USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Прокляття покоління 2012: біометричні паспорти
Прокляття покоління 2012: біометричні паспорти


Більшу частину свого існування людство провело у кровопролитних війнах. За підрахунками вчених, ми лише близько трьохстах років жили під мирним небом. А якщо точніше, то за останні 5 тисяч років... людство прожило мирно загалом 292 роки. За решту часу відбулось 14513 малих та великих воєн, що забрало життя трьох мільярдів 640 мільйонів людей! І парадоксально те, що саме війна, а точніше удосконалення знарядь зброї і тактики ведення військових дій, стали одним із факторів розвитку людства в цілому. Адже саме та держава, яка мала переважаючу армію, досконалу, нову, відповідно до тогочасних досягнень науки і техніки, зброю, могла претендувати на нові і нові землі, нові і нові прибутки у вигляді податків підневільних жителів, а отже, на лідерство. Це твердження універсальне. Але не для двадцятого століття. Останнє стало не лише полем двох кровожерливих світових воєн. Воно стало творцем нових технік і засобів ведення війни. Спочатку атомної: за доктринальними позиціями наддержав, одним ядерним ударом можна було знищити супротивника. Але навіщо іншому супротивникові «мертва» територія?! Ніхто раніше не міг подумати, що інформація стане збройним засобом – ефективним, гнучким, не надто дорогим, у порівнянні із ядерно-ракетними системами та арсеналами інших видів зброї масового знищення. Проголошення американським президентом Р. Рейганом Програми стратегічної оборонної ініціативи (СОЇ), за масмедійними твердженнями, так званої теорії збройних воєн, було насправді тільки кинутою у безодню інформацією. Безоднею став Радянський Союз, який легко проковтнув цю наживку і кинув величезні масиви грошей на удосконалення своєї ракетно-ядерної програми, зокрема будівництва ракет типу «Буран». У 1992 році інформація офіційно була зарахована до списку засобів військових дій нової військової доктрини Сполучених Штатів Америки, асимільовано-зміненою у зв’язку із розпадом Радянського Союзу. Не будемо вдаватися до опису причин того розпаду. Проте дійсним є одне, психологічно-інформаційну війну Радянський Союз програв.
Можливо, занадто великий вступ, можливо, в когось зовсім інші думки на все це. Проте, із 1 січня 2012 року в Україні офіційно запроваджено виробництво біометричних паспортів – документів, які будуть містити усю інформацію про його власника – не лише ту, яку ми постійно бачимо у наших звичайних паспортах. Біометричний із вмонтованим електронним чіпом «володітиме» даними відбитків пальців, фотографією райдужної оболонки очей і так далі. Дійсно, і так далі, адже в мене відчуття, що вимоги до загального об’єму і діапазону цієї інформації зростатимуть зі швидкістю світла. У наукових колах поширюється думка і про запровадження так званих генетичних паспортів, які міститимуть дані про генетичний код людини, а якщо точніше, то про її ДНК. А якщо ще точніше, то про 16 його ділянок. Але яких саме, простим смертним, напевно, не судилося знати.
Вустами багатьох ЗМІ, особливо закордонних, проамериканськи налаштованих, вустами політиків-конформістів, «патріотично налаштованих діячів своєї землі» звучать заклики на підтримку таких засобів ідентифікації людини. Мовляв, це допоможе підвищити рівень безпеки людини та захисту її прав та свобод, протидіятиме поширеню міжнародного тероризму, допоможе зменшити рівень міжнародної та внутрішньодержавної організованої злочинності, зменшить витрату часу і коштів на перетин кордонів громадянами різних країн… Езопова мова прихильників глобалізації світової економіки, політики, культури. Глобалізації людини і перетворення її на справжнього громадянина світу цього, космополіта, так би мовити.
Люди чомусь не звертають уваги на деякі факти, а може, й звертають, проте, не хочуть надавати цьому перевагу, віддаючи її грошам. А до кого звернені біблійні слова: «І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його...» (Одкр. Іоанна Богослова р.13.)?! Невже не до вас, люди?! Невже ви такі сліпі?! За біометричним паспортом, вам обіцяють всадити вже у ваші голови, на ваші праві руки («правиці») електронні чіпи – так би мовити поставити клеймо на вас! У чіпах зафіксують не лише інфу про вас, але й закодують усі ваші заощадження – ваші гроші, до яких так сьогодні прагнете: будете незгідні із політикою Світового Уряду, відключать чіп, і ви залишитеся ні з чим, так би мовити – людиною без визначеного місця проживання. Чіпи зможуть контролювати усі процеси вашої нервової системи: мозок теж опиниться на шляху служінню космополітизму. Методами кодування із вас, ймовірно, зроблять зомбі: ще за життя закутаєтеся у шати єгипетських мумій. Це вже не німецький концтабір, це світовий електронний концентраційний табір, новітня казка сегрегації, гетто для усіх людей. Ви хочете такого майбутнього?! Це не прогнози і передбачення релігійних людей. Це твердження найбільш відомих футуристів нашого світу. Біометричний паспорт – це перша сходинка до такого «світлого» часу. Закон про запровадження таких засобів ідентифікації людини у Верховній Раді України вже прийнятий, так би мовити простою більшістю. Мені чомусь здається, що такі речі повинні прийматися принаймні кваліфікованою більшістю, або навіть виноситися на Всеукраїнський референдум. Біометричні паспорти дають Україні шанс на безвізову торгівлю із Європейським Союзом. Проте торгуватимуть не сіллю, медом, рибою, в’яленим м’ясом, хутром, як за часів Київської Русі. Торгуватимуть душами – вашими душами.

Євгеній Ничипорук
Заступник голови Нововолинського міського осередку
Всеукраїнської громадської організації «Антифашистський комітет України»
Коментарів: 53
зaгрeб Показати IP 7 Жовтня 2011 08:53
Глобалізації людини і перетворення її на справжнього громадянина світу цього, космополіта, так би мовити. ВАМ ЧЕ КОНОНОВИЧ НЕКАЧЕСТВЕННУЮ ШИРКУ ВАРИТ?
Віктор Показати IP 7 Жовтня 2011 08:59
Комуніст що цитує Біблію? Круто.. А по темі - шановний дописувач навряд чи вникав в суть, почув "паспорт, чіп" і в нього почалася параноя "за нами слідкує великий брат". Чіп не вшиватиметься в руку в голову і т д. Чіп буде в картці. А картка це і буде паспорт. Типу як флешка в телефоні. Еа флешці теж є інформація про вас (списки ваших друзів, домашня адреса), але ж чомусь комуністи не відмовляються від мобілок.. Тим більше мобілки можна прослуховувати ;) Особисто моя думка - не бачу у тих паспортах нічого поганого, але разом з тим, поки що не до кінця розумію яку користь воно може принести. А автору напевне інопланетяни давно вже вшили під шкіру чіп ;)
Совість Волині Показати IP 7 Жовтня 2011 09:53
Можно конечно обгадить все мысли не вникая даже в суть! Лишь потому, что человек не вашего, иного мировозрения и быть довольным этим, что ж это ваше право... Многово не требуется просто включить хоть на 0,1% свои мозги! cominformua.com/index.php/razdeli/vzgljad/item/257-chto-takoe-noviy-biometricheskiy-pasport-osnovnie-osobennosti
Ангеліна до Совість Волині Показати IP 7 Жовтня 2011 10:16
Угу, мозги включати точно не завадить. хоча б для того, щоб зрозуміти, як правильно пишеться слово "многово".
Віктор до Совість Волині Показати IP 7 Жовтня 2011 10:29
А ви у суть вникали? Де в наведеній вами статті хоча б слово про вшивання чіпів в голови і руки? Навіщо піднімати кіпіш не розібравшись? Буде пластикова картка, де буде вся інформація про вас. Раніше вона була кругом - частина в МВС, частина в податковій, частина в пенсійному фонді. Але вона була. І тепер так само буде, лише з поправкою що копія всієї тієї інформації буде у вас на картці. Що від того зміниться?
СВ Показати IP 7 Жовтня 2011 10:36
МНОГОГО просто техническая опечатка. И не надо язвить старушка крючкотворщица:)
зaгрeб Показати IP 7 Жовтня 2011 11:01
А я думaл что Много eто божeство в котороe вeрят и которому молятсa идeйныe комунисты:)
Maksym Показати IP 7 Жовтня 2011 11:48
нічого страшного в цих паспортах нема, а не хочете - можете не користуватися, навіщо комуністам закордон їздити?
коммунисты до Maksym Показати IP 7 Жовтня 2011 14:10
Как зачем? А к товарищам заграницу как нам ездить? Деньги от китайских товарищей как забирать? Мы за счёт заграницы и живём!
Вітя Показати IP 7 Жовтня 2011 12:01
Лише комуністична політика дбає щоб пророки від біблії де написано що будуть чіпи не збулися, лише комуністи дбають за людей, комуністи це майбутне - заміна капіталізму.
райдуга до Вітя Показати IP 31 Січня 2012 23:55
Есть такой фильм - Русский ангел - отрок Вячеслав Крашенинников. Скачай первый и второй фильм, состоящие, каждый, из 4 частей. Там, практически, все есть и о плвст. паспортах, и, о чипах, и, о печатях.
Я Показати IP 7 Жовтня 2011 12:03
Коммунистам это не надо,потому что МЫ хотим свои БИОпаспорта вводить и отключать бандеровцев как в матрице,когда нам надо!
Суть Показати IP 7 Жовтня 2011 14:20
А основного ви не прочитали:біблійні слова: «І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його...» (Одкр. Іоанна Богослова р.13.) Ось тут вся суть написаного!!! А ці паспорти це лише початок того, що написано в біблії.
забужан Показати IP 7 Жовтня 2011 15:24
а хворих все більше і більше...
Просто. Показати IP 7 Жовтня 2011 17:47
Их не больше,они везде.
Дослідник. Показати IP 7 Жовтня 2011 17:54
Кононовичі набирають таку команду. . . . .Віруючі,комуністи,умолішонні,наглі,військові,менти,і взагалі вся наволоч.Але лякае те що до них взагалі йдуть і найстрашніше,шо ще й і молодь!
Вітя до Дослідник. Показати IP 8 Жовтня 2011 00:14
Молоді нікуди йти її обікрала капіталістична політика. Комуністична ідеологія це єдиний супротив капіталу, це майбутне, це відродження де благо належить всім людям незалежної України !!!
Бульба Показати IP 7 Жовтня 2011 18:38
Фильмы Галины Царёвой " Тотальный контроль (2011) DVDR" http://documental.su/new_2009/9692-totalnyj-kontrol-2011-dvdrip.html
antikommi Показати IP 7 Жовтня 2011 22:22
*будівництва ракет типу «Буран»*, *так званої теорії збройних воєн*, - немає і не було такого ніколи. Автору терміново вивчати вікі паралельно із курсом наукового комунізму.
Євгеній Ничипорук до antikommi Показати IP 8 Жовтня 2011 01:57
Антизапор, помиляєшся, був - 17Ф19 "Скиф". Шукав у Вікіпедії, а там немає? Мамин синочок… Спробуй Ґуґл))
antikommi до Євгеній Ничипорук Показати IP 8 Жовтня 2011 19:23
Дядя, ти дурак? *Ракет типу буран* - де і коли вони були на озброєнні назвеш? . Мамин синочок, кажеш? Справді мамин. А ще й татовий. А ти байстрюк?
antikommi до Євгеній Ничипорук Показати IP 8 Жовтня 2011 19:26
Дядя, ти дурак? Де і коли *ракети типу буран* стояли на озбраєнні? Мамин синок кажеш? Справді мамин. А ще й татовий. А ти байстрюк?
antikommi Показати IP 7 Жовтня 2011 22:27
По темі: автор безсоромний злодій. Декілька днів тому подібну муть напейсала альонка Б. - нова зірка журналістики, особистий літописець ПР і фьодрича та просто мила бландінка з Кийова - http://aberezovskaya.livejournal.com/872.html
Євгеній Ничипорук до antikommi Показати IP 8 Жовтня 2011 01:25
Березовська пише про біопаспарти з точки зору релігії та «теорії змови», що не має наукового підґрунття. Моя стаття побудована в контексті наступного етапу психологічно-інформаційної війни, про яку Березовська навіть не згадала. Сайонара, глист.
лодзь. Показати IP 8 Жовтня 2011 17:15
комуністи лякають своею силою неадикватності,зними буде дуже тяжко воювати,але придеться хочемо ми цього чи ні!Нажаль зброена боротьба неменуча!
antikommi Показати IP 8 Жовтня 2011 20:45
Ти, кондом євгеній, напейсав тупу софістику перемішану із совітською пропагандою, щедро здобривши її власними фантасмагорічними видіннями сучасного світу. Теж блонда як і альонка Б?
Хатуль Мадан Показати IP 9 Жовтня 2011 12:25
Не "збройні війни", а "Зоряні війни". Коммуніздюки, учіть матчастину)))))) А то дядько Сралін з аватарки дивиться на вас, як на лайно.
Хатуль Мадан Показати IP 9 Жовтня 2011 12:32
А хіба таваріщі камунізди не в курсі, що під час першого читання закону, де йдеться про біометричні паспорти, вся фракція КПУ у повному складі дружно проголосувала "за"? Що це за вибрики проти генеральної лінії паГтії? Расстрілять!
комуністи до Хатуль Мадан Показати IP 9 Жовтня 2011 13:52
ти брехун!!! і ГНИДА!!! Зайди на сайт ВР і подивись, як ми голосували!
antikommi до комуністи Показати IP 10 Жовтня 2011 09:24
Продери пролетарські запухші зеньки, та й подивись: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=22420&krit=66 Фракція Комуністичної партії України - За:25 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:0
Хатуль Мадан до комуністи Показати IP 10 Жовтня 2011 19:26
Ваша истерика меня забавляет)))
Команда Кононовичів Показати IP 9 Жовтня 2011 12:46
"Лодзю та Досліднику" та всім іншим, щоб ви знали наші "дауно-вишиваночні друзі" у Кононовичів дві вищі освіти, у їх заступників теж по дві, але в комсомолі є і прості робітники, селяни, є і аспіранти і представники американської компанії і інженери і лікарі. Ми ніколи не ділимо людей! Кожний робить свою справу, хто аналітичні статті пише, а хто і листівки клеїть, кожний працює на спільний результат. У нас немає "панів" ми всі ТОВАРИШІ!!! Комсомольці зовсім не наглі, ми просто вперше за 20 років після антидержавного перевороту, чесно і рішуче стали говорити проте, що ви забрехуєте вже два десятиліття. Комунізм прийде ОДНОЗНАЧНО!!! Ви просто не в змозі збагнути це, що ж за малоумність вас винити гріх... Діоген казав, що не буде рабовласницького ладу! Всі сміялись з нього, глузували, що він "умолішоний" і де цей рабовласницький лад??? Вже навіть і феодального нема і капіталістичний відживає своє. Ми комунсти, робимо ставку на знання, тому і бачимо на пару століть вперед, а ви нажаль і на відстань витянутої руки не бачите. Ви містічкові, меркантильні люди, ми геополітичні люди. Маленькі кордончики для нас ніщо. Колективне життя і соціальна справедливість - це наша мета! Не можливо рухатись вперед, не рухаючись до соціалізму!!!
зaгрeб до Команда Кононовичів Показати IP 9 Жовтня 2011 17:05
ТОВАРИШІ чe ты здeсь издиш ? ТЫ ЛУЧШЕ РАСКАЖИ КАК ТВОЙ КОНОНОВИЧ НЕДОДЕЛАНЫЙ СВОЮ МАЛОЛЕТНЮЮ ПЛЕМЯННИЦУ НА КВАРТИРУ КИНУЛ
Кіндрат до Команда Кононовичів Показати IP 9 Жовтня 2011 19:22
Гнати на людей у вишиванках це антикомуністично, адже комуністи за дружбу між народами, команді кононовичів слід вибачитись за ображення.
antikommi до Команда Кононовичів Показати IP 10 Жовтня 2011 09:17
http://i.piccy.info/i7/d1dca50ecc06fafdfff717999f50aac8/1-5-588/36898264/kommi.jpg
ЧуйНа Показати IP 9 Жовтня 2011 17:00
Новітні комсомольці, думаю, не менше прокляття!!
товарищ Показати IP 9 Жовтня 2011 17:37
Загреб, готовь документы, твоя квартира следущая!!!:))))
сосед Показати IP 9 Жовтня 2011 22:44
Загреб или как там тебя! Вот как раз гнида ...издишь ты!!! Впрочем как и всю свою никчёмную жизнь!!!
зaгрeб до сосед Показати IP 10 Жовтня 2011 09:53
Товaрищи комунисты a нa счeт того что в вaших рядaх eсть нeaдeквaт с жeлтой кaрточкой которого в Киeвe под стeнaми Вeрховной рaды с обрeзом зaдeржaлa милиция я тожe вру? А? В кругaх извeстeн кaк Сeлeдцов
молоко Показати IP 10 Жовтня 2011 08:47
нарешті хтось написав статтю на цю тему.цілком погоджуюсь з автором,в Біблії є такі пророчі слова,тільки от чомусь людство, біжучи і доганяючи гроші, не хоче "бачити" цих слів.
Хатуль Мадан Показати IP 10 Жовтня 2011 11:15
таваріщ канановіч, такі залогінтєсь!
біометричний робот, що працює на США Показати IP 10 Жовтня 2011 11:42
"У наукових колах поширюється думка і про запровадження так званих генетичних паспортів, які міститимуть дані про генетичний код людини, а якщо точніше, то про її ДНК". Кононовичі бояться, що тепер розшифрують їх ДНК і побачать, що вони шизофреніки.
американський шпион с гамбургером в руке Показати IP 10 Жовтня 2011 11:48
Во комунисті отжигают!!! :) Библию они вспомнили! А че вы в 30-х годах Библию не вспоминали? Церкви жгли, иконы рубили, в храмах свинарники организовывали. Тогда все было нормально, а теперь видиш биопаспорты - Богонеугодное дело :)
Хатуль Мадан Показати IP 10 Жовтня 2011 19:52
"Партия не может быть нейтральна в отношении религии, и она ведет антирелигиозную пропаганду против всех и всяких религиозных предрассудков, потому что она стоит за науку, а религиозные предрассудки идут против науки, ибо всякая религия есть нечто противоположное науке... Партия не может быть нейтральной в отношении религиозных предрассудков, и она будет вести пропаганду против этих предрассудков, потому что это есть одно из верных средств подорвать влияние реакционного духовенства, поддерживающего эксплоататорские классы и проповедующего повиновение этим классам." (И. Сталин "Беседа с первой американской рабочей делегацией", "Вопросы ленинизма", стр. 192).
Хатуль Мадан Показати IP 10 Жовтня 2011 19:57
«Марксизм есть материализм. В качестве такового, он так же беспощадно враждебен религии". (В. И. Ленин, ПСС, т. 17, с. 418.)
Хатуль Мадан Показати IP 10 Жовтня 2011 20:04
Великая Октябрьская социалистическая революция нанесла православной церкви последний удар. Когда под руководством Ленина и Сталина была разгромлена белая контрреволюция, православная церковь вступила в полосу окончательного разложения. Такова последняя позорная страница истории православной церкви. (Большая советская энциклопедия (Т. 46, 1940)
Хатуль Мадан Показати IP 10 Жовтня 2011 20:07
РКП руководствуется убеждением, что лишь осуществление планомерности и сознательности во всей общественно-хозяйственной деятельности масс повлечет за собой полное отмирание религиозных предрассудков. Партия стремится к полному освобождению трудящихся масс от религиозных предрассудков и организуя самую широкую научно-просветительную и антирелигиозную пропаганду. («КПСС в резолюциях и решениях съездов, конференций и пленумов ЦК», ч. I, М., Госполитиздат, 1954, стр. 414, 419—420; 420—421).
Хатуль Мадан Показати IP 10 Жовтня 2011 20:12
ПОСТАНОВЛЕНИЕ ЦК РКП(б)О ПОСТАНОВКЕ АНТИРЕЛИГИОЗНОЙ ПРОПАГАНДЫ И О НАРУШЕНИИ ПУНКТА 13 ПРОГРАММЫ: ...4. Члены партии, занимающие ответственные посты, ведущие активную советскую или партийную работу, за нарушение партийной программы в области религиозной, за связь с тем или иным религиозным культом, исключаются из партии. («Известия ЦК РКП(б)»стр. 32—33., № 33, 1921)
Истинный ленинец-комунист Показати IP 11 Жовтня 2011 10:16
Спасибо, товарищь Хатуль Мадан за сигнал! Канановичей за нарушение ПОСТАНОВЛЕНИЯ ЦК РКП(б)О ПОСТАНОВКЕ АНТИРЕЛИГИОЗНОЙ ПРОПАГАНДЫ исключить из партии!!!!
Я счітаю ето ізлішнім лібєралізмом. Только живітєльная евтаназія і масовиє растрєли помогут очістіть партію от от покручєй тіпа Канановічєй і прімкнувшего к нім Нічіпорука.
ФОРС Показати IP 18 Жовтня 2011 13:59
Бесовщина и Сатанизм в мире набирают обороты! Для контроля над людьми и сокращения их количества в угоду Ротшильдам его компании надо: - повырубать будущие поколения через прививки (детям-26 в течение первых двух лет!) -повырубать взрослых и детей через пищу,бутылочную воду и "лекарства" -взять под контроль население Земли под условия Нового Мирового Порядка,а то есть: введение электронных документов с чипами , для слежения по GPS и уникальными биометрическими данными для использования против их носителей. Следующим шагом будет являться отказ от наличных денег и всеобщая имплантация чипов или лазерное нанесение для психологического управления "стадом". Где-то перед этим этапом будет развязана 3-я мировая война через столкновение Израиля с Арабией (Для этого уже сме что: почему министр (? уже запутался в будяках!) Арбузов САМ НЕ ИМЕЕТ ДАЖЕ Ид.КОДА?[/QUOTE
Енорт Показати IP 27 Грудня 2011 09:03
Люди добрі чи ви сліпі????Ці біопаспорти це пряма дорога до пекла,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
райдуга Показати IP 1 Лютого 2012 00:00
А так завжди було. І сліпі, і глухі. Хто ж розп'яв Господа? Такі ж. Оце такі ми і є.