USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: На захист Дарини Степаненко!!!
23 вересня на сайті Всеукраїнської студентської ради було опубліковано «Відкритий лист лідерів органів студентського самоврядування». У якому студлідери, зокрема Всеукраїнська студентська рада при МОН України, засуджують дії студентки Києво-Могилянської академії, яка під час Форуму міністрів європейських країн "Школа ХХІ століття: київські ініціативи" вдарила букетом по обличчю міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.
В тексті листа йдеться наступне: «Студентська громадськість вважає цей вчинок принизливим та негідним звання справжнього українського Студента!». Наголошується, що «такі вчинки є неприпустимими для студентів одного з кращих вищих навчальних закладів країни. Для тих, хто вважає себе майбутньою елітою нації!»
Днем раніше була опублікована заява Голови всеукраїнської студентської ради Анастасії Сабової: "Могилянка завжди позиціонувала себе як елітарний Виш. Сьогодні вона яскраво продемонструвала свою "інтелігентність". Про яке європейське майбутнє України та високу якість освіти ми можемо говорити, якщо у нас деякі виші схожі на зоопарк або цирк?"
Такі заяви Всеукраїнської студентської ради і ще близько десятка студентських організацій, не можна назвати об’єктивними, тут явно відчувається тиск з боку влади і адміністрацій ВНЗ. Адже зовсім нещодавно студенти цих же Вишів чи не найактивніше виступали проти Дмитра Табачника, беручи участь у масових акціях протесту.
Громадська організація «Студентська Ініціатива» висловлює своє обурення з приводу таких заяв своїх колег, і розцінює це як підігравання владі. Разом з тим ми підтримуємо студентку Дарину Степаненко і готові виступити на її захист і закликаємо всіх студентів не йти на повідку у влади, а підтримати свою колегу, позаяк її вчинок відображає реальне ставлення студентства до Табачника.

Прес-служба ГО «Студентська Ініціатива»
Коментарів: 11
123 Показати IP 25 Вересня 2011 23:21
це щось змінить?
Вова Показати IP 26 Вересня 2011 08:37
Чесно кажучи мені чомусь здається, що цій студентці відверто наплювати на того Табачника. Просто хотіла засвітитися от і все. Ну і їй це вдалося.
Анна Показати IP 26 Вересня 2011 08:51
Дурне дівчисько. Невиховане.
Красне Показати IP 26 Вересня 2011 10:24
А якщо вона Вам наступного разу відро помиїв на голову виллє теж будете захищати? 17 років - і така агресія.
Ігор Показати IP 26 Вересня 2011 10:27
Ця дівчина з головою не дружить
adams Показати IP 26 Вересня 2011 11:23
Правильно зробила... Це не агресія, це відчай.
ххх до adams Показати IP 26 Вересня 2011 12:03
А яяяй. Так відчайдушно боролась з підробленим запрошенням? А де кримінальна справа відносно неї (або ж тих хто підробив запрошення)? А відстоюють нехай ті хто штовхнув її на це. Ну не вірю я що дівчина у 18 років сама підробила журналістське запрошення, відразу ж знайшлися "немалі" кошти на заставу та ряд інших обставин що наштовхують на думку що це спланована акція - а не відчай студентки. От організатори хай бідну студентку і відстоюють. Якщо ж пішла на це із корисних мотивів то повинна і розрахуватись сама за свою роботу.
Віталій Показати IP 26 Вересня 2011 11:36
Ця дівчина мені не подобається, а саме її вчинок. Якщо колись так і з нею поступлять, наприклад студенти. Це буде правильно? Звичайно ні. Неадекватна вона, а можливо просто щоб засвітитися, але це не виправдання
Без політики. Показати IP 26 Вересня 2011 14:39
А яким це документом є запрошення? І згідно якої статті якого кодексу це буде злочином? А те, що комуноолігархи бояться своїх же методів - це природньо. Згадайте (в кого ам'ять коротка підніміть статичтичні дані) скільки молодих людей в середньому гинуло на донбасі від насильницької смерті. А комуняки забули як самі шли до влади в кінці позаминулого і напочатку минулого століть. Тут жодної політики - це дівчисько занадто мало читало вашої пропаганди про непримиренну боротьбу, а то замість букету могло б бути й щось інше.
Студент Показати IP 26 Вересня 2011 15:20
Ого, які ви недалекоглядні.Хай , якби це не було, але вона висловила напривселюдь непокорення цій владі, цьому Табачнику, геть не українському міністрові- це кацап і йому глбоко наплювати на Україну.На такий вчинок далеко не кожен згодиться навіть за гроші.То ж не плачтеся, що вам погано жити, живіть, мовчіть, стійте на колінах,хай по вас топчуться, будьте рабами. Ми українці все життя стоїмо на колінах боїмося голову підняти, захистити свої права і всьому пришиваємо політику.
Ніна Показати IP 26 Вересня 2011 17:09
Якщо суспільство почне закривати очі на такі вчинки, то місце нам не в Європі. В цивілізованій країні ніхто не має права принижувати гідність іншої людини, та ще й привселюдно. Хай який той Табачник, але в українських студентів завжди на озброєнні були інші методи привернути увагу до проблем української освіти. Лише треба мізками працювати. А в Дарини вони в зародковому стані, і диплом КМА у майбутньому цьому не зарадить...