USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: За що я недолюблюю журналістів
Специфіка роботи журналістів дуже схожа на працю медиків чи правоохоронців. Якби я не вирішила піти в журналістику – мене б забрала одна з цих професій. У схожості спеціальностей я переконалася, коли ближче познайомилася з тими, хто носить погони на плечах.

Звісно, різниця є. Адже медики і міліція працюють у чітко підконтрольній системі виконання наказів і дій згідно з інструкціями, на відміну від журналістів, які повинні бути від народження вакциновані від будь-яких утисків і обмежень.

Однак разом з тим ці професії покликані лікувати хронічні хвороби суспільства. Ми щодня бачимо хиби людини (і, на жаль, з часом стаємо до них більш збайдужілими), маємо колосальну відповідальність за те, що пишемо та робимо, і наша робота завжди як на долоні. А отже, нас піддають найбільшій критиці – як і ті, хто розуміється у медіа, так і ті, хто щодня просто користується послугами ЗМІ.

І не важливо, хто ці люди: анонімні коментатори в інтернеті, професійні медіакритики, сусіди, влада чи читачі. Ми мусимо реагувати на цю критику, ставити високу планку для себе, розвиватися, відповідати вимогам часу, бо інакше професія просто втратить свій сенс.

Згідно з листопадовим опитування Центру економічних і політичних досліджень Разумкова 57% громадян України не підтримують діяльності міліції. Вірять ЗМІ згідно з тим же ж джерелом більше половини українців. Однак для того, аби змінити ставлення до правоохоронців – треба міняти СИСТЕМУ і мати бажання це зробити. Аби змінити ставлення до ЗМІ – треба лише чесна і відверта розмова.

Я випускниця вузу, яка вже кілька років працює репортером. Я люблю свою професію і маю надію, що колись вона пишатиметься мною. Однак між тим, що викладають у виші, ґрунтуючись на працях кращих публіцистів, і тим, що я бачу зараз у редакціях, середовищі – є суттєва відмінність. Вона полягає не в тому, що мене погано вчать, а в тому, що регіональна журналістика повзе кроками черепахи, яка часто зупиняється на півдорозі, ховаючи голову в панцир.

У чому причини? На мою думку, у ліні, бездумному копіюванні центральних ЗМІ, невмінні молодих журналістів вчитися у старших колег і НАВПАКИ, та елементарній відсутності поваги до себе. Щодо останнього – ремарка: це ненормально, коли після прес-турів журналістам печінку міняти треба. Такого бути не повинно, це мають усвідомити як медійники, так і прес-служби. Ми всі колеги на роботі, а не друзі.

Я з величезною повагою ставлюся до представників ЗМІ, але не надто висока ерудиція, лінь, безпідставна гонитва за оперативністю і сенсаційністю, продажність, безпринципність, байдужість, пиятика – це лише короткий список того, що також притаманне сьогоднішній журналістиці і що не робить їй честі. Це те, за що журналістам перестають вірити, сприймати їх адекватно й поважати.

Не буду говорити про високі ідеали свободи слова і заборону будь-якої цензури, адже це буде меншою мірою смішно, зважаючи на мій вік і практику, та й, зрештою: кому це зараз потрібно? Це пустослів’я, яким так люблять оперувати чиновники під час вручень грамот напередодні 6 червня.

Будемо чесними. Ідеали можливі тоді, коли відсутнє втручання в редакційну політику власників, влади, суб’єктивних антипатій чи вподобань редактора, немає потурання бажанням лише масового читача. Але ідеалу немає, і я маю величезний сумнів, що його можна добитися найближчим часом.

В Україні відсутня школа журналістики. Вона просто ще не сформувалася. Є канали, газети, журнали – та практично немає імен. Інтернет все сплощує ще більше й чіткіше. Одні кліше, одні форми, структури – немає сенсу. Майже немає читача, який хоче побачити сенс. Обмаль журналістів, які хочуть мати власну думку.

У дечому це пов’язано з тим, що студенти журфаків, окрім деяких вишів, п’ять чи шість років опановують професію саме журналіста, а після отримання диплома стають маленькими спеціалістами у багатьох темах, а не ґрунтовними аналітиками в одній галузі. Хоча й, чого кривити душею, уявляють себе великим цабе зі ще більшою пихою.

Нині необхідна журналістика імен і поглядів, а не інформаційного флуду, який вже до кінця дня нікому не потрібен, опису фактів і відсутності аналізу причин. Пам’ятаю, що на першому курсі мене вчили в першу чергу писати об’єктивно. Але тепер я чудово знаю (і знаю, що це відомо моїм колегами), що в будь-якій темі, навіть даючи слово протилежним думкам – інформацію легко втовкмачити в голову читачу чи глядачу так, як це потрібно автору.

Насамкінець, смішно спостерігати за повідомленнями колег, які кричать про тиск і продажність, не маючи за плечима жодного критичного матеріалу, спонукають до солідарності, яка зводиться до сумісних п’янок та сваряться в соцмережах, виплескуючи особисті образи через клавіші, а не тет-а-тет.
Коментарів: 47
Наталка Показати IP 21 Листопада 2011 12:07
Не має слів, Тетяно! З нетерпінням чекаємо ваших критичних матеріалів.
Катя Показати IP 21 Листопада 2011 12:14
В старших колег вчитись? В кого? В Лиса - як писати про погоду? Шкода, що деяких журналістів не "забрала" інша професія.
Тетяна Грішина до Катя Показати IP 21 Листопада 2011 12:39
Не знаю, що вам відповісти, Катя. Я не читаю прогнози погоди Володимира Лиса. Моя бабуся їм навіть вірить, я більше вірю Волинському гідрометеоцентру. Мені здається, що складати прогноз за народними прикметами в сучасних умовах недоречно. Але я читала деякі книжки Лиса і хоча багато чого мені в них не подобається, але мова, стиль, увага до деталей - мені особисто вчитися є чому. А вам?
Катя до Тетяна Грішина Показати IP 21 Листопада 2011 12:44
Похвально, що Ви читаєте художню літературу. Шкода тільки, що не відрізняєте специфіку інтернет-журналістики від масової літератури. І тим більше - від журналістики газетної. Якби відрізняли - не говорили б, що треба вчитись у старших колег - в того самого Лиса, який на комп"ютері друкувати не вміє. А інтернет-журналістів старшого покоління Ви багато знаєте?
ПРОХОЖИЙ до Катя Показати IP 21 Листопада 2011 13:45
Вміння , або невміння друкувати на комп"ютері ніяк не свідчить про вміння журналіста ПИСАТИ. "ПІНА" вона і є - "ПІНА" - хоч друкуй її ,хоч пиши гусячим пером... Більшість журналистів старшого покоління були комуністами .По-іншому не могло бути в цій професії. Партійність - перш за все. Особливо в провінції. Пройшовши цю школу відвертої брехні , кожний журналіст багато що втратив (а деякі і не мали нічого).Звісно , завжди були виключення - той же Вадим Скуратівський , який в с....і мав усіх комуняк з їхніми холуями разом ... Вчитись у старших треба , але обережно , не у всіх і не всьюму...
))) до ПРОХОЖИЙ Показати IP 21 Листопада 2011 14:35
не свідчить, але багато про що каже.
111 до ПРОХОЖИЙ Показати IP 21 Листопада 2011 19:18
+1
Тетяна Грішина до Катя Показати IP 21 Листопада 2011 14:11
Катя, мій допис не стосується лише інтернет-журналістики, хоча повірте, що-що - а специфіку онлайн медіа знаю. Допис стосується журналістики загалом і мені здається, що я дала це зрозуміти. Бачу, що розмовляю з людиною, яка тямить у ЗМІ, а тому мені не варто пояснювати, що вищою формою журналістики прийнято вважати публіцистику, яка не обмежується формами, методами відтворення.
журналісти зі стажем Показати IP 21 Листопада 2011 12:23
Шановна пані Грішина! Повідомте, де вас вчили журналістиці і ми дамо грунтовну відповідь на ваш скептицизм, сміливу характеристику журналістам і прокоментуємо ваш моральний занепад. А ще повідомте, що ви читаєте, крім "Волинськких новин". Будьте такі добрі!? Для ваших "хвороб" є лікування.
Тетяна Грішина до журналісти зі стажем Показати IP 21 Листопада 2011 13:17
Шановні панове! Як би мені це не лестило, однак не настільки цікаво говорити про мене. На жаль. Тому чи не були би ви такі ласкаві, не переходити на особистості, особливо такі аморальні як я, а спілкуватися в межах теми?
yav Показати IP 21 Листопада 2011 13:01
Ото вже тобі, Тетянко, видно накипіло))) Багато з чим погоджуюся, хоча не вважаю, що все так вже безнадійно. Пригадай бульба-гейт і Лучика: зробив реальну справу без депутатського мандату, а з посвідченням журналіста, яке теж, виявляється, має неабиякий вплив. І це вже індивідуальна справа кожного жрналіста - чи флудити чи ПРАЦЮВАТИ, згідно зі своїми внутрішніми моральними завданнями. Переконана - таких журналістів на Волині багато, як серед більш досвічених, так і серед молоді.
))) до yav Показати IP 21 Листопада 2011 14:39
приєднуюсь, взагалі критично ставилась до журніластики як такої і тим більше до "нашої". але - до справи "доктора Пі", яку розкрутили саме журналісти. причому їм довелося пробивати стіни (яких за нормальних умов не мао бути як тиких) власними головами. респект.
Іванна Показати IP 21 Листопада 2011 13:23
Таню, молодчага :))))) Шкода тільки, що заділа ти , наступила на хвору ножку журналістів зі стажем))) Але ж з ким не буває)) Біда чорна.
Олександр Пирожик Показати IP 21 Листопада 2011 14:05
Дякую, Тетянко! Мені так видається, що ти не з числа тих, хто не вміє вчитися. Щиро радий за тебе. Ти підняла тему, яка вже давно в мене на думці і навіть вже була на язиці. Вчитися треба всім - і постійно, інакше розвиток самої професії тебе дискваліфікує. Як медик чи спортсмен, той же правоохоронець без щоденної практики втрачатиме свою форму, так і журналіст. Тому нікому не раджу думати, що з черговими зірковими досягненнями вже досяг вершини і можеш спокійно спочивати на лаврах.
yav до Олександр Пирожик Показати IP 21 Листопада 2011 14:41
Біда в тому, що зіркова хвороба присутня не тільки тим, хто чогось досяг, а й тим, хто тільки переступив поріг в кращому випадку - Львівського журфаку, а в частішому - ЛГУ. І в наш час не вважаю проблемою присутність внутрішнього цензора в колишніх компартійцях, бо вже, знаєте, стільки тої свободи слова, що нудно, страшно і соромно читати/слухати/дивитися! А більша проблема, як правильно сказала Таня - те саме тупе тиражування малозмістовних подій. І, до речі, журналісти свого часу накинулися на Клімчука, коли не хотів пускати на різні засідаловки, але вважаю, був в цьому правий, бо журналіст має писати про проблеми і намагатися їх вирішити, а не описувати, як чинуші влаштовують маскаради під приводом вирішення цих проблем. Я б заборонила взагалі журналістам ходити на ці показухи - шукайте проблеми, оригінальні, наболілі і ... ух! щось мене занесло... я просо, колеги, вас всіх так багато читаю, що наболіло, певно, не менше, ніж Тані))
Я до yav Показати IP 21 Листопада 2011 15:22
Оце вже Ви чогось лівого наплели. Журналісти мають вирішувати проблеми? То Клім комента надиктував? Щоб до нього не ходили. А то бродять всі до того нещасного Клімчука, працювати не дають, правда?
yav до Я Показати IP 21 Листопада 2011 16:21
та ні, не маю жодного стосунку до держслужби, просто щиро так вважаю. Стільки вже тих новин з тих нарад, і журналісти туди так ходять, ніби на нараді хтось направду офіційно скаже правду про те, що відбувається. Писати треба про те, що ВІДБУВАЄТЬСЯ, а не про те, як чиновники між собою висвітлюють свою правду
Andzelika Показати IP 21 Листопада 2011 14:44
Нарешті нормальна медіа-критика з'явилася на Волині!
Знаючий Показати IP 21 Листопада 2011 16:03
Мені цікаво чи є взагалі у світі така журналістика, яка б не залежала ні від власників, ні від редакційної політики, ні від масового глядача або читача? Такі речі можуть дозволити лише фрілансери. Та й то, якщо вони захочуть, щоб їх роботи були оприлюднені в пристойному ЗМІ мають рахуватися із редакційною політикою та позицією власника. Романтизувати цю професію можуть лише діти перших курсів університету, які впевнені, що журналістика і стенографія – тотожні речі. Насправді це важка праця.
колега Показати IP 21 Листопада 2011 16:38
Читав Таню в блогах «Янукович почув не кожного…» і вгледів розумну дитину, в якої, якщо буде над собою працювати, буде непогане журналістське майбутнє (талант і важка праця над собою в журналістиці мають співвідношення, як 5:95). Знаю двох молодих так званих журналістів, які самі признались, що нічого не читають і навіть цим пишаються. Щоправда, один з них, який позував в волинському телебаченні і пішов в «підприємницьку» журналістику, переглядає журнал «Мисливство і рибальство». І сьогодні Таня має рацію на 90 відсотків, але є деякі виключення. Журналісти, які буквою «П» сидять перед обласними чиновниками в «овальній» залі і знають, що перед ними дивовижна мутація гоголівських хлєстакових, собакевичів, коробочок і ноздрьових, які так і залишились колежськими асесорами, невільні і виконують волю своїх начальників. Якби вони хоч на мить відчули себе вільними і незалежними, вони б вщент висміяли тих, хто сидить перед ними, чи завалили б такими запитаннями, після яких пекельна сковорідка здалася б їм комфортною кушеткою за воротами раю. Це я веду до того, що журналісти не мають творчої свободи і змушені комусь прямо чи опосередковано служити. Щодо пиятики, то Тетяна поцілила в «десятку». Є колеги, які в чергових вояжах можуть заснути в мисці з драглями чи в стані кесонної хвороби покласти ще «на дорогу» собі в кишеню голубці, смажені в сметані. Такі створюють думку, що журналістська братія уся однакова. З іншої сторони, не виключено, що в нинішній журналістиці режим багатьох розбестив до такої міри, при якій їхня професійна непридатність стала незворотною. Працювати вони не хочуть і не вміють (є така говірка в Камені-Каширському: вчитиса не хочу, красти боюса, поїду в Луцк – в сержанти наймуса), тому залишається остання надія - вірно виляти хвостом перед одними і скалити зуби до тих, на кого вкажуть. Тетянка – молодець! Смілива, має свою точку зору, не дозволить чиновникам одягнути на себе уздечку. Справді: молодість – пора відваги! Таня, пам’ятай, журналістика - це неймовірна повага до істини, а коли злоба, брехня і помста множиться на можливості журналістського пера, наступає морок. Такі «журналісти» рано чи пізно виходять з цього гарячого цеху через «боковий» вхід. Хай щастить тобі на цій колючій ниві і нехай шматок хліба, зароблений пером, буде здаватись тобі найсмачнішим шоколадом!
ПРОХОЖИЙ до колега Показати IP 21 Листопада 2011 17:45
!!!
Wolfa Показати IP 21 Листопада 2011 16:38
Браво! Дуже цікавий матеріал. Зачепив. Направду, чи варто говорити про свободу слова тим, хто ніколи не писав чогось "забороненого"? Про те, що повчитися у старших колег - повністю підтримую. Незалежно від того, пише людина ручкою чи користується комп'ютером, вона може навчити багато чого. У так званих заполітизованих комуністичних журналістів можна навчитися як робити не треба. І ще одне, будь-який вуз може випустити прекрасного і освіченого спеціалста. Все залежить від людини, а не від того, що вона закінчує. Таню, чекатиму ваших матеріалів ще. Дуже живо і правдиво написано. Дякую.
Сергій НАУМУК Показати IP 21 Листопада 2011 17:46
Хороша дискусія. Давно таких не було на ВН. Дивно, що більшість колег воліють користатися псевдонімами. Яка відкритість, коли навіть ім"я під коментарем страшно написати?
журналіст-комуніст Показати IP 21 Листопада 2011 18:02
Незаполітизованому Wolfa. Ви праві, але є деякі деталі. Ви, очевидно, молода людина і невдаха, бо негативно відзиваєтесь про комуністів і критикуєте журналістів того часу. Цілком вас підтримую, але назвіть кого-небудь з молодих журналістів, в яких можна щось почитати? Буду дуже вдячний як читаюча людина. А часу, в якому живуть, не вибирають. В одних і тих же обставинах люди живуть на диво, по-різному. В усі часи були негідники, пристосуванці, карєристи і самозакохані пустозвони. А поруч з ними в ті ж часи жили люди безкорисливі, совісні, сподвижники, які віддавали свою працю людям і державі. Якщо ви молодий, то не виключено, що вам може перепасти доля жити і при маодзедунах, і при диктаторах лукашенках, і при кобах. А щодо того, що "будь-який вуз може випустити прекрасного і освіченого спеціалста", то повчіться самі і повчіть своїх дітей в вузах Журавльова і Стеценка, гадаю, пелена спаде з ваших очей.
Иксім Показати IP 21 Листопада 2011 18:11
"журналістам печінку міняти треба".Треба продовжити і міски адже "....пиятика – це лише короткий список того, що також притаманне сьогоднішній журналістиці".
Печенюшка до Иксім Показати IP 21 Листопада 2011 18:39
істину глаголиш
Ги до Иксім Показати IP 21 Листопада 2011 19:54
А що таке "міски"?
rs Показати IP 21 Листопада 2011 20:30
“Нині необхідна журналістика імен і поглядів, а не інформаційного флуду, який вже до кінця дня нікому не потрібен, опису фактів і відсутності аналізу причин.“ Звідки така впевненість? Думаєте, що середньостатистичний читач не спроможний сам проаналізувати інформацію, бо для цього треба закінчити журфак? Мені потрібні лише об’єктивні факти (“інформаційний флуд”), а висновки я сам зроблю. Саме тому я надаю перевагу англомовним електронним виданням, де мені не будуть нічого “втовкмачувати”. До речі, де можна ознайомитись з вашою аналітикою?.. Щоб критикувати своїх старших колег, треба мати моральне право. Зараз це більше схоже на плювання в колодязь.
Андрій Лучик до rs Показати IP 21 Листопада 2011 22:17
http://www.volynnews.com/search/?s=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%B0+%D0%93%D1%80%D1%96%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0&b=22.10.2009&e=21.11.2011
Тетяна Грішина до rs Показати IP 22 Листопада 2011 09:30
не перекручуйте мої слова. якщо ви уважно читали, то я не розділяю колег за віком, я просто кажу що всім у всіх треба вчитися. це логічно. блог адресований усім, в тому числі і самій собі. просто я вважаю, що проблема є. якщо я помиляюся - то не бачу сенсу працювати в цій галузі.
rs до Тетяна Грішина Показати IP 22 Листопада 2011 17:37
Я не є журналістом, але я впевнений , що такі “проблеми” є в любій галузі. Ваші колеги не дають вам розвиватись? Не надають вільно висловлювати свою думку? Ви вважаєте, що достойні більшого? Весь світ перед вами! Удачі!
) Показати IP 21 Листопада 2011 21:29
...а также помните о том, что журналист - вторая древнейшая профессия. И что иногда может произойти с журналистом - пример Гонгадзе довольно красноречив. Но луцким акулам пера это не грозит - обычно это очень трусливые люди, до мозговой рвоты боящиеся писать острокритичекие материалы.
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Листопада 2011 22:04
Скажу відверто. Не все до кінця поняв з того, що написала Тетяна, ібо сьодні був на комісії бюджетній в міськраді. і там крім Чернецького приперся "соліровати" Василевський і ще й Григоренко постійно "шуткі шуткував". Но... Всі оці пітросяни матс дай. це по любому :) Слухайте розумну людину і мовчіть. Особливо цікаво було б дізнатися хто ховається аід ніком: КАТЯ,журналісти зі стажем і RS.
Бомба Показати IP 22 Листопада 2011 00:11
Катя,не ображайся,але я особисто вам не вірю.На сьогоднішній день ви журналісти продажні особи. На дверях написано х.й,а відкриваєш - там дрова.
+ Показати IP 22 Листопада 2011 08:08
Хороша публікація. У чому причини? На мою думку, у ліні, бездумному копіюванні центральних ЗМІ, невмінні молодих журналістів вчитися у старших колег і НАВПАКИ, та елементарній відсутності поваги до себе. - Квінтесенція!
:) Показати IP 22 Листопада 2011 09:05
Оце то наступили на улюблений мозоль! Багато з чим не погоджуюсь, але, як же це смішно, коли беручись писати про якусь сферу, журналіст не те щоб не знає її, але й геть не цікавиться! І ось те, чим він не цікавився, він намагається донести людям.. (ну, чи не намагається - просто відробляє з/п, жити ж якось треба?) Ха-ха виходить іноді ще те.
Ковалінська Показати IP 22 Листопада 2011 09:09
З роками приходить досвід і мудрість... а потім починаєш розуміти, що писати звіти із нудних оперативок і тупих комісій -це далеко не журналістика.На Волині і зокрема, в Луцьку є дуже багато хороших журналістів яких я поважаю, але не потрібно обмежуватися одним лише Луцьком. Спробуйте кинути виклик і йти далі. Ось де справжній драйв, кайф... де в кінцевому результаті - самореалізація!!!! УСПІХІВ ВАМ,КОЛЕГИ!!!!!!
Упс Показати IP 22 Листопада 2011 09:59
Тетяна-тобі РЕСПЕКТ і УВАЖУХА!!!
Фрутті Показати IP 22 Листопада 2011 10:25
Не суди і не судимим будеш! Заголовок дуже цікавий =) Тетяна - журналіст, значить і себе недолюблює (можна зробити висновок аналізуючи заголовок) Погоджуюсь щодо алкоголізму. Але це проблема не лише журналістів, а в значній кількості п'яного населення України. Менше пити треба, тоді буде ясний розум. А в ідеалі - взагалі не пити!!!
Володимир Хом'як Показати IP 22 Листопада 2011 11:08
Повністю погоджуюся з Тетяною. Починаючи читати статю думав, що це чергове нудне есе про те, як круто бути журналістом і про те, що на Волині всі ЗМІ надзвичайно матьорі. Дуже приємно, що я помилився. Таня частково описала цілісну картину у сучасній журналістиці, в даному випадку - Волинській. А Катя напевно думає, що писати замітки на сайт це велика наука і Володимир Лис повний лузер адже він не вміє користуватись комп'ютером...
Читачка Показати IP 22 Листопада 2011 12:35
НІКОЛИ журналістика не була кришталево чистою...по любому хтось та й від когось залежить. А щодо Володимира Лиса, дай Бог, щоб хтось із молоді написав подібне до "Століття Якова" чи "Маску", не треба молоді нести себе вище старшого покоління.
журналіст Показати IP 22 Листопада 2011 14:49
Чомусь здебільшого трапляється так, що почата ніби то серйозними людьми серйозна розмова зводиться до пліток, заздрощів і приниження людей. Стає вдвічі сумніше і болячіше, коли в таких неприємних розмовах приймають участь, головним чином (як стає зрозумілим з текстів), журналісти. Я маю на увазі приниження волинського журналіста і письменника, лауреата багатьох літературних і журналістських премій Володимира Лиса. Я не проводжу паралелей між Лисом і Пушкіном, не ставлю між ними знак рівності, але хочу привести одну фразу видатного російського поета. Захищаючи від гоніння на Василя Жуковського, він запитував в листі до Рилєєва: «Зачем кусать нам груди кормилицы нашей? Потому что зубки прорезались?». Перефразовуючи генія, хочу запитати коментаторів: чи маємо ми право так говорити про того, ким в області і в Україні треба пишатись? Чи досягнув той, хто висловлює таку думку про волинського і українського письменника, хоч частинку того, чого досягнув Володимир Лис? І чи "прорізались зубки" в того, хто це пише? Чи може він чи вона грамотно написати хоч би коротеньку інформацію? Запитання не риторичне. А ще нагадаю коментатору під ніком "Катя", що компютер нікого ніколи не зробив розумнішим, якщо не дурнішим, бо відбив бажання від читання літератури. Найнижча за якістю інформація - компютерна. Компютер - це знаряддя праці, як вила, граблі чи лопата в селянина, як мітла в двірника.
колега Показати IP 22 Листопада 2011 16:11
Таня все правильно написала. При цьому нікого не ображала і не хизувалась своїми великими досягненнями. Дівчина ще вчиться. І має право говорити про своє ставлення до журналістів. Хвалю її, бо вона публікує ці роздуми під своїм імям, а не під невідомим ніком. А це багато про що свідчить. От тільки прикро, що журналісти (бо дискусію тут ведуть саме вони) показують всю свою пиху і самовпевненість, критикують Таню, ніби вона написала неправду чи нещиро. Тим не менш, Тані бажаю успіхів. Вона привітна і мила дівчина. В журналістиці тільки стає на ноги. Гадаю, на новому інтернет-виданні вона себе реалізує сповна. Хай щастить!
зовсім не журналіст до колега Показати IP 22 Листопада 2011 18:48
Слава Богу, я за фахом не журналіст, але новини на волинських сайтах читаю постійно. Коли побачила цей допис, чесно скажу, здивувалася (журналіст вилив стільки бруду на своїх колег), але навіть не думала коментувати. І от, прочитавши коментарі, хочу зауважити дописувачу під ніком "Колега". Цитую: "бо вона публікує ці роздуми під своїм імям, а не під невідомим ніком. А це багато про що свідчить. От тільки прикро, що журналісти (бо дискусію тут ведуть саме вони) показують всю свою пиху і самовпевненість. Шановний "Колега", я так розумію, що ви теж журналіст, навіть більше - долучилися до дискусії. Чому ж не вказали своє ім"я, прізвище. Слабо? Може, я тоді і "хвалила б" вас, а так можу спокійно віднести вас у перелік нікчемних, тупих, продажних журналістів-алкоголіків. Пробачте, якщо образила. Просто несила стриматися: коли говорити чесно про обрану вами професію, про колег, то під своїм прізвищем. Така моя позиція
здивований до колега Показати IP 22 Листопада 2011 21:36
а хіба Грішина не працює на Волинських новинах???
левчук Показати IP 22 Листопада 2011 21:38
ви не розмістили наступний комент Ліна Костенко написала "Записки самасшедшего", Шкляр написав "Залишенця", Андрухович написав "Лексикон інтимних міст", Оксана Забужко написала "Музей покинутих секретів" - ЩО НАПИСАВ слапчук??????????????????? Який резонансний твір? Може хтось знає?
Старий журналіст (ще польський). Показати IP 23 Листопада 2011 20:01
Таня, частіше себе пробуй в публіцистиці. Коза - не корова, а інфрмація - не журналістика. Спробуй прості журналістські розслідування. З тебе будуть люди.