USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: Что в Луцке взорвалось?
Люди кто что слышал о взрыве приблизительно в раене 40 квартала в Луцке??? Говорят, даже окна вылетели в людей.... Никто ничего не знает?..
Коментарів: 40
Версія Показати IP 28 Липня 2011 17:17
Таке враження, що просто звук від літака. Може, народ уже відвик - на Вишкові давно літаки не літають, от і сполохалися всі....
Волиняка до Версія Показати IP 28 Липня 2011 17:46
Теж думаю, що схоже на ударної хвилі від пролітаючого на надзвуковій швидкості винищувача.
воркер Показати IP 28 Липня 2011 17:19
на гпз було чути, десь годину тому
ЧуйНА Показати IP 28 Липня 2011 17:21
Чула цей звук зовсім нещодавно в районі вулиці Гордіюк.Бахнуло добряче - аж сигналізація в якійсь машині спрацювала! Дійсно, що ж це було???
Саша Показати IP 28 Липня 2011 17:21
Та нє, в мене на Шопена вікна тряслися на роботі і сигналізації спрацювали в машин... Шось нормально вальнуло
ЧуйНа Показати IP 28 Липня 2011 17:22
Звідти до Вишкова - як до неба на возі)
Юрий Показати IP 28 Липня 2011 17:31
Блискавка вдарила в дым поплавився щит
123 Показати IP 28 Липня 2011 17:31
Чути було у центрі міста.Короткий вибух ніби був.
Анатолій Котлюк Показати IP 28 Липня 2011 17:33
І ми на Молоді чули. Добре так бахнуло але нічого не трусилося
Петро Показати IP 28 Липня 2011 17:33
А може то Рівненська атомна? Та ж сторона...
editor Показати IP 28 Липня 2011 17:34
Станом на 17:00 ні МНС, ні міліція, ні медики, ні СБУ, ні газовики нічого не знали
32131 Показати IP 28 Липня 2011 17:40
і на вокзалі все було добре чути, тряслися вікна гуділи сигналкі в машинах
Пукач Показати IP 28 Липня 2011 17:40
А може просто хтось голосно пукнув?
777 до Пукач Показати IP 28 Липня 2011 17:51
Але й то вже розумний. Не з Верховної Ради часом?
СамаЛьот Показати IP 28 Липня 2011 17:46
Звук подолання звукового бар'єру літаком...в львівській області навчання НАТО привикайте)
111 Показати IP 28 Липня 2011 17:50
в районі Теремно теж було чути.
rs Показати IP 28 Липня 2011 17:50
http://ru.wikipedia.org/wiki/Звуковой_барьер Після “вибуху” ще деякий час можна було почути шум літака. Шкільний курс фізики…
111 Показати IP 28 Липня 2011 17:50
в районі Теремно теж було чути.
Цитата користувача з Луцької дошки: Показати IP 28 Липня 2011 17:52
говорил тока что с отцом (служит на военном аэродроме)он сказал, что действительно проходил истребитель и этот звук - преодоление звукового барьера!
VSC до Цитата користувача з Луцької дошки: Показати IP 28 Липня 2011 18:06
Вполне возможно, не потом всегда был слышен гул летящего самолета. А тут после ударной волны было тихо.
Я Показати IP 28 Липня 2011 18:50
На ДПЗ бахнуло так що всі повибігали на вулицю.Може німецький завод зірвало..
Роман Показати IP 28 Липня 2011 18:56
Було чути в усіх куточках Луцька... Дзвонили друзі з дубенської,в рованцях також чули)
дідо Показати IP 28 Липня 2011 19:28
це літак звуковий барєр пройшов..
Лучано Показати IP 28 Липня 2011 19:54
У 70-х роках по декілька разів на день над Луцьком надзвукові пролітали. Хто молодший - той цього і не знає. Бо від удару - корови переставали доїтись - от і заборонили польоти. Навіть колись пасажирські літакі надзвукові були - "Конкорди" та ТУ-144.
Юрий Показати IP 28 Липня 2011 20:01
то Нато на нас випробують зброю як на кролыках
12 Показати IP 28 Липня 2011 20:34
бо воно дійсно схоже було на ударну хвилю. чути було також у струмівці.
Братан Показати IP 28 Липня 2011 21:28
ЗА КIВЕРЦЯМИ БУЛО ЧУТИ
Гандрей Показати IP 29 Липня 2011 01:41
Краще б нымецький завод бахнув, а то вже задов...
нелучанин до Гандрей Показати IP 29 Липня 2011 23:43
а туземців все цивілізоване задовбує...
Вінстон Показати IP 29 Липня 2011 07:43
з Токіо звонили, казали що почули також...
Юра кредитчик Показати IP 29 Липня 2011 09:15
Їхав сьогодні на роботу зранку, десь біля 9, знову шось шарахнуло...
Лучанка Показати IP 29 Липня 2011 09:43
Навчання проводяться НАТОвські...
DIMON Показати IP 29 Липня 2011 10:56
і у Горохові теж чули...
Таня Показати IP 29 Липня 2011 11:24
так що це було??? тут на ДПЗ дообряче було відчутне якийсь поштовх, то явно не літак..
adams Показати IP 29 Липня 2011 15:04
Ліквідували авіа-бомбу часів 2 світової...
Горохівець Показати IP 29 Липня 2011 15:22
В Горохові і на Скобелці полякались кози, кури і особливо ІНДИКИ. Гельгочуть беззупинно і досі. ЦЕ БУЛО НЛО.!!! Його Партія Ригіоні Башкаленку дала для польотів у Любешів та Камінь-Кошмарський ловити браконьєрів і рубачів лісу.
AleGor Показати IP 29 Липня 2011 16:57
Було чутно біля старого ринку. Єдина нормальна версія - літак, хоча сказати чесно, на літак я би подумав в останню чергу. Звук був гучним, чуло все місто... якщо це був вибух - вибухнути мало щось велике. Гадаю, кратер у центрі міста до цього часу вже би хтось помітив)
AleGor Показати IP 29 Липня 2011 17:41
Було чутно біля старого ринку. Єдина нормальна версія - літак, хоча сказати чесно, на літак я би подумав в останню чергу. Звук був гучним, чуло все місто... якщо це був вибух - вибухнути мало щось велике. Гадаю, кратер у центрі міста до цього часу вже би хтось помітив)
Наталія Показати IP 29 Липня 2011 18:11
Ну я живу на вулиці Кравчука 3, в той момент говорила з подругою, то спочатку в мене недалеко так гахнуло, що взагалі, а через секунжд 30 в неї, що аж по телефону почула. в нас в дворі почали всі сигналізації працювати,а внеї сигналізація спрацювала в машині ів квартирі. Думали, що щось зірвалося