USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Християнські екстремісти готували війну з урядом США
Влада США звинуватила дев'ятьох членів воєнізованого угрупування християнських екстремістів Hutaree у підготовці збройного виступу проти американського уряду.


Активісти Hutaree, серед яких їхній лідер Девід Брайан Стоун, були заарештовані напередодні під час широкомасштабної поліцейської операції в Мічигані, Огайо та Індіані.

У поліція зазначили, що арешти не можна було відкладати – екстремісти планували вбити будь-кого, хто спробував би перешкодити їм провести "секретну розвідувальну операцію" в квітні.

На думку членів Hutaree, співробітники правоохоронних органів є "піхотинцями" федерального уряду, тому вони мають право ліквідовувати їх у разі потреби.

Крім того, своїм ворогом екстремісти вважали будь-кого, хто не поділяв їх позицію або брав участь у побудові "нового світового порядку". На сайті організації йдеться про "підготовку до битви за збереження свідоцтва про Ісуса Христа".

За даними слідства, обвинувачені проходили воєнізоване тренування з 2008 року. У квітні вони планували убити одного зі співробітників правоохоронних сил, а потім влаштувати теракт на його похороні.

Після цього бойовики Hutaree мали відійти до визначеного пункту і "вести війну проти уряду, використовуючи ешелоновану оборону, насичену саморобними вибуховими пристроями з розтяжками і дистанційно керованими, засідками і підготовленими вогневими позиціями", - йдеться у поліцейському звіті.

"Hutaree розраховували, що їхні дії послужать каталізатором для масштабного антиурядового повстання", - наголошено в документі.

Спеціальний агент ФБР Ендрю Арена заявив, що Hutaree є однією з "радикальних і екстремістських угруповань, яких чимало в США".

Членів угруповання звинувачують в антидержавній змові, спробі використання зброї масового ураження, навчанні поводженню з вибуховими речовинами і зберіганні вогнепальної зброї. У разі визнання провини їм загрожує довічне ув'язнення.

На сайті Hutaree повідомляється, що учасники угрупування, назва якого означає "Християнський воїн", готують себе до останньої битви Кінця світу.

джерело
Коментарів: 20
Українець Показати IP 16 Серпня 2011 11:00
Хто про що,а вшивий про баню.
911 до Українець Показати IP 16 Серпня 2011 11:39
+ 100500 Ексаботі нема чим більше зайнятися. То, мабуть, так увагу до себе привертає. :)
Exaboto до 911 Показати IP 16 Серпня 2011 11:42
та нєє, просто борюсь зі злом як можу :)))
Tarantino до 911 Показати IP 16 Серпня 2011 11:51
То привертав би якось вже по іншому. а то заладив як попка-дурак
Кревед до Tarantino Показати IP 16 Серпня 2011 19:57
Хто як хоче так і др..е. Що до мене, його пости цікавіші твоїх "дуже цікавих" роликів і новин про хуліганів що букву не дописали...
Читач Показати IP 16 Серпня 2011 11:59
Я як бачу цю аватарку з жовтим злим смайліком - не читаю просто. все-одно нічо нового. от хіба зайду коменти прочитаю (не Ексабото) - чекаю, коли хтось щось розумне дурному "тіпаатеїсту" скаже. раніше сам поривався писати - якось по-злому виходить. Не навчила мене мама спокійно до дурнів ставитися....
Exaboto до Читач Показати IP 16 Серпня 2011 12:01
чекаєш, чекаєш... А воно бач як виходить розумне не скажуть, а по злому виходить :))
Читач до Exaboto Показати IP 16 Серпня 2011 12:11
Він ще й дивується. От дивіться які мудрі речі пишу, а мені шось ніхто нічо розумного не каже ))))))) Добра порада: ніхто не оспорює твого права називати себе хоч атеїстом, хоч прихильником Секти Поклоніння Йожику В Тумані, але ЗАМІНАЙ ПРО ЦЕ ТУТ ТАЛДИЧИТИ!!!! Чесно, задрав
Exaboto до Читач Показати IP 16 Серпня 2011 12:18
задрав - не лізь. Ніхто не оспорює твого права не читати те чого не хочеш. Так шо тусуйся мудрий :)))
Читач до Exaboto Показати IP 16 Серпня 2011 12:34
Та я просто раджу, дурню. Ти ж не в себе вдома на заборі пишеш. А пишучи тут фігню і додаючи "не подобається - не читай", показуєш свою неповагу до інших читачів. А заодно - свій рівень вихованості і інтелекту. Бувай здоров
Exaboto до Читач Показати IP 16 Серпня 2011 12:53
"тіпаатеїсту", "до дурнів ставитися....", "дурню", - ще щось про рівень вихованості, інтелекту і поваги додасте мудрий читач???? :))
Микола Огнищук до Читач Показати IP 16 Серпня 2011 12:35
Підтримую - задрав
Niсk Показати IP 16 Серпня 2011 16:10
"На вкус и цвет фломастеры разные." Чьо домахались до людини? Ну, не подобається одному з другим - не читайте. Ви ж не пишете скарги та обурення, коли на якомусь каналі іде передача, чи кіно, що вам не подобаєтья. Ви просто її (його) не дивитесь і перемикаєте канал. Так і тут перемкніться на іншу статтю. Нє, треба комусь нагадити, висловити своє "фе". Що за народ? Їсти не дай - аби нахамити комусь.
Читач до Niсk Показати IP 16 Серпня 2011 16:16
Вчитайся добре, у те шо пишуть. Якби на якомусь каналі по сто раз показуватимуть один і той самий фільм, я б цей канал послав в жопу, навіть коли цей фільм мені подобається. Кстаті, ВН, робіть висновки, такі телепні як Ексабото явно псують вам рейтинг.
Niсk до Читач Показати IP 16 Серпня 2011 16:34
Ні, ну я ж кажу - цікаві люди. От якскравий приклад тому. Читач тільки те і робить, що час від часу заходить на цю сторінку або тисне F5, щоб хоч в коментах з кимось погиркатись, чи повчити життю праведному. :))) А про рейтинг ВН, хто зна, моливо саме такі Ексабото і піднімають його. Бо дісно, у більшості випадків коментарі читати набагато цікавіше, ніж саму статтю. Тут я з Читачем згідний. Але ж саме там де той самий Ексабото фігурує і найбільше перепалок у коментаторів. Бо людям цікаво і кожен (майже)хоче щось написати, висловитись.
Дід Кирило Показати IP 16 Серпня 2011 20:27
Не раджу нікому з вас посилати когось кудись, куди він сам не пролізе. Навчімося шанувати один одного. Навіть Exaboto. Та особистість вважає, що нічого кращого в світі немає, як боротися з Богом і з християнами. Дуже радий, що він не руйнує церков та інших культових споруд, скажімо, лютеранську кирху в Луцьку, сплюндровану атеїстами, але дбайливо відбудовату баптистами, і не мордує тих, хто вірить в Бога. Exaboto - слід дати посилання, звідки ти взяв ту новину і коли це відбувалося.
Exaboto до Дід Кирило Показати IP 16 Серпня 2011 23:33
посилання є. Відбувалось в березні, наскільки я зрозумів. Будьте уважним. Діду!!! Я не борюся з тим кого немає :)). Я борюся з тим що є :))).
Exaboto до Дід Кирило Показати IP 16 Серпня 2011 23:50
до речі... ви впевнені, що лютеранську церкву зруйнували атеїсти а не мусульмани, жиди чи просто гопніки якісь або вандали??
109 Показати IP 16 Серпня 2011 21:08
типовий тролінг
анонімус до 109 Показати IP 17 Серпня 2011 10:19
а скільки народу повелося))))