USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: І знову про батюшок і Мерседеси
Хай вибачать мене нормальні і скромні священики за те, що цей ролик і їх репутацію підриває, і хай не засуджують мене ті, хто проти підриву авторитету церкви і за принцип "не суди і не судимий будеш". Але ну як таке можна терпіти?
Коментарів: 28
розочка Показати IP 27 Липня 2011 16:00
Круто, не батюшка просто виходить, а гопник чи рекетир. Цікаво, що бідних священиків раз чи два всього за все життя бачила...
Віктор Показати IP 27 Липня 2011 16:31
Бізнес, такий бізнес
Man Показати IP 27 Липня 2011 16:32
А ви цим клоунам бородатим ще грошей занесіть,може подобрішають.Мичить,як бидло, до людини.Обзиває бомжом і т.д.Викинути такого з храму, і тоді побачимо хто буде бомжом,це ж чучело в рясі і робити толком нічого не вміє.
vampirich Показати IP 27 Липня 2011 16:39
Ви шо, всі геть душевнохворі? Це все подарунки
Mirna Показати IP 27 Липня 2011 17:03
просто відвисла щелепа!!!!!!!!
M Показати IP 27 Липня 2011 19:17
Ось вам і приклад того гадюшника, куди люди ходять. Там вже про Бога і не згадують, а те, що вони мають йому служити і виконувати все, про що Він заповідав і по давно. Сучасна православна церква (КП і МП) в своїй більшості це вже розвитута бізнес корпорація одна із центром в Києві, інша в Москві. Ці люди вже давно поклоняються мамоні, грошам, владі і впливу. Люди, читайте Біблію, думайте своєю головою, порівнюйте дії Ісуса і святих, які там описані із діями цих бородатих товстих фарисеїв. Саме про них Ісус казав "гроби ви фарбовані" і їх разом із торгашами він розганяв батогом із храму.
Man до M Показати IP 27 Липня 2011 19:47
Не знаю хто ти,але говориш правду.Просто наші люди настільки зомбовані цим всім,що мають не ВІРУ,а РЕЛІГІЮ, а це велика різниця.
Ксеня до M Показати IP 28 Січня 2013 00:49
Ні неможна так говорити що це гадюшник.Це святе місце а от батюшкі не на своему місці.
911 Показати IP 27 Липня 2011 20:20
Я знаю багатьох незаможних священиків. Знаю заможних, які свої власні автівки продають, щоби збудувати церкви. Знаю таких, що служать Богу і людям. Однак є і такі, як владика Павло. Як говорять мудрі люди: "Погані священики знову і знову доводять, що Церква - це Тіло Христове, інакше вона б не існувала 2000 років."
M до 911 Показати IP 28 Липня 2011 11:39
А де ці хороші священники? Чому їх не чути, коли їх начальники і колеги по рясі займаються бізнесом, тим самим плюючи Господу в обличчя? Де ті люди, що протистоять нечисті і збоченню в церквах?!!!
911 до M Показати IP 28 Липня 2011 13:35
У нас в Луцьку, в соборі служать. До Жидичинського монастиря поїдьте, подивіться. Окрім того, "хороший священик" - оціночне поняття. Для мене хороший, для Вас може бути поганий, і навпаки. Окрім того, головні дії священика найчастіше непублічні. Священик не буде стояти на площі і голосно говорити про недоліки. Він буде ретельніше, більше, палкіше молитися. А молитва твориться і приватно, і у вівтарі - однак не на площі. Саме вона - НАЙДІЄВІШИЙ засіб для усунення негараздів у Церкві, але не публічні звинувачення. ІМХО
M до 911 Показати IP 3 Серпня 2011 21:25
Скрізь, де ви кажете доводилось бувати і не раз. Проте почитайте як біблійські апостоли "втіхаря" проповідували Боже Слово на площах міст перед тисячами людей. Багатьох хотіли каменувати, а то й вбивали за це. Хто буде ще говорити про недоліки суспільства і церкви, як не священник? Світ і сатана загнав священників і служителів в келії, за товсті стіни, щоб ніхто не міг почути Живого Слова. Читайте Біблію осмислено!
Exaboto до 911 Показати IP 28 Липня 2011 16:36
о воно значит яке тіло христове :))))
ЛОГОКЛА Показати IP 27 Липня 2011 22:05
До революции существовали достаточно жесткие правила, устанавливавшие, где и как можно торговать спиртным. К примеру, запрещалось продавать водку ближе 40 саженей от церквей и гимназий. А тут ресторан на территории церкви. Круууутттто. Опиум народа растворяют опиумом для народа, а потом создают вроде бы братства без алкоголя но, заметьте, не в соей среде священников а в сетской среде, что бы увеличить количество парафиян. А сами кака пили така и пьют алкоголь..
Християнка Показати IP 28 Липня 2011 00:05
У країні, де більша половина населення знаходиться за межею бідності, богаті попи - лицеміри, сріблолюбці, марнославці й просто великі грішники.
отець Ведмеденко Показати IP 28 Липня 2011 10:12
любіть ближнього свого...
Exaboto до отець Ведмеденко Показати IP 31 Липня 2011 02:53
за що??
Заратустра Показати IP 28 Липня 2011 11:28
Что вы пристали к попу-Прочитайте Отченаш 100500 раз и вам тоже перепадет такая машина☺
Заблудшая афца Показати IP 28 Липня 2011 11:34
Это всего лишь бизнес - ничего личного.
andrea Показати IP 28 Липня 2011 12:08
da-da
1 Показати IP 28 Липня 2011 13:39
а що вас дивує, "який піп , такий прихід"
Спостерігач Показати IP 28 Липня 2011 15:51
Чого ви вцепились до тих машин. Хіба не розумієте, що ви цим Америку не відкриваєте. До речі , ще в 15 столітті виник протестантизм, послідовники якого пропагували відмову від розкоші. Як результат маємо низку країн де домінують протестанти. Це США, Голандія, Німеччина інші... Це про розкіш. А взагалі виникає запитання. Невже людині доставляє таке велике задоволення поливати когось брудом, виставляти на загальне осудження? Адже обливаючи брудом усіх починаєш жити в тому багні, яке створив сам. А потім ламаємо "списи" у дискусіях чому ми живемо у суспільстві без авторитетів та сталих ідейних орієнтирів. P/S/ Складається враження, що канал 1+1 так звані правдолюбці...а насправді виховують покоління дегенератів своїми "пекельними кухнями" і іншими низькосортними передачами...
Exaboto до Спостерігач Показати IP 31 Липня 2011 02:54
в Голандії переважна більшість атеїстів
M до Exaboto Показати IP 3 Серпня 2011 21:28
В Чехії нажаль теж.
ИХ Показати IP 28 Липня 2011 15:52
не судіть...
олег Показати IP 28 Липня 2011 17:06
я так міркую що віпказан у пеклі отец собі забезпечив
Я Показати IP 2 Серпня 2011 12:51
А можливо вірою в БОГА він і забезпечив собі благополучне життя, як до так і після смерті??????? А ось такими коментарями, з яких аж вивалюється заздрість навряд чи можна заробити на дорогий автомобіоь!!!!!
M до Я Показати IP 3 Серпня 2011 21:30
Передивіться ще раз відео. Нормальній людині, що знає Бога одразу все стане ясно, що то за люди в рясі і що то за релігія така.