USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Ідіоти чи невезучі?
Більшість "героїв" цієї підбірки викликають не тільки сміх і співчуття...
Коментарів: 12
Іван Показати IP 25 Липня 2011 12:24
Ой дякую давно так не сміявся ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Exaboto Показати IP 25 Липня 2011 13:48
а що ще в тебе викликає більшість "героїв" підбірки?
Tarantino до Exaboto Показати IP 25 Липня 2011 17:28
А як ти думаєш? Помисли, тут між колом і кругом вибирати не треба, мав би здогадатися ))))) (підказка: подивися на заголовок)
Exaboto до Tarantino Показати IP 25 Липня 2011 20:00
хаха :). Ясно. :)
!!! Показати IP 25 Липня 2011 16:49
Зміг додивитися тільки до половини. Сміятися з більшості сюжетів може дибіл, олігофрен або інфантильна особистість...З рештою, більшість того, що відбувається в сюжетах пов'язане з нездатністю "героїв" аналізувати ситуацію наперед, зайвим алкоголем, самовпевненістю і т.д. Жах...
Tarantino до !!! Показати IP 25 Липня 2011 17:26
Тим не менше, ДЕВ"ЯТЬ хвилин ви сиділи і дивилися це відео... обережно, можете потроху перетворюватися на дибіла, олігофрена чи інфантильну особистість )))
Exaboto до Tarantino Показати IP 25 Липня 2011 20:03
ну, а тут я з тобою згоден :). Незважаючи на цей хлам який ти викладуєш, попередній коментатор явно не в адекваті. Всі ми попадали в подібні ситуації. І якщо ми не здохли, то з цього можна посміятися :)))
Tarantino до Exaboto Показати IP 26 Липня 2011 09:46
от не можу не згадати про те, що ти не тільки заслужений фахівець в історії церкви і релігієзнавстві, а й - як виявилося нещодавно - грамотний філолог, то зауважу, що правильно пишеться "викладаєш" а не "викладуєш". Це так, до слова. А про хлам я коментувати не буду - хай кожен вирішує, що для нього цікаве. Не всім же на антихристиянських настроях зациклюватися ;)
Exaboto до Tarantino Показати IP 26 Липня 2011 12:42
"що правильно пишеться "викладаєш" а не "викладуєш" - ти таке можеш Ричуку сказати.
Юрій Ричук до Exaboto Показати IP 26 Липня 2011 12:50
Я тут при чому?
!!! до Tarantino Показати IP 25 Липня 2011 21:12
Tarantino, я ж не намагався тебе чимось образити за розміщення цього матеріалу. Хто має залізні нерви, кому байдужий чужий біль-нехай дивиться до кінця.Я прокоментував першого коментатора, який "ржав" з усього відео, а ти отак одразу "можете перетворитися..."