USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Вот тебе и Европа!!!
ТЫСЯЧИ ЧЕХОВ ВЫШЛИ НА АКЦИИ ПРОТЕСТА ПОД СОВЕТСКИМИ ФЛАГАМИ
Около двух тысяч жителей Праги (Чехия) 17 ноября собрались на Вацлавской площади, чтобы высказать властям недовольство проводимой политикой.

В акции протеста приняли участие приверженцы левых сил, профсоюзы различных организаций и представители оппозиции. Дата проведения митинга не случайна. В этот день отмечалась годовщина так называемой Бархатной революции.

Демонстранты недовольны политикой правоцентристских партий, одну из которых возглавляет Петр Начес, премьер-министр Чехии. Активисты пришли с флагами СССР и портретами Че Гевары. Протестующие заявили о желании свергнуть «мафиозное правительство», провести досрочные выборы, чтобы добиться реформ по примеру Швеции и Норвегии.

Собравшиеся пытались донести до кабинета министров, что в период кризиса бедным живется в Чехии хуже, чем 22 года назад. «Власти осуществляют драконовские меры, которые помогают богатым, и при этом грабят людей среднего класса и бедняков», – цитирует одного из протестующих «Рейтерс».

Чехия — далеко не единственная страна, в которой 17 ноября прошли акции протеста против бюджетной экономии. В тот же день протестующие против несправедливости мировой экономической системы вышли на улицы городов Греции и Италии.

По материалам czechtoday.eu
Коментарів: 21
зaгрeб Показати IP 22 Листопада 2011 14:22
Умолишенный хватит бухать.Проспись товарищь!!!
Луцьк до зaгрeб Показати IP 22 Листопада 2011 15:02
загреб - шукаєш роботу?! Іди махати лопатою там в Чехії, бо на більше ти не тягнеш. Вора до себе ніхто на роботу в Луцьку не візьме:)))
Exaboto Показати IP 22 Листопада 2011 14:38
Слухай Кононович! Я багато в чому з тобою згідний, але ти порівняй пенсії чехів і українців враховуючи те, що ціни в нас на ВСЕ приблизно однакові. Рівень життя цих людей про яких ти пишеш можна порівняти, як Укріїни з якимось Нігером. В нас пенсіонери, вчителі отримують "такі" гроші лише щоб з голоду не здохнути. а те що вони (Чехи) протестують, говориить про дві речі: 1. вони звикли красиво жити і не хочуть від такого життя відмовлятися. 2. Ми такі нікчемні, що навіть живучи в такому гавні не можемо вийти громадою і домагатись своїх прав. І більша частка того, що ми стали таким бидлом, лягає на камунятцтво яке ти так пропагуєш. Звісно, що винити вас в тому що робиться тепер в Україні безглуздо. Ми самі (люди) були учасниками цього більшовицьгого перевороту, і ми заслуговуємо на наслідки своїх дідів-прадідів. Я рахую, що ти не має жодного морального права, якось навіть порівнювати Україну з Чехією. Вони прогнали ваші йобані танки з Праги, і поїдь тепер подивись як вони живуть там (можна сказати зажрані, бо як би ми так жили, в нас би 50 років всі кланялись тій владі яка нам таке жастя подарувала.....)
Комсомол. Показати IP 22 Листопада 2011 15:07
Коммунизм не избежен.Чехи вспомнили о пенсии в 60 и 55 и квартиры безплатные!То та!
Хатуль Мадан до Комсомол. Показати IP 22 Листопада 2011 18:13
Коммуняки любят коммунизм в силу того, что тот был раем для быдла. Ведь тогда можно было неплохо жить, практически не прилагая мозга. Работа гарантирована практически любому идиоту, и без разницы, что отправят по распределению в какой-нибудь Зажопинск. Просто будь как все, делай то, что государство велит и счастливая жизнь обеспечена. Следовательно, в Чехии еще около 2 тысяч быдла осталось. Не так и много.
Совість Волині Показати IP 22 Листопада 2011 15:07
Ты примитивно мыслишь! Ты не путай попытку и конечный пункт назначения. То, что мы шли к коммунизму и об...лись, не значит, что идея плохая и не жизнеспособна!!! Люди д...а, а идея ВЕЛИКОЛЕПНАЯ!!!!
Exaboto до Совість Волині Показати IP 22 Листопада 2011 17:46
а ти наведи приклад втілення цієї ідеї. ЇЇ немає!!!!!!! Скрізь де був комунізм, скрізь був упадок, ніщета. Інша справа, можливо, комунізм (диктатура), це єдина можлива модель правління майбутнього. І я нідіюсь на те, що цим диктатором не буде таке чмо як Сталін. ми (люди) ще не еволюціонували до "демократії", і можливо не доеволюціонуємо. Нам дійсно потрібна жорстока рука. Але на разі питання не стоїть ребром. Може років 20 - 50. Зараз можна просто насолоджуватись життям. Ми живемо в золоті часи. Насолоджуйся цим, бо скоріше за все твоїх дітей вже ні про що ніхто питати не буде.....
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 22 Листопада 2011 18:10
Вали в сев. Корею. Единственная страна победившего коммунизма, хуле уж там!
ПРОХОЖИЙ до Совість Волині Показати IP 22 Листопада 2011 20:45
Идея коммунизма неплоха. Хоть пункт конечный нами не достигнут, Наш авангард поносом был застигнут Врасплох.Не пункт , а ПУК. Но это-не беда! Мы обо...лись , но не поумнели. Мы к коммунизму кое-как придем С БИЛЕТОМ на давно немытом теле... Ну а штаны подсохнут - обтрясем !
ЗІК. Показати IP 22 Листопада 2011 15:38
Пане Мирославе,зробіть будьласка коментарі напряму без ЦЕНЗУРИ,як це роблять на ЗІКу,оце справжня демократія!
Хатуль Мадан Показати IP 22 Листопада 2011 18:11
Две тысячи совкод...ов на многомилионную страну - да, хвеноменально! Коммунизм полюбому не за горами)))
зaгрeб Показати IP 22 Листопада 2011 21:29
Сегодня мы не на параде, мы к комунизме на пути в комунистической бригаде и с нами сифилист ЛЕНИН впереди.
Совість Волині Показати IP 22 Листопада 2011 23:09
ХАТУЛЬ - М...К и ЗАГРЕБ - это мутанты с обезображенными мозгами и Е...МИ!!!
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 22 Листопада 2011 23:31
Твой батхерт - твое истинное лицо и подтверждение моей правоты. Ср..ть в интернете - это единственное, на что остались способны современные коммуниЗ...ы и камС...цы.
зaгрeб Показати IP 23 Листопада 2011 08:27
БРАТЬЯ кАНАНОВИЧИ,а кто из вас пасив,а кто актив?
Мирослав Ватащук Показати IP 23 Листопада 2011 09:02
Шановні користувачі Совість Волині, Хатуль Мадан і зaгрeб. Прошум Вас припинити взаємні образи та тролінг щодо користувачів сайту. Інакше вживатиму заходів. Дякую!
зaгрeб Показати IP 23 Листопада 2011 09:25
Мирык тогда прекрати ставить его провокации в ветке новостей
Хатуль Мадан до зaгрeб Показати IP 23 Листопада 2011 19:23
підписуюся. поки канановічі тут гадитимуть, іншої реакції не ждіть.
Мирослав Ватащук до зaгрeб Показати IP 23 Листопада 2011 19:30
Я вас розумію, панове. Але вони також мають право на власну думку, хіба вона суперечить законодавству чи моралі. Як-от у ситуації із їхніми коментарями щодо Голодомору. У таких випадках їхні коментарі чи заяви не пропускатимуться.
Геть червоножопих Показати IP 23 Листопада 2011 21:58
От коли повиздихають останні старі пи...и - комуняки і коли до влади прийде нове покоління, народжене і виховане в людських умовах, тоді буде те, про що мріє більшість людей в Україні.
Кіндрат Показати IP 26 Листопада 2011 19:38
Хохляндія ніколи до влади не прийде, хохли неможуть жити одні в світі серед людей,