USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: В яких закладах Луцька ви б хотіли мати знижку?
Є один заклад, в який я ходжу вже 8 років і не маю в ньому жодної знижки. В мене є ідея, як можна отримати знижку в будь-якому закладі.

Прошу в коментарях відписатися, в яких закладах ви б хотіли мати знижку?
Коментарів: 24
Басік Показати IP 16 Вересня 2011 14:04
Я в загсі хотів би мати знижку
Танічка Показати IP 16 Вересня 2011 14:06
Піцерія "Беннісімо"
Александр Показати IP 16 Вересня 2011 14:14
На лукойловской заправке у "Золота":))
Доскіпливий Показати IP 16 Вересня 2011 14:20
Некоректно поставлене питання. ЯКУ знижку? У яких саме закладах (кабаках, магазинах, салонах краси?)
Niсk Показати IP 16 Вересня 2011 14:27
Продаю знижку на лукойлівській заправці біля "Золота". :) Чесслово!
Микола Показати IP 16 Вересня 2011 14:32
Туди куди ходжу найчастіше - у супермаркет Вопак. А мені там лише накопичувальну картку втюхують
Oleg1982 Показати IP 16 Вересня 2011 14:43
накопичувальна картка є більш вигідною для покупця, так як на 30% товарів в супермаркеті картка на знижку не діє (акційний товар, товар, націнка на який контролюється державою).
зaгрeб Показати IP 16 Вересня 2011 14:55
Нa Ровeнской и только нa кaчeствeнный товaр
Massimo Показати IP 16 Вересня 2011 16:14
Знижки в розважальні заклади: бари, ресторани, нічні клуби, театри.
Drot Показати IP 16 Вересня 2011 16:15
В Зефір
Dasha Показати IP 16 Вересня 2011 16:16
В Адреналіні, Кораблику, Севені було б не погано мати знижку хорошу! )))
Лучанка Показати IP 16 Вересня 2011 20:20
А я в Сінатрі, в Адреналіні, в Золоті, в Севені, у Беніссімо, Кава Клубі та в Версалі=)
wiking Показати IP 16 Вересня 2011 20:50
Там-Там
Коля Показати IP 16 Вересня 2011 22:12
В бамбарабії
nata Показати IP 16 Вересня 2011 22:26
В УЖКГ - на оплату неякісно наданих комунальних послуг!
Лучанка Показати IP 16 Вересня 2011 22:37
Мassimo а куди це ти вже ходиш 8 років і знижки немаєш? Думаю, що або в Майдан або в Кораблик. Ні?
девственник Показати IP 16 Вересня 2011 23:12
в сексшопе должна быть скидка!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 17 Вересня 2011 00:53
А невже Золото це не Бамбарабія?:) Там одне ціле))) Так, Там Там класна була б штукА,але там занадто багато покупців, прибутку,щоб вони таке людям зробили..., їм це не вигідно, в них і так мабуть з усіх волинських супермаркетів (гіпермаркетів) найбільша клієнтура..., такщо,нажаль ТАКОГО Н ЕБУДЕ!!! ООООООООООО КОРАБЕЛЬ ХАЙ ТЕЖ ФОРМУЄ ЗНИЖКИ СВОЇМ КЛІЄНТАМ ПОСТІЙНИМ,ТЕЖ ІДЕЯ!
Інна Показати IP 17 Вересня 2011 19:12
Хочу мати знижку в театр. Ходжу часто
лучанка Показати IP 17 Вересня 2011 19:14
Хочу мати знижку на хутро
Оля Показати IP 18 Вересня 2011 00:13
Хочу отримати знижку -20% у Карамелькафе та Роузкафе.
Хохма Показати IP 18 Вересня 2011 14:39
В витверезник :-)
Наталка Показати IP 18 Вересня 2011 15:20
Хочу мати знижку в салон краси " Наталі"