USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Мой чужой муж
Ты долго говорила: ну, да - он женат, и что из того? .. У большинства людей есть этот злосчастный штамп в паспорте. Так что - ставить на себе крест? закрывать глаза, сердце? Заставлять не думать, когда все, что "не то", не держится в голове? делать вид, что волнует еще что-то, кроме его взгляда, его каждого слова в ответ на твое «как дела?", его улыбки, его...

Держать себя в руках. Можно было бы, конечно, и попробовать подержать, если бы с другой стороны весов было бы хоть что-то, кроме штампа в его паспорте.

«Ну и что?» - оправдываешься. «Я видела, как списанные целые тома НИЧЕГО не значат и ничего не решают. А тут - несколько квадратных сантиметров чернил на какой-то там странице паспорта, куда никто не заглядывает», - успокаиваешь себя.

«Я люблю - это главное. У нас все по-другому, по-особенному», - и понимаешь, что лжешь. Какое там по-другому?!! Разве мало килобайт женских форумов и томов глянца пролистала? .. Разве не сотню раз услышала от подруг: беги, пока не поздно? .. Разве раз сама себе откровенно во всем сознавалась, стирая слезы не по щекам - нет, нет, - по всему телу, потому что катились градом вплоть по коленям, когда перед холодным окном с немым телефоном молила Бога только об одном: вырви его из моего сердца, вытри из памяти, пусть его просто не будет...

Говорят, что женам изменяет почти 90% мужчин. И только 8% итоге говорят жене «прости», чтобы начать новую жизнь.

Если бы мы не были такими эгоистками и ослепленными чувствами, эта статистика заставила бы задуматься. А так - сплошная уверенность, что именно ты (ну, кто же еще, как не ты? Помнишь: у вас же все по-другому, по-особенному?) И среди тех восьми процентов.

Но будет все не так - не надо обманывать себя. Сначала все романтично-страстное, каждая встреча - сказка, а постоянное ожидание этой сказки - накапливание страсти в геометрической прогрессии.

Ты будешь всему миру говорить «ну и что?», Мысленно ожидая, когда же наступит тот день, когда вы проснетесь в одной (вашей!) кровати.

Этот день не будет никак приближатися и тебя начнет раздражать поздравления на Новый год коротенькой смс в девять вечера, стандартность сценария и декораций: мотель, авто, офис, и этот его бесконечный, типа случайный взгляд на часы...

я все понимаю, родной, у тебя много дел ...

А потом ты научишься ждать. Пока вырастут дети, пока наладятся дела в бизнесе, пока жена подлечит нервы - список поводов бесконечный, а правда одна: ты будешь ждать, пока не надоест ему. Пока он однажды не скажет по-деловому решительным тоном и с глазами трусливого зайчонка: «Как-то все неправильно...».

И исчезнет.

Или просто исчезнет - безо всяких объяснений, избегая лишних драм.

Ты будешь плакать. Скорее над зря потраченной жизнью, чем за пропавшим возлюбленным. Поверь, в голове будет пульсировать не «где ты, счастье мое?», а совсем другие выражения из совсем другого словаря. Если смягчать, то что-то вроде: какая же я дура!

А потом ты захочешь другой любви. И не ошибешься, если начнешь с любви к себе. Попробуешь научиться уважать себя и строить жизнь, которая будет вертеться вокруг твоих планов, а не чужого тесного рабочего графика и не менее тесного семейного круга.

Перелистаешь эту страницу и скажешь то, что уже сказали тысячи женщин: я даже врагу не пожелаю любить чужого мужа!

P.S. Меньше всего хотела, чтобы мои размышления были похожи на поучения престарелого «синего чулка». Дело не в антиморальности таких отношений, и не в том, что на чужом горе бла-бла-бла ... Дело в том, что все достойное в этой жизни - на самом деле очень простое. И если мужчина тебя любит, он просто есть рядом. А если он только появляется в удобное для него время, ему нужна не ты, а удобный, доступный, классный секс. Секс - точка.
Коментарів: 28
mr Показати IP 31 Липня 2011 16:27
нтересные мысли у автора ) но все изменяют и не факт что измена с дуругим партнером ето любовь, а ето много факторов без которых жызнь скучна
ПРОХОЖИЙ Показати IP 31 Липня 2011 17:37
Александр Вертинский КОНЦЕРТ САРАСАТЕ Ваш любовник скрипач, он седой и горбатый. Он Вас дико ревнует, не любит и бьет. Но когда он играет Концерт Сарасате, Ваше сердце, как птица, летит и поет. Он альфонс по призванью. Он знает секреты И умеет из женщины сделать зеро... Но когда затоскуют его флажолеты, Он божественный принц, он влюбленный Пьеро! Он Вас скомкал, сломал, обокрал, обезличил. Femme de luxe он сумел превратить в femme de chambre. И давно уж не моден, давно неприличен Ваш кротовый жакет с легким запахом амбр. И в усталом лице, и в манере держаться Появилась в Вас и небрежность, и лень. Разве можно так горько, так зло насмехаться? Разве можно топтать каблуками сирень?.. И когда Вы, страдая от ласк хамоватых, Тихо плачете где-то в углу, не дыша, - Он играет для Вас свой Концерт Сарасате, От которого кровью зальется душа! Безобразной, ненужной, больной и брюхатой, Ненавидя его, презирая себя, Вы прощаете все за Концерт Сарасате, Исступленно, безумно и больно любя!..
911 Показати IP 31 Липня 2011 22:25
Це - новина? Своя новина? Це стара добра мораль. З. І. Хоча дякую. Усе відбувається саме так. Ще раз повторити не зашкодить. :)
Олександр 11 Показати IP 31 Липня 2011 23:52
Вчіть Українську мову. Або нічого не пишіть.
я Показати IP 31 Липня 2011 23:57
а давайте побудемо на місці дружини. яка сидить вдома з маленькою дитиною і чекає кобеля з роботи, а він приходить і розказує як втомився, цілує.. п"є вино, проводить бездоганний вечір, також займається щаленим сексом і каже, як сильно кохає.. а наступного дня все з початку.
yav до я Показати IP 1 Серпня 2011 09:37
а давайте побудемо на місці чоловіка, якого любили, здмухували пилинки, годували тричі на день, рівненько розвішували одяг на ранок, спокушали нічками, пестили, ніжили, а потім - в один день - все змінилося. Жінка то розуміє, що дитинка - це все, це цілий світ, це величезне щастя, це купа (ні, не так - КУПА!!!) турбот, а що з чоловіком?.. може, розумом він все й розуміє, але в душі - він така сама капризна дитина, і куди все зникло, те що було ДО?.. чого тепер не він центр всесвіту?.. ну, і йде чоловік шукати, де в іншому місці на нього молитися будуть. Правда, дуже багато чоловіків зраджують саме в період вагітності їхньої дружини і народження дитинки. Це здається підлим, але - блін! - є звичайна фізіологія, і якщо дружина хоче вберегти сім"ю, то має розуміти, що з материнством ніхто їй не відміняв інших подружніх обов"язків. Це так, з гіркого життєвого досвіду - всім жінкам рекомендую про це пам"ятати )))
Марія до yav Показати IP 1 Серпня 2011 09:55
Крім фізіології є ще людська сутність, мораль, характер, любов в кінці-кінців. Ваші аргументи логічні для собак чи кроликів. А ми все-таки люди. І ще, ви пишете: "Жінка то розуміє, що дитинка - це все, це цілий світ, це величезне щастя, це купа (ні, не так - КУПА!!!) турбот, а що з чоловіком?" ГРІШ ЦІНА ЧОЛОВІКОВІ, ЯКИЙ ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЄ!!!
yav до Марія Показати IP 1 Серпня 2011 10:05
тоді гріш ціна 90% наших чоловіків.. я не засуджую, я - намагаюсь зрозуміти, констатувати і зробити так, щоб запобігти)) думаю, це розумніше, ніж битися в істериці "ну, як він міг!"
Марія до yav Показати IP 1 Серпня 2011 10:11
Ви перепробували усі 90 % ? ЧИ соцдослідження проводили?
Lenny Показати IP 1 Серпня 2011 09:05
Автору велике спасибі !!! Дуже гарно описана реальність ...
Tani4ka Показати IP 1 Серпня 2011 10:02
"А потом ты захочешь другой любви. И не ошибешься, если начнешь с любви к себе."-Золоті слова...з них і потрібно розпочинати...
Ілюзія Показати IP 1 Серпня 2011 10:39
А чи замислювалась Инди, що навіть якби їх історія закінчились таким бажаним для неї штампом в паспорті, то її "законний" чоловік не почав би скакати в гречку. Тільки цього разу Инди була б з іншого боку барикад.
Инди до Ілюзія Показати IP 1 Серпня 2011 11:02
Это и есть одна из причин, по которым эта история и не могла закончиться ещё одним штампом ))
Я Показати IP 1 Серпня 2011 11:57
На чужому горі щастя не побудуєш...
Lenny до Я Показати IP 1 Серпня 2011 13:13
"На чужому горі щастя не побудуєш..."- а напевно краще коли всі страдають??? Коли чоловік розуміє що насправді не кохає свою дружину, живе аби жити....того шо дитина,живе заради дитини!!! Так не можна робити, якою та дитина виросте коли в неї в сім'ї батьки "лицеміри" в присутності дитини посміхаються, а живуть як вороги!!! Якщо вже "тріщина" пішла, то її ніяк вже не склеїш як не старайся... Чоловіки згідна теж різні бувають, але що ВИ жінки зробили для того шоб втримати свого чоловіка??? Ходите зачухані...не доглянуті....і хочете щоб вони не дивились на інших жінок...То станьте такими шоб в них ніякого бажання не було дивитись на когось... А не "соплі возите", істерики влаштовуєте він такий...да він сякий....кинув сім'ю.... Нада зусилля прикладати щоб все було добре а не чекати що воно "щастя" з неба впаде, або буде бо так має бути!!! Жінки - починайте з себе !!!
я до Lenny Показати IP 1 Серпня 2011 16:46
а коли жінка вдягнута в найдорожчу білизну, завжди гарно причесана і одягнута? а чоловік просто каже, що надто довго були разом(це якихось 5-6 років).. і він потребує різноманітності в житті.. і просто звик змінювати жінок кожен тиждень чи місяць (бо є дешеві к..ви, котрі просто лягають під чоловіків за туфлі у кращому випадку, чи просто за пляшку шампанського за 60 грн на дискотеці). Чекаєш його вдома, а йому просто потрібне свіже м"ясо. А що до того дитина??? спочатку няня, потім садочок, потім школа.. проблема в голові.. в чоловіка. і ще проблема в дешевих дівчатах, які себе не шанують.
VSC Показати IP 1 Серпня 2011 13:11
Ого, кто же у нас так грамотно пишет? Давно не видел столько разделительных знаков в тексте. Студент(ка) филфака? Журналист(ка)? Скорее второе. Приятно читать. Кто ясно мыслит, тот ясно излагает.
Іра Показати IP 1 Серпня 2011 14:03
Не треба за своїми чоловіками так доглядати, годувати смачненько..., а то їм набридають хатні господині і вони шукають і зустрічають дівчаток,з якими проводять романтичні вечори,прогулянки, відрядження на природу... Чоловік для того, щоб допомагати дружині,а не прийти з роботи і лежати на дивані і чекати поки дружина принесе поїсти, попрасує та попере на завтра одяг,поприбирає, з дітками уроки зробить... Ми самі даємо їм можливість шукати щось іншого... А логіка проста - ми їх більше любимо, тому й вони нас використовують..... А все починається з красивого весілля словами : в радості і в горі....
Я Показати IP 1 Серпня 2011 15:59
Не краще, коли всі страждають. А коли чоловік не кохає свою дружину, то треба відверто поговорити, а не принижувати дружину і себе постійними "відмазками", брехнею. І вибріхуватись роками...Тріщину вже не склеїш. Це зрозуміло. Але в той час, коли "люблячий" чоловік розважається на стороні, дружина може і не здогадуватись про це. А час іде. Тому, на мою думку, треба бути чесним до кінця. А дружина з часом зрозуміє, що "чим швидше, тим краще".
Вікторія Показати IP 1 Серпня 2011 16:56
Як так не любить? А одружувався, то любив? Це вже ловелас. Він і другу кине, заради іншої. Дівчата, кидайте таких відразу. На обманах, зраді щастя не побудуєш.
Инди Показати IP 1 Серпня 2011 17:06
А знаете, я могла бы поделиться и опытом на тему "когда изменяет муж" ))) но это совершенно другая история. Моя сегодняшняя - не про измену, а про иллюзии, к которым очень предрасположены наши женщины. Ведь если бы они изначально принимали истину, что чужой муж - так и останется чужим мужем, и историй таких было бы куда меньше ))
VSC до Инди Показати IP 1 Серпня 2011 18:09
Ой, ждем вторую серию на тему:"Когда изменяет муж". Только не в новостях, давайте в блоге. Там полная скукотища, сплошь политика и PR.
Читач до VSC Показати IP 2 Серпня 2011 11:46
+1
я Показати IP 1 Серпня 2011 18:43
ілюзії бувають у молоденьких студенток. дорослі свідомі жінки знають чого вони хочуть. і якщо це просто хороший секс - вони його отримують і не заморочуються романтикою, чеканням і т.д.
Инди до я Показати IP 2 Серпня 2011 09:17
согласна. есть только одно "но": единственное правило гармоничных отношений с "женатиком" - не влюбляться! если получится - всё будет ок!
Іра Показати IP 2 Серпня 2011 10:10
А як займатися сексом з одруженим і не влюбитись? Просто за гроші без почуттів?
Tani4ka Показати IP 2 Серпня 2011 11:42
Мені здається, що це дуже складно, без почуттів взагалі якось не реально...
Студентка Показати IP 2 Серпня 2011 15:05
Доступний секс і точка? А що з дружиною немає сексу???? Треба шукати доступний секс? Як це розуміти Инди?