USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98
Світ вражає: Емі Уайнхаус (1983–2011) ?
При загадкових обставинах 23 липня померла одна з найвідоміших співачок Великобританії 21 століття Емі Уайнхаус.
Одна з версій, яку розглядає поліція - передозування наркотиками. Співачка тривалий час лікувалася від своєї залежності, однак так і не змогла її подолати.
Коментарів: 46
Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 11:44
Туда ей и дорога!!! Автору этой статьи совет, ВКЛЮЧИ МОЗГИ ТАНЮША!!!
Max Freeman до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 12:45
её проблема и её неправильный образ жизни не отрицают наличия у неё таланта. У Эми был прекрасный голос и мне будет не хватать его :(
Роман до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 12:49
Хотел тебе посоветовать включить, да жаль есть проблема, нечего тебе включать "Позор Волыни"
ПРОХОЖИЙ до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 15:03
Совесть Волыни уже задрала ! Такой претенциозный ник и такая фотография Усатого ...Ну ... это , к примеру , как если бы на банке с кремом для лица была наклейка с раздавленной собакой . Задрали , блин , комсомольцы . Одну из красного кодла знаю - свет , вода и все остальное отключены за неуплату , мамаша бухает , от них воняет на расстоянии , жрут падаль и бегают с красными флажками . Такие - основная движущая сила и прежних , и нынешних "защитников рабочих" . Достаточно вспомнить , что Главный Картавый Защитник Рабочих - не работал ни одного дня в жизни , прожил на мамину пенсию и на пособие на умершего отца (типа начальника образования областного). Жрал пиво по лондонам да мюнхенам , тыкал пальцем в трудящихся , "зажигая их речами" и аппелировал к такому же безграмотному , нищему и ленивому контингенту , как и Совість Волині. Уже эта Сраная Совість в музыку лезет ! И это - после недавнего музыкального бреда о Сталине ? Ну , дурачье !!!
Vigilante до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 16:22
Сталін, ти імбецил? Про мертвих або добре - або ніяк. Ця дівчина зробила для музики більше, ніж всі ваші дауніто-кононовичі разом взяті, які тільки і вміють, що освоювати кремлядське бабло. Ввімкни гімн СССР і всплакни над "кумачовим знаменем", може стане легше. Amy, rest in peace!
Совість Волині до Vigilante Показати IP 24 Липня 2011 18:13
Vigilante - пидаранте!!! Кононовичи мають таке ж відношення, як ти до здорового глузду!!! В тебе інтелекту НОЛЬ!!!
Helge до Vigilante Показати IP 24 Липня 2011 22:13
Про мертвых - или ПРАВДУ - или НИЧЕГО - читай первоисточники)))
хорвaт до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 17:29
Комунист нeоскорбляй дeвушку.В вaс в комсомолe всe тaкиe крутыe?:)
Просто лучанин до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:33
Навіть людина, яка загубила себе, опустилася, заслуговує на співчуття і співпереживання... Не дивно, що Вам, Кононовичі, такі емоції чужі...
rs Показати IP 24 Липня 2011 13:20
Ласкаво просимо в “клуб 27” Як писав Кобейн, перед тим як рознести собі черепну коробку – краще згоріти, ніж повільно тліти...
анонімус до rs Показати IP 24 Липня 2011 17:21
ага, попередньо нажравшись наркоти
мда Показати IP 24 Липня 2011 14:35
ффуууу наркоша!!!!татьяна ты пропагандируешь наркоманию???
Волинь - СОВІСТІ ВОЛИНІ Показати IP 24 Липня 2011 14:43
Господин Кононович, словами "туда ей и дорога" Вы показали истинную свою сущность. Какой бы ни была эта женщина, она была талантливой! А Вы демонстрируете свою ограниченность и жестокость... Ничего человеческого в Вас не осталось! Вот что с людьми делает комсомол... И делал всегда!
Тетянка Показати IP 24 Липня 2011 19:12
Як можна мати стільки агресії та бездушності? Ви не боїтеся згните у власній жовчі рано чи пізно? Про "туда ей дорога". Туди дорога всім. Рано чи пізно. Тільки коли час настане для вас - навіть при всьому тому, що ця співачка вела не найзразковіший образ життя - я маю величезний сумнів, що ви залишите по собі більше, ніж вона. Задумайте, "включите мозги"
хорвaт до Тетянка Показати IP 24 Липня 2011 19:29
Тетянка он жe урод.НЕ ОБРАЩАЙ ВНИМАНИЕ
Max Freeman до Тетянка Показати IP 24 Липня 2011 21:50
Единственное, если позволите поправить вашу ошибку.... Не "При....", а "за загадкових обставин". По-моему, так правильно на украинском...
Тетянка до Max Freeman Показати IP 24 Липня 2011 22:34
ви праві :)
Helge до Тетянка Показати IP 24 Липня 2011 22:35
У нормальных людей нет и не может быть НИКАКОГО злорадства от того, что она умерла. Как певица - была - так себе, ну, пару песен СТУДИЙНЫХ начала карьеры каких-то было на пол-разика послушать, с голосом - которых пруд-пруди в любом ПРИЛИЧНОМ кабаке Москвы-Одессы-Киева-ИзраЙля. Ну повезло в том, что евреечка - свои подтянули-раскрутили-загрэммили, баблишком и пиаром подмогали как могли. Сравнивать её "талант" с джазистками прошлого (Эллой Фитцджеральд) или нынешними - Дайаной Кролл - просто глупо - уровень провинциального балагана с лёгким налетом на артхаус и понтами в миллион за концерт от знакомых олигархов типа Ромы Абрамовича. Один её творческий "успех" в Белграде на День Города чего стоит... Будучи публичным медийным человеком, бухающим и открыто употребляющим наркоту (её не впускали из-за этого в Штаты) своим образом жизни пропагандировала эти пороки молодому поколению с неокрепшими мозгами, а это однозначно не прибавляет к ней симпатий. За одно только "Лебединое Озеро" и "Щелкунчика" ПРОЩАЮ П.И.Чайковскому его увлечение молодыми юнкерами, но сказать, что Уайнхаус ТАЛАНТ - так вы меня не смешите)))))) А её смерть - не более чем повод заработать на этом заинтересованным лицам - не более.....
Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:28
А Господи, звідки стільки ненависті і злоби в цих комсомольсько-комуністичних недоростків? Якою б не була ця жінка, вона була талановита! На відміну від Вас! Ви не здатні на елементарне співчуття і співпереживання! Все, що Ви вмієте, пане Кононович, - то лише пускати жовч на цьому сайті. Мені Вас просто щиро шкода. Як шкода кожного, хворого на ненависть...
Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:31
На оту так звану Совість Волині нікому не варто звертати увагу! То людина хвора і одержима своєю ненавистю до всього людського і українського... Від людина там нема нічого. Лише трухле комсомольське нутро...
Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:39
Головна проблема наших комсомольців - це лицемірство! Хлопці, ви знаєте, про що я...
Совість Волині до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 19:48
Іди викладай поки ще можеш!
Exaboto до Совість Волині Показати IP 24 Липня 2011 19:59
чуэш ти! де ви сидите? як вас найти пэдікі?
Helge до Exaboto Показати IP 24 Липня 2011 22:37
я подскажу))))
Exaboto до Просто лучанин Показати IP 24 Липня 2011 20:01
"поки можеш" :)) бійся, він вже йде за тобою...... з вінтовкою..... він жеш снайпер.... ховайся!! Совіть Волині наступає :))))
хорвaт до Exaboto Показати IP 24 Липня 2011 21:05
Кaкой aгрeсивный товaрищ комунист!
))) Показати IP 24 Липня 2011 20:07
срач в некрологе я еще никогда не видела сильно (((
. Показати IP 24 Липня 2011 20:31
скажи алкоголю - нет денег!
ПРОХОЖИЙ Показати IP 24 Липня 2011 22:03
З'явилась СОВІСТЬ на Волині. В кашкеті сталінським вона. Не без потвори у родині , Але такого вже гівна Не бачив світ іще ніколи. То - Кононовича приколи - Сміються люди . Він - герой ! Червоний Луцький Геморой !!!
Exaboto до ПРОХОЖИЙ Показати IP 25 Липня 2011 08:08
хаха! молодець :))
Che2011 до ПРОХОЖИЙ Показати IP 25 Липня 2011 12:38
даааааа....ну разве только что и на это хватит ума у недоразвитых сочинять такие тупые стишки...
Тарас Бульба до ПРОХОЖИЙ Показати IP 25 Липня 2011 22:22
Стих просто класс!!!
Юрій Ричук Показати IP 25 Липня 2011 07:31
За прояв неповаги до читачів інтернет-видання, некоректні, образливі і провокативні висловлювання користувачі під ніком «хорвaт» та «Совість Волині» забані на два тижні. До усіх - прохання писати коректні і змістовні коментарі.
Анатолій Котлюк Показати IP 25 Липня 2011 10:10
Однією наркоманкою менше. Така моя позиція... І ще одне. Скільки грошей в її піар вбахали, що думаю навіть баба Ганя з сусіднього села стала "звіздою". А співати як вона в нас третина жінок в Україні вміють.
Анатолій Котлюк Показати IP 25 Липня 2011 10:14
і ще.. не сочтіть за кощунство, але це може бути жалкій пєар тіпа хоп а я жива, але вроді воно вже так довго. так шо мабуть відмучилася... Або ж чувіху реально задовбало все і вона тіпа хоп я вмерла а сама на острова купатися і все-таке... Або ж вона вже дістала своїх продюсерів а мо вона капризна як мала дитина розбалувана. то овни їй героїну бах і вона того... арівідерчі... це ж шоу-бізнес чорта з два поймеш
Канчіта Показати IP 26 Липня 2011 15:18
Анатолій, одразу видно, що ви ще нікого не втрачали із близьких та рідних у свомєу житті.
ЧуйНа Показати IP 28 Липня 2011 18:17
Цинічно все так, брудно!!!! А хоч хтось, крім мене, на мить замислився, що ж штовхнуло цю молоду дівчину (як, власне, і Моррісона, Хендрікса, Кобейна) вживати наркотики???? Не думаю, що усім їм життя геть так набридло у 27!! Були причини, глибину яких не виміряти жодними "петиціями". Якийсь, взагалі, фатальний цей вік для творчих людей!!! Надмірна чутливість душі і невлаштованість у сірій буденності - невже ніхто з тутешніх "писців" жодного разу не відчув цього???