USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: Я байдужа до ВАШОЇ України!
Ви чуєте мене люди, я байдужа до ВАШОЇ України! Я байдужа до ВАШОЇ заквітчаної колосками України, яку ніби осяює сонце що висить на блакитному, мирному небі…

Мене верне від гімну, про ще не вмерла…, який дехто співає, мені однаково які в ВАС прекрасні луки, зелені ліси та широкі лани, я не бачу ВАШІ вільні простори, мені не подобаються ВАШІ моря і озера, я ненавиджу ВАШІ гори й полонини!

І не щемить серце від ВАШОЇ спільної пісні, і не смакує мені ВАША славна історія, і не вірю я в ВАШЕ світле і добре майбутнє! Ви чуєте мене люди, я байдужа до ВАШОЇ України!

Розплющте очі люди, роздеріть їх, проріжте та подивіться на свою Україну! Яка вона? Невже гарна та чиста? Невже заквітчана колосками?

Та вже давно не заквітчана – випалили ВАШІ квіти, покрали, а потім продали ВАШІ колоски, голі ВАШІ лани, обдерті ВАШІ поля, обшарпані ВАШІ ліси, нема у вас вільних просторів, до ВАШОГО ніби блакитного неба, яке чорне від гіркого диму, тягнуться чужі руки, а ви своїми, лінивими за століття, пашите на колінах біля їхніх ніг!

І в гімні Україна, та не для всіх однакова: одним усміхнеться доля і за панується а іншим лише праця рідко щира!І моря ВАШІ і озера, й полонини витоптані чужими ногами, які вільно і нагло в’ються.

І те що ви називаєте своєю спільною піснею, лише відголосок насмішок інших, історія а ж чорна від запеченої крові, і не буде у вас майбутнього ні світлого, ні доброго, ні якого не буде! Тай не живете ви взагалі, завтра тільки народитись маєте, а завтра ВАШЕ ніколи не настане, бо відцурались ви від мого сьогодні і спільного вчора!

Ви чуєте мене люди, я байдужа до ВАШОЇ України! Я байдужа до ВАШОЇ вигаданої і несправжньої України!

Я люблю її справжню, таку якою бачу: замурзану, маленьку, беззахисну! І любила я її таку і люблю і буду любити її правдиву, буз гриму та позичених шатів, і вас її таку любити закликаю! Любіть МОЮ Україну сьогодні, щиро любіть і в НАС буде завтра!
Коментарів: 19
Дільничний Показати IP 28 Липня 2011 14:54
Що курила?
ПРОХОЖИЙ Показати IP 28 Липня 2011 14:57
Посмотрите на афиши кинотеатров , послушайте "музыку" в маршрутках , включите любой практически телеканал или "Наше" радио. О чем Вы тут пишете ! Какая Украина ! Мы про Штаты знаем больше , чем про свою страну .Хотя бы по фильмам , которые нам крутят... Хорошо и едко на эту тему пошутил великий Олександр Ірванець : Любіть Любіть Оклахому! Вночі і в обід, Як неньку і дедді достоту. Любіть Індіану. Й так само любіть Північну й Південну Дакоту. Любіть Алабаму в загравах пожеж, Любіть її в радощі й біди. Айову любіть. Каліфорнію теж. І пальми крислаті Флоріди. Дівчино, хай око твоє голубе, Та не за фізичної вади - Коханий любити не встане тебе, Коли ти не любиш Невади. Юначе! Ти мусиш любити стократ Сильніше, ніж любиш кохану, Колумбію-округ і Джорджіо-штат, Монтану і Луїзіану. Любити не зможеш ти штатів других, Коли ти не любиш по-братськи Полів Аризони й таких дорогих Просторів Аляски й Небраски. Любов цю, сильнішу, ніж потяг до вульв, Плекай у душі незникому. Вірджінію-штат, як Вірджінію Вулф, Люби. І люби - Оклахому!..
ше один пофігіст до ПРОХОЖИЙ Показати IP 28 Липня 2011 17:04
Молодець! Написав як з язика зняв
ше один пофігіст до ПРОХОЖИЙ Показати IP 28 Липня 2011 17:14
Молодець! Написав як з язика зняв
Mus до ПРОХОЖИЙ Показати IP 28 Липня 2011 17:27
Молодець! Написав як з язика зняв
янки дудль Показати IP 28 Липня 2011 15:56
ирванец - бездарность, поц...украина - страна 4 мира...ничего не поделаешь - сверхчеловеков из вас не получилось...пора переквалифицироваться в наймитов западного и прочего капитала...место возле параши всегда свободно...
я Показати IP 28 Липня 2011 16:45
+100
ЧуйНа Показати IP 28 Липня 2011 16:51
От і сідайте туди напару!!!)))
Universal22 Показати IP 28 Липня 2011 18:48
не можна любити Україну. не можна любити того, хто збирає з тебе податки, і ти не бачиш, на що вони витрачаються. не можна любити владу, яка примушує коритись законам, а сама на них чхає. не можна любити Україну. не можна любити Державу. будь-яку Державу. потрібно її остерігатись та захищатись від неї.
ПВЗЦ Показати IP 28 Липня 2011 19:29
Не плутайте кастрацiю p обрiзанням i уряд з краiною.Можна любити гарячу несподiванку в памперсi. Можна -електрогрiлку.Ти закликаеш любити болото. Гiмн не про нього.
rs Показати IP 28 Липня 2011 19:31
Ніпрощо… Потрібно мати здоровий прагматичний патріотизм. Це коли ти можеш сказати: Я пишаюсь (а не люблю!) своєю країною, тому що в мене є права і свободи, достойний рівень життя , соціальна захищеність , можливість отримати нормальну освіту чи роботу, можливість мати свій бізнес і тд… ------------------------------ “Не треба державу романтизувати, держава - це примус і це насильство. Хто каже, що любить державу, той несповна розуму. Як можна любити міліцію, наручники, прокуратуру й таке інше?" Я.Сухий
Василиса до rs Показати IP 29 Липня 2011 10:18
Який тут патріотизм можна мати?! Де в нас є права та свободи?! Де є достойний рівень життя?! Де тим більше соціальна захищеність?! Яка можливість отримання вищої освіти та роботи?! А можливість мати свій бізнес....ЛЮДИНОНЬКО ТИ АБО ОБКУРИЛОСЯ,ХАЙ МЕНЕ ПРОБАЧАТЬ ЛЮДИ, АБО ДІЙСНО ДО ПСИХІАТРА ПОРА...!!! ТАКОГО ПРОСТІ ЛЮДИ НЕ БАЧИЛИ І НЕ БАЧАТЬ! А ТИМ БІЛЬШЕ НЕ МАТИМУТЬ МОЖЛИВОСТІ БАЧИТИ!!! Тут така диференціація в соціальних класах та приниження бідніших, що смішно оці нсенітниці читати, не соромно писати таке?! Видно дійсно накрав достатньо,щоб таке писати!
ЛЮДИНОНЬКО до Василиса Показати IP 29 Липня 2011 10:53
Василиса, включай мозок перед тим як щось писати чи говорити.
Alex Показати IP 28 Липня 2011 21:50
Поживите за границой,там Вам мёдом намажут)))нитики бл.
Beautiful Days до Alex Показати IP 29 Липня 2011 10:14
А ти там був,що кажеш?! Згідна, що медо НІДЕ НЕ НАМАЗАНО,ПРОТЕ ТАМ НЕМА НА С-КИ РІДНИЦІ У СОЦІАЛЬНИХ КЛАСАХ, НЕМА С-КИ ВБИВСТВ, ЗГВАЛТУВАНЬ, ХАБАРНИЦТВА, ОБКРАДАНЬ як в нас..., там теж є, але не на такому високому рівні як в нас, в нас АМОРАЛЬНІСТЬ ЦВІТЕ ТА ПРОЦВІТАЄ, іноземці до нашої держави їдуть за "пригодами",бо наші дівчата,жінки себе не цінять,продаються за "ЧАШКУ КАВИ", де ви таке бачили навіть у тій самій Польщі?! Де таке?! НІДЕ, ЛИШЕ УКРАЇНА ТА РОСІЯ,НАВІТЬ БІЛОРУСІЯ НЕ ТАКА!!! Треба з себе починати, міняти менталітет, та де там будеш змінювати його якщо БІЛЬША ЧАСТИНА ДІВЧАТ "ЦУКЕРОЧОК", які розважаються у нічних клубах міста, фотографуються,лізуть у камеру до фотографів самі ж лягають під своїх начальників..., а чоловіки?! де вони7! ДЕ?! Альфонси,тунєядци!!! "Імпузантні" мужчини думають,що їм все і всі дозволені тут..., яка це держава?! ЦЕ ДЕГРАДАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ!!! ВЛАДА В НАС..."ХАЙ МЕНЕ ГОСПОДЬ МИЛУЄ", але ви ж самі це все ОБИРАЛИ, ГОЛУСУВАЛИ, ми заслуговуємо на те,що маємо,бо в нас сусід не може пережити того,що в когось краща хата чи життя і намагатиметься всіляками засобами та діями цьому протистояти, яка Україна?!... За неї полягли мільйони наших предків, а ми її ЗНИЩИЛИ ТА ДЕГРАДУВАТИ ДІЙСНО У КРАЇНУ 3 СОРТУ!
Грот Показати IP 28 Липня 2011 23:15
Все правильно крім останнього абзацу. Треба було продовжити. Люблю за те, що мені в під"їзді дали по голові, відібрали мобільник, а потім згвалтували в ліфті неприродним способом.
Якщо така розумна - покажи як умієш копати Показати IP 29 Липня 2011 00:12
Скільки туги й надриву! Та хватить слюні соплі й стогін продукувати! Треба брати лапату і капаті, капаті могилу шароварщині, азаровщині, поплавщині, серючняньщині, хронічному маразму богословщини разом з януковщиною, бо усе це - совковий кучмостан, і КПРС for ever.
джоні Показати IP 30 Липня 2011 09:33
Респект Beautiful Days
КІМ Показати IP 2 Вересня 2011 15:41
сміливо!!!!!! молодець...мені сподобалось)