USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Марш Слави УПА в Києві.
Марш Слави УПА в Києві. Гасло Маршу: "За соціальне і національне визволення!"
Початок Маршу – о 16-00 біля пам'ятника Тарасові Шевченку, де відбудуться віче та збори депутатів місцевих рад від Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

По завершенні маршу – святковий концерт на Михайлівській площі. У ньому візьмуть участь провідні українські рок-гурти: "КОМУ ВНИЗ", "Плач Єремії", "От Vinta", "Тінь сонця", "Рутенія".
Початок концерту – о 18-00.
Коментарів: 11
СБУ. Показати IP 12 Жовтня 2011 12:09
Боксерські груші вас там вже чекакють!
Свободівець Показати IP 12 Жовтня 2011 13:06
Для СБУ. А ти за назву спецслужби не ховайся й вийди на відкритий поєдинок (можна й з боксу)! А "космонавтів" в Києві не чіпатимемо, хай набераються досвіду, бо коли ми прийдемо щоб вміли вас чавити.
Любомльчанин Показати IP 12 Жовтня 2011 14:02
Слава Україні! З Любомля вирушає мінімум 10 чоловік...
МИ Показати IP 12 Жовтня 2011 14:33
І ми там будемо !!! Волиняни, піднімайтесь - ставайте в лави для боротьби з комуно-олігархічною бандою !!!
химера Показати IP 12 Жовтня 2011 19:09
Вшановуючи пам"ять Українських Героїв!!! Прочитавши ОТЧЕНАШ!!!!Пробудивши власну гідність!!!!Українці-Покрова наше св"ято!!! БАНДЕРА-НАШ ГЕРОЙ!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Українець Показати IP 12 Жовтня 2011 19:36
Будемо усі там!!!Смерть ворогам! Слава Україні!
33квартал Показати IP 12 Жовтня 2011 20:42
не знаю,кто там банда..но одну банду точно знаю-это свобода.
Alchak Показати IP 12 Жовтня 2011 22:43
А, в Донецьку пройти-кішка тонка! В Криму нацикі теж хрен пролізуть. Бачив на власні очи вираз обличчя УНА-УНСОвців в Севастополі. Мерзотне видовище! Київ обзаподенівся-хрен з ним! Чим гірше-тим краще. Швидше україна ная...вернется.
Л А Д О М И Р Показати IP 13 Жовтня 2011 02:35
Ото загнув - "комуно-олігархічна". Хлопчику, в тебе температура?
химнра Показати IP 13 Жовтня 2011 09:08
Уже пора не маршем,а багнетами!Мочити жидомоскалів,перевертнів і комсомолокомуняк!Усіх на палю!!!
Патріот Показати IP 14 Жовтня 2011 07:45
Слава Героям ! Хай живе вічна пам"ть Героїв, які загинули в нерівному бою з фашистською і комуністичною нечистю !