USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Гітлер герой України????

Ось такого змісту картинки, я побачив на сторінках кількох моїх знайомих в соціальній мережі "Вконтакте"...
Висновки робіть самі...
Коментарів: 43
Ткачук Захар Показати IP 1 Листопада 2011 16:45
дивно Павло що ти маєш таких знайомих)))) без образ.
Павло Заєць до Ткачук Захар Показати IP 1 Листопада 2011 22:54
На щастя я особисто їх не знаю)
Грузь до Ткачук Захар Показати IP 4 Листопада 2011 11:52
Скоро и улица будет в Луцке - Гітлер, в честь героя для України
4 Показати IP 1 Листопада 2011 17:16
я в шоці, чесно)
Віктор Показати IP 1 Листопада 2011 17:38
А от мені цікава причина, по якій ті люди вважають Гітлера героєм України, і я щось геть не розумію натяку "сьогодні Гітлер. завтра - ми". Гасло радикальне, провокаційне, а що воно значить???
Juliana до Віктор Показати IP 1 Листопада 2011 18:36
Я теж ніяк не можу зрозуміти що мається наувазі під цими гаслами..
VlaSSовець до Juliana Показати IP 2 Листопада 2011 11:40
Провокація
Бандерівець Показати IP 1 Листопада 2011 17:54
Ну звичайно, зараз до цієї гидоти "припишуть" націоналістів, свободівців... На мою думку, це зображення має конкретне завдання і більше усього автори його сидять в москві - самі ж колись допомагали гітлеру, браталися з ним, були союзниками у війнах з коли "ділили" Європу (загарбання Польщі, Литви, Латвії, Естонії...), тепер це хочуть "приписати" Україні
Павло Заєць до Бандерівець Показати IP 1 Листопада 2011 22:57
Особисто я, нікого сюди не приписував, жодних партій, жодних течій...
Іван Козолуп Показати IP 1 Листопада 2011 18:16
Це точно, що промосковська шушора агітацію проводить. Підтримую Бандерівця: В формуваннях гітлерівських СС воювали десятки тисяч етнічних росіян на території нинішньої Росії.
раптор Показати IP 1 Листопада 2011 18:26
У самого Павла Зайця в душі сидить маленький фюрерчик. Він дуже великої думки про себе і вже зараз мріє якби стати депутатом. А такими новинками веде чорну інформаційну війну проти можливих конкурентів. Пора б вже Зайцю до Фронту змін йти - кроликів там люблять
Бандерівець Показати IP 1 Листопада 2011 19:31
Івану Козолупу ------------------------ росіяни в сс це зовсім інше !!! поставки зерна, нафти, сталі, навчання німецьких офіцерів в Союзі, переймання "досвіду" гестапо в нквд, концетраційні гітлєрівські табори, це майже точна копія совєцьких гулагів...
Іван Козолуп до Бандерівець Показати IP 2 Листопада 2011 09:55
Так, я все це знаю. Треба цю інформацію донести до тих не зовсім свідомих українців, що розмовляють російською, комуністів в душі і до східно-українців. Та й до влади, бо вона майже вся складається із бувших комуністів.
Самчук Павло до Іван Козолуп Показати IP 2 Листопада 2011 15:25
Кхм. Перепрошую, панове, ви в своєму розумі? Яким боком моя "любов" до Бандери та те на якій мові я розмовляю відображає мою національну свідомість? На мою думку усі ці питання про мови, нацистів, бандерівців, комуністів та усілякий інший непотріб створені лише для того, щоб простий люд йшов на конфлікт з простим людом і менше звертав уваги на реальні проблеми у суспільстві. Кожен звичайно має право на свої особисті уподобання на якій мові говорити, в кого вірити, який бік історії вподобати, проте, краще тримати свою думку при собі і не нав"язувати її іншим, особливо з історії, ви там не були, ви цього не бачили і ви на 100% не можете бути впевненними у свому баченні, таку історію завжди писала і пише влада.
Кость Показати IP 1 Листопада 2011 19:34
"А у пана Зайця та й великі.... плани" на депутатство)))
Я Показати IP 1 Листопада 2011 19:34
Заєць, а ти що хом'як України? Що за дурнуваті новини? Нащо придуркуваті плакати показувати? Хочеш якось виділитись серед натовпу, то підвищи власний рівень айкю, почитай про Гітлера.
rs Показати IP 1 Листопада 2011 20:26
Бандерівець, тобі плюй в очі, а ти - "То божа роса...". Це розраховано в першу чергу на молодь. Якщо правильно подати, то вона і це проковтне… До речі, ніхто не цікавився, що це за символіка і що вона означає? Для роздумів: http://ru.wikipedia.org/wiki/Вольфсангель
kotyk до rs Показати IP 1 Листопада 2011 21:01
а на укрвікі посилання було дати слабо??? http://uk.wikipedia.org/wiki/Вольфсангель
rs до kotyk Показати IP 1 Листопада 2011 22:13
І що це міняє? Чому саме Вольфсангель? Випадково співпало?...
Бомба Показати IP 1 Листопада 2011 20:33
До чого був цей висер ? Заєць ти з головою дружиш ? Для бандерівця ця тема, як бальзам на рану.
Бандерівець Показати IP 1 Листопада 2011 20:52
Ей, "rs" і "бомба" , звертаюся до вас. я щось тут неправильно сказав?... Розумна і освічена людина буде таке пропагувати, чи за таке агітувати ?...
Анатолій Котлюк Показати IP 1 Листопада 2011 21:01
та провокація базару нема... фейк і падстава
Павло Заєць до Анатолій Котлюк Показати IP 1 Листопада 2011 22:50
Саме це мені і спало перше на думку... але як виявилось не все так просто
Ткачук Захар до Павло Заєць Показати IP 2 Листопада 2011 11:13
не треба навіть таке лайно поширювати.
Студент до Ткачук Захар Показати IP 2 Листопада 2011 11:36
Закривати на це очі це теж не вихід
Нацик Показати IP 1 Листопада 2011 23:32
Нацикі хватить муркати йдіт ви н... бандерлохі
Вінстон Показати IP 2 Листопада 2011 07:39
На х...я було це виставляти??? Побачив той побачив, через день забули....,а то галасу наробив!
Іван Козолуп Показати IP 2 Листопада 2011 09:58
В нас в Луцьку тут вже були одні недоумки, що Сталіна героєм зробили. А тепер в мережі ще й з його друга і соратника Гітлера героя хочуть зробити.
Зацікавлена Показати IP 2 Листопада 2011 10:14
А от мені цікаво, чому так засуїтились окремі особи??? невже комусь правда очі коле)))
Лучанин Показати IP 2 Листопада 2011 10:17
Про шо ви говорите?! тут пів Луцька свастикою обмальовано, а ви говорите провокація, сам знаю кілька таких придурків
Студентка до Лучанин Показати IP 2 Листопада 2011 10:32
І то правда, одні придурки на памятник сталіну збирають а інші зі свастикою бігають і зіги кидають
Невиправний Показати IP 2 Листопада 2011 11:51
Туповато зi сторони !Це реально поширення дибiлiзму зi сторони Зайця
Олег Савчук Показати IP 2 Листопада 2011 12:35
Павло Заєць, всім ясно що це провокація. Приберіть картинку. Інакше прийдеться перевіряти наскільки нові власники ВН прорегіональні)
КПУ Показати IP 2 Листопада 2011 12:41
Это всё логично!!! Это истинное лицо "Свободы" и Гузя!
rs Показати IP 2 Листопада 2011 12:56
“Гасло радикальне, провокаційне, а що воно значить???” Воно означає: “Ми продовжимо те, що почав Гітлер”. Вчора Бандера. Сьогодні “СС Галичина”. Завтра Гітлер. Націоналісти самі собі яму риють.
Хатуль Мадан Показати IP 2 Листопада 2011 13:54
Їде Гітлер на свині, Сталін на собаці. А Бандера на коні, Всіх їх має в с...ці.
Бандерівець Показати IP 2 Листопада 2011 17:58
Хатуль - супер !!! Бачити, те що треба було доказати, для чого це лайно - вже й Бандеру "приписали"...
Горохівець Показати IP 2 Листопада 2011 18:22
Це КОМУНЯКИ висунули товариша Гітлера на Героя Укзаїни за те, що загріб Бандеру в перший тиждень війни 1941 року і протримав у концтаборі Заксенхаузен до листопада 1944 року. Хай живе ВКПб - КПРС і Червоний прапор НСДРП.
Клим Савур Показати IP 2 Листопада 2011 19:43
Правильно друзі - москалі в росії зробили іуду сталіна особою соліття, а комуняки в Україні, побратима-гітлєра... Все сходиться...
Александр Показати IP 2 Листопада 2011 20:20
Ну и прекрасненько, что вы между собой договорились)))) знает собака чье мясо съела)))
Сам Показати IP 2 Листопада 2011 23:00
комуняки і комсомольці сопливі - моліться своїм ідолам, може і вас дістанеться така участь, горіти вам в пеклі