання на комуніста і призи вручемо! Ви ітак в підпілі і поки довас руки не доходять, на вас чекає люстрація і тоді побачемо вашу волинську славу! Ветерани УПА були в формі і пишалися що їх памятають і поважають Свободівці, а коли буде свято КГБ, НКВД, коли ви вилізете з своїх нір і покажете своє протухше нутро???
Головний Очевидець Св"ята Показати IP 27 Липня 2011 23:23
Всіх запрошую в однокласниках в групу Любомль Свобода. Там цікаво!!!
ігор Показати IP 30 Липня 2011 01:01
там було класно!!!!