USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88
Світ вражає: Ідітє і малітєсь в сваю Кієвскую церкавь
Знайома поїхала в Почаїв помолитися, свічечки поставити, водички попити. Ось що розповідає:
"Буквально декілька годин тому приїхала з Почаєва,і те що відбувалося там мене просто таки шокувало...Так як духовенство МП дізнавалося що ми приїхали від КП,то не те що не хотіли в нас брати записки за здоров'я та упокій,а й дивилися на нас,ніби ми їм щось зробили..Я як подавала записку в Лаврі за здоров'я,то він запитав з якого я Патріархату. Як я сказала що з Київського, то він просто зім'яв мою записку і сказав "Так ідітє і малітєсь в сваю Кієвскую церкавь"...

От мене це все вже не дивує. А вас?..Людям самим не набридло оцю всю гризню терпіти між попами?
Коментарів: 38
Валя Показати IP 12 Серпня 2011 09:44
У них, цих попів московських, стільки віри, скільки й ненависті до людей, що не кланяються Кірілу. Вірою там не пахне. То чого їхати до того Почаїва? Щоб вкотре у тому переконатися?
M Показати IP 12 Серпня 2011 10:14
Ці так звані церкви, в тому числі і КП - це бізнес структури, замішані на політиці і грошах. Торгують товарами власного виробництва. Припудрюють мізки клієнтів мовними питаннями, замішаними на політиці. Люди, читайте Біблію, шукайте Бога, вчіться думати!
Л А Д О М И Р до M Показати IP 12 Серпня 2011 11:24
:) вони думають... бачиш он записочки пишуть...
Beautiful Days до Л А Д О М И Р Показати IP 12 Серпня 2011 11:30
Ну то якщо ти їх не пишеш-це не означає, що це правельно! Записк-це одне, суть полягала не в цьому, а "Наші" як завжди все "зрозуміли"..., в укр. народу свідомості нуль! Нажаль, дійсно церква МП не схожа на церкву, -це гріх, але ми йдемо до Бога, а не в церкву!
Scouce до Beautiful Days Показати IP 12 Серпня 2011 12:04
млять "правИльно", а не "правЕльно", як можна в таких словах помилки робити?
M до Scouce Показати IP 12 Серпня 2011 22:18
етт точно
Metaller Показати IP 12 Серпня 2011 10:28
ТзОВ "Церква" пропонує послуги. Прейскурант додається.
Exaboto Показати IP 12 Серпня 2011 11:34
і шо, комуняки не правильно робили що сажали цю нєчість?
Beautiful Days до Exaboto Показати IP 12 Серпня 2011 11:48
100% правельно, тільки треба було саджати МП,а не КП, бо там ж "благословіння більше":)
Scouce до Beautiful Days Показати IP 12 Серпня 2011 12:03
дик КП тоді і впомінє не було
M до Beautiful Days Показати IP 12 Серпня 2011 22:20
"и"
Scouce Показати IP 12 Серпня 2011 11:40
молдовани
andrej Показати IP 12 Серпня 2011 11:56
ТзОВ "Церква" пропонує послуги. Прейскурант додається. Постійним клієнтам знижка.
! Показати IP 12 Серпня 2011 12:47
Зате той, хто "викинув записочку" буде горіти в пеклі. Церква то по ідеї - "дім Божий", то по якому праву той "хтось" вирішив, що він там господар і може так вчинити з людиною, яка прийшла саме до Бога, хай би навіть то була мусульманка, католичка, юдейка і т.д., якщо йде людина в православний храм з добрими намірами, то Богу це тільки в радість, "сужителі" повинні це знати, а не ображати і відштовхувати.
Сергій Скрипчук Показати IP 12 Серпня 2011 12:57
Об'єктивно я не можу заперечувати існування вищих сил, бо це означатиме що я знаю все на світі. Але всі конфесії - великі підприємства, які роблять бізнес на всьому хорошому (загальнолюдському). Тому вибачайте, НЕ ВІРЮ ні в бога, ні в аллаха ні ще там в когось, церкви оцінюю виключно як пам'ятки архітектури. ТзОВ "Церква" пропонує послуги. Прейскурант додається. Постійним клієнтам знижка. В яблучко)))))))
Віктор Показати IP 12 Серпня 2011 13:00
http://www.youtube.com/watch?v=Ai-5srznTHM
Exaboto до Віктор Показати IP 12 Серпня 2011 13:14
ага :)). я цей ролик додавав в свою новину :))))))
Віктор до Exaboto Показати IP 12 Серпня 2011 13:50
Десь провтикав :)
літо Показати IP 12 Серпня 2011 13:00
нічого нового...я теж там була,і 1 разу мені вистачило аби зробити висновки,і не приїхати туди ще раз. шкода,що таке святе місце перетворили на торгівлю і політику...ніякої благодаті я не відчула.....дужжжжжеее шкода
CJ Показати IP 12 Серпня 2011 14:57
Ага, "Свічки, куплені не в нашому храмі - не дійсні" )))
! Показати IP 12 Серпня 2011 17:14
Я можу щиро молитись тільки без сторонніх очей. Часто, зайдеш в церкву,а деякі "парафіянки" вмить забудуть чого сюди прийшли і втупляться в тебе цікавими, осуджуючими, а то й злісними поглядами, оцінючи в чому прийщла вдягнена, в хустці чи без, нафарбована чи ні,стежать за кожним рухом. Якось не комфортно стає і замісь того, щоб відчути заспокоєння душі і просвітлення, за чи власне і прийшла, хочеться швидше піти.
Валентин Показати IP 12 Серпня 2011 17:25
На мою думку, варто розрізняти і чітко розмежовувати поняття "церква", "релігія", "віра". Церква - бізнес структура, релігія - як і історія потерпає впливу з боку тих, кому це потрібно в певний час, віра - ось справжнє. Бог є навколо нас, незалежно від того в церкві ми знаходимось чи поза нею. Не варто осуджувати ні священнослужителів, ні простих людей - кожен отримає по заслузі ще навіть за життя земного, оскільки закон справедливості ніхто не відміняв. Я веду до того, що не думайте, що багатії безмежно щасливі, а бідняки (ми з вами) - нещасні. Скоріш навпаки. Але це слід зрозуміти кожному особисто, виходячи із свого життєвого досвіду, мудрості, інтелекту, культури та виховання.
Іван Показати IP 12 Серпня 2011 18:07
Це просто ШОК !!!
Вадим Показати IP 12 Серпня 2011 19:52
от і віра... тре правду в собі шукати, і любов у серці мати - ось уся віра, НЕ ПОПІВСЬКА!
M Показати IP 12 Серпня 2011 22:21
Ісус Христос "мочив" батогом таких священників і торгашів, як в КП і МП і в Почаєві.
H2O Показати IP 12 Серпня 2011 22:59
Що тут поганого? Батюшка правильно все сказав. Повертайтесь в лоно єдиної Православної церкви, кайтеся за гріх розколу,і проблема вирішеться.І нема української , або російської, є тільки одна Православна церква, яка ще від дідів-прадідів...Те що деякі священики роблять бізнес на церкві, то воно може і так, але ми ходимо до Бога, а не до них конкретно.
M до H2O Показати IP 13 Серпня 2011 14:09
Ви хочете сказати, що московська церква вже є в лоні однієї православної церкви? Тому вона вже є єдино правильною? Що за нісенітниця?! Якраз оті всі свящі з МП і роблять розкол своєю поведінкою і діяльністю. Якщо копнути в історію, то бачимо, що московсьский патріархат і не є канонічною православною церквою. Її відкрили як політичну структуру з повеління Івана Грозного в 16 ст. Коли під час знущань у в'язниці примусили грецького єпископа висвятити в єпископи ставленика царя. Тоді грецький єпископ визнавав офіційним патріархат тільки з Києва. Читайте Біблію, вивчайте історію і не піддавайтесь промиванню своїх мізків пройдисвітами.
Володимир до H2O Показати IP 13 Серпня 2011 16:35
Це сказав батюшка з російської церкви. Впевнений, що священик з КП так би не вчинив з парафіянами МП.А стосовно історії православ'я в Україні - то українське православ'я має набагато давнішу історію порівняно з російським. Але ж цим ніхто не тикає на кожному кроці росіянам чи вірним МП.Священики повинні займатися питаннями віри, а не політикою.
Не вірю! до Володимир Показати IP 14 Серпня 2011 15:58
А ви в полонківську церкву зайдіть (маршрутки 9а, 4), потім окремо розпишете почуте і побачене ...
Вадим Показати IP 13 Серпня 2011 00:37
"H2O Вчора 22:59 Відповісти Що тут поганого? Батюшка правильно все сказав." - ЩО ТУТ ПРАВИЛЬНОГО?! Де тут віра, яка полягає в любові до ближнього, а не в церкві?!?!? От через таких і так!
Кузя Показати IP 14 Серпня 2011 10:56
Набридло це вже до жаху. І не треба стверджувати, що лише священники МП можуть таке вчворити. Особисто знаю випадки, коли КП чи не проклинав тих, хто хоч глянув у сторону церкви МП.Цитую:"Як?Ви ходили до церкви МП?Забирайтеся звдси, аби я Вас більше тут не бачив!" А більшість дивиться на це однобоко - прям-таки, безгрішний КП і злющий МП! Народ, не дозволяйте, аби у ваших головах більше думок було про попів і про їхню гризню, ніж про Бога.І для цього зовсім не мусово ходити до цієї структури під назвою церква.Відчувати Бога можно будь-де, і пішли до біса всі ті попи, які заради влади використовують будь-які брудні заосби.Бог їм суддя.
ччч Показати IP 14 Серпня 2011 21:37
Несіть далі гроші в церкву і возмущайтесь...
Андрій Показати IP 14 Серпня 2011 22:43
Українці. Держава наша - Україна. Мова наша - українська, а також володіємо іншими мовами. Церква наша українська. Наші предки виходять з Київської! Русі. Столиця держави - Київ. А от далі чомусь іде збій з української лінії, на московську лінію (мова йде про патріархат). Цей збій треба виправити в головах людей. Нажаль, це не можливо. Глибоко нам запудрили мізки. Церква це політика. Треба мати Бога в собі, а не думати в який патріархат ходити.
SPIKER Показати IP 15 Серпня 2011 00:50
як класно нам-атеїстам...ми вище від оцього тупізму...і я горжусь,що я АТЕЇСТ!!!!
Exaboto до SPIKER Показати IP 15 Серпня 2011 16:57
І я :))) Релігія робить з людини раба.
Н2О Показати IP 15 Серпня 2011 09:49
Цікаво те, що більшість тут,хто "мудрствує" на тему церкви, Біблії, взагалі не ходять до храму, або раз в рік перед Пасхою. Але розсуждають, все знають... А насправді поняття елементарного не мають.
Exaboto до Н2О Показати IP 15 Серпня 2011 16:59
тому і не ходимо, бо маєм елементарне поняття. І біблію читаємо. Ніщо так не зробить з вас атеїста як прочитання біблії :))
гість Показати IP 16 Серпня 2011 17:32
атеїсти живуть ради однієї мети - "жрать, срать, ржать". От цікаво в останні хвилини життя чи то після аварії чи в лікарні чи ще в якомусь горі до кого звертаєте свій голос? Родили тебе для того щоб ти вижер пару тон їжі і висрав пару тон гамна? Може й так. Біблію не розуміє худоба та інші тварини. Тому дорогі мої тварини тицяйте ваші гамняні коменти переводячи продукти та повітря.