USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98
Світ вражає: Пригоди українців в Італії, або ЯКІ МИ ТАМ?
Це коротка історія про життя українців в Італії.

В Італії живе і працює мій хороший друг. Добирався я в Італію рейсовим автобусом провести відпустку. В автобусі переважно їхали жінки-українки (двоє були з дітьми), декілька італійців та поляки (які вийшли в Польщі).

Атмосфера в автобусі була звичайною, спокійною.

В Австрії підсіла група з 4-х чоловіків і 2-х жінок з Закарпаття (бус їхнього перевізника зламався і їх просто підібрали як своїх).

Одразу ж в автобусі атмосфера змінилася. Почалася грандіозна пиятика, під час якої була нецензурна лексика і вигуки ЛЕМКИ ЇДУТЬ В ІТАЛІЮ.

Доїхали нарешті на місце призначення. Всі були з головним болем від криків ЛЕМКІВ, а італійці трохи оп'янівшими від "перегару" наших співвітчизників.

Увечері мене зустрів мій друг і ми поїхали в його найману квартиру. Ну звичайно за чарочкою оковитої зав'язалася розмова про життя в Італії. Мене цікавило перш за все життя українців в цій країні. Відповіді мого друга трохи мене здивували:

- Українців (чоловіків переважно) не хочуть брати на роботу так як вони напиваються і не виходять працювати.

- Українець - українцю конкурент (албанець-албанцю співвітчизник і друг).

- Українці (в більшості випадків) не вітаються зі своїми співвітчизниками і не признаються що вони є українцями.

- Українці дурять своїх співвітчизників. Находять роботи іншим співвітчизникам,а за виконану роботу забирають гроші собі.

Натомість громадяни Шрі Ланки, Албанії і інших країн дуже сильно допомагають своїм співвітчизникам.

Якось в Українській газеті, яка виходить в Італії, була стаття "Українка замерзла на зупинці".Замерзла від того, що не було їй де жити, хоча в тому місті Італії велика громада українців.

P.S. Почув я якось в Італії (в автобусі) російську мову. Росіяни не знали, коли їм виходити на потрібній зупинці, і запитали в мене англійською мовою. Я в свою чергу їм відповів російською. Далі зав'язалася розмова про "звідки хто є родом". Я звичайно сказав що я з України, ще й із західної області. Реакція була шаленою "ВАНЯ СМОТРИ ТУТ НАШИ ЕДУТ".

Навіть Москалики нас вважають своїми за кордоном, на відміну від наших співвітчизників.
Коментарів: 41
зaгрeб Показати IP 19 Серпня 2011 10:54
Олeг я був в Португалії і бачив як в клубі зацепили нашого і як потім зїжались українці щоб розрулити ситуацію.А про aлбaнців ти також іздиш.Ти хоч бачив живого албанця. Вони своїх баб по всій Європі попродавали.Тaк що троль глупий крaщe сиди і не пиши того що не знаєш
Oleg1982 до зaгрeб Показати IP 19 Серпня 2011 17:10
Ні одна албанська баба не поїде в Європу. Вони мусульмани, і чоловіки своїх баб залишають з сімями доглядати батьків (батьків чоловіка).В них такі закони. Доречі вони в Італії зажили доброї слави. Вони одні із перших заробітчан вІталії. Хоча і в них є своє Бидло
Вольдемар Показати IP 19 Серпня 2011 11:04
Я також був в Італії. І те про що написав автор, чиста правда. Так воно і є.
зaгрeб до Вольдемар Показати IP 19 Серпня 2011 11:19
Тaк воно є і не тільки в українців.І в албанців румунів росіян аналогічно.Це все від тяжкої роботи
M до зaгрeб Показати IP 24 Серпня 2011 00:21
Це не від роботи, а від минулого бідового совєцького союзу, де москалі зробили з українців, та інших народів сіру бездумну скотину і рабів-роботяг.
Свій до Вольдемар Показати IP 19 Серпня 2011 21:34
Будь людиною,як гарний водій при русі авто!
))) Показати IP 19 Серпня 2011 11:08
просто наши уже до такой степени задолбаны, что теряют адекватность, вот и все
33квартал Показати IP 19 Серпня 2011 15:47
все равно,выше сказаное,не оправдывает..потому что нужно оставаться людьми,и не важно,где находимся.
Волинянин Показати IP 19 Серпня 2011 15:48
Суцільна брехня і провокація,видно написана по чиїйсь указці. Недавно мій знайомий приїхав з Італії і незабаром їде назад, ба хазяїн дзвонив (італієць), щоб скоріше повертався. А повертався, чому, бо треба збирати фрукти, а такі роботящі і добросовісні (по словам Луки(хазяїна), є тільки українці, особливо українці-западенці. І ще, повсюди в Італії, майже в кожному великому місті, є спілки українців, є українські громади, а подекуди церкви, де кожен співвітчизник може звернутися за допомогою... А ти "олег-1982", є цинічний брехун, який мабуть в житті нічого не спромігся і ти злий на людей , то щоб якось себе утішити пишеш таку маячню
Волинянин Показати IP 19 Серпня 2011 15:49
http://ua.glavred.info/archive/2010/06/11/170658-0.html
Українець Показати IP 19 Серпня 2011 16:44
Волинянин, як можна зрозуміти, рабської натури і пишається, що його співвітчизники розлізлись по світу, як мишенята, служити полякам, мити дупи старим італійкам, будувати палаци португальцям, мити мильним розчином тротуари німцям. "А ми отих рабів німих..." (Т. Шевченко). Отак, бля, ви любите рідну Україну - хто з Італії, хто з Расеї. Раби ви х"юві!
Oleg1982 Показати IP 19 Серпня 2011 17:04
Звичайно ця історія не про всіх українців які працюють в Італії,але це живі приклади. Є багато і хороших історій про наших заробітчан. А ви пане ВОЛИНЯН напевно живете в казці, або життя кажеться казочкою. Ще 10 років назад,коли почалася масова інтеграція українців в Італію, українці,які прожили трішки довше в Італії продавали нашим роботи. Хоча самі находили ці роботи без вкладання будь яких коштів. А зараз ці "ДЄЛКИ" постворювали спілки українців в Італії. Кожна їхня дія(або послуга) це такий самий бізнеспроект тільки під виглядом спілки. Чим конкретно допомагають українцям ніхто не знає. На рахунок Западенців, то саме ця історія про Западенців. Я ще міг би і фото викласти пяного БИДЛОТТЯ,яке спить на лавочках в парках Італії.Це не поодинокі випадки. А в Неаполі скільки наших бомжів? Чи хоть один бус, які тисячами приїзджають в Італію,відвезе нашого українця додому без грошей? Де спілки? Про що тут говорити, як навіть в Україні ми є вовками.....
АДЕКВАТ до Oleg1982 Показати IP 19 Серпня 2011 20:33
олег-поц какие хорошие истории???не смеши!!ты туда веселится ездил!!асторбайтер!!!фууууу.люби украину на месте в луцке.а не работаешь на благо итальянцев-цыган
кубік до Oleg1982 Показати IP 22 Серпня 2011 09:54
Погоджуюсь із тим фактом, що українець на українцю заробляє. Втім, не треба їхати в Італію, щоб це запримітити. А ви що не бачите, що коїться тут, в Україні? Один пан, а інший його раб. І проблема у тому, що не розуміє ні той, і ні той українець, що вони брати, а не вороги. І так було завжди. Були запроданці (які могли за копійчину свого вбити, і були ідейні, яких же за ту копійчину вбивали). І повірте, той що раб, якщо коли матиме гроші, стане паном і матиме таких самих рабів-українців, яким був колись сам. І це ментальна штука - така мінливість, не цінування ні своєї історії, ні своїх коренів, культури, ні своїх братів по нації. І поки не зміниться кожен із нас, поки в побуті не перестане принижувати свого, доти існуватиме таке явище всюди. Українці - змінюйтеся. П.С. І ніколи не треба казати: в нас так погано, а в них там так добре. І в них погано по-своєму, лиш вони свого хоч не цураються. Бо яким народився, таким ти і є завжди. Хоч 10 громадянств май, але якщо від народження ти українець, значить ти українець на віки віків. Амінь!
АДЕКВАТ Показати IP 19 Серпня 2011 20:29
украинки удовлетворяют орально-анально итальянцев(ром-цыган)а мужики работают на унизительных работах.З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТИ Украина сама працювита нація
Oleg1982 до АДЕКВАТ Показати IP 19 Серпня 2011 20:54
Джамшуд а Адеквате, если не воспринимаешь суть статьи, то какого х..ра ты сюда лезишь. Люди зарабатывают как могут и где могут. Ты наверно наслушался Азарова, что у нас все хорошо. Из Украины уехало работать около 3,5 миллионов людей. Если взять что у нас около 25 (может чуть и больше) млн. трудоспособного населения, то уехало около 15 процентов. Представь если всех вернуть обратно...Сколько появиться безработных в Украине? Предложения рабочей силы увеличется,спрос упадет,при этом и зарплаты упадут. От тогда ДЖАМШУД в Адеквате ты задумаешься чем себя прокормить и семью (если есть). От тогда и уедешь работать на итальянцев цыган (это влучшем случае).
АДЕКВАТ до Oleg1982 Показати IP 20 Серпня 2011 11:55
я лучше на благо Родины поработаю.ты не образованый неудавшийся человек раз предпочитаешь работать на цыган.одним словом НЕУДАЧНИК
Oleg1982 до АДЕКВАТ Показати IP 20 Серпня 2011 19:10
Я на Украине работаю. И поверь совсем не дворником.....Это так чтоб ты знал, может когда то придешь работу просить
YURA25 Показати IP 19 Серпня 2011 22:14
YA POVNISTY PIDTRUMYY AVTORA ZIEEI ISTORI. VONO NASPRAVDI TAK I E!!!!! A TU ADEKVAT!!!!!PERED TEM KAK PISAT -RANSHE ,SNACALA HOROSHENKO PODYMAI STOIT LI !!!!
Клим Савур Показати IP 20 Серпня 2011 04:35
Прикро, читати таку гидоту - це явно написав хохол, кремлівський холуй... Мало, що усякої гидоти ллється на Україну та українців з москви то ще щось подібне пишуть нібито "свої"... Бачте, він сам себе видав(олєг), написав по москальські - видно, сидить десь під мавзолеєм і "строчить" памфлети всторону Києва...
Oleg1982 до Клим Савур Показати IP 20 Серпня 2011 10:15
Це саме про таких як Клим Савур написано. Ти очті спочатку розуй і слово ОЛЄГ написано латинецею, а от КЛИМ САВУР (КЛІМ Савур по українські) то точно по москальськи можна прочитати. Чому ніхто зі щирих і свідомих братів наших сильно обізнаних на ГЕРОЯХ не хочуть чути правди. Бачите лише країну з тої сторони, з якої хочете бачити. Не вихований ХАМ. Тобі мерещаться Москалі на кожному кроці,як раніше БАндерівцям.Як ж такий самий українець як і Ти, але маю свою думку. То мене за це треба обзивати? Як би міг напевно то вже й розстріляв в би мене. От так і робили ваші любі БАНДЕРІВЦІ. МОСКАЛІ СКРІЗЬ МЕРЕЩИЛИСЬ.
Ігор до Oleg1982 Показати IP 20 Серпня 2011 13:18
Шановний Олег. 2010 року в Чехії вийшов фільм "Бандерівці". Так сказати думка третьої особи, абсолютно ні в чому не зацікавленої, крім того щоб донести до людей правду, як воно було. Можете переглянути цей фільм на ютубі. Думаю після перегляду ви не будете писати таких дурниць
АДЕКВАТ до Oleg1982 Показати IP 20 Серпня 2011 21:30
всё может быть!!!просто тебе не надо рассказывать как хорошо в стране цыгании работать и жить.дурной пример заразителен
Вольдемар до Клим Савур Показати IP 20 Серпня 2011 19:46
Мені тебе жалко. Я буваю в Італії частенько і скажу , що в цій статті все написано правдиво. Не віриш, можеш поїхати і подивитись. Олег , ти на цього Савура,не звертай уваги. У нього голова працює в одному напрямку - хто не поділяє його думку,той москаль. Хвора людина.
Волинь Показати IP 20 Серпня 2011 07:33
Цей автор такий самий ы про такх як сам пише Українці доброзичливі, привітні та безкорисні люди
Клим Савур Показати IP 20 Серпня 2011 19:37
Вся твоя біда (олєг), що ти родився в не в той час і не в тому місці, а якщо ти тупий(приходиться тебе так називати, бо я я мав наувазі, попередній твій коментар, який ти написав на іноземній мові), то це назавжди... Щоб ти знав, вся наша бівда в тому, що серед нас є такі, особи, як ти - які в житті нічого недобились, бо є нікчеми, і ніде наможуть себе реалізувати, а тому злі на людей і на суспільство і в пориві гніву на все навколишнє пишуть таку маячню, притому, ховаючись і знаючи , що ніхто його тут "нерозшифрує"...
Клим Савур Показати IP 20 Серпня 2011 19:46
Щодо бандерівців, то ти некоштуєш їхнього нігтя, бо люди пішли в ліс борнити свою землю за таких як ти,які прийшли в 1939 році (нічого небуде дивного, якщо серед цієї червоної с..ні, були твої діди) і спаплюжили нашу мову, віру, традиції, коли вагонами та ешелонами вивозились українці в сибір, сотнями тисяч кидалися в тюрми, тисячі церков було спалено і розорено...
Клим Савур Показати IP 20 Серпня 2011 19:59
То ти може за таку "правду" говориш ?... А може ти хочеш почути за "правду" 23 червня 1941 року, коли червона нечисть в луцькій тюрмі, при відступі розтріляли близько 4-ьох тисяч вязнів, українців, наших земляків, тільки за те, щоб "недісталися німцям" - щоб ти знав, московський вилупок, неробили такого поляки, коли при нападі гітлєра, повипускали усіх політв"язнів. та що там говорити - фашисти неробили цього, при підході американських чи совєцьких військ, просто оставляли вязнів тюрем та концтаборів...
за українську мову до Клим Савур Показати IP 22 Серпня 2011 18:46
Не паплюж рідної мови, Климе! Гидко читати безграмотну писанину (частка не з дієсловами пишеться окремо - це вчать в першому класі, про розділові знаки і апостроф й писати не варто) того, хто сам зневажає свою мову, вживаючи іншомовні слова: оставляли (укр.залишали), приходиться (укр.доводиться)....
Волинська Січ Показати IP 21 Серпня 2011 07:39
Слава Україні ! Підтримую Климе. Прикро читати такі рядки, та ще на своїй рідній мові.
Italia Показати IP 21 Серпня 2011 15:01
Sei adecvat-STRONZO,MERDA,anche male ducato.Що ти знаеш про наше життя за кордоном?
Лучанка до Italia Показати IP 21 Серпня 2011 15:32
=) Ти для поч. італ. мову б хоч переклало в гуглі нормально) перш ніж тут щось писати:) Господи, бідна країна,бо в ній народилися саме українці, от якраз москалі своїх там не здадуть,а наші... ще й щасливі будуть, роботи продають так, що ви собі уявити не можете, а зарплати низенькі, бо в країні теж криза, там своїх "заробітчан" зараз вистачає!!!!
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2011 15:30
Любі мої, для поч. поїдьте туди, хоч разок, так на місяців хоча б 3! Я б хотіла на вас подиивтися після того,що ви тут заспіваєте, завісно, є... українці і хороші там, проте НАЖАЛЬ, їх досить досить мало, а от ін. нації дійсно в чужій країні є силою, міццю, тримаються один за одного,а наші продають, знищують, води не дадуть якщо в тобі користі не бачать, ви таке пишете тут, такий ідіотизм, не кажу що всі українці, проте зі 100% заробітчан в Італії добрими та дійсно відчутними є всього лише 5-7%!!! А все інше бізнес..., бізнес і там..., тому Господь не дає цій нації щастя та добра, тому що люди тут "якщо в сусіда краще ніж в мене,то я лусну,а зроблю краще ніж в нього,або йому гірше зроблю"..... Трохи пора задуматися! На рах. росіян, нажаль, чи на щастя не знаю часом там у них можеш знайти більше підтримки ніж у наших... не хочу судити людей по владі, москалі москалями, бандерівці теж, в кожного є свій погляд на це, ми любимо цю державу, але вона нас не годує, лише забирає...собі в кишені влади!!! А ніша вважають, що це так класно там на заробітках бути, ВИ ПОЇДЬТЕ, ВІДЧУЙТЕ, ПОЖИВІТЬ там, з циганами цими, витерпіть їх, тоді дозволяйте собі зайве слово сказати в сторону тих українців, які там горбатяться не бачачи дітей, сімей, залишають тут, совісь мали б казати, що там легко так, що допомагають, мабуть б так хотілаося, знаєте де є громада українців дійсно,що допоможе? В Канаді..., а все інше...бізнес лише він!!! Продадуть там так,обдурять так, що не зрозумієте, поляки набагато кращі по відношенню до нас, та ми..., нація наша так "накакає" в душі всім,що скоро жоден нас не підтримуватиме, бо ми ж такі "кдасні"!!! А насправді бомжі як по фінансах так і в душі, що дуже прикро!!!
zarobitchanka до Лучанка Показати IP 21 Серпня 2011 17:01
Zgidna na 100%
свідок Показати IP 21 Серпня 2011 17:47
Для чого кудись далеко їхати, достатньо почитати коментарі на сайті, щоб переконанатись, які ми УКРАЇНЦІ доброзичливі, а привітні!!!... особливо Клим Савур та Адекват!!! Зразу можна собі уявити, як вони тебе "підтримають" у скрутній ситуації. Сумно...
Вставай, хто живий Показати IP 22 Серпня 2011 08:01
"Клим Савур та Адекват"-типові провокатори, нема на них свого Брейвика, хай спустяться на українську землю і не прикриваються ура-патріотизмом!!!
Волинська Січ Показати IP 22 Серпня 2011 17:21
Хм.. Цікава думка в попереднього дописувача - захист від усякої нечисті українства, та констатування ганебних(комуняцьких) історичних фактів і це називається, провокаторством і "урапатріотизм"?... Типова думка випущена прокремлівськими халуями... були рабами і рабами зостанетесь
Лучанка до Волинська Січ Показати IP 23 Серпня 2011 10:15
Ти в першу чергу раб цієї країни є сам..., а люди не раби, люди на життя заробляють, краще там бути рабом-ніж тут!
Valentyna Показати IP 26 Вересня 2011 20:11
Я живу і працюю в Італії.Так склалося що переїхала до іншого міста на роботу,далеко.Ну і там нікого незнала з українців.Потім випадково почула що в місті є український магазин.Тільки незнала де він.Знайшла площу де збираються наші,і пішла розпитати де і як.Коли почула українську мову в мене чуть серце не зупинилось від радості,АЛЕ..................Коли підійшла і сказала"добрий день",на мене подивились як на ворога.І почалося:"а тут роботи нема",ми самі без роботи",йди звідки прийшла"...........Зі слізьми на очах я розвернулась і пішла геть.ОТАКІ НАШІ ЗЕМЛЯКИ.
Віра Показати IP 23 Грудня 2011 08:33
Я також працюю в Італії.В те,що написав Oleg 1982 повірю.
москаль Показати IP 15 Січня 2017 21:30
То э правда-розповидь автора.Наши земляки як пси готови за копийчину чи якусь вигоду гризтися.А баби-то таких курвив ще по свити пошукати треба.И я Вам скажу, що на фони их бидла таки мають попит серед циганви. Хлопи працють на стройци, та й то не всих беруть, бо пьют як свини.А росияни в Италию приизджають в якости туристив, або видпочивати, чи подорожують.Так що автору респект за чеснисть та правдивисть...