USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: У Луцьку відбудеться флеш-моб «Я ПРОТИ!»
Кожного дня ми, громадяни України, витрачаємо 1 млн. 840 тис. 000 грн. (!) на утримання такого ж, як і ми, громадянина Віктора Федоровича Януковича!
У той же час:
• Витрати на одного студента бюджетника – 20 гривень на день.
• Витрати на харчування школярів – 10 гривень на день.
• Витрати на харчування в дитсадках – 3 гривні на день.

Нарешті настав час сказати «Я - проти такого Президента!». Саме тому молодь, яка прагне змін, вийде на центральні площі та вулиці своїх міст для того, щоб висловити свій протест безсовісному голові держави.
У кожному обласному центрі молодь шукатиме совість Президента, який, витрачаючи гроші на свої забаганки, робить нас ще біднішими!
Під час акції Ви почуєте шокуючі факти про державні витрати на Президента!

Прийдіть і скажіть своє - «Я ПРОТИ!»

25 жовтня, 13:30, Театральний майдан міста Луцька.

Організатори події в Луцьку:
Молодіжне крило Волинської обласної Організації ПП «Фронт Змін»
Волинська організація ВМГО «Українська Народна Молодь»
Луцька міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив»
ВОМГО «Центр Ефективної Комунікації»
Громадська організація «Студентська Ініціатива»
Коментарів: 17
Андрій Лучик Показати IP 24 Жовтня 2011 09:14
Ну й висловите ви своє ставлення ПРОТИ. А що натомість? Порожнеча? Безвладдя? Анархія? Хто скаже ЗА що ви?
А я ЗА Показати IP 24 Жовтня 2011 09:46
Не смішіть людей
) Показати IP 24 Жовтня 2011 09:59
плевать янус на вас хотел!
ПРОХОЖИЙ Показати IP 24 Жовтня 2011 09:59
«Українська Народна Молодь» - Цікава назва . Народна . А яка ще може бути ? Десь хтось недовилікувався ...
Комсомол Показати IP 24 Жовтня 2011 10:23
Ужe достaлa eтa бaндeровщинa
Роман до Комсомол Показати IP 24 Жовтня 2011 11:15
А до чого тут бандерівці?! Знову хтось винен? Це ж ваша робота, шановні комсомольці та комуністи, ви довели до влади цих людей. От якби комуністів винищили на початку 90-х так само. як вони нищили українців в 20-40 роках, то вже б жили в нормальній країні.
зaгрeб до Комсомол Показати IP 24 Жовтня 2011 12:17
Комсомолец хватит бухать.Проспись мутант
Гитлерюгенд до Комсомол Показати IP 25 Жовтня 2011 05:35
"Комсомол" - а это что еще за ряженные в 21-м веке??
Семен Показати IP 24 Жовтня 2011 10:34
Народу нечим занятся. Воссоеденит Янукович Украину с Россией, тога и Сибирь доступна будет, и народу будет чем зяняться.
flash mob Показати IP 24 Жовтня 2011 11:17
На Ющенка витрати були не менше, але чомусь флеш-моби ніхто не влаштовував! А "Фронт" вже взагалі з котушок злетів! Дешевий піар і завзяття Арсенія до влади! :)
любомль Показати IP 24 Жовтня 2011 17:03
ох як комуняки з олігархами сполошились - нічого, незагорами той час коли вас всіх відправимо за полярне коло... будете там, одні білих ведмедів заганяти в колгоспи, а інші з моржами будувати фінансові піраміди
Павло Заєць Показати IP 25 Жовтня 2011 00:06
Молодь, організовує акцію протесту, якщо вам не подобається то будь ласка зробіть краще!!!!
Гари Потер2011 до Павло Заєць Показати IP 25 Жовтня 2011 09:03
Так протестуйте - ніхто ж нафіг не заважає. Тільки чому ж Президента одного, а скільки коштів виділяється на утримання народних депутатів, причому ж також і опозиційних? Про те що варто мовчати. Деякі опозиційні депутати взагалі, отримали елітне державне житло та ще й умудряється здавати його в оренду. Скільки виділялось на утримання Голови Верховного Суду Онопенка, (до речі представника БЮТУ). А на колишніх Президентів взагалі необхідно вже перестати рахувати, все одно не вдасться, суми надто космічні. Чого ж таке виокремлення? Давайте вже всіх.
antikommi Показати IP 25 Жовтня 2011 00:17
Вибрали? Жеріть! ))
Студентська Ініціатива Показати IP 25 Жовтня 2011 09:55
Зробим і проти депутатів та інших чиновників не все зразу!!!
стех Показати IP 25 Жовтня 2011 09:55
Ще раз закликаю пасіонарних неадекватів отямитись та зрозуміти, що простим обиватєлям безглуздо вписуватись за якусь зі сторін в бійці ОЗУ "ПР" та ОЗУ "БЮТ". Агрумент "сьогодні таке сталося з Юлею, а завтра може статись з будь-ким" – не котить. "Таке" – ВЖЕ стається з тисячами українців, і не просто "таке", а значно, значно гірше.
коля Показати IP 5 Листопада 2011 03:56
коли ви вже заспокоїтесь нарешті?? ідіть краще шось корисне зробіть, на роботу влаштуйтесь, врешті-решт!