USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98
Світ вражає: Де можна відпочити у Луцьку?
Луцьк дуже багатий на розважальні заклади, але я коли хочу відпочити чомусь постійно йду в «Майдан», або «Оболонь. Хочеться якось урізноманітнити свої гулянки. А як?

Мені останнім часом сподобалось ходити на чебуреки в кафе «Буфет».

За версією WalkPM найпопулярніший заклад у Луцьку « Адреналін сіті ». Мені туди цікаво ходити лише на перегляд фільмів, ну ще покататися на картингу...

А як відпочиваєте ви?
Коментарів: 34
VSC Показати IP 9 Вересня 2011 13:20
Уезжаю из этого села подальше.
M до VSC Показати IP 9 Вересня 2011 16:34
Стараюсь робити те ж саме. Але якщо роботи повно, то залажу з головою в інет ))
Танічка Показати IP 9 Вересня 2011 13:39
А я то думала що на чебуреки в "Буфеті" "підсіли" тільки ми з подружкою....Доречі, вони там дуже смачні....
Віктор до Танічка Показати IP 9 Вересня 2011 16:34
А підкажіть, де той "Буфет" знаходиться? дякую
Танічка до Віктор Показати IP 9 Вересня 2011 20:39
На Волі, за головним корпусом ВНУ... там дуже класно....
зе бест до Танічка Показати IP 9 Вересня 2011 20:51
мабуть, з собачого мяса
ua Показати IP 9 Вересня 2011 13:43
В Майдан!!!
SPIKER Показати IP 9 Вересня 2011 13:55
шо ж в них підмішують,що народ так підсідає???колись через дорогу там був магазин з веселячими травами,мож там і затарились приправами???:-)))
adams Показати IP 9 Вересня 2011 14:06
Най кращі чебуреки на вул.Дубенська 63 "Кримські чебуреки"...
Таня до adams Показати IP 9 Вересня 2011 15:49
В "Кримських чебуреках" персонал не подобається, якось просили винести ще один столик на вулицю, бо були великою компанією, наслухались ниття з їх сторони...тому дружно пішли звідти в інший заклад. Не цінять клінєнтів)...ТА й чебуреки вони недосмажуть, часто напівсирі приносять((
Таня Показати IP 9 Вересня 2011 15:44
Мені зараз подобається піцерія "Соло" Ціна-якість супер.
Місцевий Показати IP 9 Вересня 2011 15:54
Кафе "SOLO", смачна, недорога піца, привітний персонал. На перший погляд трішки простуватий інтер'єр, але ми з дружиною постійно заїжджаємо, якщо буваємо поблизу.
Sid Vicious Показати IP 9 Вересня 2011 16:58
На футбол треба ходити - основа, дубль, ДЮФЛ...
ss6669 Показати IP 9 Вересня 2011 17:01
Стаття - не прихована реклама.
!!! до ss6669 Показати IP 9 Вересня 2011 20:52
100000%
mamewe5minplz Показати IP 9 Вересня 2011 17:26
ofc MAIDAN. kozny syboty hodzy
Лікар Показати IP 9 Вересня 2011 20:38
Танічки, Ванічки, Вітічки і інші! Візьміть шматок сала, півхлібини і поїдьте в ліс чи в село, якщо маєте таке. Виключіть телефони, забудьте дома навушники, походіть по землі босими ніжками, посидьте на березі ставка, озера чи річки, послухайте таємничий шелест трави і дерев, придивіться до витворів природи. Тиша лікує людину. Те, що ви відпочинете і ваш відпочинок буде активним, гарантую 200%! Навіть якщо ви в селі візьмете в руки лопату, граблі, відро з картоплею, то це краще будь-якого "Майдану". Зявиться хороший апетит, а бабуся, дідусь, тато з мамою не нагодують вас сирими чебуреками з котячим мясом, чи ковбасами з евросоюзовського фаршу, замішаному на перемелених хвостах, хрящах, копитах і шкірі тварин. Відпочинок - це переміна занять. Тим паче, якщо ви тиждень відсиділи на студентській лаві чи за компютером. В "Майданах" ви наслухаєтесь гримучої примітивної музики, наберетесь негативної енергії від чужих зажерливих пяних людей. Встанете вранці, подивитесь на свої баньки під очима від перенавантаження нервової системи і підете невдоволені на роботу. Майдани, чебуреки, шашлики - це штучний відпочинок. Мені дуже шкода вас!
ss6669 до Лікар Показати IP 9 Вересня 2011 20:50
Кращий відпочинок - це відпочинок від повчань різних псевдолікарів...
зе бест до Лікар Показати IP 9 Вересня 2011 20:57
Лікар, Ви кращий! Але імбіцило-зомбі-пепсі-покоління рулить!
Вольдемар до Лікар Показати IP 10 Вересня 2011 00:28
Їм цього не зрозуміти. Пиво і чебурек для них за щастя. Для нинішньої молоді день без пива-катастрофа.
Таня до Лікар Показати IP 13 Вересня 2011 16:00
"Кто не курит и не пьет- тот здоровеньким умрет" Лікарю активний відпочинок з лопатою і куском сала в зубах -це звичайно романтично....Але після довгого офісного робочого дня, хочеться чомусь іншого відпочинку.Ну не тягне ще до землі. Мабуть рано. В кайф проїхатися на велосипеді на той же ставок в Сирники покупатися чи до лісу. А на зворотній дорозі повечеряти в "Соло". Я теж "ЗА" домашню кухню. Але щоб приготувати чебуреки, треба як мінімум годину на це вбити (зараз годину гарного теплого вечора), і ще невідомо з якого мяса ти їх так само насмажиш, ну не тримаю я свиней.....)))
Гуцул Показати IP 9 Вересня 2011 20:54
"Майдануте" покоління...
!!! Показати IP 9 Вересня 2011 21:14
Таке враження, що слово "відпочинок" або переплутали, або утотожнили з процесом набивання шлунку чебуреками і пивом.. убогі..Мажори, блін.. Слухайту поради Лікаря, якщо ще не прос...ли свої мізки!
Oleg1982 Показати IP 9 Вересня 2011 21:24
Лікарі саме більше за всіх бухають і відпочивають в закладах типа Майдан і т.п. Кому, а їм точно потрібно на природі відпочивати щоб руки не трусилися і голова працювала. Кожен сам собі обираю місце і метод відпочинку. А чебурекам в Буфеті респект...КЛАСНІ!!!!!!!1
Джим Показати IP 10 Вересня 2011 08:58
А що це WalkPM ?
Вінстон Показати IP 10 Вересня 2011 12:27
ото стаття! Глобальна проблема шо пісец. Автору мабуть не більше 20 р.
109 Показати IP 10 Вересня 2011 16:26
озеро у Сирниках, з окремим вїздом, бесідкою і височезнимим деревами, сосновий ліс у Гаразджі, біля гори, а ще класно поїхати в конюшні на Чернишевського, такі класні тварини, можна і покататись, хоч надворі, хоч у приміщенні, на крайняк Срібні лелеки. Кому пиво, кому свіже повітря...
Max Freeman Показати IP 10 Вересня 2011 19:58
Пока жил в Луцке, любил проводить время в следующих заведениях: 1. "Метро". Поставил его первым, потому что это место максимально связано с моим родом занятий и потому что бывал там чуть ли не чаще всего. И не нужно мне рассказывать о куче малолеток и прочих "ужасах". Каждый человек видит то, за чем приходит. Для меня в клубе важна музыка и хорошая компания. Хорошую компанию я себе всегда и сам могу организовать. 2. "Честер". Еще одно любимейшее место. Паб со своей атмосферой. Не хочу никого ни в чем убеждать, но на мой взгляд, это заведение может похвастаться ЛУЧШЕЙ кухней в городе. Попробуйте "Три Смаки" или "Мадам Тюссо" - и вы меня поймете... :) 3. "Феличита" - всегдю любил их пиццу. Сейчас, вдали от Луцка, скучаю по ней особенно.... :) 4. Адреналин Сити - тут особых обьяснений не нужно. Единственный развлекательный центр такого уровня в городе. Когда во время последнего приезда в Луцка зашел туда с сыном - убедился, что на месте они не стоят, открывают новые аттракционы. Молодцы! 5. "Жорж" - люблю играть на биллиарде и из всех биллиардных клубов выбирал именно этот. Им удалось совместить биллиардный клуб с тусовочным местом, хорошим баром, неплохим дизайном. Вот так наверное, выглядел бы мой топ-5. Хотя мог бы упомянуть еще парочку мест вроде Кораблика и Майдана (всегда вожу туда всех иностранных друзей посмотреть и повкушать колорит), HOLLYWOOD (приятная попсовая дискотека), Синатра (отличный караоке-клуб) и т.д.
Осінь Показати IP 11 Вересня 2011 10:20
Ну соррі,але в Метро вже мені особисто і соромно зайти...=) Кому там не знаю..., на с-ки низький рівень людей..., а в Севен часом аж просто бридко зайти,с-ки на наших "людішках" такого низткорівного пафосу безпідставного, на с-ки там все пропахло вже цим всім, низькою поведінкою дівчат, також не чим не кращою хлопців,якщо там такі є=), бо таке враження,що там одні метеросексуали на с-ки часто одні і ті самі обличчя, от такі заклади пост. клієнтам крім того,що запрошення безкоштовні дають ще б наливали і все, пост. є люди-вже реклама ходяча! Куди ще йти?! Я ходжу особисто не кожен день,але в ту сам Фелічиту,хоча чесно рівень її знизився,піцца стала набагато гіршою ніж була, раніше власник старався з продукцією краще,а зараз так собі, в Кораблик, в Адреналін, в Сінантру, хоча Сінатрі ПЕРСОНАЛ ПОТРІБНО МІНЯТИ,ОСОБЛИВО ЧОЛОВІЧУ СТАТЬ ОФІЦІАНІТВ, також в Зефір, в Каву Клуб, там також потр. звільняти персонал,особливо, одну лфіціанточку, яка себе поводить так наче власниця, в Кармаль, - ось все, в Бамбарабію час від часу, лише б місце розташування її було пристойніше,тоді частіше можна було б і на ті самі чебуреки зайти..., а так..., Буфет, як на мене, не знаю... смішний,хоча багато хто його полюбляє!!! Ось так)
Знаючий Показати IP 11 Вересня 2011 10:23
Виросло втрачене в статевому плані покоління чоловіків типу Oleg1982, яке не уявляє свого життя без заглушливих барабанів і пляшки помийного пива з консервантами (зберігається 3 роки) в руці з горла. Найнебезпечніший напій - пиво. Усе починається з нього і якщо я сьогодні побачу студентку ВНУ на перерві з пивом і цигаркою в руках, то стає моторошно. Жіночий алкоголізм не лікується. Для цього є закрита статистика в кожному психоневрологічному диспансері, щоправда - відкрита не для всіх, бо ми ще любимо ховати голову в пісок. А пиво для чоловіків? Їхні дружини предявлять їм претензії вже після 30-35 років - в період розквіту чоловіка. І викинуть на смітник або взявши за руку, поведуть до уролога-сексолога, проте буде пізно. Друге серце чоловіка - простата - не лікується. Вона кристалізується і цих чоловіків можна брати в якості євнухів в "двір короля Артура (історія!!!)". Щодо "бухання" лікарів, то вони знають, що "бухати" і скільки "бухати". Під столами в "Майдані", в усякому разі, вони не валяються. А руки в них трусяться тому, що вони щоденно вирізають олегам82 десятки аденом простати і шлунків з виразкою - як наслідок "відпочинку" в "Майданах".
Олег Савчук Показати IP 26 Жовтня 2011 04:16
Аааа! Горить контора! ;) http://westua.net/firm.php?firmid=1732&contacts "Массімо" інтернет-агентство а зверху - велетенський банер WalkPM :) Еххх
Дмитро Показати IP 5 Листопада 2012 12:25
Найкращі чебуреки в Луцьку - це в барі "Кримські чебуреки" на Дубнівській,63. Ми з компанією туди дуже часто заїжаєм! І зручно, що можна замовити чебуреки з собою, які вам гарно запакують.
СЮЛЯО до Дмитро Показати IP 5 Листопада 2012 12:45
Так, найкращі чебуреки це в барі "Кримські чебуреки"!!!
Оля Показати IP 9 Серпня 2015 12:20
Я знаю одне непогане місце недалеко від Луцька для відпочинку на природі, називається Leo Park. Всім раджу!