USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86
Світ вражає: За збірну України з футболу гратиме бразилець?
Новини футболу, 28 липня. Як повідомляє офіційний сайт ФК Металіст, Едмар отримав від Олега Блохіна запрошення в національну збірну України, пише UA-GOL.COM.

У грудні 2008-го Едмар одружився з українкою і взяв собі подвійне прізвище Головський де Ласерда, а 3-го березня 2011-го року прийняв українське громадянство.

В Україну Едмар перебрався на початку 2003 року. Протягом майже п'яти років він виступав у складі Таврії, а влітку 2007 року став гравцем Металіста.

Всього в чемпіонатах України він зіграв 222 матчі і забив 29 голів. Певний час був капітаном Таврії, в деяких матчах виводив в подібній ролі на полі Металіст.

"Я дуже щасливий, що отримав виклик в збірну Україну! Зізнаюся чесно, що абсолютно цього не очікував. Просто навіть не можу всі свої щасливі емоції передати. По-перше, вони мене просто переповнюють, а по-друге, я зараз в Луцьку, у нас "тиха година", і Тайсон у номері спить поруч, боюся його розбудити (сміється) ", - повідомив Едмар в інтерв'ю сайту Металіста.

Я НЕ РАСТИСТКА. НАВІТЬ ВПЕВНЕНА, ЩО УКРАЇНЦІ - ДАЛЕКО НЕ НАЙКРАЩІ ФУТБОЛІСТИ, АЛЕ ТИМ НЕ МЕНШ ВВАЖАЮ, ЗО ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ ПОВИННІ ГРАТИ ЛИШЕ УКРАЇНЦІ!
Коментарів: 14
misha Показати IP 11 Серпня 2011 14:59
оперативно!)) вже вчора грав)
BRUS Показати IP 11 Серпня 2011 15:14
грав уже! і набагато краще за славного мілєвського, і марко девіч (теж не українець)віддається грі набагато більше ніж деякі українці.
wiking Показати IP 11 Серпня 2011 16:12
Це світова практика - натуралізовувати легіонерів. Якщо це піде на покращення гри, то чому б і не мати талановитих "нових" українців.
Ковельчанин Показати IP 11 Серпня 2011 16:16
Мірна якби ви цікавилися футболом то знали б що ця людина в Україні живе вже з десяток років. Дружина і діти в нього українці. А загалом це вже 8-й чи 9-й натуралізований іноземець. Той же "красавчєг" Мілевський є білорусом.
Mirna Показати IP 11 Серпня 2011 16:52
ковельчанин, питання не в тому наскільки я цікавлюсь чи не цікавлюсь футболом. натуралізація - це неправильно. на мою думку. просто коли під прапорами збірної твоєї країни бігають араби, негри, китайці, то вболівати нецікаво. це вже не збірна україни, а збірна футболістів українських клубів. все. і не треба говорити, що це світова практика. про це я знаю. просто за збірну я не вболіватиму, якщо половина гравців там ненаших.
DED Показати IP 11 Серпня 2011 17:21
Mirna, не буш вболівати - збірна не втратить!!! Таких вболівальників не потрібно!!!!!!!
Scouce до DED Показати IP 11 Серпня 2011 17:57
+100500
Scouce Показати IP 11 Серпня 2011 17:57
>>ковельчанин, питання не в тому наскільки я цікавлюсь чи не цікавлюсь футболом. а питання якраз саме в цьому, вам нахрен не потрібний футбол, це для вас забавка коли граэ збірна зібратись, а між тим воно вам нах не потрібно Але млять з претензією виступити треба, бо я хочу щоб були одні українці і щоб грало все те лайно, яке довело до того що збірна за 20 років один раз вийшла на ЧС світу і на ЧЕ і то в якості організатора, що ми сьогодні з другої корзини сіяних перекочували в 4рту складаючи компанію всякому футбольному непотребу. От для вас це прекрасно бо вам погуй виграла збірна чи ні, вам основне шоб там українці були і всё вам прекрасно але цей погляд можете засунути у дупу. ЧС 2010 року виграла команда Іспанії, яка на 2/3 складалася з людей яки ненавидять все іспанське, це каталонці і баски, які святкували не з держдавним прапорами, але натомість вся іспанія гуділа, бо це було свято, свято країни
Ковельчанин Показати IP 11 Серпня 2011 21:31
Мірна а Вас не коробить те що за команду "Волинь" грають не лише волиняки? А в команді "Шахтар" немає жодного хто працює або працював в шахті?
Анатолій Котлюк Показати IP 11 Серпня 2011 22:02
Як би не обурювалися люди, але натуралізація Едмара - це ознака того, шо наш футбол бідніє на толкових власних вихованців і до речі пофігістичне ставлення до футболу людей (це їх позиція, я її не осуджую) теж вбиває футбол. Поясню чому. За кордоном у всіх сильних лігах один з основних доходів клубу - це плата за квитки і чим менше людей ходить на матчі тим менше грошей іде в казну клубу і тим енше він може вкладати в своїх талантів та їх вирощування. От якби стадіон Волині забивався на всіх матчах повністю, тобто приходило б 11 тис. людей (стадіон на 10 792, але ми заокруглимо) Хай один квиток в середньому 10 грн (це дуже низька ціна, у Європі квитки на матчі 10 євро найнижча ціна). То за матч клуб заробляв б 110 тис грн ГОТІВКОЮ (це теж важливо економісти пояснять). Волинь грає в дома 15 матчів чемпіонату і хай 3 матчі Кубку України. Разом це - маже 2 млн грн прибутку. А для Волині - це мегавеликі гроші. А якби ще ті хто відвідує стадіон купували клубну символіку. Хай наприклад 1000 людей щоматчу купуватиме по одній "розі" (клубний шарф) за 15 грн. і хай собівартість товару 10 грн. - це ще 90 тис грн за сезон. І це наймінімальніший обрахунок, бо є купа сувенірів і іншої фігні, яка коштує більше. Хоча тут є відмазка традиційна для всіх - шо на наш футбол нецікаво дивитися. Але ви підіть на один матч і подивіться. Але то все теорія, наші українські реалії це все ламають. Сам на футбол не ходжу, бо ніколи не відчував ніяких прихильностей до місцевої "Волині". Колись ходив на матчі млинівської "Ікви", коли там жив. От таке!
Вольдемар Показати IP 11 Серпня 2011 22:28
Едмар також українець,тільки дикий.
Ковельчанин Показати IP 11 Серпня 2011 22:31
Анатолій Сьогодні 22:02 2 млн грн прибутку. А для Волині - це мегавеликі гроші. ------ 200 тисяч евро для Волині це ой як не великі гроші. Цих грошей не хватить навіть на утримання стадіону на рік. Наразі футболісти Волині за виключенням орендованих вартують біля семи мільйонів Евро. Бюджет Волині на сезон 2011-2012 року має раз в 20-30 більшу суму.
Хул Показати IP 12 Серпня 2011 14:57
Ні натуралізації. Мірна права! І не потрібно на неї гнати! Бо справжні вболівальники - проти натуралізації а такі як ви - попиватилі пивка перед теликом і вболівальники за збірну - йдуть геть) Прийдіть на матч Динамо-Карпати з плакатом-так натуралізації - а ви всі не вболівальники) Це буде остання що ви зробите в житті )
Вольдемар до Хул Показати IP 12 Серпня 2011 19:46
Синок , щоб комусь погрожувати,для початку соплі під носом витри. Це ти вболівальник ?