USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Молодь Луцька проігнорувала українську дискотеку
23 липня Волинська обласна молодіжна громадська організація “Студентська Свобода” за підтримки Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела “Українську дискотеку №2? у нічному клубі «Черрі».
У порівнянні із минулою дискотекою, зібралося значно менше відвідувачів, ніж планувалося заздалегідь. За словами одного з організаторів, було докладено максимум зусиль з боку організації, але маємо, що маємо.

Вхід на дискотеку був зовсім безкоштовним, хоча і на афішах зазначалось, що вхід без вишиванок буде коштувати 15 гривень. На захід у якості ведучої, як і попереднього разу, знову була запрошена відома у місті радіо-, теле- та ведуча різноманітних концертів, журналістка Вікторія Жуковська, але з певних причин вести «Українську дискотеку 2» так і не стала. У зв’язку з цим не проводились і заявлені на афішах розважальні конкурси. Але українська музика, як і повинно було бути, звучала на повну, пропагуючи український продукт.

Згідно зі слів одного з відвідувачів, дискотека не набула такого успіху, яку мала минула. Можливо, це пов’язано з літнім періодом, адже у цей час більшість молоді надає перевагу прогулянкам по місту, або, можливо, невдача пов’язана із недавньою зміною керівництва «Студентської Свободи».

Деякі відвідувачі залишились задоволені другою українською дискотекою, інші ж – навпаки. Цей захід мав на меті пропагувати українську музику та популяризувати українську культуру серед молоді. Спираючись на ситуацію з «Українською дискотекою 2», розуміємо, що загалом молодь Луцька проігнорувала цей захід, а це означає, що вона мало звертає увагу на український продукт.
Коментарів: 64
Граф Ін Показати IP 24 Липня 2011 11:38
Панове "політики"! Ви вже скоро мозгами поїдете з вашою заполітизованністтю. Запам"ятайте - музика буває або ПРОФЕСІЙНА , або НЕПРОФЕСІЙНА. Чі спешіал для вас - прикольна, чи неприкольна.А українська вона, чи узбецька - діло сімнадцяте...
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 11:42
Ничего удивительного!!! Рад, что у нашего народа есть в голове здравый смысл:))) И они не поддались на дешёвую пробандеровскую пиар-посмешище. Это, что надо нюхнуть, дабы додуматься скрестить "Свободу" и дискотеку??? Всё равно, что скрестить католика с ваххабитом. С этого можно сделать вывод, у "нациков" совсем плохо с рейтингом. Вот и изгаляются на перегонки с Гузём, кто больше затянет малолеток на свои "шовинистические оргии".
*** до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 14:25
якраз в свободи з рейтингом все нормально а сталіністів жаба давить бо самі обіsssралиь по самі помідори!!!!!!! В НИХ АГОНІЯ НЕЗНАЮТЬ ЗА ЩО БРАТИСЬ.P.S ШЕФ ВСЕ ПРОПАЛО!!!!!!!!
Хтось до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 14:44
Слухай, совість! Організуй дискотеку з комсомольсько-комуністичними гімнами! Побачимо, скільки хворих прийде туди!
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 17:06
Клaпaнович a у тeбя кaк с рeйтингом?С тeбя пол городa смeютсa.,щитaют придурком.Извeняюсь!!!Нe только с тeбю,a ищe с твоeго брaтa.
Совість Волині до хорвaт Показати IP 24 Липня 2011 18:15
Хорвату - дегенерату! С тебя природа посмеялась ито круто посмеялась. Лишила и красоті и ума!
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 18:21
Дурaк я крaсивый,твоя б дaлa
Совість Волині до хорвaт Показати IP 24 Липня 2011 18:35
Тебе моя б никогда не дала!!! Она себя уважает и с убогим никуда не пойдёт. Потому я спокоен. А то, что ты уродлив, знают даже бомжихи на вокзале, которым ты предлагаешь свои услуги...
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:26
Ну кaк онa сeбя увaжaeт eсли с тобой связaлaсь?
Просто лучанин до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:35
Ей, совість! Будь обережний. Бо розкажу, кому свої послуги пропонуєш ти ))))
Совість Волині до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:44
Чья б корова мычала...
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 17:13
ааахахаха :))))))). Я не можу..., пиши ще :))))
Совість Волині до Exaboto Показати IP 24 Липня 2011 18:17
Exaboto - дибилоТО! Ты не в состоянии проанализировать даже мыльную оперу, я не говорю даже про мультфильмы!
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:24
ти абсолютно правий :)) нє в состоянии, ибо таку убожесть як ти не дивлюсь. А про мультфильми це ти правильно робиш шо не говориш :)))))
Просто лучанин до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:35
Яка проблема! Організуйте, комсомольці, дискотеку під Інтернаціонал. Побачимо, скільки молоді прийде. Ну, хіба що нові знайомі Саші Кононовича прибіжать ))) Наприклад, з Нововолинська )))
Совість Волині до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:59
Приведеш своїх студентів...
в курсі Показати IP 24 Липня 2011 11:49
Це просто убожество а не дискотека... Шановні організатори, якщо ви не маєте тями проводити заходи то краще не беріться, а то тільки людей дратуєте своєю некомпетентністю
Роман до в курсі Показати IP 24 Липня 2011 13:53
По крайній мірі, вони хоча б намагаються щось робити... Можете краще - зробіть краще. (для ясності - я не маю відношення ні до організації даного заходу, ні до Свободи, просто дратує коли отак обсирають чужу роботу)
Та ти шо до Роман Показати IP 24 Липня 2011 13:56
То треба було прийти і подивитись що це за "робота"... і якщо ви не маєте до цього відношення, то ви спочатку поцікавтесь а потім критикуйте
Незадоволена Показати IP 24 Липня 2011 12:08
Ви тільки подивіть наскільки не грамотно оформлена афіша, а про саму дискотеку то взагалі мовчу... бо нічого з того що було заявлено на афіші й близько не було
Mirna Показати IP 24 Липня 2011 12:47
все просто. в черрі ходить 90% гопників. а гопники вишиванки вам одягати не будуть!
Ластівка до Mirna Показати IP 24 Липня 2011 12:59
Тут я не згідна, минулого разу було більше сотні людей і ніяких гопників не було...
Exaboto до Mirna Показати IP 24 Липня 2011 17:11
стопудов :)
rs Показати IP 24 Липня 2011 13:31
І правильно зробили, що не прийшли на цю шароварщину
ПС Показати IP 24 Липня 2011 13:47
Одного не можу зрозуміти, куди дивилось керівництво ВО Свобода??? невже Вітіву пофіг на репутацію партії??? нащо було взагалі проводити таку жалюгідну дискотеку
мда Показати IP 24 Липня 2011 14:32
гопник в вышиванке!!???оригинально)))радует что чернецкий бабла не заработал и гузю подщёчина
Волинська Січ Показати IP 24 Липня 2011 14:52
"Обсирають" ?... - бо ті убогі бездарні комсомоль, тільки те й уміють, що писати свою "каламурду", а в душі мають злість на все людське...
Совість Волині до Волинська Січ Показати IP 24 Липня 2011 18:00
Ты даун и человечность вещи не совместимые! Ибо нет МОЗГОВ!!! Об остальном говорить уже нет смысла...
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:22
нє... не мовчи! прадалжай!
Настьона Показати IP 24 Липня 2011 14:56
Шановні "коментатори-противники", аи навпевне забули про те, що більшість молоді зараз на озерах, морях та просто десь відпочивають. Якби я не відпочивала на озері то прийшла б.І більшість моїх друзів теж-це ж субота була і маса людей поїхали на відпочинок
Настьоні до Настьона Показати IP 24 Липня 2011 15:08
Шановна пані, це що ви навели далеко не аргумент, щоб в цьому переконатись зайдіть на будь яку дискотеку, хоча б в те саме черрі і ви побачите що незважаючи на те що зараз сезон відпусток там багато молоді
Свідок до Настьона Показати IP 24 Липня 2011 18:42
Настя, наскільки я памятаю ви були присутні на першій дискотеці все ж було чудово... А те що зараз літня пора це впринципі нічого не міняє зайдіть в будь який нічний клуб, навіть те саме Черрі і ви там побачите достатню кількість молоді... Просто не потрібно путати бездарних організаторів із сезоном відпусток
ПРОХОЖИЙ Показати IP 24 Липня 2011 15:10
Еще бы в публичных домах , в саунах и почасовых квартирах ввели дресс - код "Вышиванки" . Бороться за молодежь нужно в детских садах , школах и в луцких маршрутках с "шансоном" и кацапской попсотней , а в барах нужно следить - чтобы меньше ширялись и не жрали до блевотины. Нашли место для национальной идеи. Тупизм.
кпу. Показати IP 24 Липня 2011 15:21
Украинская музыка?Это что,новый анекдот?Вы имели в виду старого дауна Скрипку,голубого Козловсго,пидаргруппу"Б/У река" и нариков ГЕЙдамаков?НУ ИДИОТЫ!!!!
Л А Д О М И Р до кпу. Показати IP 25 Липня 2011 10:32
+105
розочка до кпу. Показати IP 25 Липня 2011 12:44
Сам ти такий,Скрипку не зачіпай, він хороший артист, і нехай інші спробують зробити стільки, скільки він. І так як він працювати сцені і піднімати настрій людям. Хто був на ночі в замку, коли Скрипка приїздив, то пам"ятає...
СJ до кпу. Показати IP 25 Липня 2011 18:45
А хто вам дав право називати цих Людей так? Що ви знаєте про того ж Скрипку чи Гайдамаків? Сидите перед компом в трусах в обсираєте людей? Ганьба! Плюньте собі в око і заспокойтесь!
ПРОХОЖИЙ Показати IP 24 Липня 2011 16:20
"Тільки українська та єлектронна музика" - це приблизно по змісту як - "В лісах та бібліотеках Волині". І від розуму часом горе , і без розуму ... Що ж робити , як нема освіти ...
Лучанин Показати IP 24 Липня 2011 16:43
Слово свобода містить в свому значенні вільність думок, рухів, вподобань, тощо. Судячи з афіші, "тільки українська" та "у вишиванці - безкоштовно" - обмежує свободу. Це щодо політики. Є ще пару питань: чим відрізняється українська музика від електронної та коли слово дискотека стало українським? Видно організатори в школі не вчились та самі не знають чого хочуть, а якщо і знають то донести не можуть... Стосовно вишиванок. Кожна з них несе в собі інформацію про власника (про його/її рід). Коли її вишивали вручну в сім'ї господаря, то на це приємно подивитись. Коли ж по місту ходить стадо в штампованих вишиванках - це виглядає дико. В кінці-кінців цивілізацію ніхто не відміняв! Кожна людина має право ходити в тому в чому їй зручно, а не в тому в чому навязано. Кам'яний вік нікому відродити не вдасться. Культуру теж треба вдосконалювати, осучаснювати - тільки тоді нею будуть цікавитись.
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 18:40
А що ви хотіли від націонал - соціалістів, чи точніше від Українських фашистів. Така у них свобода...
Просто лучанин до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:37
Ви розкажіть, яка свобода у комуністів??? Там її ніколи не було... Там - ненависть!!! І все!
Совість Волині до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:40
Ты от куда знаешь салабон?
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:46
салабон!!! ухаха!!! а ти шо дєдушка ??? :))
хорвaт до Exaboto Показати IP 24 Липня 2011 21:46
Нe он бaбушкa.
Саша Показати IP 24 Липня 2011 19:12
Люди, де взявся оцей Кононович? Куди дивляться психіатри? Покажіть їм його писанину
Учасник Показати IP 24 Липня 2011 19:35
Мушу сказати що такого не очікував... в мене були хороші враження від першої "Української Дискотеки" , але друга дискотека повністю зіпсувала їх... Жалюгідна організація заходу не піддається опису... Не грамотно оформлена афіша в свободі що не було щоб хтось перевірив її перед тим як випускати на люди???? Для організаторів можу сказати що "Черрі" це не бар а нічний клуб, якщо не вірите то подивіться на вивіску закладу, і що таке взагалі електронна музика???? до чого це? Навіть не зважаючи на цю безграмотність, не відбулось нічого з того що було заявлено на афіші... початок був не о 18.00 як зазначалось а о 20.00 і тривав не до 23.00 про що говорили ці горе-організатори а до 22.00, також в афіші говорилось про конкурси- їх теж не було, мабуть Жуковська відмовилась брати участь в цьому убожестві... нічого не врятувало цю дискотеку:: ні скасування плати за вхід без вишиванки, ні спроба бігати по вулиці і з відчаю запрошувати перехожих на цю чудо-дискотеку... Короче кажучи повний провал через нікчемність організаторів
Волиняк@ до Учасник Показати IP 26 Липня 2011 16:53
+1000000
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 22:46
Показали б там пьяного Боруцкого и его умолишённые высказывания, пришло б много народа глянуть на ДАУНА
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 23:45
думаєш на тебе менше прийшоло б глянути?
Совість Волині до Exaboto Показати IP 25 Липня 2011 00:29
на тебя как на кунс-камеру весь город пришёл!!!
тарам таратіра Показати IP 25 Липня 2011 00:56
мені цього вистачило, щоб не прийти: Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
Юрій Ричук Показати IP 25 Липня 2011 07:33
За прояв неповаги до читачів інтернет-видання, некоректні, образливі і провокативні висловлювання користувачі під ніком «хорвaт» та «Совість Волині» забані на два тижні. До усіх - прохання писати коректні і змістовні коментарі.
Ірина Осійчук Показати IP 25 Липня 2011 09:58
Якби я знала, що такий захід проводиться, то обов*язково було б молоді бульше на 2 десятка. Все моє оточення дуже любить українську музику. Ох, потанцювати б польочку!!!!
Л А Д О М И Р Показати IP 25 Липня 2011 09:59
ой бабоньки - сцю на дріт :) з коментів і з самого "шоу"
Віктор Показати IP 25 Липня 2011 10:32
моє бачення невдачі заходу Хто ходить на дискотеки? Молодь віком так від 16 до 25. Враховуючи, що вони росли і виховувалися в період коли не було ніяких ідеалів і прагнень (та й зараз їх нема) - то ними відповідно легко маніпулювати і щось їм нав"язувати. От їм і навав"язало російське та проросійське телебачення свою дешеву попсу. Більш нічого та молодь і не сприймає. А ніякої цінності у тієї музики немає. Це лише бізнес. Спочатку нав"язування стереотипами "це круто" а потім заробляння грошей на платівках. Хто з "дискотечників" ходит на концерти класичної музики, на джаз концерти, на театральні вистави? А ніхто. То та зазомбована маса і ніколи не піде на захід, який виходить за рамки нав"язаного їм сприйняття. Підуть лише одиниці, які самі роблять свій вибір. І І то з тих одиниць більша половина відпаде, бо зараз дуже мало якісної української музики.
Лучанка до Віктор Показати IP 25 Липня 2011 16:55
Я не з вами не згідна, молодь з радістю відвідує й українські заходи, для прикладу на бандерштат з"їжджається багато молоді з усієї України. Молодь сьогодні вимагає лише одного - ЯКІСНОГО ПРОДУКТУ!!!
Віктор до Лучанка Показати IP 26 Липня 2011 11:54
Порівняйте кількість тих, хто піде на бандерштат (на якісний продукт, як ви вважаєте), і кількість тих, хто пішов би скажімо на Круга, чи Білана, якби ті давали тут концерт. Різниця буде у десятки разів. Одиниці молоді вимагають якісного продукту. Всі інші "хавають те лайно, яке їм нав"язують"
Волиняк@ до Віктор Показати IP 26 Липня 2011 16:14
Шановний, я ніяк не можу зрозуміти вашої позиції. Чому ви звинувачуєте молодь???? Якщо хтось назвав захід "Українська Дискотека" то це не означає що туди всі зобовязані йти, бо це українське... молодь піде туди де цікаво і весело а чи китайська, чи російська дискотека то вже справа організаторів як вони це подадуть. Я сама не була на цій дискотеці, але судячи із статті і з відгуків під нею не важко здогадатись що там нічого цікавого не було
Л А Д О М И Р Показати IP 25 Липня 2011 10:40
а що? якщо російська - то "дешевша попса", а якщо українська - то "музика". Чи як виходить?
Віктор до Л А Д О М И Р Показати IP 26 Липня 2011 11:57
І там і тут є дешева попса. Хороша музика просто зараз нерентабельна, тому її по телевізору майже не показують і по радіо майже не крутять. І "дешева попса" була сказано саме в сторону російської естради тому, що її зараз переважна більшість в ефірі
Che2011 Показати IP 25 Липня 2011 12:26
"свободовцы" - больные на голову! вам лечиться надо!
Свідомий Показати IP 25 Липня 2011 17:10
Свобода тільки й може що на мітингах кричати, а щоб шось путнє зробити то немає таланту