USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Про ведмедів в зоокутку
Нещодавно Борис Клімчук обурювався, що від фесту Бандерштат було забагато шуму. Мовляв, куди "зелені" дивляться, що за нонсенс влаштовувати там музичний фестиваль.

Разом з тим, учора стала свідком гулянки в парку, яка узагалі виходить за межі здорового глузду. Мова не йде про концерт на вході в парк. Там звук був настільки паршивий, що за двадцять метрів від сцени не було нічого чути.

Я веду мову про заказник "Пташиний гай", що в парку навпроти повороту до атракціонів.

Це місце - орнітологічний заказник. Натомість там нині п"ють, курять, танцюють та грає на повну жива музика.

Куди дивиться влада? Питання про цей торгівельний майданчик не раз вже піднімали депутати, ЗМІ. Невже немає волі керівництва його вирішити? В якій цивілізованій країні таке би хтось дозволив? Втім, якщо син президента їздить по заповітним лісам...
Коментарів: 11
Віктор Показати IP 22 Серпня 2011 12:48
Влада дивиться у кишеню з грошима того, хто поставив забігайлівку у "пташиному гаї". А дійсно так. Теж учора був в зоопарку і ота музика заважала відпочивати
ПРОХОЖИЙ Показати IP 22 Серпня 2011 12:59
Некоторым певцам и музыкантам медведи на ухо наступили...Вот они и мстят. Непонятно - почему губернатор заступается за медведей , а за лучан , слушающих в маршрутках ФМ-овский гной , а иногда и всяких "шансонье" не заступается никто.Я писал уже когда-то , что принудительное слушание всякой муры , нравящейся шоферу с далеко неконсерваторским образованием сравню с принудительным опрыскиванием входящих пассажиров и пассажирок одеколоном ...наприер ...Шипр или Тройной - какой больше нравится водителю. Достали !
зaгрeб до ПРОХОЖИЙ Показати IP 22 Серпня 2011 21:12
Непонятно - почему губернатор заступается за медведей?А потому что eто символ рУУССКОГО мирa(бухой мишкa в вушaнкe с бaлaлaкой)
Zaratustra Показати IP 22 Серпня 2011 15:44
Согласен.При входе в маршрутку хочу чтобы из колонок звучал Брутал Дез МЕТАЛ
Exaboto до Zaratustra Показати IP 22 Серпня 2011 20:18
О боже, даааа!!!!!
Exaboto до Zaratustra Показати IP 22 Серпня 2011 20:49
до речі 3.09 в адреналіні буде концерт. Не мясо, але думаю буде цікаво.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 22 Серпня 2011 17:06
Слушать МЕТАЛЛ или вообще что-нибудь из автобусных "колонок" пополам с ревом и скрежетом , издаваемым этими маршрутками - все равно , что кушать консоме с газеты "Шлях до домовини" , запивая коньяком из бумажных стаканчиков. Лучше - тишина.
Вчіть, блядь, нашу мову! Показати IP 22 Серпня 2011 23:20
...по заповіДниХ лісаХ!!!!!!!!!!!!!
просто Показати IP 23 Серпня 2011 07:17
"Питання про цей торгівельний майданчик не раз вже піднімали депутати..." - торгОвельний !!! - орфографічний словник .
Mirna Показати IP 23 Серпня 2011 16:02
коли немає розумних аргументів починають чіплятися до помилок в тексті...
Як парость виноградної лози до Mirna Показати IP 23 Серпня 2011 22:28
Розумні думки озвучуються добірною українською мовою, а не луцьким містечковим суржиком.