USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88
Світ вражає: Як горить ЦУМ. Віртуальна екскурсія
Віртуальна екскурсія з місця надзвичайної події з"явилася в Інтернеті.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ;)
Коментарів: 13
Колега Показати IP 5 Грудня 2011 07:41
Пане Ватащук, на 10-ій хвилині з розчаруванням виключив твою "віртуальну екскурсію". Даремно забраний в відвідувача сайту час. Нічого нового - все банальне, як лопата. Навіщо наколо однієї осі прокручувати універмаг, дядька з цигаркою в зубах і двох чи трьох інтернетівських журналісток? Журналіст повинен мати смак, за деревами бачити ліс. В цьому родзинка твоєї професії, якщо в тебе це серйозно. Завдання журналіста - показати і розповісти людям те, чого вони або не можуть, або не здатні побачити і взнати. Тобто те, що за кулісами. Без цього журналіст не відбудеться.
мен... Показати IP 5 Грудня 2011 09:26
А мені подобається. Круто навіть.Не пожежа крута, а триде (3D) формат. Не розводь болото "Колега"...Чи ти просто заздриш?
Глаз-алмаз Показати IP 5 Грудня 2011 09:51
Б..., реальність зашкалює. як а місці події побував... (і нахєра викладати таку лажу?...)
Теж колега Показати IP 5 Грудня 2011 09:52
У мене теж лише час забрало. Розчарувався.
Горохівець Показати IP 5 Грудня 2011 11:00
Не критикуйте автора. Він хоча б таке подав, а ви? Усім розвага. По радіо чук, що загастли повністю в 14 год 30 хв. А почало горіти - зранку, в пів на десяту. Гасили так, щоб згоріло усе, але не вдалося досягти поставленої олігархами мети. Підпал - дійовий засіб швидкого досягнення мети, але горітиме і у нових власників. З іскри розгоряється... казав Ленін і Петро Брель.
) Показати IP 5 Грудня 2011 11:15
я спрашиваю - где валютчики будут менять бабло? вот что актуально, а вы тут розвели мудянку...может возле прокуратуры и милиции?
Лучанин до ) Показати IP 6 Грудня 2011 00:32
В!
N Показати IP 5 Грудня 2011 13:11
Лажа, нічого толкового.
Лю Показати IP 5 Грудня 2011 17:53
а чого. круто. свіженько так змонтовано. :)
Бомба Показати IP 5 Грудня 2011 20:52
Дякую Мирослав. А в якій програмі ти це все зробив. Поділись .
Мирослав Ватащук до Бомба Показати IP 6 Грудня 2011 09:21
Та то не моя творчість, я в коментах надибав, то повважав, що його доречно розмістити)
Колега Показати IP 6 Грудня 2011 09:53
Зрозуміло, що не твоя робота. Просто, не треба в газету збирати л...но, вон й без того в житті на кожному кроці. Відрізнити зерно від полови - вища ступінь фаху журналіста.
небайдужа Показати IP 6 Грудня 2011 11:59
я так зрозуміла, що то лише презентація того,як можна знімати. цікавий формат, а чому б і ні?