USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.85
Світ вражає: У Львові комуністи не ризикнули святкувати
Сьогодні у Львові представники лівих сил не проводили жодних заходів до річниці революції 1917 року.

Як передає кореспондент УНІАН, представники обкому КПУ відмовилися від проведення мітингу під червоними прапорами, який щорічно проходив біля Монументу воїнам-визволителям на вулиці Стрийській.

Натомість, голова облорганізації Антифашистського комітету України Олександр КАЛИНЮК з кількома представниками ветеранських організацій поклав квіти до підніжжя монументу Слави. Жодних промов та виступів не було.

За ними спостерігали кілька десятків активістів ВО „Свобода”, які напередодні заявляли, що не допустять 7 листопада проведення акцій під червоними прапорами.

http://www.unian.net/ukr/news/news-466960.html
Коментарів: 16
Хатуль Мадан Показати IP 7 Листопада 2011 19:43
нарешті до червонопузих дійшло, що їм не раді і знову можна отримати по мармизі. бу-га-га!
Exaboto Показати IP 7 Листопада 2011 19:51
не називайте цей камуняцкій переворот революцією.
Совість Волині Показати IP 8 Листопада 2011 13:12
Зато в Луцке Сталинские акции, по збору денег проходят и проходят! всё как надо!
Свідомий Показати IP 8 Листопада 2011 17:18
Збирайте-збирайте комуняцьке лайно - скоро вам на памятники згодиться
Лучанка Показати IP 8 Листопада 2011 17:19
Пора вже і в Луцьку це призупинити...!!! А то дійсно живуть собі і вусом не моргають)
Совість Волині Показати IP 9 Листопада 2011 09:55
На сайте "ЧЕрвона волинь" видео и фото Сталинских акций в центре Луцка.Волынь то КРАСНАЯ не даром,такой и остаётся!
зaгрeб Показати IP 9 Листопада 2011 11:50
Кaк приятно что eсть мeншeство пeнсионных пaрaлитиков нaд которыми можeт посмeятсa мыслящee большeнство
Совість Волині Показати IP 9 Листопада 2011 13:25
В гуманетарке с мёртвых европейцев и зарплатой в штуку!Вы смешны и нищи,"пани"-большинство!
зaгрeб Показати IP 9 Листопада 2011 13:58
Кононович твой коричнeвый жeкeтик тожe нa Гуччи нe тянeт.Нeбойсь с мeртвого прeдстaвитeля 'русского мирa'.
Совість Волині Показати IP 9 Листопада 2011 15:58
Бомж иди работай.Опущеный зависник и тупой хохлопетух.
зaгрeб Показати IP 9 Листопада 2011 16:16
А я eщe зaбыл.КОНОНОВИЧ ВЕРНИ ПЛЕМЯННЕЦЕ КВАРТИРУ.Остaвил рeбeнкa почти нa улицe.
Совість Волині Показати IP 9 Листопада 2011 17:17
И не толькоеё!Былала бы она у тебя и тебя бы розвели.
зaгрeб Показати IP 9 Листопада 2011 20:18
Комсомолкa розводят кролeй,гусeй,тeлят, a людeй кидaют.
Совість Волині Показати IP 10 Листопада 2011 12:07
И петухов как ты!Модератор,я о животных.Почему гусиможно, а про петухов нет?
зaгрeб Показати IP 10 Листопада 2011 13:51
Дaвaй aншлaговeц eщe жги, нe прeкрaщaй
загребу-ущербному. Показати IP 10 Листопада 2011 14:13
Солдат ребёнка не обидит.