USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Літопис УПА для ковельських гімназистів
13 жовтня 2011 року, напередодні святкування 69-ї річниці УПА, активісти УНМ подарували ковельській міській гімназії унікальну працю в 42-х томах «Літопис УПА»
Визнання української повстанської армії завжди було важким та суперечливим питанням для нашого народу. Підручники з історії часто пишуть не історичну правду, а перекручені факти, які вигідні для певних політичних лідерів. Саме тому дуже важливо спочатку дізнатись правду, а вже тоді вирішувати кого називати героями, а кого зрадниками.
Як зазначив голова Волинської обласної організації УНМ Захарій Ткачук: «Жоден демократичний уряд України так і не зміг видати друком повну історію становлення та боротьби української повстанської армії.
Директор гімназії Олена Вальчук розповіла як колись в 90-ті доводилось приховувати від усіх, що вона має вдома маленьку брошуру про УПА, читати яку можна було лише потайки. Пані Олена щиро позаздрила теперішній молоді, яка може відкрито дізнаватись усі факти з історії свого народу та підкреслила надзвичайну цінність багатотомного Літопису УПА.
42 томи унікального видання були передані вдячним гімназистам. Відтепер всі охочі зможуть дослідити історію УПА у бібліотеці гімназії.
Коментарів: 25
Александр Показати IP 22 Жовтня 2011 13:03
У меня есть собрание сочинений Ленина и Брежнева. Можно я подарю их ковельской гимназии? Если сами заберете, конечно). По количеству томов - даже превысит 42). Для полноты информации, так сказать, молодому поколению. Вдруг эти сочинения кто-нибудь когда-нибудь откроет, пресытившись чтением 42-томного сочинения "Летописи УПА"). И согреться можно будет этими "чрезвычайными ценностями" какое-то время, как отопление отключат гимназии).
Хатуль Мадан до Александр Показати IP 22 Жовтня 2011 19:43
здай свого Членіна в макулатурку, совок!
Ткачук Вадим Олегович до Александр Показати IP 10 Лютого 2012 11:14
Спали їх....
Бомба Показати IP 22 Жовтня 2011 16:05
будуть вчити дітей, як ховатися від війни по ковельських лісах.
любомльчанин Показати IP 22 Жовтня 2011 19:10
Слава Україні ! Підтримую, добра справа... На зло українофобам і україноненависникам, манкуртам і запроданцям...
Бандерівець Показати IP 22 Жовтня 2011 20:17
Хороша справа !
ссср Показати IP 22 Жовтня 2011 22:44
пособие в 42 томах для начинающих насильников марадёров и убийц
Клим Савур Показати IP 23 Жовтня 2011 12:39
"дорогі" мої українофоби, україноненависники, манкурти і всяка непотріб. усвідомте собі і зарубайте собі на носі - Україна відбулася як держава, і хоч зараз у нас при владі у нас промосковська і прокомуністична влада, але всі розумні і освічені люди, я повторю - розумні і освічені, у нас на Україні знають хто в нас герої і хто насправді боровся за ВІЛЬНУ,НЕЗАЛЕЖНУ, СОБОРНУ УКРАЇНУ, а нарахунок "насільніков", "мародьоров" і "убійц", пропаганда яка велася з кремля більш як 70 років проти українських патріотів, для українців(не для хохлів і малоросів), нещо інше як химера і злобна ненависть до нашого споконвічного прагнення незалежності від "північного" сусіда... CKFDF ERHF}YS !
Бомба до Клим Савур Показати IP 24 Жовтня 2011 21:47
Мені здається , що Найбільше Україну ненавидиш ти, а не інші.
Клим Савур Показати IP 23 Жовтня 2011 12:40
СЛАВА УКРАЇНІ !
Свій Показати IP 23 Жовтня 2011 13:54
Взагалі, тут комусь "казочки" які написані колись комуняками, здаються чистою правдою... ганьба, що в Україні на 20-му році незалежності віриться в таке
ссср Показати IP 23 Жовтня 2011 15:31
против архивных данных не попрёшь!!!
вано Показати IP 23 Жовтня 2011 21:59
Шкода, що наша із-за кордону передають такі книжки, а в нас не друкують.
Александр Показати IP 24 Жовтня 2011 10:51
Ну вот есть тут в переписке 4 заинтересованных человека. Сбростесь за свой счет и выпустите ну не 42 тома, а хотя бы дайджест "Летописи УПА"))). На хорошее дело вам и денег не должно быть жалко))))
Горохівець Показати IP 24 Жовтня 2011 17:54
Це корисна справа. Молоді українці ще будуть мати нагоду використати досвід УПА в збройній боротьбі з новими окупантами кремляді і московських обмилків. Тримайте, хлопці, порох сухим.
Горохівець Показати IP 24 Жовтня 2011 17:57
Це корисна справа. Молоді українці ще будуть мати нагоду використати досвід УПА в збройній боротьбі з новими окупантами кремляді і московських обмилків. Тримайте, хлопці, порох сухим.
Бандерівець Показати IP 24 Жовтня 2011 18:51
СВЯТКУВАННЯ 69-ої річниці утворення УПА 14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, багато любомльчан пройшли вулицями міста хресним ходом від Михайлівської церкви до меморіалу "Борцям за волю України", щоб відзначити разом з тим, День Українського Козацтва та 69-ту річницю утворення УПА. З слів виступаючих, а це і представники влади, політичнх партій, краєзнавців, було охарактеризовано і відзначено особливість національно-визвольного руху на любомльщині. Дуже бурхливо жителями нашого краю, а саме,викриками "Ганьба владі !", було віммічено виступ голови фракції ВО "Свобода", в Любомльській міській раді, Сергія Духницького, коли він повідомив, що в саме цей момент, більш як 20 любомльських свободівців, мусили повертатися додому з поїздки на марш УПА в Києві, при повній "допомозі" влади, коли "бус" з однопартійцями декілька раз затримували на постах ДАІ області, при чому, перевірки затягувалися на декілька годин, а шофера було цинічно налякано - мовляв заберем ліцензію на перевезення, якщо поїдете в столицю... Активну участь в урочистих подіях взяв священник церкви Ахистратига Михаїла УПЦ КП рузом з хористами, якими було проведено заупокійну літію по патріотам, імена яких викарбовані на стелах монументу. В кінці мітингу, взяв слово, депутат Любомльської районної від ВО "СВОБОДА", Богдан Зосимчук, який саме повернувся з побратимами з "поїздки" в Київ і в своїй промові охарактеризував негативно теперішню ситуацію в країні з свободою пересування, свободою преси... Щодо останньго, то це можна наглядно побачити, як районна газета висвітила події цього жовтневого дня в Любомлі - написано було декілька речень в невеличкій замітці, а з виступаючих було тільки згадано представників влади та священника (? !).... Дійство, любомльські свободівці, ветерани УПА, патріоти любомльського краю закінчили виконанням національного гімну "Ще не вмерла Україна", після чого всі разом відвідали місцевий краєзнавчий музей, де ознайомилися з експозицією про історію УПА на любомльщині.
Бомба Показати IP 24 Жовтня 2011 21:45
Бандерівець, ти б так і написав би ,що баандерівці воювали тільки за Любомль, а не за Україну.
Ткачук Захар Показати IP 24 Жовтня 2011 21:57
До речі!! 6 грудня книги поїдуть далі по Волині. Лише визначаюсь з місцем..
Александр Показати IP 25 Жовтня 2011 12:15
Захару Ткачуку: Викторову завези, он найдет, что с ними сделать:))))
ОЛЬГА Показати IP 25 Жовтня 2011 16:07
Книжку мабуть довго видумували, щоб побільше героїзму приписати, а краще б ще хоч польський архів почитали якщо не СРСР, що там пише про ваших бандерівців...
Любомльчанин Показати IP 25 Жовтня 2011 18:29
ользs- Та-так, ми в польському архіві прочитаємо як польська ак (знаєш що таке), прочитаємо як вбивали українців і палили українські села навколо Любомля - Полапи, Запілля, Сокіл, Чмикос, Рівне... А знаєш чого ?... бо ковпаківці(знаєш що таке?!) з поляками при підтримці німців змусили вибили з навколишніх сіл і тим наше українське населення в українських селах зосталося напризволяще без захисту перед польською ак... Як ти думаєш, ти прочитаєш че?... Чи може в архівах кгб, га ?...
Бомба до Любомльчанин Показати IP 26 Жовтня 2011 09:36
Дурілка, Ковпак і німці ? Більш підходить - бандерівці і німці...
Любомльчанин Показати IP 26 Жовтня 2011 14:27
Ти, "бомба", хочеш видати бажане за дійсне, а якраз виходить наоборот - якраз німці, дали ковпаківцям пройти по своїх тилах на Волинь, де якраз поширився бандерівський, і звести їх "лобами", і разом з тим ослабити як одних так і других... Коли бандерівці мусили битися з совєцькими партизанами, то поляки тим часом палили українські села
ХАРАКТЕРНИК Показати IP 28 Жовтня 2011 08:48
14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, багато любомльчан пройшли вулицями міста хресним ходом від Михайлівської церкви до меморіалу "Борцям за волю України", щоб відзначити разом з тим, День Українського Козацтва та 69-ту річницю утворення УПА. З слів виступаючих, а це і представники влади, політичнх партій, краєзнавців, було охарактеризовано і відзначено особливість національно-визвольного руху на любомльщині. Дуже бурхливо жителями нашого краю, а саме,викриками "Ганьба владі !", було віммічено виступ голови фракції ВО "Свобода", в Любомльській міській раді, Сергія Духницького, коли він повідомив, що в саме цей момент, більш як 20 любомльських свободівців, мусили повертатися додому з поїздки на марш УПА в Києві, при повній "допомозі" влади, коли "бус" з однопартійцями декілька раз затримували на постах ДАІ області, при чому, перевірки затягувалися на декілька годин, а шофера було цинічно налякано - мовляв заберем ліцензію на перевезення, якщо поїдете в столицю... Активну участь в урочистих подіях взяв священник церкви Ахистратига Михаїла УПЦ КП рузом з хористами, якими було проведено заупокійну літію по патріотам, імена яких викарбовані на стелах монументу. В кінці мітингу, взяв слово, депутат Любомльської районної від ВО "СВОБОДА", Богдан Зосимчук, який саме повернувся з побратимами з "поїздки" в Київ і в своїй промові охарактеризував негативно теперішню ситуацію в країні з свободою пересування, свободою преси... Щодо останньго, то це можна наглядно побачити, як районна газета висвітила події цього жовтневого дня в Любомлі - написано було декілька речень в невеличкій замітці, а з виступаючих було тільки згадано представників влади та священника (? !).... Дійство, любомльські свободівці, ветерани УПА, патріоти любомльського краю закінчили виконанням національного гімну "Ще не вмерла Україна", після чого всі разом відвідали місцевий краєзнавчий музей, де ознайомилися з експозицією про історію УПА на любомльщині.