USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Special for Exaboto :)
Музична пауза. Без коментарів.
Коментарів: 13
Exaboto Показати IP 7 Серпня 2011 14:45
Я не верю в Иисуса Христа Я не верю в Гаутаму Будду я не верю в пророка Мохаммеда Я не верю в Кришну, я не верю в Гаруду Я не верю в Иисуса Христа Я не верю в Гаутаму Будду я ВЕРЮ Джа, я не верю в Любовь Я не верю в Добро и верить не буду И ВЕРИТЬ НЕ БУДУ НИКАГДА :))))) А так дякую що заслужив такої уваги :)
Ko3bMa Показати IP 7 Серпня 2011 15:35
ну ти модний став, слухай - спецово теми присвячують))))
Вінстон Показати IP 7 Серпня 2011 19:44
приимітив, але позитив...ї
911 Показати IP 7 Серпня 2011 21:01
Бідачечка, Ексабото, не вірить в Любов і Добро. Як же тяжко і темно так жити! Співчуваю. А, може, спробуєте повірити у Любов? Стане легше, перевірено! :)
Exaboto до 911 Показати IP 8 Серпня 2011 19:31
ойойой... дякую... співчувайте далі :))))
911 до Exaboto Показати IP 9 Серпня 2011 19:39
Ну, так, на Русі завжди калікам, хворим і вбогим співчували.
Exaboto до 911 Показати IP 9 Серпня 2011 20:22
а от все одно дякую. Приємно вести мову за вами християнами :)). Тільки зрозумійте, моє виховання не дозволить мені опускатись до вашого високодуховного убогого рівня :))
ПРОХОЖИЙ Показати IP 7 Серпня 2011 22:27
"...Позднее отношение Леннона к религии изменилось. Сохранив веру в бога, он отрицал идолопоклонство в любой форме. В песне “Бог” (1970г.) были строки: “Я не верю в магию, И Цзин, Библию, тарот, Гитлера, Иисуса, Кеннеди, Будду, мантру, гиту, йогу, королей, Элвиса, Циммермана…”
Віктор Показати IP 8 Серпня 2011 10:07
Віруюча людина трішки сумнівається у своїй вірі. Невіруюча завжди абсолютно впевнена що вона права. Це так, натяк.
M до Віктор Показати IP 12 Серпня 2011 10:33
Якщо віруюча сумнівається, це значить, що вона не в Бога вірить. У вірі в Бога нема жодного сумніву.
??? Показати IP 8 Серпня 2011 12:01
Чи не забагато уваги для однієї людини, дописувача і коментатора-провокатора? Спеціально статейку готували...
Солдат Джейн до ??? Показати IP 8 Серпня 2011 13:08
А де ви тут статейку бачили? Якщо екзабото накидав вже мінімум п"ять постів про релігію, то чому би і йому не кинути щось?
))) Показати IP 8 Серпня 2011 17:45
))))))))))))))